Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

malutka ale ty laska z tymi blizniakami bylas:-D12kg:-Dpewnie nasluchalas sie ze malo przybralas. A powiedz jak to jest nosic 2 w jednym brzuchu? Odczuwasz w tej ciazy jakas roznice:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku godzin walcze z bólem głowy i sennoscia, a maz walczy z synkiem bo ma dzisiaj straszny dzien na brojenie :) Aga - mnie w pierwszej ciazy tez czesto bolało miedzy nogami i było tak od około czwartego miesiaca do konca, teraz tez juz odczuwam te dolegliwosc. Co do wyprawki to ja wszystko mam po synku tylko przewijak musze kupic nowy bo nie przetrwał. No chyba ze okaze sie ze dziewczynka to wtedy pozwole sobie na zakup czegos różowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga po pierwsze dużo!!!!!! lepiej znoszę tę ciąże , a mieć w brzusiu dwa dzidziusie super z każdej strony kopią żebra na koniec to myślałam że mi popękają nieraz mi się chciało ryczeć z bólu urodz w 35 tc dłużej bym nie wytrzymała brzuch mi tylko urósł był ogromny do przodu . Teraz jeszcze nie czuję ruchów i ciekawa jestem jaki teraz brzuch będzie:)no i jak to czuć jednego dzidziusia:) przy żdnej ciąży mi piersi nie urosły nad czym ubolewam:) trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.10 🌼 to mnie trochę zmartwiłaś z tym kremem MUSTELA 9M, do tej pory spotkałam się z dobrym opiniami . Dzwonił kurier rano, i bede mogła sama sprawdzić działanie. Niestety tez mam problem z rozstępami tak czy inaczej - bardzo ostatnio przytyłam po sterydach ehhh.. Cesarkę nie wiem czy chcę. Muszę sie zastanowić i porozmawiać z lekarzem. malutka3110 🌼 z tym ZUs-em to faktycznie fuks :P A miałaś L4 leżące czy chodzące? I co się Ciebie pytali na tej kontroli? Mnie bardziej martwi nie sprawdzanie czy jestem w ciąży, tylko wykorzystywanie L4 niezgodnie z jego przeznaczeniem, czyli fakt ze na L4 chce chodzic raz w tygodniu na zajęcia szkoleniowe. Ale takiej kontroli, pod tym kontem, mogę sie tylko spodziewać na wniosek ...pracodawcy. A szpital Ujastek jest na Nowej Hucie, obok Hitu Sędzimira i ma najwyższy stopień refundacji + oddział neonatologii :) Basia2410🌼 w ten wtorek ide na wizytę, wiec zapytam o szkolę rodzenia, chce isc do szkoły juz w Ujastku, może nawet się tam spotkamy, mamy podobne terminy porodu :P Co do tych nieszczęsnych rozstępów to tez póki co na brzuszku nie mam, ale na boczkach parę i udach :( Stosuje od 5 tygodnia Dax... i jakoś nie widzę żadnych zmian, ale nie wykluczone ze nie mam ich dzięki temu kremowi więcej, stosuje go 2 razy dziennie :) lilimum🌼 ja po rozmowach z Moim Miśkiem, i namowach rodziców oraz teściów poszłam na L4 i jestem zadowolona-wreszcie troszke odżyłam. Teraz widzę jak strasznie się " żyłowałam" nie wiedzieć po co. Niestety źle sie czuje w ciąży fizycznie bo psychicznie czuje sie świetnie :) Myslę tez że po Luteinie się tak źle czuję. I dlatego nie mam już wyrzutów ze jesem na tym L4 .. bo miałam :) aneta_21 🌼 dziękuje za przywitanie :) kasiulaUK 🌼 tez zacznę juz coś kupować na wyprzedażach bo później wszystko naraz może okazać się niezłym szokiem...dla portfela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wiecie ze nie można Nam stosować kremów do buzi takich przeciwzmarszczkowych ? Jakie stosujecie, bo mi koleżanka wczoraj powiedziała ze ten nivea q10 to muszę