Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość kolejna jesienna
Panna Młoda, sorry - ja wszystkie mierze swoją miarą - czyli na 6 października :D spokojnie masz czas skoro ślubujesz w drugiej połowie. Ja zaproszenia będę kupować, po spisaniu protokołu i ostatecznym potwierdzeniu że to 6.10 o 13. Nie chcę przykrych niespodzianek. U mnie jest kilka zaproszeń na wesele i kilkanaście na ślub, więc luzik. A bukiety już macie upatrzone? Ja chcę storczyk. Generalni bardzo podobały mi się kalie, ale jednak za bardzo kojarzą mi się z pogrzebami. Ps. wczoraj mieliśmy pierwszą wizytę w poradni. No w sumie nie będzie lekko. Pani zadała nam na następny raz lekturę Humanae Vitae i wykres ;) ale jak to zrobimy za 2 spotkaniem będziemy mieć zaliczony kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
no proszę Panna Młoda - ja też chcę storczyki, nie wiem czy jeden, czy kilka - zobaczę, póki co nie widziałam nic sensownego z jednym storczykiem - jeśli masz linka, chętnie podglądnę. Co do alkoholu - szampan (ale szampan nie wino musujące) na wejście, potem 3 rodzaje wina - jedno do przystawki, jedno do obiadu i jedno do deseru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wódeczkę Stock - kupiona prosto z polmosu... specjalnie jeździliśmy zimą. Do tego wina czerwone i białe półwytrwane i półsłodkie (mołdawskie głównie). Na wejście wino musujące CinCin. No i dla "mocnych głów" bimberek - 12 litrów, będzie stał na stole wiejskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bukieciku chciałabym biały, bo jakoś tak pięknie delikatnie wygląda... Ale jeszcze nie wiem... Pani z kwiaciarni mi biały odradzała, że się zlewa z suknią... ale mi mimo wszystko biały bukiet najbardziej się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Malinowa, faktycznie przy białej sukni biały bukiet może być niewidoczny. Ja mam sukienkę w kolorze ecru z perłowymi zdobieniami i kilkoma blado-złotymi, dlatego szukam bukietu właśnie z jakimś złotawym akcentem, ale to raczej nie powinno być trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam białą suknię z takim granatowym pasem więc bukiet będzie biały może jakiś element w nim w postaci jakiego kryształku czy kokardki granatowej się znajdzie ale jeszcze do końca nie wiem. Co do wódki my bierzemy krupnik, i wina carlo rossi, bimberek również na wiejskim stole będzie królował :):) Dziewczyny powiedzcie mi idziecie w pończochach czy rajstopach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Panna Młoda, nie wiem czy tu można wrzucać linki, profilaktycznie wpisz w wyszukiwarkę fun in design - pierwszy link to świetne miejsce by zaprojektować sobie buty według własnego pomysłu - sprawdzone polecam :) Nie myślałam jeszcze czy rajstopy czy pończochy ale wolę pończochy, więc pewnie je wybiorę. Panna co z tym Twoim storczykiem - podrzuć namiar. jak to Twoje cudo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm poszukam na necie jakiś podobny bukiet: http://www.google.pl/imgres?q=bukiet+bia%C5%82y+storczyk&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1280&bih=675&tbm=isch&tbnid=idDM49YLr7M9iM:&imgrefurl=http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php%3Fp%3D226097&docid=9bLC7uMdGEDNAM&imgurl=http://www.bialeinspiracje.pl/wp-content/uploads/2011/05/bukiet_storczyki_biale.jpg&w=630&h=630&ei=34fcT_POB-SD4gSekvSgCg&zoom=1&iact=hc&vpx=621&vpy=315&dur=309&hovh=225&hovw=225&tx=100&ty=158&sig=113683267532071388885&page=2&tbnh=149&tbnw=149&start=21&ndsp=27&ved=1t:429,r:3,s:21,i:147 Coś takiego jak ten pierwszy taka kula biała i jakiś element granatowy w tym chcę :):) Buty już mam kupiłam w ryłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna Pończochy same ? czy z pasem ??? zakładasz? Ja mam dylemat moja sukienka jest taka ale księżniczka przeraża mnie jak ja w tym będę do wc chodzić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Dzięki za fotki bukietu, mnie z tych zdjęć podoba się najbardziej w dolnym rzędzie po prawej str. Kula jest piękna ale mi nie pasuje do kiecki. Pończochy samonośne pewnie założę - cieliste. Mam krótką klasyczną sukienkę więc ok, natomiast jedyna wątpliwość, to to, że mam buty bez palców, a nienawidzę przy takich butach mieć rajstopy czy co innego na nogach, więc w sumie nie zdziwię się, że jeśli dopisze pogoda jednak nie założę nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sukienke odbieram dopeiro 20 pazdziernika;) co do bukietu chcialabym chyba białe kalie jednak najbardziej mi sie podobają,chyba ze coś z roż ale niewiem jaki ksztalt kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Mnie się taki prosty bukiet z kalii b.podobał, ale obie mamy plus babcia powiedziały NIE - one mają skojarzenia pogrzebowe, co do tych kwiatów. Przyznam, mnie też w pierwszej chwili przyszło do głowy, że one trochę nie pasują, ale generalnie fajnie wyglądają. W końcu jednak stwierdziłam, że storczyki też są piękne, a