Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Gość Lady_Adyl
Hey Hej dziewczyny a ja jestem z Krosna, mam 23 lata ;))) i chetnie z Wami moge pogadac rowniez nie pracuje a na kafe zagladam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoriaa
miałam kiedyś kolegę z Dukli to jest gdzieś niedaleko Krosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_Adyl
no niedaleko :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.....albo ja jestem zacofana? albo dzisiejsza? ale mi jakos do slubu nie spieszy sie:D Mlodo ochajtalyscie sie:P Z tego co zauwazylam to zadna z Nas nie ma dzieci:P W sumie ja juz bym chciala miec beybe a moj X jeszcze bardziej ode mnie ale cos Nam nie wychodzi :/ 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bibelotka :) hehe, dobre z tym wiekiem, ale to prawda. Jakos nam blisko do siebie, w sensie wieku :) Zimno i u mnie, brrr, az sie nie chce z domu wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracajac do swiat to u mnie poniekad problem rozwiazal sie bo moi starsi powiedzieli,ze tesciowa moze a nawet powinna pasc do Nas na Wigilie tlyko jeszcze musze z tesciowa porozmawiac:P Mam najnowszy katalog z Avonu i nawet fajne rzeczy tam sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, i dobrze myslisz, niech chlop sie poczuwa do jakichs obowiazkow ;) Co do wczesniejszego Twojego postu - chyba tak - zadna nie ma dzieci. Choc ja intensywnie nad tym pracuje ;) A z innej beczki - masz jakis pomysl na obiad? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pyszna zupe,wczoraj gotowalam i jak gotuje obiad to przewaznie na dwa dni bo codziennie nie usmiecha mi sie stac w kuchni:P Duzo gotuje zup bo moj X je kocha,za to ja nie przepadam za zupami:/ Zrob placuszki z kiszonej kapusty...mam przepis!Pychota:D Ostatnio robilam placuszki z kaszy mannej.....palce lizac:D Moze jakas zapiekanke zrob?Z ziemniakow,makaronu?:PLatwe i szybkie do zrobienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA chyba zrobie placuszki z ryzu:P Lubie robic placuszki hehehe:P:P:P Nie lubie skomplikowanych przepisow ...albo wiem!Krokiety z miesem zrobie.....w sumie dzis jest piatek ale co tam:D Miesne a pyyyyszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzisz, to jest pomysl. Zapiekanki nie chce, bo juz mi sie troche przejadly ;) zupę mam, ale nie wiem czy moj małzon bedzie chcial ją dzis zjesc. A ja za to poproszę o przepis na te placuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTLECIKI Z KASZY MANNEJ Skladniki na 4 porcje : 2 szklanki wody, 2 kostki bulionowe warzywne 1 szklanka kaszy mannej, 8 dag sera zoltego,1 jajo, 2 lyzeczki posiekanej pietrusszi,3 lyzki tartej bulki,olej do smazenia 1.Do rondelka wlac wode,zagotowac.Wrzucic do niej kostki bulionowe.Kiedy bulion zagotuje się,zmniejszyc gaz,wrzucając stopniowo kasze manną.Mieszac kasze czestą,żeby nie powstaly grudki.Po ugotowaniu wystudzic.,Zolty ser zetrzec na tarce o drobnych oczach.Natke pietruszki posiekac.Do wystudzonej kaszy wbic jajko,dodac nate i ser.Wymnieszac.Mozna do smaku dodac pieprz,sol,papryke 2.Z przygotowaneju masy forowac kulki,nastepnie lekko je spłaszczyć,by powstaly kształtne kotleciki:D Na plaski talerz dac bulke tartą i formowac kotlecikismazyc na olejusmacznego KRĄZKI KAWOWE Skladniki : 2 szkl.maki, 1 kostka masla, Pol szklanki cukru pudru, 1 jajko, 2 lyzki kawy rozpuszczalnej,2 lyzki mleka, gruby cukier Make przesiej na stolnice.Dodaj pokrojone na kawalki