odstawić . Musze tez jakiś poradnik sobie kupić-polecacie jakiś ? Zmartwiona jestem bo jeszcze nic nie zaczęłam czytać, nic nie wiem, jak dziecko we mgle..w Naszym temacie. Żywieniowo mam jakiś dramat, nic mi nie smakuje, wszystko jest wstrętne prócz jabłek, banana i może chlebka z masłem...jem jednak coś więcej bo jak jestem głodna to jeszcze gorzej sie czuję. Ostatnio pizza mi posmakowała, więc jadłam 3 razy i jak się " rzuciłam" na nią tak znowu zdychałam....pół nocy.. Dzisiaj postanowiłam się zabrać za ten problem- i wsunęłam właśnie mleczko z mussli tropikalnymi + miód i 1/2 utartego jabłuszka :) A jak Wam jedzonko idzie ??? taka tam aga co do snów to "czeski film" i- śniło mi sie pierwszy raz w życiu ze mam córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Vitalijka - co to musteli to ja moge powiedziec ci jak było u mnie. Stosowalam ja w pierwszej ciazy od 4 miesiaca i do terminu porodu nie miałam ani jednego rozstepu na brzuchu tylko na udach i piersiach ale tam sie nie smarowałam bo nie myslałam ze moga sie tam rozstepy pojawic. Niestety przenosiłam ciaze o 10 dni i wtedy strasznie puchłam a brzuch tez sie powiekszył i wtedy niestety dorobiłam sie kilku kresek na brzuchu. Mysle ze gdybym urodziła na czas to nie byłoby problemu. Mimo wszystko w tej ciazy tez uzywam mustele bo sadze ze jednak troche pomaga a jak maja byc rozstepy to po zadnym kremie cudow nie bedzie. Co do l4 to ja tez ciesze sie ze podjełam taka decyzje i odpoczywam w domu a l4 mam chodzace wiec nie obawiam sie kontroli z ZUSu. Niestety ja zawsze miałam wypłate płacona z góry a ZUS tak nie wypłaca i teraz pierwszy miesiac bede miała placone przez ZUS i musze czekac do konca marca a lutowa wypłata juz sie skonczyła wiec cały miesiac bede bez pieniedzy. Oto nasz kraj i realia. Ciekawe gdybym była samotna matko to za co miałabym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:)Malutka nasi Mężowie na pewno zniosą nasze humorki:)bez wyprowadzek:)Jestem z Olkusza:)Taka tam Aga ja też miewam zawroty głowy ale nie jakoś bardzo często:)Vitalijka ja chyba do szkoły rodzenia pójdę tu u mnie w mieście bo jeżdzenie busami do Krakowa na zajęcia mi się nie uśmiecha bo ciężko te podróże znoszę hehe:)A Mąż nie zawsze mogłby ze mną jechać bo pracuje sporo:)Ja Dax tak stosowałam też na początku ale lekarka mi powiedziała, że skoro napisali na opakowaniu od 4 miesiąca to lepiej żebym od wtedy go używała a tak to oliwką żebym nawilżała:)więc od niedawna dopiero smaruję tym Daxem:)no obysmy miały szczęście i oby na brzuszkach się nie pojawiły kreseczki:)Co do poradnika ja w prezencie dostałam "Ciężarówką przez 9 miesiecy" Kaz Cooke super rzecz duzo humoru ale i fachowych porad. Pisalysmy tu o tym juz na forum dawno dosc i Dziewczynki tez byly zdania ze super rzecz:)tak że polecam smialo:)A z tym jedzeniem dobrze Vitalijko ze cokolwiek jesz:)zeby glodu nie czuć:)ja też tak mam często że się zmuszę bo w brzuchu burczy chociaż najchetniej bym nic nie jadla:) Lilium ja jestem w takiej samej sytuacji z ZUSem. Jestem na L4 od polowy stycznia za pól stycznia i lutego zapłacił mi pracodawca a teraz czekam na pieniążki za połowę lutego i pewnie dostanę je dopiero na końcu marca razem z marcową wypłatą więc też jestem bez kasy.Mi ma listonosz przynieść pocztą więc też ladnie sobie poczekam eh. Dobrze