Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelka, głowa do góry, niektórym wychodzi dopiero po terminie... a duzo dziewczyn zachodzi jak sobie juz odpuszczą to czekanie. TO moja wina, ja tu namieszalam, ale naprawdę ne chciałam robic nikomu przykrości :( ja własciwie tez nie jestem do końca przekonana i boję się dnia @, wówczas byłoby podwójne rozgoryczenie. ja wiem, że ta moja poprzednia porazka to była kara za moje glupie mysli w stosunku do kogos cieżarnego - to tak było podobnie jak z Waszymi uczuciami. Poza tym byłam przekonana, 100% pewna, że mi się uda "od ręki". Dla mnie to jest lekcja pokory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć Młoda, że wniosłaś powiew nadziei :) może przerwiesz złą passę, bo póki co jeszcze żadnej stąd się nie udało :) Więc jest to dobry znak i mam nadzieję, że Ci się uda. Wiem, że nie zawsze wychodzi przed terminem, ba, nawet nie zawsze wychodzi po. Ale sama tego chciałam, nigdy się nie testuję, przynajmniej ostudziło mnie trochę, bo chyba za dużo sobie wyobrażałam. Może przez to, że 2 ostatnie cykle nie miałam silnych objawów przed @, a tym razem bolało mnie podbrzusze, piersi mam jak balony i takie tam. Wszystko przez ten gratisowy test, leżał i mnie kusił. Wróciliśmy z wycieczki, 20 km po pagórkowatym terenie, na dodatek z powrotem pod wiatr. Ledwie na piętro po schodach wchodzę, nogi mam jak z waty. Jesteśmy sami, synowie jak zwykle w sobotę poza domem. Zrobiłam kolację, chłodzi się winko, zaraz siadamy do stołu. Thriller o seryjnym mordercy czeka na obejrzenie (to jest to, co lubię najbardziej). Więc wieczór zapowiada się miło i staram się nie myśleć o niczym przykrym. Nawet o tym, że M wyjeżdża w poniedziałek w delegację... Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru, pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda , co marudzisz ? Jaka Twoja wina - Rachela ma racje dobrze bedzie jak w koncu jakas ciaza na topiku sie pojawi :) :) :) A jesli chodzi o odczucia , to kazda starajaca czuje pikniecie w sercu na wiesc , ze innej sie udalo , ale to zal , a nie zazdrosc ! A w ogole tutaj kochane dziewczyny sa i na pewno trzymaja kciuki , zeby sie powiodlo !!! A wy reszta gdzie sie pogubily : Stefi ???????? Alanja ??????? Blu????????? Coni ?????? Gosia ????? Kasia ??????? Merrete????? Maja papaja ?????? Ivanka:) Tessa:) SM :) Anusia :) Karmi :) Biest :) Rachelka przytulam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykl mam 27-28 d, więc @ pewnie dostanę w poniedziałek lub wtorek i nie będzie okazji powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri 🌻 Faktycznie coś koleżanki zawodzą... A najdłużej chyba nie było Alanji. Wyjechała do tego Londynu i nie wróciła, czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam , normalnie to dzien ,dwa wczesniej mialam lekkie brazowawe plamienia , a na razie nic , wiec albo nietypowa bedzie , albo sie jednak przesunie kilka dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela niektorych juz dlugo nie bylo widac ! Jak dlugo Alanja miala tam szalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda - trzymam Cię za słowo że wszystkie nas wciągniesz na topik dla oczekujących. zła passa przerwana w takim razie - będziemy ciociami Kafeterkami....