Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tralala91

SCHUDNĄĆ 20-25 KG. NIE PODDAM SIĘ I OSIĄGNĘ SWÓJ CEL. --- start 28.11.2011r.

Polecane posty

Proszę bardzo :D Idę i ja polatać na mopie :D Teraz piję wodę-na siłę bo nie ma upału-a pić trzeba . Około 12 zjem jabłko-i może mandarynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapuchatka:)
Dziewczyny bardzo chętnie się przyłączę! Ja mam do stracenia 10-15kg. Jestem młodą mamą, podczas ciąży strasznie przytyłam. W ostatniej fazie ważyłam prawie 90 kg... Po ośmiu miesiącach jest już 74kg. Do wagi z przed ciąży zostało mi tylko 3kg do stracenia jednak przed ciążą też mi sie przybrało:( Mam nadzieje, że uda nam sie wspólnie osiągnąc wymażoną wage:) Wzrost 173cm waga 74kg waga docelowa 62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaneeya :D szczerze powiedziawszy wolalabym nie wracac hehe i miec juz upragniona figure:P ale nie ma to tamto trza ruszyc ten tluszczyk i go wytrzasc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapuchatka:)
adzim... tylko, że ty już piękne 70 kg widzisz na wadze a ja cały czas 74... Starałam się odchudzac od jakiegoś czasu ale marnie mi to idzie. Razem raźniej:) mam ambitny cel: zobaczyć 70 kg za trzy tygodnie! gdyby na sylwestra było 69 byłabym przeszczęśliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka puchatka, masz TYLKO 4kg wiecej na wadze chwila moment i z nich zejdziesz tylko trzeba samozaparcia, sily i dobrego towarzystwa do chudniecia :D kazda jest dla kazdej przykladem to mobilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkapuchatka ja rowniez jestem po ciazy osiem miesiecy:D i mam do zrzucenia sporo wazyłam przed porodem az 96kg teraz waze 79 i moj cel to 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale strasznie bym chciala wazyc 55 to juz by było spełnienie moich marzen oprócz willi z basenem i super bryki hahahaha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapuchatka:)
iwoncia ja stosuje klasyczną diete:) czyli jem 5- 6 posiłków dziennie, drastycznie ograniczam węglowodany i tłuszcze a stawiam na białko i zielenine . Do tego minimum godzina ćwiczeń dziennie. Poza tym będe prowadzić diennik zjedzonych potraw, żeby móc zliczyć kalorie i mieć pojęcie jak wartościowa jest dieta. dziś już zjadłam 100g twarogu chudego z jogurtem naturalnym ok 100g zapiekaanej ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie tne weglowodanow weglowodany sa dobre:) daja energie oczywiscie nie opycham sie nimi ale nie pozbawie sie ciemnej kromki chleba czy ciemnego makaronu a tluszcze? oliwa z oliwek jest bardzo wazna ja jeszcze stosuje olliwe z kokosu (taki smales kokosowy do smazenia) maslo, od lyzki masla na kromce chleba tez mi nic nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam, ja oczywiście nie cieszę się w tym sensie, że musiałaś wrócić, po prostu walka o piękną i zdrową sylwetkę to coś, co robi się przez całe życie. Jak tylko się sobie odpuści, szybko zaśmieca się organizm. Stąd dieta powinna być rozsądna, nie ma na niej żadnego jo-jo bo całe życie się ją stosuje :-) Ważne jeść najzdrowiej jak się da i to, co się lubi :-) Dobra dieta uwzględnia również małe grzeszki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapuchatka:)
adzim... Też nie mam zamiaru kompletnie rezygnować z węglowodanów czy dobrych tłuszczów, jednak koniec z białym pieczywem, makaronem czy ryżem. Musze się też mobilizować do ćwiczeń. Od dzis nie kłade się spać zanim nie zrobie 300 brzuszków dziennie. Ja w ciąży miałam prawie 90 kg ale jakos nie wydawało mi sie, że jestem taka ogromna. Może dlatego, że mam wielką wanne:) a może przy tym brzuchu tyłek wydawał sie mniejszy:) kwestia perspektywy:):):) teraz to jestem chodzątym tyłkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaneeya - amen :D matkapuchatka :) jesli moglabym Ci cos polecic to 8min abs na you tube :) jak dla mnie mega najlepsze cwiczenia na brzuszek mi wychodzi ze robie przy tym... czekaj...jakies 15 na serie na dwoch seriach po 30.. ok 200 brzuszkow na rozne partie miesci a brzuszek sie robi cacy no i moje od zawsze ukochane relaksujace hula hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie wszystko mam w sam raz, w sensie proporcjonalne tylko chcialabym sie 'dopracowac' a wiadomo ze gdy czlowiek cwiczy to i chudnie wiec przy okazji ten cel wagowy :P ale jesli sie okaze ze przy 65kg bede wchodzic w swoje ciuszki rozmiar 10 to w sumie nie wiem co.. :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PysiaMysia0082
ja juz po obiedzie (losos + kiszona kapustka +marchewka+por)teraz wypije herbate czerwona o smaku czekolady hihihi. Jestem najedzona jak nie weim co wiec zobacze moze zjem tylko podwieczorek o 17(3-4 mandarynki ) i na tym koniec :) a jak tam u Was 1 dzionek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PysiaMysia :) ja zapchalam sie i to konkretnie kalafiorem z jogurtem i pomidorkami koktajlowymi ;) potem pewnie jablko na przegryche i cos na ruszt wieczorem... ale jeszcze nie wiem co :) co tam pewnie dzieciaki wymysla ja sie trzymam czuje sie silna herbata o smaku czekolady???? wow! masz gdzies jakies namiary to by bylo to co tygryski lubia najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PysiaMysia0082
Ja kupuje wszystkie herbaty w Tea Shop nie wiem czy w Polsce tez sa te sklepy ale na pewno cos znajdziesz :) - super po wypiciu nie mam ciagotek na slodycze :) o moze jutro zjem kalafiora na obiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PysiaMysia0082
adziam... to bedziesz chyba miala latwiej hihi ja mieszkam w Madrycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapuchatka:)
Ja wciągnęłam jeszcze pomarańcze a jak mąż wróci z pracy to indyk i sałatka z brokułem i fetą:) Teraz może seria brzuszków i hula hop itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Byłam dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy i na sam początek ekipa z pracy mnie wkurzyła :P Wmusili mi kawę z mlekiem i cukrem, a do tego drożdżówkę !!! Powiedzieli, że pierwszego dnia nie mogę odmówić, bo inaczej będzie się nam źle współpracowało ;/ Ale się nie poddaję i jutro już za nic nie dam się przekonać. Dzisiaj za mną jak do tej pory bułka grahamka z serkiem topionym, kawa, drożdżówka, kaszka Smakija i za chwilę jeszcze zjem kiszoną kapustę gotowaną. To już ostatni raz taka wyżerka :) Pewnie mnie teraz skrytykujecie, że nawaliłam, ale zastanówcie się co byście wy zrobiły gdybyście były w mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala :D tez bym zjadla ;) mieli racje pierwszy dzien nie wolno odmowic wazne zeby reszta dnia byla cacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×