że jest mąz, ale co gdyby było jak napisałaś ze samotnymi matkami jestesmy?Tragedia po prostu z naszym systemem i mega mózgami ktorzy wymyślili takie procedury. Ja dziwne sny mam czasem tylko:)Raz się sniło ze czarne dziecko urodziłam heheh:)no Mężuś to by mnie pogonił hehe:)miłego dzionka Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do humorow to ja jak juz kiedys pisalam w pierwszej ciazy ojjj odstawialam niezle cyrki ;-) teraz juz nie, bo wiem ,ze to hormony. potrafie sie wkurzyc ale jakos inaczej do tego podchodze, nie wybucham nie wyprowadzam sie przy kazdej wymianie zdan (no dobra raz mi sie zdarzylo hehe )nie uciekam z samochodu itd itp ;-) rozstepy w pierwszej ciazy jak i teraz smaruje sie oliwka i mi wyskoczyly na dole jak brzuch zaczal opadac a tak to nigdzie. moja mama tez tylko na dole brzucha miala rozstepy a po 3 ciazach. wiec u mnie geny jak nic ;-) apetyt u mnie dopisuje jak zwykle ;-) obiady polecam strone kwestia smaku, ja tez juz nie wiem co gotowac czasem mam wrazenie ze robie wkolko to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saa co do wyprawki, zazdroszcze Wam fajnie sie kompletuje szuka, ja mam teraz duzo rzeczy po synku wiec nie wiele mam do kupienia, czeka nas tylko przemeblowanie ;-) i zgadzam sie,ze lepiej wczesniej a po trochu kupowac, po pierwsze- sprawia to niezla frajde ;-) po drugie szok dla portfela jest mniejszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia a mąż nie chce chodzić do szkoły rodzenia bo zazwyczaj chodzi się parami. Dobrze byłoby gdyby też był świadomy wielu rzeczy:) Vitalijka miałam l4 chodzone .Teraz tylko załapie się na 2 miesiące l4 akurat mi się skończy macierzyński 2 miechy l4 i poród ja na bliżniaki mam 39 tyg. sporo :) teraz na kolejne dziecko tez trochę mi przypadnie ale i tak chce wczesniej wrócić do pracy . co do rozstępów niczym nie smarowałam brzucha i nic nie mam mi się wydaje że to genetyczne warunki i teraz też niczym nie smaruje. A co do wyprawki to tylko wózek mnie czeka bo na dziewczynke i na chłopaka mam wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka to mnie zmartwilas troszke z tym kremem. Mi 30 stuknie w tym roku:-Di wlasnie zakupilam sobie q10. Mimo iz nie wygladam na swoje lata to lubie ten krem uzywac czasami:-D wiem ze retinol jest niewskazany ale Basia chyba wie wiecej;-) A ja dzis po tej glukozie taka zamulona jestem ze szok. Obiadu nie jadlam nawet. Tylko nie wiem czemu nie pobrano mi krwi przed glukoza dziwne? Jutro wyniki zobaczymy. Co to rozstepow to nie mam po pierwszej ciazy i niczym nie smarowalam teraz oliwke uzywam. Moja mama tez nie ma a mam 'liczna' rodzine wiec geny na pewno:-) ale bylam mlodsza a teraz to sie zobaczy;-) Anetko zajrze na ta strone z przepisami moze nabiore na cos ochoty a moi domownicy nie beda wybrzydzac. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:)jak widzicie już nie śpię:( głowa boli od wczoraj nie chciałam nic brać i teraz rano mnie obudziła więc bez paracetamolu się nie obejdzie chyba:(a zawsze staram się przetrzymać ból i nic nie brać eh:( Mamusie co do tego retinolu. W kosmetykach stężenie retinolu jest bardzo niskie i działa w naskórku a nie przenika dalej więc uważam że nie jest niebezpieczne dla malucha,ale to taka moja subiektywna ocena. Wiadomo warto spytać lekarza , ja wzięłam kiedyś do lekarki