Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość młoda2027,
nie uczymy sie mój woli iść na żywioł ;) a piosenke to zastanawiam sie nad kilkoma ale mojemu podoba sie Edyta Geppert-Szukaj mnie i chyba ja weźmiemy, a suknie to jeszcze musze poczekac a to temu że najpierw musi mój brzuszek dzidzia opuścic ;) i troche trzeba schudnąć wiec temu tak mało czasu a nie chciałam z brzuchem do ślubu bo aż tak mi sie nie śpieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2027,
nie uczymy sie mój woli iść na żywioł ;) a piosenke to zastanawiam sie nad kilkoma ale mojemu podoba sie Edyta Geppert-Szukaj mnie i chyba ja weźmiemy, a suknie to jeszcze musze poczekac a to temu że najpierw musi mój brzuszek dzidzia opuścic ;) i troche trzeba schudnąć wiec temu tak mało czasu a nie chciałam z brzuchem do ślubu bo aż tak mi sie nie śpieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
kurcze jeśli chcecie kupić sukienkę i nie jest szyta na miejscu to radziłabym pośpieszyć się. W dwóch salonach jakich byłam zamówienie sukni trwa 2,5miesiąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda 2012
ertteee Zgadza się te terminy są strasznie długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda2027,
termin mam praktycznie za tydzień 25 ale dzisiaj byłam na ktg i dzidzi jakoś sie nie spieszy na ta strone ;) także to jeszcze troche potrwa ale dużo nie przytyłam i zrzucenie tego to bedzie raczej kwestia kilku tygodni;) mam nadzieje że sie wyrobie z tym wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda2027,
no cóż tak wyszło ale myśle że urodze po terminie skoro nic sie nie dzieje w piatek mam kolejne ktg a 26 usg bo wcześniej sie nie dało bo lekarze urlopują eh także powoli do przodu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
młoda2027 - gratuluję oczekwiania na maleństwo i ślubu, ale powiem Ci że odważna jesteś, że wszystko tak planujesz w niedalekich terminach. Ja pewnie poczekałabym ze ślubem z rok, więc podziwiam, choć z tą sukienką to naprawdę thriller - obyś dała radę z jej szyciem, ja swoją zamawiałam w kwietniu i będzie na wrzesień. My musimy jeszcze wybrać smak tortu - chyba w weekend podjedziemy do restauracji i popróbujemy. Jakie samki Wy wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
No właśnie menadżer restauracji mówił nam że najlepsze i najbardziej sprawdzające się torty to te śmietanowe z owocami. Ja się waham - bo te śmietanowce są z reguły takie zwyczajne. W restauracji serwują jeszcze czekoladowy, kajmakowy, orzechowy, chałwowy i marcepanowo-śmietankowy - zobaczymy co nam zasmakuje ;) A jak przystrajacie samochód? My jedziemy naszym autem i szczerze mówiąc nie chcę wydziwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy znajomego autem i jedyne co robimy to te tablice rejestracyjne z napisem Młoda Para i na klamki takie skromne ozdoby z kwiatów. To w kwiaciarni Pani mi robi w cenie z bukietami i butonierkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanie jak to u Was wygląda z opłatą za kościół ile dajecie księdzu za tą ceremonie? Bo szczerze ja sie nie orientuje w ogóle w tych kwestiach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
ja zapytałam księdza wprost: ILE? a on do mnie 600 zł, to chyba taka "normalna cena" ale ksiądz był całkiem ok i powiedział, że jeśli to dla kogoś dużo to można ponegocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Co do ozdób auta - też myślałam o tablicach - ale na różnych stronach są właśnie też ozdoby na klamki - wydaje mi się że ja w sieci coś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna AAAa no to dobrze to juz mam jakis punkt zaczepienia :):):)Wybieray się do kościoła w połowie sierpnia bo wtedy mamy dopiero kilka dni wolnych i będziemy mogli załatwic tą całą papierologię w USC itp Na allegro to jest mnóstwo tych ozdób na pewno cos wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
