Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość kolejna jesienna
Panna Młoda - no oczywiście że wydrukuję wykres z netu :) musze tylko doczytać jak to działa - bo ta przemiła pani :P będzie nas odpytywać... Co do garnituru - będziemy szyć, obok butiku gdzie kupiłam sukienkę, jest butik męski - okazało się że za 600-800 zł uszyją co nam się podoba :) koszt zależy od materiału, a ten mam już wybrany bo akurat był na manekinie idealny garniturek dla mojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co udawac że nie biorę i z neta wziąc wykresy?sama nie wiem....z tego co słyszałam to ta pani napisała wiele prac o czystości p/małżeńskiej ale jakie ma poglądy na tabletkę to nie wiem.kiedyś rozmawiałam na ten temat(tabletki) z księdzem i powiedział mi że jeśli tabletki są brane po to żeby zapobiegac problemom np.z jajnikami to przez kościół nie są traktowanie jako coś strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
genova - ja bym chyba nie chciala przekonać się na własnej skórze co pani myśli o tabletkach nawet jeśli są lekarstwem. Masz 50% szans że zareaguje ok, a jeśli nie i zacznie rzucać Wam kłody pod nogi? Będziesz się jeszcze użerać z jakimś babskiem przed ślubem. Tą poradnię trzeba zaliczyć, więc trzeba zrobić wszystko by obyło się to bez problemów i stresów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna jesienna ty juz ta cała poradnie przechodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
jestem po pierwszym spotkaniu. Drugie 16.08 - ma być ostatnie pod warunkiem że przyniesiemy i omówimy wykres i przeczytamy Humane Vitae. Nasza pani jest taka średnia - z jednej strony czasem mówi rzeczowo i zdaje się rozumieć że przyszła do niej para wykształconych 30latków a z drugiej mam wrażenie że tłukę grochem o ścianę :( Pierwsze spotkanie było takie o niczym - ona mówiła, nas pytała o uczucie jake towarzyszą nam temu spotkaniu - ja jej odpowiedziałam że zniecierpliwienie i złość co ja tu w ogóle robię ;) - czym ją zagięłam. Była z nami na pierwszym spotkaniu jeszcze inna para i oni odpowiadali książkowo: że ciekawość, lekki stres itp. ja stwierdziłam, że zgrav va banque.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_andra
Hey ja mam ślub w moje urodziny czyli 27.10.2012 :) spotkania mam już za sobą chodziliśmy w lutym, a w zeszłym m-cu bylismy na czuwaniach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2027,
też radze omówić jakiś wykres z netu i mieć spokój, ja miałam nauki ze starszym małżeństwem ich pier...enia sie słuchać nie dało ale na szczeście to tylko 3spotkania były ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
to żenujące, że dorośli ludzi muszą się tak mordować z tymi poradniami, wykresami i tłumaczeniem... I to gadanie że małżeństw się rozpada mniej niż konkubinatów - normalnie ręce mi opadły. (Ciekawe skąd te dane) Tylko że to szkoda wchodzić w dyskusje z tymi paniami z poradni, bo ani się ich nie przekona ani nie zmieni, a tylko spotkanie się przedłuża :P Po prostu trzeba odbębnić i zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
jak sobie pomyślę, że muszę kogos słuchać, kto będzie mi mówił jakieś bzdury niestety moje złe przypuszczenia sprawdziły się, zajęcia prowadzi OGRANICZONA kobieta- z którą miałam do czynienia w szkole średniej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja jestem po pierwszym spotkaniu w poradni małżeńskiej, a drugie mamy w ten piątek. Babeczka super, na pierwszym spotkaniu głównie słuchała, bo prosiła żeby jej opowiedzieć o nas... była bardzo miła atmosfera. Nie wiem jak to będzie dalej. Zobaczymy. Dała mi notes do prowadzenia obserwacji, co z chęcią czynię... bo akurat jestem za naturalnym planowaniem rodziny. Faszerować się hormonami nie chcę, a prezerwatywy psują nastrój i ograniczają doznania (chociażby psychicznie). Planujemy z narzeczonym dwoje dzieci. Do pierwszych dwóch ciąż będziemy bez obaw stosować naturalne metody. Mam nadzieję, że w ciągu tych pierwszych kilku lat zdołam się zorientować, czy rzeczywiście to jest dobra metoda, która chroni przed nieplanowaną ciążą. Planujemy począć pierwszego dzidziusia rok po ślubie, więc przez pierwszy rok małżeństwa metoda ta będzie przechodzić swoją próbę działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzus
Hej dziewczyny. Miło że nie jestem jedyna ślubować w październiku. powiedzcie mi czy macie wybraną juz piosenke na 1szy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
hehe ja też mam 3 mieś i jeden dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzus
przyłączam się:) 20.10.2012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a skąd wzieliście te wykresy do tej poradni?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
to to własnie znalazłam:) w dupie mam to i nie mam zamiaru malować wykresów, mogę opowiedzieć i tyle na więcej się nie zgodzę poza tym mam bardzo nieregularne okresy więc szkoda mojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszym spotkaniu w poradni...nie bylo tak zle jak sie spodziewalam,poowiedzialam tej babce ze biore tabletki i ze moje wykresy nie beda pokazywaly tych faz cylku,a ona zapytala co mi dolega polecila mi zebym sie skonsultowala jeszcze z innym ginelojogiem nawet polecila jednego...powiedziazebym sie nie martwila ze bedzie wszystko dobrze:-)wytlumaczyla nam zasady nmpr i poprosila ze chociaz ja nie musze robic wykersow zebysmy sie spotkali jeszcze raz wtedy nam zaliczy juz ta poradnie i pokaze jak"poradzic"sobie z cyklem po odstawieniu tabletek...a nastepne spotkanie mamy za 2 tygodnie i juz bedzie po wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka i kot
Hej. Jest jeszcze ktoś o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
a wy już macie rozniesione zaproszenia? Pytam się tych co się hajtają 20stego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My już większą połowę porozwoziliśmy część wysłaliśmy pocztą zostało nam jeszcze kilka rodzin które musimy zaprosić osobiście. Do 20 września mamy termin na zaproszeniach aby nam potwierdzili czy będa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×