Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

GRATULACJE!!!! pandora 🌻 trala 🌻 Miss M 🌻 ale zaczyna sie dziac:):) U nas ok kobietki.Synek troche marudny przez te upaly.Prawie w ogole nie spi:( ale daje rade:)mam wprawe po corce hihi:) Bylam u rodzicow corcia jeszcze tydzien chciala zostac a ja sie tak juz stesknilam ze przy wyjezdzie to mi lzy lecialy:( ech te kochane dzieci:) Basiu ja podaje te vit ale nie zauwazylam nic poza skrzywiona mina przy aplikowaniu.Mam nadzieje ze to jednorazowy przypadek z tym rozwolnieniem ale jesli cie to niepokoi to zapytaj poloznej jak bedzie na patronazu. Asiulka hihi przyjdzie i twoja kolej:):) Trzymam kciuki za szybkie i bezproblemowe porody. Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - gratulacje!! Ale się sypią mamuśki! Super:D Jezu a mnie tak w krzyżu napiernicza, że ledwie chodzę! Dzisiaj mi nie pasuje rodzić:) Mąż idzie na noc, potem od razu na 9 do sądu i wróci koło południa. A nie chcę być sama jak się zacznie:( Asiulka- ale ty masz jeszcze kupę czasu! Musisz się uzbroić w cierpliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja jak patrze w tabelkę to masz jakieś 6 dni tylko mniej :) tez masz kupę czasu - 10 dni :) a nie chciałabyś już?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, pandora, miss m GRATULUJE DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chwilkę mnie nie było a tutaj takie informacje!!!!! Ja już po wizycie u gin, mała waży 3200 jest długa i szczupła więc ma mi się ponoć szybko rodzić:) Pessar poszedł w niepamięć, mała bardzo nisko ułożona więc powoli czekamy:) Asiulka ja mam takie termometr, który przykłada się do ucha, czoła, mleka-z lidla i bdb mierzy temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie gratuluje wszystkim mamom i zazdroszcze!!!!!!!!!! A do tych mam ktore mają starsze dzieciaczki mam pytanko jak pociechy zareagowały na rodzeństwo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti wiem!! bawilam.sie.tym z lidla.i super jest ale.juz.go nie ma w sprzadzy?? on jakis sezonowy byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti nie wiem czy taka chude te Twoje malenstwo masz jeszcze 3 tygodnai a już 3200....tez możesz na 4 kg skończyć...nie kumam już czy moje faktycznie takie wielkie...sie okaze w szpitalu w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle nie mam żadnych skurczów przepowiadających ani bóli więc jak Was czytam to wydaje mi sie że nawet w tym roku nie urodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M , Trala, Pandora gratulacje. Ja po wizycie, ktg w porzadku, lekarz wział posiew na paciorkowca za tydzien ostatnie usg - bo ja ostatnie miałam w 30 tygodniu i nawet nie wiem ile wazy moja niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - z jednej strony chciałabym być po a z drugiej nie... Sama nie wiem, to czekanie jest męczące. Boję się trochę teraz, bo mąż ma nocki, a nie chcę sama wtedy być w domu. We dwoje zawsze raźniej:) Co do termometrów to ja nie kupuję żadnych cudów, bo mi się z pierwszym dzieckiem nie sprawdziły. Najlepiej się sprawdził taki zwykły, a teraz mam elektroniczny pod paszkę. Zresztą ja już mam termometr w dłoni:P Potrafię od razu wyczuć, kiedy Wiktor ma gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala, Pandora, Miss GRATULUJE SERDECZNIE!!!!!!! ja po ktg wszystko ok bylo pare skurczy moj gin juz na urlopie a ja myslalam ze dopiero w pt no nic inna pani dokotr spojrzala i kazala jechac do domku powiedziala tylko ze cos sie zaczyna dziac no i ze ma prawo :) wiec jak nic sie nie bedzie dzialo to mam sie wstawic w pt w szpitalu ale powiem wam ze skurcze moze nieregularne ale coraz mocniejsze no i brzuch mnie okropnie boli w dole nie wiem moze sie cos ruszy w nocy moze mez pomecze to pojdzie jakos szybciej :D a wogole to jakos tak slabo sie czuje no nie wiem kasiula masz racje z tym porodem juz lepiej jak wezmie cie z nienacka i juz a nie chodzsz i sie zastanawiasz skurcze sie nasila a mozeprzejda no i tak w kolko :( ja juz tez mam dosc juz bym chciala byc po tulic tego mojego Gabrysia :) no nic ide sie ogarnac i chyba do spania milego wieczorku brzuchatki i jeszcze raz gratulacje dla rozpakowanych mamus :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabeleczka
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _____________________________________________________________________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02.08 ..........??.....................?? .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08.............corka...................?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08............córka...............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08...............synek...........Kacper karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08.............synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08..........??...................?? KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08.................??..................?? Agulindda..........30.........Wrocław................13.08.............córka......Natalka vicodin..............29..........St.Szcz.............16.08.............synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.08...........synek........