my dopiero po 20lipca możemy iść znowu do kościoła i zacząć załatwiać. Mamy jeszcze do odbębnienia poradnię małżeńską, chcieliśmy to zrobić na naszym urlopie ale podobno były opóźnienia a pierszeństwo mają pary lipcowe sierpniowe i wrześniowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Kurcze, Panna Młoda Wam to fajnie. My niby mieliśmy weekendowy kurs ale on nie obejmował poradni. :( Jesteśmy po 1 wizycie druga 16 sierpnia - ta ma być ostatnia - na tą drugą mam przynieść własny wykres i przeczytać Humane Vitae... eh... Na przyszły piątek chcę załatwić spisywanie protokołu, by mieć to z głowy - zaniesiemy wtedy też wszystkie dokumenty poza tym świstkiem z poradni i generalnie tyle. Zostaje nam tylko: ubranie dla mego lubego - od stóp do głow ;) bukiet dla mnie, dodatki dla mnie, zaproszenia, tort i makijaż dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
my też chcieliśmy zrobić to szybko i sprawnie ale są pary które robią wszytsko na ostatnią chwilę i oni mają pierwszeństwo jestem farmaceutką i mam nadzieję, że skończy się na jednej wizycie co musieliście przynieść na 2gą wizytę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna Wykres sobie ściągnij z netu jest tego pełno na necie moja znajoma tak zrobiła :) Garnitur pasek buty i spinki mamy już dla mojego lubego. Warto teraz pojeździć za tym bo są wyprzedaże dzieki temu zaoszczędziliśmy prawie 900 zł. Jeszcze jemu tylko została koszula i bielizna do kupienia. Ja nie mam pojęcia gdzie bielinzę kupić bo w trimphie nic specjalnego może macie jakiś fajny sklep i coś podpowiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertteee My omawialismy tylko te wykresy nic nie musiałam jej rysować. Zadawała nam na zmianę jakieś dziwne pytania typu Lubie jak moja narzeczona .... i mój M musiał dokońzyć. Albo Denrwuje mnie jak mój narzeczony... Po tym wszystkim stwierdziła że współczuje mojemu narzeczonemu bo cięzki go czeka los. Ze ja jestem za bardzo wybuchowa i że musze nad tym popracować bo narzeczony ucieknie :D:D:D Mój M stwierdził tylko że już sie przyzwyczail l;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jeszcze chciała nam wcisnąc za jedyne 5 tys. jakieś takie urządzenie które sao oblicza dni płodne i nie płodne. Ono już jest z termometrem i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genova
dziewczyny byłyście może już w poradni rodzinnej?mnie dzisiaj czeka pierwsze spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2027,
no troche tego wszystkiego mam do załatwiania już nawet nie moge sie w tym polapać a jeszcze wybieram sie zaocznie na studia tylko czekam do poniedziałku czy mnie przyjma nie wiem jak to wszystko ogarne ale jakos musze dac rade w końcu nikt nie mówił że bedzie łatwo ;) a jeśli chodzi o nauki to ja miałam 3 spotkania i wsio wykresu nie musiałam robić bo w ciązy no to wiadomo he troche facet był zaskoczony ze niby nie widać(8m-c) ale nie miał wyjscia podpisac musiał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pan jakiś niedowidzący....:P a jak biorę tabletki to co też mi wystawi kartkę czy będę musiała chodzic na te spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2027,
tzn. chodzić na nie niestety musisz i wykres raczej też bo tu sie o owulacje rozchodzi ale najlepiej weź wykres z neta bo oni tylko omawiaja temperature i kiedy jest możliwe zapłodnienie... a ja miałam luźna bluzke i siedziałam po drugiej stronie stołu także dopiero jak wstalam to zobaczyl ze rzeczywiście jakiś okrągły brzuszek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież jak biorę tabletki to owulacji u mnie nie ma i mnie ma skoków temp.więc bez sensu te wykresy....chyba nie będzie wielką zbrodnia jak powiem ze biorę tabletki,bo mam problemy z jajnikami a nie dlatego żeby w ciąże nie zajśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genova Z tą szczersością to nie wiem czy wyjdziesz dobrze bo jak trafisz na jakaś Panią która nie uznaje antykoncepcji ( oni nie uważaja że tabletki leczą np problemy z jajnikami) to możesz mieć wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×