Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witajcie:) Stefanio super wyniki, nie znam sie na estradiolu ale rozumiem ,że taki wysoki jest ok. Musisz teraz się przyznać co zmieniło tak diametralnie twoje FSH i lh. A jeszcze jedno: uwilbiam twoje poczucie chumoru:) Ten pomysł na program REWELACJA! Długo nie schodziłybyśmy z pierwszych stron tabloidów, to pewne;) Karmi brzozy..... sama pozytywna energia, ja też posadziłam jedną przed domem i mam zamiar zrobić to też w ogrodzie. Pomimo tego,że mój sąsiad twierdzi "opadające liscie z Pani drzewa będą zakłucać mi odpoczynek" Dobre, nie? Pozdrawiam wszystkie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka MOJE DROGIE :) Rachela jest mi ogromnie przykro że siedzisz w tym g.. rozumiem zniechęcenie, sama kiedyś pracowałam w takich warunkach, czasem miałam na szybie lód, woziłam wtedy do roboty suszarkę do włosów żeby szybciej szybę rozmrozić i światu się pokazać. człowiek czyje się wtedy beznadziejny, oszukany i gorszy, i nieudolny (jak tam przynajmniej miałam). myślę o Tobie zatem cieplutko, tylko tyle mogę zrobić :( a PRINZESSKA wspomina kominek-wstydziłabyś się !!! ;( IVANKA moje wyniki lepsze zdecydowanie, a estradiol za wysoki ale to najprawdopodobniej przez torbiel, ale jestem pełna optymizmu bo moja gin mówi że na tym etapie wygasanie czynności jajników można wykluczyć a głównie to zatruwało mi przez ostatni rok życie... POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania fajnie, że nareszcie optymizmem powiało u Ciebie, ale masz racje jak jajniki pracują to jest naprawdę szansa. Rachela bidulo aby do wiosny..... ja mam w swojej pracy ciepło, ale też jej nie nawidzę i tkwię w tym gów.... 15 lat. SM no to dopłacałaś chyba do tej 5 letniej gwarancji na pralke, ja uwielbiam nowe urządzenia w domu bo nie lubię gratów także powiem: fajnie Ci a raty sie spłacą ;) Prinzeska kurcze ten kominek, a ja tu w polarze siedzę:( A mężuś już lada dzień.....:) Moncheri a tematy zastępcze co by nie ześwirować, no bo który raz napiszę, że owulkowy czas nadszedł:):):) i pomimo tego, że w domu ziąb to ja działam. Aha głupia jestem jakby co bo przecież te ziółka mozna było kupić na allegro tez w paczkach po 50 g ale ja nie miałam pojęcia, że takie są, teraz wiem, zraz dokupię dwa brakujące i od nowego cyklu jak radzi ciocia Moncheri będę się delektować. Ale ja to mam zapłon chyba ze 3 miesiące się zbierałam do nich.A gotowej mieszanki nr 3 nie chciałam na allegro bo równie dobrze może tam być tylko sianko i pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka ale uśmiałam z Twojego sąsiada, dobrze, że ja nie mam nikogo z tyłu działki. Także liście raczej tylko na mojej głowie, ale biorąc pod uwagę, że brzóz jest około 20 to na emeryturze będę miała co grabić. A może przesadziłam.................ale chyba nie................................... A jesli chodzi o grzyby to w zeszłym roku kupiliśmy grzybnię kani, rośnie w trawie pod krzewem, ale niestety grzybków nie było, a pan obiecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAA ja leze na tapczaniku z herbatka z rumkiem i nowym netbookiem....i kominkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz raj na ziemi Prinzeska....teraz tylko mężusia bakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie telepie bo przeziębiona jestem, siedzę już w kocu i myślę jak ja się wykąpie??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze ze maz mi go 3 lata temu kupoil i lubiue go... Lubie wspolne zabawy....hihi A na mezsa i tak czekam z utesknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi nie dopłacałam do przedłużenia gwarancji tylko dzisiaj musiałam wysłać takie dokumenty ksero faktury i gwarancji i oni mają mi odesłać z przedłożeniem na 5lat a tak mam 2 standardowo więc opłaciło się bo do innych trzeba dokupować osobno ;) Dzisiaj już prałam 2 razy jutro kolejne pranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz SM fajnie Ci sie trafiło bo te sprzęty to jednak teraz szybko sie psują. Prinzeska no weź bo zaraz nas zlinczują pomarańcze:):):) Kurcze no idę sie kąpać trzymajcie kciuki żebym nie zamarzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska ale bądźmy dobrej myśli bo temperatura idzie w górę może dziewczyny