Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelo jednak jak widać po naszych ziółkach czas testować macę. Tylko gdzie ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, ja tez się nie spodziewałam takiej reakcji. On naprawdę różnie działa. Myślę, że w zalezności od tego co dzieje się z gospodarką hormonalną. W ostatnim cyklu zaczełam go brać bo myślałam, że będzie jak poprzednio a tu zupełnie inna reakcja. Byłam bardzo zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim mieście mam swoją aptekę zielarską i tam kupuję. Nie zamawiam przez internet. Może też byc w sklepach ze zdrowa żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz teraz myślę, że coś w tym musi być ja też stosowałam castagnus 90 dni zgodnie z instrukcją i miałam właśnie w grudniu wynik progesteronu ok.1,3 GDzie aby zajść w ciążę potrzeba mieć wynik ok 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, Witam Cię także. Przeczytałam o Twojej suczce. Szkoda maleństwa ale to dla jej dobra. Ja mam kotkę i przechodziłam to samo. Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest trzymaj się. Nino ok dzięki w zielarskim to muszę koniecznie tam zajrzeć a jak stosowałaś macę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mace stosuję cały czas [oczywiscie wyłączajac okresy kiedy brałam tego casta..- nie odwazyłam sie pomieszać] 3 x dziennie.Jak na opakowaniu. Nie nalezy przekraczać dawki. No i nie trzeba tego odstawiac po 3 m-cach. Chociaz w ubiegłym roku, po poronieniu, maca nie ustrzegla mnie przed torbielą. Tylko, że torbiel sama pękła i się wchłonęła bez żadnej dla mnie szkody. Poprzedni mój przypadek z pękniętą torbielą skończył sie operacją. Ale to zupełnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o macy u nas pisała już Tessa, ciekawe czy zastosowała i jakie ma wrażenia. Nino a od którego dnia cyklu stosujesz to ziółko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - rozumiem doskonale, jestem załamana jak coś się dzieje z moja kicia - to bardzo przykre. Ale tez wiem, że lepiej się czuje niż z ropomaciczem, uwież. Wszystko się zagoi - będzie szczęśliwą psinką. Ivanko, myslę, że dla świętego spokoju, lepiej brac od nowego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, za błąd - mam z tym problem , przyznaję się. Od dzieciństwa. Jak przestaję się kontrolować to pisze naprawdę "kosmiczne" błędy. Proszę o wyrozumiałość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie spac u mnie w pokoju kolo lozka gdyby cos bylo. Pozdrawiam was serdecznie, walne drina i ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam tez. Bede pewnie z 2 godz przy Sarunce siedziec czy dobrze sie czuje ale w pokoju nie mam neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, trzymajcie sie jutro będzie lepiej. Ja tez juz uciekam. Ściskam Was Dziewuszki mocno. Naprawdę cieszę się, że jesteście. Dobrej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze Nina, ze jednak dalas rade z tym czarnym nikiem :), niestety nie umialam tego jakos lepiej wytlumaczyc... Wiesz, ja tez biore teraz Mace, od jakis 3 tyg. ale tylko 2 razy dziennie (zwiekszyc do 3 ?), szukalam takiej jak najbardziej skoncentrowanej w kapsulce i mam 820 mg w jednej. Musze przyznac, ze jak na razie jest o.k., wiadomo co do ewentualnej ciazy, to nic nie wiem, ale czuje sie jakby mniej zmeczona, wykonczona np. po pracy, jakbym miala wiecej energii... i dla mnie to juz duzy plus :) tez tak masz?? takie odczucie? Castagnus za to na mnie prawie nie zadzialal, choc bralam chyba z 5 miesiecy... jak to roznie moze byc :) Ivanka - ja zaczynalam brac ta mace jakos kolo @, mysle, ze to nie ma wiekszego znaczenia, kiedy sie zacznie. Biest - przykro mi z powodu Twojej suczki... ale juz niedlugo na pewno poczuje sie lepiej :) Mon cheri - gdzie jestes? jak tam zab? wszystko o.k.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - a kupic ja mozna tak jak juz Nina napisala w aptekach, sklepach zielarskich i w internecie, ja kupilam w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli maka, ok też tego poszukam. A wcześniej chciałam napisać :dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie po kolei kładziecie się spać, więc i mnie nic innego nie pozostaje :) Chociaż liczyłam, że pojawi się nasz nocny marek - mon cheri. Ale na Ciebie, moja droga, pewnie jeszcze za wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri czytasz nas na pewno, mam nadzieję, że już ten tydzień lepiej Ci się zaczął i będzie pasmem szczęśliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! Czytam , czytam :) Mam straszny bajzel w glowie ! Ivanko ten tydzien tez zaczal sie do doooopy -zab :(A dzis rozpadl mi sie zegarek ( ja alek niklowy w pracy bez zegarka sie nie da ) ! Karmi , zab nie boli i nie bolal , to 6 i nie chce sie go pozbywac , raz byl juz zapalony i zwalczylam lodem i szalwia . Jak bym musiala wyrwac , to chce implant , a teraz nawet na nowy zegarek ;) ha,ha,ha mnie nie stac :( Alanja przytulam, Ciebie tez rok przeztepczy dopadl ! No widzisz u nas tez potrzebny pracownik i znalezdz nie idzie , a ja juz nadgodzin na oczy widziec nie moge :( A co takiego synek zmalowal , jesli moge spytac ? A moge Cie troche popocieszac ? W kazdym razie jestesmy tu i trzymamy Cie za reke :) Rachelko , no weszlam dzis pozno , nastepnym razem bede pilnowac .Ja zawsze mowie : poprosze mace , czy make , czy jak tam sie to wymawia - i zawsze zrozumieja , bo jest tylko jeden taki preparat :) Tesso moj maz po macy tez mial przyplywy energii ;) Biest biedna sunia ! Ja mojej nie kastrowalam , mialam na dzieje na szczeniaczki - komus trzeba matkowac , ale moja to zelazna dziewica , nie dopusci do siebie zadnego psa ;) A u mnie niespodziewanie ten cykl bez ziol byl krotszy niz cale zycie mialam ( 25 dni !?) SM przyjemnie czytac , ze sie kolezance udalo , ale wolalabym czytac , ze Tobie sie udalo :( Gosiu jak tam samopoczucie , napisz cos , nawet jesli o tym samym , bo martwimy sie , jak sie tak nie odzywasz :( Coni - Ty tez dawno sie nie odzywalas , co u Ciebie ? Nino witam Cie serdecznie , jako matka zalozycielka , dobrze , ze sie dopisalas :) Smutna ta Twoja historia , wiele z nas ma juz dzieciaki i patrz jak marudzimy . Zycze Ci powodzenia , pisz ! A bledami sie nie przejmuj , ja 15 lat w niemcowie , sadze bledow , ze strach , a jeszcze moj tablet dotykowy czesto literki lyka , bo szybko pisze :) ,my tu potrafimy nawet miedzy wierszami czytac :) Blu to wykorzystuj ;) meza regularnie , wszystko jedno kiedy bedzie owu , a i przyjemnie , i malz sie bedzie cieszyl . Ale kolo 20 dnia to pozno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×