\ piszecie o ciąży biochemicznej a ja nie wiem co to jest? czy mam się martwić jak wychodzi u mnie cień cienia na testach? nie zastanawiałam sięnigdy nad tym. Tak się rozmarzyłam jak zobaczyłam te dwie kreseczki na teście. Przypomniałam soebie radość jak zaszłam w ciążę z córcią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuje was i pozdrawiam wszystkie - nie wymieniam żeby nikogo nie pominąć - dopiero wróciłam z mieszkania które remontujemy - wybrałam tak okropny kolor do sypialni że aż się sama dziwię jak ja to zrobiłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia - ciąża biochemiczna to bardzo wczesne poronienie, ciąża o której kobieta nawet by nie wiedziała nie robiąc testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień, dobry dzień :):) Młoda CUDNIE!! GRATULACJE!! Napisz szybcituko jakiej długości masz cykle i w których dniach były staranka:) Super bardzo się cieszę, to pewnie masz chrapkę na synka? czy myślisz o córci, zdradź proszę...... Mon cheri przytulam Rachelo:) dobrze zrobiłaś z tą kaską. Ale tak jak piszesz coś w tym jest, że ludzie bardzo bogaci na maxa chytrzy i skąpi. Ja mam taki ulubiony sklep z antykami (nawet czasami coś tam kupuję) i często spotykam tam taką kobietkę, która jeździ takim wypasionym mercem, że ho a nawet hej. I kiedyś rozmawiałam z właścicielem, mówię mu,ma Pan super klientów takimi wozami śmigają -a on na to : proszę Pani to jest najgorszy klient:ostatnio tak kobietka nas oszukała - rozmawiała ze mną ale o "Dupie Maryni" za przeproszeniem, zakręciła się i wzięła lampę wartą "co nieco" jak ja wyszedłem poszła do mojego wspólnika i powiedziała,że tą lampę ja zgodziłem się jej sprzedać za pół ceny, no i mój wspólnik tak zrobił. Kobieta kupiła też serwantkę spłaca im co miesiąc po 2 stówy....... Także współczuję Ci Rachelo,że masz do czynienia bezpośrednio z takim typem... Specjalistko dzięki za odzew i pisz z nami jeśli masz ochotę, co do wieku ..młoda laska z Ciebie... Fajnie jak słychać takie miłe głosy... Anusia wiem co czujesz bo ja to mam remont już od trzech tygodni w domu...no i z tym się wiąże to, że tak nagle ginę w eterze..he,he . Bo np. od wczoraj mamy już ludzi w salonie zdrapali cały sufit , posmarowali jakimś wielkim G, całą noc spaliśmy przy otwartych oknach bo taki smród...a tu burza, nic to ..do kuchni..nie można - zafoliowana, salon też - internet odłączony i dopiero teraz pogrzebałam i wygrzebałam łącze:D Co do kolorów ja wybrałam kolory ziemi takie: blade capucino, kawa z mlekiem : o! miało być w ten deseń , a tu jakaś szarość ze ścian się jawi....aaa i telewizji brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiii żeby było weselej to nie mamy gdzie siedzieć, wczoraj do nocy byliśmy na tarasie - siedzieliśmy w kupie wszystkich mebli z salonu tak, coś na wzór wozu Drzymały, hi,hi ale... winko i piwko się znalazło;) a dziś zimno... to zalegliśmy w jednym z pokoi hm...z żyrandolem na podłodze, książkami, deską do prasowania, praniem, całą zastawą szkłem, krzesłami, psem i kotem............Fajowo , nie? Pozdrawiam serdecznie z cygańskiego taboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyganskiego taboru heheh...dobre . U mnie nawet test nie pokazywal ciazy biochemicznej... Pozdrawiam wszytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę. Młoda fajnie, że się udało i nie masz co przepraszać, że nas nakręcasz, mnie po tylu porażakch chyba nawet swoje dwie kreski by nie nakręciły;) A zresztą w Twoim przypadku kiedy kilka lat temu rodziłaś, niedawno byłaś w ciąży to raczej normalne, że szybko się udało. Zrób sobie dwie betki dla pewności i rozgość się na oczekujących. No i oczywiście czekam na powtórkę testu dzisiaj z porannego moczu. A tak w ogóle super, że na naszym wątku pojawiły się zdjęcia 2 kreseczek, cudny widok.............. SM przykro mi się zrobiło jak zobaczyłam Twoje kreseczki, były naprawdę obiecujące, przytulam Cię. Rachela poczekamy zobaczymy jeszcze wcześnie było, mogłaś poczekać te 2 dni :) Ha ha śmieję się bo wiem jak to jest jak się złapie wene na zrobienie testu. Ja raczej ich nie robię, ale raz kupiłam sobie i obiecałam, że zrobię na drugi dzień rano a wyszło tak, że nawet butów nie zdjęłam tylko biegiem do kibelka z testem poleciałam, nie dość, że nic nie było to musiałam jeszcze odkurzać........ Moncheri no to ja nie puszczam kciuków do wtorku, tylko melduj się tu co jakiś czas i pisz jak sytuacja............. Natomiast moje objawy nie pozostawiają nadziei, gębę mi zsypało krostami jak małolatce, brzuch napitala. Aha pytanie czy to możliwe, że te krosty mi wysypało po wiesiołku, bo gdzieś czytałam, że to możliwe, brałam sumiennie do 14dc. dziewczyny a czy w ogóle pijecie jeszcze te ziółka? Bo ja piłam jeden cykl, ale teraz od @ planuje pić 3 cykle sumiennie. A tak poza tematem, na dworze zimno, wczoraj troszkę popadało, ale za mało bo u nas straszna susza była. Szwagier z Anglii już u siebie w domu, ogniska chyba nie będzie dzisiaj pewnie w domu się spotkamy z nimi. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Karmi droga moja trzeci test był jeszcze mocniejszy ........bete miałam ponad 30.000 ale potem zaczęła spadać :( wiec to tez dobijające :( Teraz zostały mi tylko te testy jako pamiątka i jedno zdjęcie USG :( bo w szpitalu mi zdjęć nie dali ;( No trudno życie jest brutalne nie szczędzi nam złych doświadczeń niestety ................. Pozdrowionka dla wszystkich 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! i widzę pierwszą topikową ciążę!!! oby się potwierdziło !!! właściwie nie wiem co pisać, w temacie nie mam nic do przekazania, nie kręcą mnie już zioła ;) łykam tylko kwas foliowy ale to chyba z przyzwyczajenia , w końcu łykam to już chyba z 6 rok :( no i czasem jakieś witaminki dla kobiet, żeby gęba się tak szybko nie postarzała :( czytam Was i kibicuje, a wczoraj dowiedziałam się o sąsiadce znajomej która zaliczyła wpadkę mając 44 lata i dwójkę dorosłych dzieci..lubię takie wieści :) ŻYCZĘ WAM DOBREGO DNIA, DOBREGO NASTROJU I POWROTU LATA :) cygański tabor hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz SM jakoś tak mi się strasznie przykro zrobiło jak zobaczyłam Twoje testy, na ich widok mieszane uczucia, z jednej strony widok piękny a z drugiej rozczarowanie.......:( Ale cóż trzeba zyć dalej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo wiesz Karmi to się wydaje takie nierealne dopóki nas to nie spotka. A wiesz jak widziałam pięknie zaciemniona drugą kreskę to serce się cieszyło bo wiadomo było że przyrasta beta a jak miałam wyniki to tez było już wiadomo,że ładnie rośnie i potwierdzała dany tc a potem za dwa dni spadła nie jakoś drastycznie ale jednak czyli już niepokój choć pełno nadziei .............Już nie wracam do tych wspomnień bo znowu wpadnę w dół :( Nie życzę tego nikomu żadnej z Was i już nigdy sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou! ja dzisiaj slabiutka po wczorajszych odwiedzinach gosci :) winko czerwone sie polalo, a dzisiaj glowka boli hihi, no boli na wlasne zyczenie... :) u mnie slonecznie, ale zimno, chyba nie ma wiecej jak 13 stopni... Mloda, gratulacje! :) jak dla mnie to ciaza na bank pomimo, ze druga kreska niewyrazna, super, ze sie udalo, niech tylko zdrowo sie rozwija, mocno trzymam kciuki!! a jak juz bedziesz na 100% pewna, to zacznij nas wszystkie tu "zarazac" , niech powstanie epidemia ciazowa :)! Karmi, ja mam dzisiaj 23 dzien cyklu, prawie zadnych objawow, nawet piersi mnie nie bola ani sie nie powiekszyly... :) jedynie co mnie niepokoi przed dwoma dniami sluz mi sie zabarwil, nie jest bialy tylko taki zolty, lekko brunatny, ale delikatnie (sorki za opis) i obawiam sie, ze to zwiastun @, niestety, do tego dzisiaj strasznie mnie "lupie" przy lewej nerce, jakos tak dziwnie... jesli w tym cyklu znowu dostane @ tak wczesnie jak w poprzednim, to zaczne przypuszczac, ze to moze byc wina wit b6 bo te objawy jakos mi sie pokrywaja z poczatkiem jej brania, moze nie dziala na mnie za dobrze? nie wiem, ale troche mnie to martwi bo miala przedluzac ta faze lutealna, polepszac progesteron, a tu jakby na odwrot. A ziola dalej pije, M tez, to juz 3 miesiac regularnego picia i nic, teraz