Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Ita już Ci piszę:) 21/22 kwietnia czyli ten weekend;) Łódź- Centrum Handlowe PORT ŁÓDŹ. A co do tego że mi maluch zdradził płeć hehe Aga od początku synka czuję ciekawe, czy prawidłowo:)w maju jak sobie zrobię to usg 4d na tym spotkanku w galerii to się dowiem:)Na pewno wszystkie ładnie do końca donosimy maluchy:)Aga dobrze, że się uspokoiłaś po wizycie. Oszczędzaj się:)U mnie maluch też ostatnio mniej kopie coś mnniej ruchliwy wogóle, chyba się inaczej musiał ułożyć jakoś niżej i chyba bardziej uciska mi pęcherz, bo częściej niż zawsze sikam a to chyba nie stan zapalny bo wszystko ok na moje oko w tych okolicach:)może pleckami do brzucha się odwrócił:)ja o materacu myślę takim jak Goja mi doradziła. I taki jak Kasiula pisała.Mieszanka kokosu gryki i pianki. Na allegro kupię bo cenowo jest fajnie:)Joasia fajnie że już Ci przyszło łóżeczko tak te klups są z polski:)U mnie pogoda się zepsuła, że aż głowa mnie rozbolała. Kawę sobie zrobię chyba bo ciśnienie pewnie jak u nieboszczyka:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia a w warszawie też będą te badania? Dziewczyny macie na oku może jakąs fajną i rozsądna książke na temat wychowywania dzieci? Myślałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Warszawie nie ma słowa póki co, w tamtym i w przed tamtym roku nie było, a miasta raczej co roku są te same. A co do książki to ja polecam Kaz Cooke"Ciężarówką przez 9 miesięcy" dużo humoru to właściwie na okres ciąży książka ale i po porodzie jest co i jak:)to nie jest typowy poradnik ale i tak polecam:)mam i jest świetna:)kiedyś pisałyśmy już o niej na forum Dziewczyny podzielały moją opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu oj uspokoilam sie mocz ide robic w przyszlym tygodniu bo i tak mialam isc ja tez nie czuje zeby sie cos sie dzialo z moim pecherzem pozatym ze latam do kibelka czesto ale tak mam juz dlugo a wyniki ostatnio mialam dobre no i maly mi uciska ale moge sie mylic a bakterie w moczu i tak swoje zrobia.Zobaczymy. A mialam pytac w jakich butach pomykacie na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece po moja core.Szybko pozniej zjemy obiad i na probe do kosciola.Ech samochod jeszcze nie zrobiony.I jak tu odpoczywac jak goracy okres sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej chodzi mi o ksiązki na później, po ciąży. Ja pomykam w baletkach, płaskich, a że czasem zimno, to ubieram zwykłe skarpetki a na nie cienkie rajstopowe kryjące :-) A wy w jakich spodniach chodzicie, bo ja dziś ubrałam takie normalne dzinsy ala legginsy z gumką w pasie, jednak ta gumka jest tak nisko, pod brzuchem, jednak jest ciasna, i nie wiem czy nie zaszkodzi to maluchowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita-ja chodzę w ciuchach dla brzuchatek, w spodniach i spódnicach są wysokie pasy. w takich czuje sie najwygodniej. jak byłam w pl to ubrałam takie zwykłe spodnie i strasznie czułam sie nie wygodnia. a co do butków to balerinki;) ja mam takie pytanko juz do mamuś, ile prześcieradeł bede potrzebować do łózeczka??? i z jakiego materiału sie sprawdzją??? u mnie strasznie zimno a przed chwilą był grat z deszczem;( brry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula mnie sie wydaje ze dla dzidziusia najmilsze beda przescieradla z froty z gumka . u mnie od 3 dni pada non stop bez przerwy mam nadzieje ze pogoda we Walli jest ladniejsza bo w sobote tam jedziemy na weselicho:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to mam okazje odkupic pelno slicznych ciuszkow dla chlopca od mojej znajomej ona mowi ze w wielu ten jej synek nawet nie chodzil....tylko zastanawiam sie czy to nie za szybko od 22 tygodnia jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu-jestem zdania co mam być to bedzie. ja mam ciuszki już dla małego tak do 3 miesięcy. nic specjalnego bo body spiochy i tym podobne żadnych spodni sztywnych i bluz z kapturem. bo wiem że to sie nie sprawdza. ja na poczatku chciałam wszystko zamówic po porodzie wózek i łózeczko albo w ostatnim miesiacu. ale po usg w 22 tyg jak sie dowiedziałam ze naprawde wszystko ok to pokupawałam;) tylko kupiłam czapeczki troszke większe, tak na wszelki wypadek. ja wiem że każda ciąza jest inna i czasami słyszy sie nic nie kupuj bo coś może sie stać, dopiero jak urodzisz. ja jestem dobrej myśli że z naszymi dzieciaczkami bedzie wszystko dobrze!!!! i ja kupowałam prawie wszystko na promocjach jak coś znalałam to bez zastanowienia kupowałam. a Ty jak możliwośc to pewnie że odkup ciuszki, takie bobasy prawie wogóle nic nie niszczą. jak byłam w pl i chodziłam troszke po sklepach dla niemowlaków to widziałam dużo kobiet które ledwo chodziły z brzuszkami i opuchnietymi nogami,bo zostawaiły wszystko na ostatnia chwile żeby nie zapeszać. i pani w sklepie mówiła że często jak dziecko się urodzi to tatusie wpadaja do sklepów i biora co popadanie bo nie wiedzą co kupić a dziecko juz na swiecie. takie jest moje zdanie bedzie co ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaUk ja jak na razie mam same ciuszki używane od znajomych, jeszcze nic nie kupowałam. Niemowlak w rozmiarze 56 czy 62 za długo nie pochodzi, więc nie widzę przeszkód by kupować używane :). Ja dziś byłam u dentysty, w środę kolejna wizyta. Z jednym zębem chodzę od 3 miesięcy wrr. Miałam zajść też do gina, spytać o te bóle pleców w krzyżu i ten ból przy siusianiu ale akurat go nie było, w poniedziałek pojadę. Znajoma mnie trochę przestraszyła bo ona w tamtym roku rodziła i mówiła że też myślała że pęcherz przeziębiła bo bolały plecy i brzuch jak na pęcherz a się okazało ze skurcze miała:/. Ja po przygodzie ze szpitalem wolę dmuchać na zimne. A z tymi plecami coraz gorzej, dziś spędziłam w mieście jakieś 2,5 godziny jak wróciłam do domu to padłam do łóżka tak bolały. Mam nadzieję że nic nie dzieje się złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę też tylko w balerinkach:)Mąż na zakupach w sklepach z butami non stop nalega że on chce, żebym sobie na obcasie kupiła albo na koturnie a ja się drę na niego że nie będę popylać na obcasach z brzuchem żeby zęby powybijać i nie tylko hehe:)a co do ciuchów to ja w legginsach tylko śmigam ostatnio zamówiłam na allegro takie z pasem ciążowym:)super mi się chodzi w nich:)mam jedne sprzed ciąży takie elastyczne spodnie mają taką niefajną gumkę wszytą porozcinałam ją ale niewiele to dało, ale i tak w nich chodzę chociaż troszkę po nich mnie pobolewa brzuch może za bardzo uciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
