Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość alex_andra
Hey, Nam zostało nie dużo zaproszeń, część puściliśmy pocztą polską cześć zanosimy osobiście i zobaczymy jak to będzie. Macie jakieś pomysły na prezent na podziękowanie dla rodziców?! Szukamy czegoś nie drogiego ale fajnego. Co powiecie na takie coś: Dla rodziców: http://moda.allegro.pl/karafka-z-grawerem-podziekowania-dla-rodzicow-0-7l-i2472381875.html http://moda.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2471751071&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=74 dla świadków: http://moda.allegro.pl/2x-kubek-podziekowania-dla-rodzicow-swiadkow-i2438138225.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My podziękowań nie robimy dla rodziców ponieważ sami wyprawiamy swoje wesele. MOże im podziękowac za wychowanie w innym dniu ne koniecznie w dniu ślubu. Pewnie ich zaprosimy na jakąś kolację do restauracji. Dla świadków też widziałam na allegro fajny pomysł ale my zamawiamy coś takiego: http://allegro.pl/slodki-prezent-upominek-zyczenia-slub-grawer-i2490143651.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
my podziękujemy rodzicom prezentem: kupiliśmy dwie ekstra patelnie (normalnie zawsze im szkoda kasy, mówią że to zbytek a tak dostaną i zobaczą co to za cuda:)) no i ramki z naszymi zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
my podziękujemy rodzicom prezentem: kupiliśmy dwie ekstra patelnie (normalnie zawsze im szkoda kasy, mówią że to zbytek a tak dostaną i zobaczą co to za cuda:)) no i ramki z naszymi zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
my podziękujemy rodzicom prezentem: kupiliśmy dwie ekstra patelnie (normalnie zawsze im szkoda kasy, mówią że to zbytek a tak dostaną i zobaczą co to za cuda:)) no i ramki z naszymi zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
My nic nie dajemy z okazji ślubu. Sami wszystko sponsorujemy, więc nie dziękujemy za zorganizowanie imprezy. Chcemy po prostu na gwiazdkę w tym roku za wsparcie i za to że możemy na nich liczyć jednym i drugim kupić telewizor plazmowy. Zarówno moi rodzice i teściowie dożynają jeszcze kineskopowe tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
wesele urządzamy sobie sami i sami opłacamy A co jest właściwe żeby6 podziękować rodzicom za wychowanie? Moi rodzice i Teściowie nie znoszą durnostojek i jedyne co akceptują to ramki na zdjęcia. Nie będę dawała im czegoś czego wiem, że nie lubią. Będą kwiaty, ramka i wielki prezent który odpakują sobie w domu:) Rok temu dostałąm patelnię bardzo dobrej firmy. Naprawdę ułatwiła mi życie. Mojej Mamie i przyszłej Teściowej jak ją zobaczyły zaświeciły się oczy, ale One zawsze mają ważniejsze wydatki. I czegoś takiego sobie nie kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
alkoholu nie damy, ponieważ mój Tata ma chorą trzustkę, a przyszły Teść niedawno przebył zawał:P Każdy zna swojego rodzica i wie co sprawi Im przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wcześniej u nie tych podziękowań dla rodziców nie ma bo sami sobie sponsorujemy całe wesele. Jedyne co zrobimy to zaprosimy ich na jakąś kolacje po tym całym już zamieszaniu :) Albo wyslemy ich gdzieś do jakiegoś SPA Spotkałam sie kilka razy na weselach że Państwo Młodzi wychodzili na środek i mówili dziękujemy za to jak nas wychowaliście bla bla bla Już wtedy postanowiłam, że na moi wesleu nigdy nie będzie takiej szopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zaproszeń to część już rozdaliśmy część mamy zamiar wysłać pocztą. a z podziękowaniami to myśleliśmy o koszach prezentowych czy uważacie że to głupi pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi troszkę mniej(85dni :-) ) bo ja ma 13 października Panna Młoda 2012 dzięki za link do stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny sa przystępne i ciekawą maja zawartość, ale co w nich będzie to jeszcze muszę ze swoim narzeczony ustalić... moi rodzice to łakomczuchy(uwielbiają słodycze za to teściowie wolą alkohol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Dziewczynki, to tylko ja mam ślub 6.10? Czyli będę pierwsza :) no proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak myślicie czy jak wyśle zaproszenia do mojej ciotki(i jej dorosłych dzieci) która mieszka ode mnie jakieś 200km poczta w jednej kopercie nie będzie źle wyglądało?czy każdemu z osobna?myślałam też żeby poleconym żeby nie było ciocia nie dostała tak to będę miała potwierdzenie....czy już przesadzam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genova Ja połowe zaproszeń wysyłam nawet dzisiaj wysłalam kolejne 2 do riodziny która mieszka 20 km odemnie. Najpierw dzwonię i informuje o ślubie itp i mówię że zaproszenie jest wysłane i czekam na potwierdzenie:) Wysyłam w kopertach bąbelkowych aby nie uszkodziły się koszt 55 gr, i znaczek na to 1,60 priorytet. Każdy w przeciągu dwóch dni od wysłania potwierdził mi że zaproszenia doszły. Zawsze to jest oszczędnosc zasu oraz paliwa. Nawet się tym nie przejmuj przestań kto by jechał 200 km w jedną stronę musisz liczyć się z kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam o bąbelkowej kopercie i dzięki za radę... ty piszesz że komu by się chciało jechać tyle drogi?mój narzeczony bardzo chciał pojechać osobiście chrzestna zaprosić i pojechaliśmy 180km i dwa dni w plecy bo wieczorem po pracy i dopiero drugiego dna po popołudniu wracaliśmy... powiedziałam dla niego ze tylko dlatego zgodziłam się pojechać bo to chrzestna.jego rodzice namawiali mnie żebym jeszcze pojechała na drugi koniec polski zaprosić ich jakiegoś wujka.ja do nich mowie ze chyba powariowali ze będę czas marnować żeby zaprosić 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genova Chrzestnych to rozumiem nalezy zaprosic osobiście bo to są w końcu Twoi drudzy rodzice jakby nie było. Ale resztę bez przesady moja przyszła teściowa też ostatnio wpadła na taki pomysł żeby do łodzi pojechać zaprosic osobiśie bo tak wypada i że się ogą obrazić. Do Łodzi mamy ponad 150 km . Powiedziałam, że nie bo my nie mamy czasu ani pieniędzy żeby tak jeździć w kółko. Zadzwonił mój M do łodzi i zapytał się czy to jakis problem jak zaproszenia zostaną wysłane. Powiedzieli że oczywiście, że nie i wiedzą że te rozwożenie tyh zaproszeń jest uciążliwe. Nie obrazili się tylko od razu potwierdzili że na pewno będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Młoda 2012 to za leży od typu człowieka gdzie i jak kto głowę nosi ja mam taką kuzynkę która mi powiedziała ze ona nie potrzebuje ode mnie zaproszenia bo po co mam wydawać pieniądze ona nawet i ustanie jakby została zaproszona,rozumie ze wtedy mamy tyle do załatwiania.ale mimo to dostała ode mnie zaproszenie...a jak od niej wyszłam na pisała mi sms ze nie potrzebnie do niej przychodziłam było zaproszenie wysłać pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na co dzień mieszkam w Wawie a ślub mam w woj świętokrzyskim. Jutro mnie czeka znowu maraton z zaproszeniami. Czuję się jak kolędnicy od domu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×