Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Witaj Wercia widzę, że dzielnie działasz i nie dajesz się mi jeden dzień bez topiku wystarczył i dałam plamę na całego :( ale walczę dalej, musi się udać, nie można jednym dniem przekreślić tygodnia walki !!! Miłego dnia :) Zajrzę jeszcze do Groszka, w sumie nie piszę u niej, ale zaglądam regularnie, ma dziewczyna siłę, mam nadzieję, że się trzyma i walczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świstatłustaświstatłuszcz dobrze przynajmniej ci się nie nudzi imasz jakieś zajęcie tak trzymaj ;):):) pozdrawiam i życzę zdrówka i sadła :) wtedy to nawet i cele będziemy mieć wspólne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera84 wpierdalasz kopytka? Wpierdalaj,wpierdalaj bo padniesz jeszcze,złośliwa Ci chciała kg dobić swoimi zasadami i dobrze dziewczyna myśli,tłuste zawsze będzie tłuste i lubię tłuste dlatego sie Ciebie czepnac trzeba było:-). Ale tu wyżera dużo tłustych tera trza upolować druga maciore moze tym razem tłustsza,która chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć karola.:-) ja lubię takie osobki sa śmieszne.;-). Mi to akurat nie przeszkadza a ja własnie byłam u ciebie chyba w tym samym czasie.:-) czytalam nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć swista:-) co u ciebie? Ja jem jem dużo jem żeby ci przykrości nie robić skoro tak mnie ubostwiasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swista no co ty chyba mnie nie będziesz opuszczac :-(. Jak to nowa no wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śwista ma chyba problem ze soba jedni choruja na nadwage inni na kompleksy, pewnie chce sobie samoocene podniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka pracujesz? tak pytam bo i w ciagu dnia posty piszesz. ja pracuje przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shastra nie pracuje drugiego listopada zostałam bez pracy ,zamknęli moja firmę.:-(.no ale szukam szukam i mam coś na oku poza tym powysyłałam Cv dostałam odpowiedzi ale to od końca listopada początku grudnia.:-( wcześniej też pracowałam przy kompie w sumie to praca była ok tylko nudy no i pracowałam 48h/48 także mało pracy więcej w domku no i zarobki były bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola kalorie to mały problem wejdz na tabele indexu glikemicznego wtedy możesz jeść i tysiąc pięćset tylko z ig poniżej 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe ciągle włączone.:-) kiedy tylko dojde to zaglądam. W domku robić co nie ma,nie mam dzieci jak wy.:-(więc sama i nudno bo facet w pracy do 22 dziś akurat. Ogarnelam trochę tylko bo jutro będę sprzątać na długi weekend cieszycie sie z wolnego :-)? Obiad mam zrobiłam ogórkową zupę gołąbki są zostały jeszcze trzeba tylko obrac ziemniaki i już.:-) w ogrodzie porządki zrobione na zimę liście zgrabiłam to co tu robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 14 pojde pobiegac potem wroce podgrzeje se kapustke kiszona z koncentratem i piersią z kuraka ugotowalam to będzie obiad a na kolację jakiś serek z kiwi i jabłko moze.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu mam czas siedziec na necie a nie mam kiedy w domu ogarnac a tym bardziej na dzialce ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś bieganie czy normalne ćwiczenia lepiej mi pasują niż te hulahop czy skakanka :-( a tak sie sralam zeby kupi tylko tyle kasy i na co ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym z chęcią poszła do pracy nie tu siedziała jak ten mops już mi sie znudziło łazic po lasach z lornetka i szukanie huj wie czego.:-( ech tam. Walnij wszystko jedź na działkę ja popracuje za ciebie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu śledzę forum i poszukuję coraz to lepszych pomysłów na dietę- dietę- nie tam na wymarzoną sylwetkę. Ja od jakiegoś miesiąca kontroluje skrupulatnie co jem- wszystko dokładnie zapisuję i zliczam. Codziennie nie przekraczam 1200 kcal max czasami jest to 700 czasami 1200 kcal. Mam 169 i waże 54 kilo- to niby w normie. Niestety moja figura jest okropna- mam szczupłe górne partie ciała za to nieźle nadrabiam szerokością bioder i ud;/ co wygląda źle bo jest nie proporcjonalne. Liczyłam, że schudnę- ograniczając kalorie. Niestety nie widzę postępu- a co 2 dzień skaczę na skakance i wykonuję ćwiczenia. Zaczęłam już myśleć że może to jednak za dużo żeby waga drgnęła. Dziewczyny powiedzcie co o tym myślicie( poniżej moje menu np. z wczoraj) rano 8.30 ( godzinę po przebudzeniu) gorzka herbata pół grahamki z masłem i szynką z indyka 120+38+65 11.30 herbatka zielona+ duże jabłko 60kcal 14.40 Activia z płatkami i otrębami+ herbatka miętowa po posiłku 250kcal 18.30- 3 pierogi mojej produkcji 3* 82kcal. 20.30 szklanka kakao + kawałek chałki 170kcal Jak wygląda wasze menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę doczekać sie 15 listopada:-) dziś facet odebrał bilety już Hura hura hura hehe ;-) będą obiecane wakacje :-) bo w te niestety bez przerwy byłam w pracy z wyjątkiem niedziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie Teneryfa wyczekana od 4 lat wkoncu gdzieś pojadę dwa razy w życiu tylko byłam za granicą :-( wszyscy jeżdżą a ja jak ten tłuk tylko szkoda że nie po osiągniętym celu bo będzie trzeba kostium całościowy założyć. Ale nie ważne.:-) z góry uprzedzam że mogę nie wpadać za często o ile w ogóle mi sie uda przez tydzień bo niestety tylko na dziesięć dni jedziemy więcej urlopu nie dostał ale lepszy rydz niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś w menu : bułka z ziarnami pitny jog serek wiejski nie mam czasu, zabiegana jestem.. i wtylko w dodze mam czas chapnac cos ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiszkotka:-) witaj, jedyne co mogę poradzić to bieganie i ćwiczenia bo widzę że diety pilnujesz i bardzo dobrze a poza tym nie wiem czy wiesz że faceci wolą krąglejsze biodra i umięśnione nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja lubię tancowac przy muzyce na 4fun haha cyrk dwie piosenki a ja mokra ech te sadlo móje he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mała na kiedy termin ślubu? Ja i milaska już żeśmy obrały tor i datę :-) a teraz twoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki zbieram sie.:-) do biegania but na ogi i do drogi hehe;-) nogi psia ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka a nie boisz się tak sama chodzić po lesie lub iść na spacer w jakieś odludne miejsca, pytam bo mieszkam na uboczu wokoło mnie także lasy i odludzia i w sumie to mam duże obawy spacerować sama, nawet z dziećmi się trochę boję iść tak w pola... tyle się teraz słyszy o różnych strasznych mordach, sama nie wiem, może ja jakaś przewrażliwiona jestem.... a Ty....? jak z tym u Ciebie...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka, właśnie z tą dietą - mam problem. Nie jestem jakiś znawcą, dietetykiem i tak naprawdę nie wiem czy przypadkiem to co jem- nie sprawia że waga ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×