krem nawet żeby oceniła go sama, Też weźcie opakowanie to oceni i doradzi:) Taka moja mała rada:)Jeśli macie 30 lub mniej to ten retinolek tak dwa razy w tygodniu maksymalnie nawet nie:)Wiadomo, jeśli pojawiły się już zmarszczki jakieś pierwsze to można stosować ale nie przesadzić:) Ja mam 25 lat też już się pojawiają zmarszczki narazie nie stosuję nic z retinolem, ale czeka mnie to z pewnością:)A co do rozstępów to powiem Wam, że moja siostra po ciąży ma okropne naprawdę. A mama po dwóch ciążach nie ma ani jednego na brzuchu. Obym i ja do mamy się upodobniła:)A Mąż bardzo chętnie ze mną do szkoły rodzenia będzie chodził ale ma taką pracę, że nie zawsze może dostać wolne mimo wcześniejszej prośby o to. Więc pewnie kilka razy wypadnie tak, że będę sama musiała iśc, chociaż będzie się starał za każdym razem być.Miłego poranka i dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) juz czuje jak moj maluszek kopie i to dosc mocno :) nawet jak moj maz przyklada reke doi brzucha to tez czuje. u mnie juz 18 tydzien. w czwartek ide do laboratorium. moj starszy synek ma 20 miesiecy i za kazdym razem musze go brac do laboratorium ze soba, biegam po calej poczekalni za nim :/ co do wyprawki to prawie wszystko mam po synku, musze tylko kupic kosmetyki i rozki. jak sie okaze ze to dziewczynka to bede musiala kupic jeszcze sukienki ;) pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkich po powrocie do domu:) Powiem wam, że to była na 100% moja ostatnia wycieczka na najbliższe lata! Pierwsza noc wstałam o 3.30, drugiej nocy spałyśmy kilka godzin z dziewczynami, bo dzieciaki latały i pobudka o 6. Dwa dni maratonu w zwiedzaniu i podróż ponad 7 godzin w autobusie to zdecydowanie za dużo dla kobiety w ciąży:( Wczoraj już mi nawet nogi popuchły i brzuch rozbolał. Ale spałam ponad 12 godzin i jakoś dochodzę do siebie. Dzięki bogu dzisiaj wzięłam wolne. A tak z milszych rzeczy to moje dziecko będzie chyba politykiem:P Pierwszy raz mnie kopnęło jak byliśmy zwiedzać sejm:D Tak się ucieszyłam, że nie mogłam się skupić na słuchaniu przewodnika:) Co do rozstępów - kazdy jest inny i myślę, że nie ma co sie zniechęcać do smarowania:) U mnie było wszystko dobrze do 8 miesiąca - ani jednego rozstępu. I pewnego dnia położyłam się spać a rano wstałam z przeoranym brzuchem!!! Dosłownie z dnia na dzień pojawiły się, płakałam jak bóbr wtedy. No ale trudno się mówi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! U mnie od rana piekne słonce az chce sie zyc szkoda tylko ze temperatura niska ale mówia ze z dnia na dzien ma byc cieplej. Goja - ja to Cie naprawde podziwiam ze zdecydowałas sie jechac na te wycieczke. Ja w pierwszej ciazy pracaowałam prawie do konca ale wszelkim wycieczkom mówiłam nie i gdyby dyra spróbowała mnie zmusic to momentalnie poszłabym na L4. No ale na szczescie masz juz to za soba. Co do szkoły rodzenia to ja sobie daruje bo u mnie jest fatalna i przejechałam sie na niej w pierwszej ciazy. Zreszta chce miec cesrke wiec tym bardziej nie bede tracic czasu. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny, czy Wy też macie sny erotyczne? ja dzisiaj w nocy miałam taki sen, że ho, ho ;-) tylko córcia obudziła mnie w najważniejszym momencie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilimum - ja wlasciwie robie to nie ze względu na dyrekcję, ale na moje koleżanki z pracy. Dlatego tez jeszcze pracuję. Mam świetną koleżanke polonistke i wiem, że miałaby strasznie dużo pracy beze mnie. Może za bardzo przejmuję się innymi, ale juz taka jestem:) Dlatego chcę z nią zrobić jeszcze przedstawienie na 3 maja i dopiero wtedy iść na zwolnienie. A z drugiej strony niestety za moje wysiłki nie dostaję ani grosza więcej dodatku motywacyjnego... Więc chyba naprawdę jestem za dobra... Gosiaaa - też tak mam!!! Ale to moze dlatego ze rzadko ostatnio sypiam z moim mężem:( Niestety najczęściej jestem tak zmęczona, że na nic nie mam siły. A potem mi sie to odbija we śnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Goju dobrze, że jakoś przetrwałaś tą wycieczkę naprawdę jestem pełna podziwu:)teraz się oszczędzaj:)fajnie ze maluszek kopnął:)ja też chyba ale to tylko chyba czuję delikatne kopniaki raz na kilka godzin...hm..ale nie wiem czy to to, tak jakby pod skórą chwilowo coś wybrzuszało:)nie widać oczywiście tylko czuć:)zapytam w piątek lekarki jak to z tymi ruchami jest:)mam nadzieję, że poznam płeć malucha:)co do snów erotycznych to ja hm..chyba nie miewam... raz coś mi się kojarzy, hm..może dwa:)ja współżyję z mężem więc może dlatego nie miewam takich snów:)lekarki pytałam to mi powiedziała jak wtedy byłam w 6 tygodniu żeby się wstrzymać od seksu do po 10 tygodniu troszkę:)ale potem już nie pytałam, a skoro jest już 18 prawie tydzień i jest wszystko ok to myślę że mi i maluchowi to nie szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wyobraźcie sobie, że ja dopiero w tamtym tygodniu poszłam na staż...wcześniej starałam się o niego przez dłuższy czas, no i jak dowiedziałam się o ciąży to i tak postanowiłam nic nie mówić i po prostu pójść...dlatego muszę teraz pochodzić do pracy, bo tak głupio od razu na jakieś zwolnienie czy coś, zwłaszcza, że dobrze się czuję. Tak więc na trzy miesiące idę do pracy :) no i dlatego też nie pisałam za bardzo, bo jakoś zmęczona jestem jak wracam do domu, ale podczytuje wszystko ;) co do tych snów, co pisałyście, to ja też kilka razy miałam! :) tylko właśnie też nie mogę jakoś się przełamać co do sexu, choć mam czasem ochotę, ale się jakoś boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja witaj :) i teraz odpoczywaj jak najwiecej! co do ruchow ja tez od jakiegos tyg moze wiecej czuje ;-) wczesniej pewna nie bylam ale juz jestem ze to ona ;) a sny.. jak mam to ich nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłm dzisiaj u gina i prawdopodobnie bedzie dziewczynka, ale mówi ze nie jest pewien bo malenstwo strasznie fikało i nie chciało współpracowac, ale antenki nie widział :) Co do ruchów to ja tez juz czuje od ponad tygodnia. Najpierw były szmyranki a teraz to juz delikatne szturchance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tych ruchów, które wyczuwacie :) Ja mam 15 tydzien, to może za wcześnie, choć prae razy coś czułam, takie lekkie coś...ale nie wiem czy to moje kiszki czy dzidzia :) Płeć dzidzi nadal nieznana bo i usg nie miałam wczoraj tylko badanie czy jest rozwarcie macicy, czy czop na miejscu :P Do leków doszła mi Furagina i Nospa.. Co do przyjemności cielesnych, to naprawdę nie ma się co obawiać jeśli tylko lekarz nie zakazał :) Ja jakiś czas źle się czułam i troszkę obawiałam...ale to każda z Nas przejść musi-byle nie za długo :P Kremik