JoannaUK1987 no i chyba z papuguje z ciebie i kupie do tego 6 częściowy komplet i już ale może nie teraz bo jeszcze trochę czasu ale dzisiaj byłam w mieście i w sklepie się nie opłaca różnica jest nawet na tym łóżeczku zaoszczędzę na ten komplecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka wlasnie ja tez bylam zdziwiona jak mowilam mojemu ginowi ze czuje malego na pecherzu to od razu na fotel kazal wskakiwac czy czasem nie pcha sie juz na swiat a jak do tego doszedl stawiajacy sie brzuch to ja juz zestresowana.Ale nie u kazdej takie objawy dadza ten sam efekt ale lepiej byc pod kontrola.Mam nadzieje ze juz nam sie to nie powtorzy.Ciekawe jak tam Quore sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o buty bo chcialabym na koturnie kupic ale to chyba nie jest dobry pomysl przy moich terazniejszych dolegliwosciach bo w wyzszych butach napinaja sie miesnie wiec pozostaja mi cichobiegi :-) balerinki albo trampki ktore z reszta uwielbiam teraz nosic tak samo jak przed ciaza buty na obcasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozwpisalyście!!!! Basia, ita - mam takiego lekarza, który sam zwolnienia nie proponuje, jak się nic konkretnego nie dzieje. A poza tym jakoś nie umiem o cokolwiek prosić:( No ale już umówiłam się w szkole że nie wracam po długim weekendzie, więc postanowione. W sumie popracowałabym dłużej, ale teraz po pracy po prostu do wieczora leżę i zdycham. żle się czuję ogólnie, nie mam siły na nic, a szczególnie zająć się starszym dzieckiem:( pościel śliczna! Co do pieluch to ja miałam 20 tetrowych i części w ogóle nie użylam. Oczywiście pieluch używałam jednorazowych, więc tych tetrowych w sumie aż tyle nie potrzeba było. Prześcieradeł miałam 3, frotte z gumką. Mniej nie radziłabym, szczególnie jak dziecko ulewa. Fajne są tez z jerseya z gumką, starszy synek ma. Chodze już w ciążowych spodniach, bo zwykłe mnie uciskają. A poza tym okropnie leżą:D Mam dwie pary - jeansy i na kant i jak na razie mi wystarczają. Lubie je, bo nic mi po bokach nie wylazi i są bardzo wygodne. Gorzej z górami, bo pogoda zmienna, mi ciągle duszno i nie wiem w końcu co rano na siebie wkładać! joanna - jak masz okazję to odkupuj! Zawsze to taniej:) A że poleżą jeszcze 4 miesiące to nic się nie stanie! Basia - z tymi obcasami to jakbym swojego męża słyszała... Mam 176 cm wzrostu a on mi ciągle truje, żebym w obcasach śmigala:) I w sumie przed ciążą wszystkie buty miałam wyższe, ale teraz tylko balerinki. Tym bardziej że już puchną mi nogi. Uff a ja dzisiaj zmęczona, Wiktor oglądał bajkę a ja spałam na kanapie. Nie mam siły nic zrobić:( Poczekam aż pranie się skończy, powieszę i pójdę spać. Jutro jeszcze jadę z dzieciakami autobusem na konkurs poetycki, a nie chce mi się okropnie:( Cera znów mi się pogorszyła, w ogóle jakoś źle wyglądam. Ciekawe, czy mi czasem znowu żelazo nie spadło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac o tych rozm. ciuszkow ja wysoka nie jestem maz ma 175cm wiec zakladam ze drugie dziecko tez jakies wielkie nie bedzie wiec jak dla mnie rozm 56 jest w sam raz bo przeciez przez ponad m-c w ubrankach "pochodzi".Ale jak sie dziecko pojawi to zobaczymy:-) obiecuje juz nie smecic wam o bolach brzucha trzeba byc dobrej mysli ze bedziemy "zwarte" do konca:-) :-) jak bylam w pierwszej ciazy to nawet przez mysl mi nie przeszlo ze cos moze byc nie tak a wszelkie dolegliwosci byly dla mnie normalne a teraz jestem starsza i wszystkim sie przejmuje a po stracie to juz w ogole dobrej nocki:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki, aukcje od 1 zł, BCM
