Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość kolejna jesienna
Pamiętam jak moi bliscy znajomi rozwozili zaproszenia w karnawale - ok 100 zaproszeń. Przyjechali do mnie i od progu krzyczeli: masz kiełbasę ? albo coś słonego, od rana wozimy zaproszenia, jako że jest karnawał od samego rana wszędzie częstują nas faworkami i pączkami... Tak więc cieszcie się że mamy neutralny czas na rozwożenie zaproszeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna ha ha ha dobre za to boję się że do ślubu to nie wcisnę się w sukienkę jak u każdego coś muszę jeść. kolejna jesienna a Ty gdzie masz ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shee25
Witam! :) widze, ze nie jako jedyna mam ślub 13 października 2012r. :) pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode:) ślub coraz bliżej :) poki co mam kupioną suknie ślubną (butów brak) ciężko bedzie mi je znalesc gdyz mam rozmiar 41 :| obrączki odbieramy na koniec miesiaca:) sale, kamerzyste i orkiestre też juz mamy:) czesc zaproszen rozniesiona, pierwsza zapowiedz oglszona:] troszkę jest zamieszania gdyż ja jestem z woj. Dolnośląsiego a moj ukochany spod Zakopanego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Cześć shee25 zapraszamy do naszego grona :) Panna Młoda - mamy ślub w Wwie :) to kompromis bo mój luby jest znad morza a ja z południa Polski. :) Teraz mam zgryz - mój ukochany uparty osiołek stwierdził że do ślubu pójdzie w trampkach by było awangardowo :( chyba padnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a my mamy ślub w naszym mieście w naszej parafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj pasujemy z zapraszaniem bo ja pracuje i jutro też....ale w tygodniu będziemy zapraszać....a jak już zapraszamy to staramy się nie jeść i nie pić.na razie sie udaje ale czeka nas wizyta u mojej cioci która nikomu nie odpuszcza i trzeba u niej coś zjeść ,a jej mąż będzie robił nam sesje zdjęciową z zapraszania:-P tam wizytę zostawiamy na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej długości będziecie miały welon?ja myślałam o dł.80/90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff padam dopiero co wróciliśmy z podróży dotyczącej zaproszeń na wesele :(:(:(To jest bardziej męczące niż wybór sukni ślubnej:) Czuję się jak kolędnik chodzący od domu do domu:) kolejna jesienna - te trampki to naprawdę fajny pomysł pozwól mu iść i nie narzekaj. Byłam na jednym ślubie gdzie Pan Młody i Panna Młoda mieli trampki plus na nich takie śmieszne naklejki coś takiego: http://www.slubnezakupy.pl/sklep,1,3599,naklejki_rozbaw_gosci_na_buty_slubne_2szt.htm Wszystkim gościom się to podobało. Przynajmniej Twój przyszły stylowy jest i już :) genova Hmm nie wiem jakiej mam długości welon ale mam jeden długi taki co ciągnie się za mną i jeden krótki. shee25 Witaj w naszym gronie:) A o buty zapytaj w ryłko moja znajoma ma rozmiar 41 i bez problemu tam kupiła. Nie przerażaj się jak zaproponują Ci np 39 lub 41 bo oni mają dziwną rozmiarówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla was te buty ślubne co proponują w salonach też wydają się paskudne?niektóre to dla mnie wyglądają jak dla dziewczynki do pierwszej komunii tylko rozmiar większy.jak kupiłam sobie białe baleriny,chciałam w jakimś kolorze ale nie mogłam się zdecydowac na konkretny kolor....najbardziej po głowie chodziły mi granatowe baleriny z kwiatkiem na czubku buta,ale ja jak kupowałam buty to jeszcze nie miałam wybranej sukni więc zdecydowałam się na białe balerinki,może nie są cudownie piękne,ot białe proste baleriny tak jak moja suknia.zresztą i tak ich nie będzie widac z spod sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shee25
Panna Młoda 2012 dziękuję na pewno skorzystam :) a propo zaproszeń... według mnie (póki co;)) jest to najbardziej męczące... :p choć już większość poroznoszona i porozwożona... :D wydaje mi sie jednak, ze dużo robią km dzielące nasze rodziny... ponad 400 km... co do trampek... mój znajomy ubrał kiedyś różowe trampki a do tego różową muchę :):):) pomysł oryginalny i powiem dość efektowny jak dla mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shee25
genova właśnie przeczytałam, ze masz ślub 13.10 :) ja TEŻ :):):):) czasu coraz mniej a ja czuje się jakoś tak jakby to byl jeszcze odlegly temat... :P ale z drugiej strony: juz sie nie moge doczekac :) (z reszta pewnie jak kazda z nas:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shee25 Mi tez wydaje strasznie odlegla data a jednak czas tyka i jes go co raz mniej. Mi z taki formalnych spraw to zostal urzd usc,bezsensowna poradnia rodzinna i do konczenie zapraszanie gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tradycyjna Sardynka
Zobacz.....to właśnie teraz przyda się: http://tnijurl.com/37274bda36c8/ o niczym nie zapomnicie i nie przepłacicie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dzisiaj niedziela i cały dzień spędzamy w łóżku odpoczywając. Nie mamy żadnych zaproszeń do rozwożenia. Telefony wył. jakby teściowej coś się przypomniało...:D U nas z rzeczy do załatwienia to zostało: rozniesienie ostatnich sztuk zaproszeń, załatwienie papierologi typu usc i kościół protokół, kupienie dla mnie bielizny, rajstop, kupienie dla mojego lov bielizny i koszuli. I chyba tyle? Potem kwiaciarnia, wódka itd. Tak na prawdę to chyba wszystko ruszy 2 tyg. przed jak pojedziemy płacić za salę. Na poprawiny zdecydowałam, że żadnej sukienki kupować nie będę mam mnóstwo w szafie w których byłam raz więc na pewno coś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