robimy przerwe a po tem moze znowu zaczne. Teraz to sie nawet dobrze sklada z ta przerwa bo bedzie urlop, a wiadomo jak to jest na wyjazdach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, Mon cheri - za Was tez trzymam kciuki :) niech nie przyjdzie wredna @... za wszystkie kobietki trzymam! Blue, co u Ciebie? pisz bo mialas teraz termin @ , moze nie przyszla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu ma termin @ ? jakoś mi się wydawało, że już miała @, a le jeśli nie to oczywiście czekamy na efekty. SM mam nadzieję, że nie obudziłam w Tobie bardzo przykrych uczuć, a w ogóle bierz się do roboty, bo niedługo 41 nam stuknie.....mi 15 czerwca, tobie też coś koło tego? Tessa u mnie chyba 24c albo i 23. Czyli następny tydzień nalezy do nas dziewczyny czyli Moncheri, Rachela, Tessa no i ja:) A może ktoś jeszcze ma termin @??? Co byście tak powiedziały na codzienny widok dwóch kresek od wtorku do soboty:):):) :):):) Spadam do mamusi na kawkę, apotem spotkanie ze szwagrem ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - no ja mialam miec wczorej a dzis dalej ani sladu . To by byl 29 dzien dzis , wszystko inne bez zmian , bole brzucha jakby oslably :( Tessa kto wie - mloda tez pisala , ze miala taki zoltawy sluz ! Zreszta ja tez przez jakiejs 4- 5 dni , a od wczoraj znow bialy i wiecej wiec cholera wie ;) co to oznacza :) Ivanka to Ci wspolczuje porzadkowania i mowisz ze kolor nie wyszedl ? U nas dzis dzien Matki :) :) :) A ja tak corke opieprzylam za balagan ,ze ......kurka z drugiej strony racje mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Stefania ,to ze wlasnie o staraniach leci , nie znaczy ,ze nie ma miejsca na inne tematy :) A ty masz po prostu zmeczenie materialu - jak kazda tu od czasu do czasu :( No to Cie stawiam do pionu - pamietaj przegrasz dopiero jak sie poddasz ... Czemu nie mialabys zajsc ,jak ja po 100 latach staran jednak zaszlam - reszta pech -i wiesz co ja dopiero teraz wierze , ze to sie jeszcze ewentualnie moze udac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) No no, ale sie błyskawicznie wieści rozchodzą :) No więc dzisiaj rano juz nie mogłam spać i zrobiłam test... oto wynik (wczorajszy i dzisiejszy): http://zapodaj.net/ff2fe0af4c431.jpg.html właściwie to wyszły podobnie, amja myslałam ze będzie ciemniejszy bo z rana :) co Wy na to? to normalne? M juz sie cieszy i na każdym kroku pilnuje abym się jie złościła (mam niezbyt dobry kontakt z moją starszą :(... ) Poza tym z objawów, tak starałam się patrzec realnie, to właściwie piersi jak zawszej w tym czasie, pierwszych kilka dni po owulce takie delikatne kłucia, jakby jajniki, a potem takii delikatny ból brzuch jak na @ . Ok srody pojawiłmi sie taki mokry sluz białawozółtawy, że zostawiał mokry slad na bieliźnie, no i ta temp. mierzona byle kiedy pod pacha od kilku dni 37,25 - 37,3. AAAAAA i jeszcze od kilku dni czułam sie jakbym miała mieć jakąś grypę, takie lupanie w kościach czy co? Sorki za te szczegóły, ale to dla Tych, które by chciały wiedziec :) cykle 27-28d. Ivanka :) mi jest obojetne, mpże nawet wolelibysmy córkę, ale spokojny chłopak tez może byc :) mamy juz dwie c. Ale na szczęście tego sie nie wybiera :) cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, może to TO! Pisz tu na bieżąc! A jak teścik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli to rzeczywiście TO u mnie , to ja bym was wszystkie pozarażała i wyciągnęła z tego topiku, albo najlepiej byłoby zamienic go na "oczekujące" :) Wielkie dzięki, że tu jestescie, tak fajnie z wami pogadac :) Wszystkie cierpliwe i wyrozumiałe! A co u Was dzisiaj? Aaaaa Ivanka, z tym cygańskim taborem to dobre :)) Ja nie zgrzesze jak powiem, że niemal mieszkam w takim taborze.. :) mamy trochę ciasnawo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×