Witajcie dziewczyny, wyprzedaję ciuszki po dzieciach, może któraś z Was ma chęć skorzystać: Zestaw ubranek dla dziewczynki, w wieku 0-3 m-ce, aukcja od 1 zł, BEZ CENY MINIMALNEJ: http://allegro.pl/dziewczynka-zestaw-0-3-wiosna-lato-firmowki-bcm-i2290079021.html Zestaw ubranek dla chłopca, w wieku 0-3 m-ce, aukcja od 1 zł, BEZ CENY MINIMALNEJ: http://allegro.pl/zestaw-chlopiec-0-3-wiosna-firmowki-bcm-i2290079252.html Kolejny dla chłopca: Zestaw ubranek dla chłopca, w wieku 0-3 m-ce, Aukcja od 1 zł, BEZ CENY MINIMALNEJ: http://allegro.pl/chlopiec-zestaw-0-3-wiosna-lato-firmowki-bcm-i2290082583.html I jeszcze jedna dla dziewczynki: Zestaw ubranek dla dziewczynki, w wieku 0-3 m-ce, aukcja od 1 zł, BEZ CENY MINIMALNEJ: http://allegro.pl/zestaw-dziewczynka-0-3-wiosna-lato-firmowki-bcm-i2273796150.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi butami to czytałam w swojej "mądrej książce" ostatnio rozdział o bólach krzyża - i tam jest napisane, że w najlepsze buty na obcasie 5 cm. że na płaskim niedobrze i na zbyt wysokim niedobrze. ale sama nie wiem, te 5 cm to wydaje mi się dużo.... sama chodzę w takich na 1,5-2 cm. U mnie u lekarza za każdym razem w recepcji na dzień dobry pytają czy będzie zwolnienie :-)). Niestety pracuję na swoim więc mogę sobie tylko pomarzyć ;-) Ja też w ciążowych spodniach biegam już od 3 miesiąca. Mam dżinsy i leginsy :-) Z dżinsami mam myły problem bo trochę spadają z pupy a jak nałożyłam pasek to niestety żyła mi wyszła pod kolanem więc teraz chodzę bez paska co najwyżej dyskretnie podciagam ;-))) A ja dzisiaj spałam przy uchylonym oknie i mówię Wam po raz pierwszy od 5 miesięcy tak dobrze nie spałam! cudo. Korzystam że męża nie ma bo on nie lubi przy otwartym oknie spać bo mu przeszkadza hałas a mi z kolei ciągle teraz duszno wiec dzisiaj zaryzykowałam i było cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh hej Dziewczyny. Pogoda piękna,a ja jakaś marudząca jestem:( obudził mnie rano potworny skurcz w łydce nie chciał puścić łzy mi do oczu napłynęły eh teraz utykam na jedną nogę bo obolała jest, w ciąży wiadomo łapią skurcze mnie też ale taki silny miałam po raz drugi tylko eh. Nie chcę żadną maścią smarować bo nie wiem czy nie zaszkodzi eh. Pewnie magnezu mało ale nie chciałabym go brać w tabletkach. Zapytam lekarki. Wiecie co?Wczoraj cały wieczór myślałam po przeczytaniu Waszych postów czy ja aby za bardzo nie bagatelizuje moich objawów, jak czasem np jakieś napięcie brzucha czy tam ból. Wy sprawdzacie pytacie lekarzy czy kontrolujecie i to bardzo dobrze a ja mówię zawsze, że zapytam dopiero na wizycie lekarki którą mam raz na miesiąc, mąż nie raz się kłóci ze mną żebym do niej zadzwoniła, a ja nie chcę po prostu panikować bo też nie czuję żeby była taka potrzeba. Tylko tak mnie myśli naszły, że może za bardzo bagatelizuje eh:((ale nie czuję żeby było źle bardzo czy żeby coś groźnego się działo. Tak jak Aga napisała, że w 1 ciąży nawet nie myślała że coś może być nie tak.Ja się trochę tylko martwię czy ten kardiolog który robi mi usg na pewno na tyle kompetentny jest żeby dobrze ocenić wszystkie narządy mojego malucha, bo za każdym razem mówił po badaniu, że póki co wszystko jest w porządku. Co