No a ja właśnie umówiłam nas na spisanie protokołu na najbliższy piątek na 10 :) i od razu pojechaliśmy kupić koszulę do garnituru. Lambert ma wyprzedaże więc urwaliśmy 1/3 ceny, a koszula jest identyczna z kolorem mojej sukni :) Co do butów - nie chcę by szedł w trampkach, zgadzam się na czerwone Oxfordy ale chyba nie będzie łatwo kupić je w Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Młoda 2012 jak ty dobrze że przypomniałaś mi o spisaniu protokołu w kościele. Faktycznie bielizny jeszcze nie mam ale kupować będę ok 1,5tygodnia przed ślubem.tak mi kobieta z salonu gdzie zawsze kupuje bieliznę doradziła.Ja akurat nie myślałam o rajstopach wolałabym pończochy jeszcze nie wiem czy samonośne czy z pasem.Będzie nieco łatwiej w toalecie bo i tak trzeba będzie walczyć z warstwami sukienki... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
dziewczyny, co piszecie w tytule przelewu na te 84 zł do USC ? Opłata z tytułu ślubu? hmm... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a my dzisiaj mieliśmy maraton z zaproszeniami:) Zrobiliśmy 120km i to prawie w samej okolicy. Powiedzcie mi kiedy spisujecie protokół? I czy najpierw papiery się składa czy spisuje ten protokół? I co trzeba dostarczyć? Akt urodzenia? Chrztu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
no i najlepsze jest to, że ochrzczona byłam w innej parafii, niż miałam bierzmowanie, teraz w 3 biorę ślub. Czy ktoś z Was wie może ile takie zaświadczenia kosztują? I czy jak donosiłam zaświadczenie o chrzcie do parafii gdzie byłam bierzmowana to wydadzą mi jeden dokument? Czy osobno muszę iść po zaświadczenie o chrzcie?:) Trochę namieszałam, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
ertteee: to masz tak jak ja. W każdej parafii inny sakrament. Niestety idziesz do każdej z osobna, u nas zaświadczenia zarówno u mojego lubego jak i w innym mieście u mnie dawali nie biorąc ani grosza. Na spisanie protokołu potrzeba właśnie zaświadczenia z parafii o sakramentach, zaświadczenie z USC o braku przeszkód do ślubu cywilnego, zaświadczenie o naukach (do wglądu - jak mi dziś powiedział ksiądz) i chyba dowody osobiste. Protokół spisuje się nie wcześniej niż na 3 m.przed ślubem bo te zaświadczenia są tyle ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
właśnie o ile dobrze kojarzę Ksiądz mówił coś, że możemy dostarczyć jeden dokument i tak mogą być dwie rzeczy:) Mam znajomego kościelnego więc muszę się Go wypytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a będziecie mieć podziękowania dla gości? Ja myślę o migdałach w lukrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
możecie polecić jakiś dobre pół słodkie wina na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morderca akakabuto
wy to jesteście poyeby, pod Warszawą za salę 140 to żaden szał, to już n orma. Oczywiście jak ktoś się chce dowartościować ceną to jasne. Ale to świadczy o tym że jest się straszanym idiotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morderca akakabuto
Ertretee coś tam, ja to bym cię zwyzywał za midały i cukier i opowiadał jak mi otańczałaś lancę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shee25
nam własnie też pozostalo: zaświadczenie z USC (do protokołów nie było potrzebne, juz zostaly ogloszone dwie zapowiedzi:) )kupic bielizne i garnitur dla maojego lubego :) buty dla nas obojga :D alkohol, ciasta i rozwiesc i wyslac resztę zaproszeń :) ale to juz koncowka :) My osobisce nie bedziemy dawac podziekowan dla gosci, nie wiem jeszcze jak z swiadkami... :P ertteee co do win... ostatnio znajoma przyniosla nam ,,Witosha'' białe... poprostu SUPER :) dlatego chyba je bedziemy kupowac :) spróbujcie moze Wam tez posmakuje i dajcie znac :) morderca akakabuto : próbujesz sie dowartościować? bo jakos nie bardzo ci to wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertteee Co do win to nie doradze bo w ogóle się na tym nie znam. Podziękowania dla gości hmmm cos na pewno wymyslimy ale jeszcze nie wiem co:) Ja za zaświadczenia nic nie będe płacić bo wzystko miałam w jednej parafii a zapowiedzi to wiem że będą nas kosztowały 150 zł. Kurczę nie wiedziałam, że trzeba zadzwonić sie umówić z księdzem na spisanie tego protokołu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pomimo umawiania się z księdzem dwa razy nie zastaliśmy go na parafii... :P ale reszta poszła już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Dziewczyny ponawiam pytanie o opłatę skarbowa do USC? Co wpisałyście w tytule przelewu? ertteee - wydaje mi się że z win powinnaś wybrać półwytrawne. Półsłodkie nie pasują do wielu rzeczy i często są za słodkie. Ci co zdecydują się na weselu na wino to raczej ludzie którzy pijają wina, a więc w dużej mierze wolą wytrawne lub półwytrawne. Ja proponuję albo jakieś kalifornijskie - one sa łagodne i mają wielu amatorów, natomiast ja sie ostatnio zachwycam gruzińskimi. Musicie pojechac do marketu/winiarni - kupic kilka różnych butelek i popróbować. Ps. umawianie się na protokół wynika z tego, że trwa to zwykle dłużej więc nam powiedziano że lepiej się umówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×