przynajmniej panie w mojej rodzinie nie będą marudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było to samo chciałam na początku taki bukiet z kalii różowych jak o tym usłyszała moja rodzinka to tylko było w żadnym wypadku to kwiat pogrzebowy i może jakieś nieszczęście przynieść itp. Na szczęście storczyk czy róża nie są zaliczane do kategorii pogrzebowej. Panna Młoda 2012 Miłość to jest maksymalne otwarcie się dla drugiej osoby. Jest to też gwarancja ze będziesz z tą osobą na dobre i na złe!, bardziej na złe! Miłość - kiedy jedno spada w dół, a drugie ciągnie je ku górze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a jakie macie obrączki ? Czy już je macie? I czy macie pomysł na jakiś grawer? My z moim Lov zdecydowaliśmy się na klasyczne polerowane złoto. Garwawerujemy imiona i datę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy robić obrączki z przetopionego złota. Rodzice i przyszli teściowe dali nam trochę "towaru" więc obrączki będą za darmo. Chcemy zwykłe półokrągłe (krawędzie), żółte złoto, 5mm szerokości. Bez grawerowania i innych dodatków. Stwierdziliśmy, że łatwiej będzie w przyszłości w razie co pomniejszyć lub powiększyć oraz odświeżyć. Pytaliśmy też wcześniej w kilku miejscach o takie zwykle obrączki. To ceny są różne. Od 1300 zł do (O zgrozo) 4000 zł (u Szuberta - odradzam). Ale przeciętnie 1800 zł nowe, 2szt., próba 585, bez dodatków, 5mm szerokości. Będziemy zamawiać latem. Czeka się 2 tygodnie na zrobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Widzę że kalie wszystkim sie pododnie kojarzą.... My mamy upatrzone obrączki u Lisiewskiego - jest fajnie, jako że to sklep internetowy ceny są niższe, niż w innych miejscach. Mają butik w Wwie - można tam wszystko zobaczyć i wybrać rozmiar, ale zamówienia już robi się przez net. Początkowo chciałam matowione białe złoto, ale znajomi poradzili by nie brać matu, jako że się szybko wyciera i miejscami zaczyna błyszczeć, co fatalnie wygląda. Wybieramy więc polerowane białe złoto i obrączki soczewkowe - ponoć nie obciskają tak palca - zobaczymy. Moja obrączka ma maleńkie trzy brylanciki, męska jest gładka. Szerokość obrączki jest do wyboru. Grawerka będzie - nasze pieszczotliwe określenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszły zaproszenia pocztą. Zamawiałam na allegro. Są śliczne. I co najważniejsze tanie - niecałe 1,50 zł za sztukę. A przy mojej ilości - 160 sztuk - każe 10 gr robi różnicę. ależ jestem zadowolona. :)))) a co do pierwszej piosenki my chcemy "Niebieską piosenkę" (na wrzucie można ją posłuchać)... ale ostatecznie jeszcze nie zdecydowaliśmy... A może ktoś ma jakąś sugestię co do 1-piosenki? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
My robimy obiad, więc bez tańców więc i bez piosenki. Zaproszenia mam upatrzone ale dopiero po podpisaniu protokołu będę się na nich skupiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesiennanto robicie coś w naszym stylu tlyko my nie obiad a kolacja już w normalnych strojach. po ślubie sesja a o 20 kolacja w restauracji bez tańcow jakieś 2,3 godz i tyle;) Zamowilam sweterek z angory do sukienki;) fotografa zamowiliśmy będziemy mieć 2 plenery;) już się nie moge doczekac, w sumie buty mi zostaly tylko i ksiądz ale to w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie zamówiłaś sweterek? ja też takie potrzebuje, masz może jakiegoś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
familii - mnie taki wariant najbardziej odpowiada. A propos monsoon - szukałam tam sweterka ale nic mi nie wpadło w oko - jaki masz model? A teraz coś a propos okryć wierzchnich... W weekend na imieninach mojej przyszłej tesciowej, babcia pojawiła się w ekstra bolerku/marynarce na sukienkę - normalnie wpadło mi w oko od razu i myślę, że ono w ogóle ma kolor mojej sukni... Chcę je pożyczyć do uszycia identycznego, choć babcia powiedziała że może mi je dać :) Uszyła je 40 lat temu jako okrycie wierzchnie do biało złotej sukni przed jakąś ważną imprezą :) Jednak klasyczne rzeczy są ponadczasowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice Angora Shrug 9331354153 taki numer no widzisz coś ci spasowalo, ja nie lubie tych zwyklych bolerek itd i chce właśnie taki sweterek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
familii - świetny ten sweterek, to taki jak miała chyba Kate Middleton na swoim weselu. Ja szukałam w monsoonie w innym dziale i dlatego nie znalazłam go :( Zamówiłaś go już? Ja się właśnie zastanawiam, ale nie wiem jak jest z rozmiarówką... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam;) wziełam rozmiar S, taki jak nosze. nie będę go zapinać tyko tak luźno. dokładnie taki chciałam jak Kat i mam nadzieje ze taki będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Ja noszę 38 /40 zależy od firmy, więc nie wiem czy brać M czy L. :( ale jest ekstra - prosty ale klasiasty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×