do tych butów to ja mam 164 cm wzrostu więc niska jestem i mąż non stop truje o obcasy czy koturny. A ja i przed ciążą i w uwielbiałam i uwielbiam balerinki których mąż nie znosi heh:)ale mi tam wygodnie, bólów krzyża nie mam póki co także śmigam w nich:)eh idę sobie zrobić kawę, może mnie trochę "podniesie":)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a wiesz ze ja za to w pierwszej ciazy tak mialam, a to skurcze a to bole a teraz nie mam czasu o tym myslec, wczoraj to wogole zapomnialam ze w ciazy jestem heh leze wieczorem czytam gazete i cos sie zaczyna podnosic a to mala kopala dopiero mnie olsnilo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, na skurcze polecam pić sok pomidorowy. Pomaga :-) Przed ciążą go nie znosiłam a teraz mnie ciągnie do niego i piję więc może to organizm sam się dopomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia- ja mam tak samo jak ty. Z jednej strony nie bagatelizuję powaznych problemów, a z drugiej nie lece z byle czym do lekarza. Czasem brzuch się napnie, coś zakluje, zaboli ale to normalne. A magnez możesz brać spokojnie, najlepiej taki musujący ale w aptece. Susełek - ja czytałam że mały obcas jest najlepszy, ale nie wiem ile cm znaczy to "mały":) A jeansy tez mi leca troche z tyłka i musze podciągać. Brzuchy nam urosną i będzie idealnie:P Oby nie tyłki:P Haj a ja po konkursie już, zajęlismy drugie miejsce:) Posprzatałam sobie łazienki i zaraz lece do przedszkola po młodego. Nałaziłam się dzisiaj jak głupia i już mnie pachwiny bolą:( Ale za to piękna pogoda - słonko, ciepło i aż się robi miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia ja biore codziennie dwie tabletki magnezu. miałam takie skurcze nóg że jak dostałam to biegałam po pokoju a za mna mąż i rozmasowywał mi nogi;) w szpitalu sie budziłam co 30 min i nie miał kto rozmasować ;( lekarz zapytał czy mam skurcze nóg, kazał brac 2x1 tabletce magnezu. zaproponował ASMAG. 50 tabletek bez recepty ja płaciłam 7zł za opakowanie. i wkońcu przesypiam noc bez skurczy. czasmi mie łapnie ale juz delikatny. magnez napewno pomoże a nie zaszkodzi;) goja tez dużo słyszałm o tych prześciaradłach z jersey z gumką. miłe sa w dotyku?? i jak po wypraniu sie maja?? nie tracą koloru?? chyba kupie 2 z froty i 2 z jersey.\ mnie od wczoraj boli troszke brzuch tak na samym dole jak sobie nacisne to czue ból. ale może przez to że do tej pory nie jadłam słodyczy a wczoraj zjadlam 8 kostek ptasiego mleczka prawie na raz;) ja pierwszy dzień po urlopie w pracy ale mam juz dośc jestem jakoś zmęczona i chce do domu;) a pogoda paskudna;( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - są miękkie i miłe w dotyku. Po praniu nic się nie dzieje. Troszkę cieńsze niż frotte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mogę dołączyć? mam termin 23.08 i własnie się zastanawiam kiedy zacząć mega zakupy ...jak narazie kupiłam pare ubranek bo były dobre ceny...będę miała Córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Asiulka;* widzę że u Ciebie tez nie było łatwo o skarba. super że Ci sie udało po tylu latach;) jak u Ciebie ciąza przebiega? ja poczytasz wyższe posty to zobaczysz że prawie każda juz coś tam kupiła;) ja to juz prawie wszystko;) więc jak z małą wszystko ok to nie ma co czekać do końca;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×