maslo,cukier puder,wlej kawe wymieszana z mlekiem.Wbioj jajko .Szybko zagniesc. Ciasto cienko rozwalkuj.Szklanka powycinaj krazaki.Uloz na blasze przykrytej pergaminem.Ciastka posyp grubym cukrem. Wstaw do piekarnika rozgrzanego do temperatury 180 st.Piecz 12-15 minut SMACZNEGO !!!! Te z kiszonej kapusty zaraz napisze,jak X wyjdzie do banku:P Te przepisy juz mialam zapisane na kompie to szybko wkleilam:DA mam je zapisane bo znajomym drukowalam i porozdawlaam...nawet moja matka wziela te przepisy do siebie do pracy dla dziewczyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibelotka - dzięki Ci bardzo dobra kobieto. Wdzięczna jestem. Lubie jakies nowosci w kuchni i stac przy garach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa dni temu robilam kielbaski z farszem pieczarkowym w ciescie francuskim:D Pyyychota:D Kupilam gotowe ciasto francuskie:D Kielbaski slaskie(moga byc parowki)....kielbase dalam do ugotowanej,goracej wody aby tluszcz z nich wyszedl,wiadomo,ciasto francuskie jest tluste,do tego kielbasa tlusta nie nadaje sie:P Pieczarki usmazylam na patelni, cebulke,polaczylam pieczarki z cebula,Jak wystygl farsz to pokroilam ciasto w odpowiednie kawalki,na nie polozylam kilabske,dalam farsz i zawinelam w rulon:D Pieklam w piakrniku nagrzaneym do 220 stopni i pieczenie trwalo 15 minut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLACUSZKI Z KISZONEJ KAPUSTY 25 dag.kiszonej kapusty (moze byc wiecej,wedle uznania) szklanka mleka szklanka maki jajka sol,pieprz ostra papryka olej do smazenia Kapuste dobrze odcisnac, pokroic i ugotowac w niewielkiej ilosci wody do miekkosci.Lekko przestudzic. Mleko zmiksowac z maka, jajkiem i przyprawami. Wymieszac z kapusta. Na patelni rozgrzac olej. Lyzka nakladac ciasto, lekko splaszczajac formowac placuszki. Smazyc z obu stron na zloto :) Swietnie smakuja z jaikims pikantnym sosem albo po prostu z keczupem SMACZNEGO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
witajcie ale dzis smakołyki dajecie od samego rana wracaja do wczesniejszego tematu dzieci my tez sie staramy bez rezultatów ale u nas to bedzie dłuzsza walka wiec nie astawiam sie na szybkie owocowanie padam dzis na mordke bo byłam dzis na nocce od 24 do rana ( tak a próbe do cateringu - zobaczymy czy sie sprawdziłam i mnie beda chciec i czy ja dam tak na dłuższa mete) ale niesety nic lepszego nie znalałam a lepszy rydz niz nic poza tym ja uwielbiam robic kotleciki zwłaszcza z cukiniii albo z kurczaka i pieczarek pyszota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
ja moge cukinie wpierdzielać ze wszystkim w pasztetach, placuszkach, sałatkach, marynatach czy w obiedzie ale ja naleze do maniaków moge wam podac przepis na placuszki z piersia z kurczaka i pieczarkami piers kurczaka pokroić w drobną kostkę dodac do niej podduszone pieczarki które wczesniej były starte na duzych oczkach na tarce do tego dodac utartego na duzysz oczkach sera zółtego + natke pietruszi + jajko + przyprawa do kurczaka + pieprz + i 2 - łyzki majonezu + 4 łyzki mąki ( jak sie zle bedzie smazyc to dołozyc mąki) wszystko wymieszac i sazyc na oleu na złoty kolor z obu stron przepyszne i pasuja zarówno do ryżjak i do ziemniaków smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
ja jutro wykorzystam lacuszki z kapusty bo jade akurat do rodziców do stw to bede miec kapusty pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
dzieki i nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×