odtają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem, jestem... Miałam podły humor, zaglądałam wczoraj, tylko nic nie napisałam. A dzisiaj spotkało mnie takie szczęście, że z powodu awarii prądu znowu wyszłam wcześniej z pracy. Pozałatwiałam za to sprawy w banku, ubezpieczenie domu, zrobiłam zakupy (większe - już pod kątem gości) i zaraz zabieram się za pieczenie kokosanek. U nas pada śnieg, temp. -1, świeci słoneczko, jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaraz raźniej :) widzę Rachela że też uwielbiasz kokosanki, masz jakiś prosty przepis? ( bo ja tylko takie zbieram ), ja mam dwa - kokosanki- ciastka, kokosanki -bezy. uwielbiam kokos pod każda postacią, baunty mogłabym pożerać na śniadanie, obiad i kolację, w międzyczasie przegryzając rafaello :) i już się nie smuć, kokos poprawi Ci nastrój :) hej, a reszta jeszcze nie odmarzła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piekę takie kokoski: - 20 dag margaryny - 40 dag cukru - 8 jajek - 20 dag mąki pszennej - 20 dag mąki ziemniaczanej - 2 łyżeczki proszku do pieczenia margarynę utrzeć z cukrem i żółtkami, dodać mąkę, proszek i ubitą pianę z białek, upiec zagotować: - 25 dag margaryny - 50 dag cukru - 1 szklanka mleka - 1 paczka kakao ciasto pokroić w kostkę, maczać w polewie i obtoczyć w wiórkach Właśnie upiekłam ciasto, z dnia na dzień najlepiej, będzie się dobrze kroić, jutro zrobię resztę, mam nadzieję, że dobrze wyszło, bo ostatnio różnie bywa ;) A na kokoski Ty Stefi narobiłaś mi apetytu :) - częstowałaś ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawy ten Twój przepis! już sobie spisałam. ja idę na łatwiznę i oto mój : 4 białka, 25 dkg cukru, 25 dkg kokosu. białka ubić na sztywno ;) dodać cukier - ubijać aż przestanie chrupać w zębach, na koniec wrzucić kokos-delikatnie wymieszać.na pergamin klakniesz łyżką porcyjki, pieczesz w temp. 160 st. około 15 min. GOTOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Prinzeska Ty pijesz też ziółka mieszanka nr 3 ? Napisz mi ile sypiesz ich na szklankę? Moncheri proponuje 1 łyżeczkę wieczorem a Ty? Dziewczyny ja też kokosowa jestem, ale kokosanek nigdy nie robiłam i nie jadłam chyba:( takich robionych. Czyli w sobotę będę robić, tylko nie wiem z czyjego przepisu mam robić. Wolałabym wykwintniejszą wersję. Albo zrobię w tą sobotę jedne a za tydzień drugie. U mnie w domu nareszcie cieplej, na dworze też. Rachela u Ciebie owulka też chyba właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karmi, ja tez pije ziółka srocze nr 3, czubatą łyżkę na szklankę tuż przed snem. a mój M razem ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 6 dc i polknelam 2 tabletki clo i bede kolejne 3 dni je do konca polykac i pic ziolka srocze...a tak walentynkowo-Zobaczymy co z tego wyjdzie. po 2 tyg niewidzenia i tak i tak beda przytulajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się będzie działo Prinzeska, bierzesz po 2 tabletki clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania ja sie tak dopytuje o te ziółka bo muszę sobie w łepetynie zakodować. Teraz juz pamiętam: Jedna czubata łyżeczka, pic na noc.Dobrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę zauwazyć, że dzisiaj nie zameldowała się Ivanka, Moncheri i SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem, jestem...... tak się zakręciłam w tym tygodniu, że myślałam, że to już dziś jest piątek!:) Uwielbiam piątki chyba najbardziej, nie soboty tylko piątki wieczór z perspektywą weekendu, ach aby do jutra;) U mnie 5dc, ale u Was dziewczyny będzie się działo;) Kokosanki ach zapachniało.....ja lubię ananasowca - to ciasto ma jedną warstwę z kokosem: pycha:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! widzę że macie doświadczenie pomóżcie mi mam 34 lata staram się o 2 ciążę, właśnie odebrałam wyniki hormonów: TO JAKAŚ TRAGEDIA pomóżcie mi zinterpretować bo nie jest dobrze z tego co widzę i tak: w 8 dniu cyklu FSH 6,32 NORMA 3,03--- 8,08 LH 3,57 norma 2,39----6,60 ESTRADIOL /tu tragedia 10,00 norma 21----251 i prolaktyna 2,92 a po obciązeniu tylko 5,12 /????????/ jakaś katastrofa z tym estradiolem i prolaktyną po obciążeniu jeszcze w 22dc. mam zrobić progesteron i potem do gina pomózcie jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×