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08............synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...............??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08...............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08.............córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08............córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08...........córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08...........córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08..............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08..............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.08..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08.........synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............córka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.08.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.............córka..............?? Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09............córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05.09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA........DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ******************************************************************************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........3590 ........54......synek.....SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200........53 .......Michał....SN Pandora89...........23.......19.08........27.07...............................Janek......SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900 .......55........Zuzia.....SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........2700........50.......Nicola.....SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420........56.......Brajan....SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........3200........50......Adam......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala, Pandora, Miss wielkie gratulacje:) ale macie fajnie:) tabelka nam się przesuwa w dół...:D Pandora a co tak długo w tym szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowym mamusią;*!!!!! ale się posypało nowych mam;) super;) u mnie może z 3 skurcze przez cały dzień i cisza;) mały strasznie sie ruszał nawet zaczełam sie martwić bo nigdy tak nie szalał. brzuch zaczął mnie boleć o tych fikołków;) ale jak samo nie ruszy to na siłe małego wyciągną;) zaczełam sie bać i zastanawiam sie nad znieczuleniem zewnątrz oponowym;) jutro popastuje podłogi i wszystko bedzie gotowe;) miłej nocki kochane;* jeszcze raz gratuluje mamusią;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulatki dla wszystkich już PO :) Zauważyłam ,że do tej pory wszystkie porody odbyły się SN ! Nieźle....a ja nadal liczę na cc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30już30 ...:) Aga S. miała cc w poniedziałek... ale po cc pewnie odezwie się nieco później niż po sn... czekamy na wieści... ja mam cc planowane na 10.08... pewnie też sie odezwę po weekendzie wtedy... bo laptopa chyba nie wezmę ze sobą na początek a w kom nie używam internetu...poza tym po cc nie wiadomo jak się człowiek będzie czuł a wypuszczają do domu w 4ej lub 5tej dobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin to bedziemy trzymac kciuki za Twoje CC, ja mam ktg w piątek to będzie 38 tydz i 3 dni wiec też nei wiem czy nagle nie uslyszę że CC - mi to juz wszystko jedno byleby Polka była zdrowa i radosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) nocka przetrwana :) nawet sie wyspalam brzuch bolal ale nie na tyle mocno zebym spac nie mogla juz kurcze nie wiem vicodin trzymam kciuki za cc w pt ja mam sie wstawic wtedy w szpitalu no ale ty chociaz masz pewnosc ze juz w t utulisz swoje malenstwo :) a ja to ciagle w niepewnosci siedze :) wiecie najbardziej boje sie tego ze pojade w pt i ze pobede tam pare dobrych dni i dopiero sie cos ruszy okropnie tego nie chce bo moj malutki sie zateskni on juz jak slyszy ze cos tam mnie boli to sie pyta czy jadedo szpitala a pozniej chodzi taki smutasek malutki :( juz bardzo chcialby miec brata w domku ale jak on mowi urodz szybciutko i myk do domku :D nie podoba mu sie to ze bede musiala pare dni w szpitalu spedzic :( no nic chlopaki beda musieli sbie poradzic wyjscia nie maja zreszta tesciowa o nich mysle odpowiednio zadba :) no nic uciekam po autko do tesciowej bo maz nasze zabral i moze na jakies zakupki zeby chociaz zapas mieska jakiegos zrobic itp bo jak znam zycie to moj m bedzie ciagle w pracy a tesciowa ich bedzie dokarmiac jakos tak glupio a tak to bedzie miala z czego chociaz ten obiadek ugotowac to juz ze swoich nie bedzie wydawac :) moj m stwierdzil ze ja jestem pod tym wzgledem jakas nie tego i zebym sie nie martwila o to ale ja mam jakos takie poczucie ze jestesmy dorosli mamy swoja rodzine i fajnie ze mamy pomoc ale no utrzymywac to oni nas nie powinni moze dlatego ze sa to moi tesciowie a nie rodzice no i ze szybko sie musialam usamodzielnic ale tak mam i juz :D na szczesicie nikt sie ze mna nie spiera za bardzo tylko ladnie sie usmiechaja i mowia ze skoro musze to musze moj wybor :) chociaz tyle :) no nic nie nudze juz tylko uciekam milego dnia kobietki i zagladajcie tu czasem bo cisza taka ostanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pamietam jak w ciąży było, ale porodu też miło nie wspominam:) U nas sale pełne więc jak jest wszystko ok to wypuszczają po dwóch dobach:) jedna z mojej sali po 3dobie wychodziła po cesarce.. cieszę się że to już za mną, jestem jeszcze obolała, ale mały kochany więc daję rade :) córcia zadowolona że ma braciszka :) trzymajcie się:) już niedługo i wszystkie będziecie po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalalapimpirimpi, Miss M, Pandora89 - wielkie gratulacje !!!, dużo zdrówka dla Was i dziciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) przed pójściem dam znać i jak tylko wyjdę ze szpitala też się odezwę... a póki co jestem bez najmniejszych skurczy... nic mnie też nie boli... pachwiny mniej... kręgosłup też nieco mniej:p dziwna ta ciąża... a młody się całkiem żwawo rusza:p Asiulka Ty faktycznie masz jeszcze sporo czasu do terminu... będzie dobrze zobaczysz:) Kasiula jeśli zrobią amniotomię - przebiją pęcherz płodowy to do 12 h powinnaś urodzić... w między czasie jak się nic nie będzie działo to zapewne włączą kroplówkę pewnie z oksytocyną i wtedy monitorują akcję porodową czy się rozwija czy nie... jeśli się nie będzie rozwijać to nikt nie będzie czekał długo tylko zrobią cc pewnie... tak jest w PL a jak jest w UK to nam powiesz...:) bo zalecenia pewnie się różnią...:) tzn. skurcze po oksytocynie mogą być mniej przyjemne... ale za to sporo kobiet do 2,5 godziny rodzi...:) więc część sobie chwali, a część narzeka jak zawsze... Karolinka jeśli na ktg wszystko w normie to nikt Cię w szpitalu trzymać nie będzie... po terminie dają 2 tygodnie na poród - jeśli się sam nie zacznie a na ktg wszystko z dzieciątkiem ok, wody płodowe ok to dopiero wtedy będą wywoływać... jeśli się coś będzie działo na ktg z dzieciątkiem, w sensie fachowo nazywając to deceleracje późne lub zmienne, bradykardia itd. to wtedy będą kończyć ciążę jak najszybciej... nawet pilnym cc... ale póki wszystko w ktg itd. ok to nie ma się czym martwić... więc pewnie nie będziesz leżeć kilku dni do porodu... masz ciążę donoszoną, więc nawet jak podłączą na stałe do ktg to podejmą decyzję pewnie najdalej w 24 h...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, moze i sporo do terminu ale mogą podjąć decyzje wcześniej... moja kolezanka właśnie urodziła około północy - 4400 waga i 61 cm długi synek :) już tylko ja zostałam normalnie wokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka to byk nie z tej ziemi dlugi taki:) a i chce ci podziekowac bo wlasnie w tej chwili odebralam torbe te pierwsza co pokazalas powiem ci ze ja bym o niej nie pomyslala , ale jest poprostu zarabista jest taka pojemna ze hej super. wielkie dzieki:) Ja w tej chwili odpoczywam dzieci z tesciowa na polkuwiec 3h mam z glowy teraz tak zaczynam myslec ze jak ich nie bede widziec przez pare dni to nie wiem kaze im przyjechac ze dwa razy chociaz do szpitala na oddzial nie wejda ale ja moge do nich wyjsc, juz zaczynam za nimi tesknic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka - ja mam podobnie jeśli chodzi o utrzymywanie się. Jakoś wolę wszystko sama pokupować. Zapasy też zrobiłam, ale nie sadzę, żeby mój mąż za bardzo skorzystał, jak będe w szpitalu:P Przydadzą się po wyjściu. U nas dzisiaj tylko 20 stopni i pochmurno. Podoba mi się ten chlodek, ale wolałabym, żeby nie padało, bo nudno siedzieć w domu. Mąż dopiero wrócił z sądu i się położył. Znowu ma nockę, więc będzie spał cały dzień. Co do samopoczucia to brzuch mnie boli od rana ale delikatnie. Obudziłam się dzisiaj o 5 rano i tak mnie głód ssał, że musiałam coś zjeść. Jak na mnie to nie było normalne:P asiulka - ale duże dzieciątko!!! Wczoraj spotkałam koleżankę, 6 tyg. temu urodziła chłopca 4 kg a na dzień dzisiejszy waży już 6!!! Ogromniasty jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lodowka uzupelniona :) vicodin fanie by bylo gdyby mialo byc tj piszesz no ale nistety z moim gin ustalilismy ze sie wstawiam jak co w dzien terminu i juz zostaje na oddziale do porodu :( wiec mam nadzieje ze gabrys ogarnie sytuacje i sie do pt sam wyprosi na swiat :D:D:D no a jak nie to trudno takie a nie inne decyzje podjelam razem z gin i juz musze sie ich trzymac szkoda tylko ze go nie bedzie pocieszeniem jest to ze te polozne ktore z nim pracuja sa tez na oddziale na ktory bede przyjeta poprostu fajnie jak jest jakas znajoma buzia :) no a co dalej ze mna i dzidzia to pewnie po usg ustala jak tam wody i lozysko sie spisuja pewnie musza takie rzeczy sprawdzic bo ostatnie usg mialam w 32tyg a jak nie to bede krzyczec ze chce miec i koniec :D no nic ide spedzic troche czsu z moim starszym dzieciatkie matko ja wam mowie ze nieraz to mnie tak z rownowagi wyprowadzi ze szkoda gadac nie mam nawet nieraz ochoty sie do niego oddzywac :D ale jak pomysle ze min 3 dni mam go nie widziec i nie zajmowac sie nim to jakos tak nieswojo juz tesknie :) no ale pozniej to mi dadza we dwoje popalic to pewnie bede tesknic za chwilami tylko dla siebie :) milego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×