dotarł ehh strasznie drogi a tak strasznie w tej tubie go mało :( Zauważyłam jednak ze po regularnym smarowaniu Dax -Perfecta mama zmalały mi te bordowe pręty na udach i biodrach :) Bede smarować się więc Dax i MUSTELĄ na zmianę :) A kremik do buzi kupiłam Nivea Viasage, zwykły nawilżający, te z q10 odstawiam. Niestety tez ból głowy miałam ostatnio mocne, ale to dlatego ze ciśnienie bardzo niskie. Dzisiaj samopoczucie zdeeecydowanie lepsze !!!! :) Do szkoły rodzenia jednak nie będę chodziła, za te pieniążki umówię się z pielęgniarką na wizytę prywatną już ze swoją dzidzią zaraz po urodzeniu żeby mi pokazała i mężowi co i jak mamy robić z maleństwem. I nadal nie wiem czy cc czy sn... boję sie rodzić sama, bardzo się boję :( ale znowu dolegliwości i brak siły dla dzidzi po cc mnie tez zniechęcają.... Dziękuje za polecenie książki, jak tylko będę miała wypłatę to lecę kupić. Oglądałam tez w Ikei fotel jaki chcę kupić ( 300zł) -przyda sie teraz do siedzenia a później do karmienia nocnego :) Wypłatę dostaję z dołu, każdego 10-siątego, czyli kodeksowo- mam nadzieję ze przed weekendem tym dostanę bo już od rodziców bierzemy drugi tydzień kaskę... A jak Wy dzisiaj sie czujecie ??? Miłego dnia dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
Ja niestety jeszcze nie znam płci dzidzi .... ale 21 ide n wizyte akurat bedzie 20 tydzien i usg połowkowe wiec mam nadzieje ze sie dowiem ... a jak nie to w 22 tydniu ide na usg 4d ... a do szkoly rodzenia chce isc u nas w miescie w szpitalu jest bezpłatna wiec skorzystam sobie :) nie zaszkodzi mi to napewno :) ... ja czuje sie swietnie wogole nie czuje sie jakbym byla w ciazy ;P ruchy tez delikatne czuje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzisiaj jak narazie czuje sie nawet wyspana ;-) vitalijka po porodzie przyjdzie do Was polozna srodowiskowa i wszystko powie, u mnie byla kilka razy do pierwszego szczepienia przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :)):)dzisiaj zaczynam 16tydzien i nie czuje ruchow ale nie przejmuje sie tym bo mamy czas do 20tygodnia ....a tymbardziej w 1 ciazy podobno ruchy odczuwa sie troszke pozniej przy kolejnych mozna juz od 14tygodnia czuc dzidzie wiec spokojnie sobie czekam az dzidzia zapuka hehe..... tez jeszcze niewiem co bedzie 13 kwietnia idziemy na polowkowe usg wtedy dowiemy sie moze co bedzie chlopiec czy dziewczynka , ale dla mnie nie ma roznicy przy 1 dziecku najwazniejsze zeby bylo zdrowe bedziemy myslec przy drugim zeby byla parka lol ;) Co do rozstepow jeszcze mi sie zadne nie pjawily na szczescie a brzusio juz troszke widoczny ja wczesniej kupilam krem specjalny na rozstepy ale ciagle mialam taka dziwna skore mialam uczucie tak jakby sie wogole nie wchlanial dlatego przeszlam na zwykla oliwke niemowleca ktora sie smaruje zawsze po kapaniu. zabieram sie teraz do pracy zycze milego dzionka w ten pochmurny dzien. Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)eh nie śpię od 4 głowa boli znów:(sąsiedzi robią prania wiercą odkurzają od takiej godziny właśnie, eh nie wiem co to będzie jak maluch będzie:(będę latać chyba i prosić o cisze:(((cały dzień są w domu i mają przecież czas w ciągu dnia to muszą od 4 albo nawet wcześniej to wszystko robić:(paranoja:( Limetka gratuluję zawzięcia:)trzymam kciuki zebyś siłę miała przez te 3 miesiące:)Do każdej z nas dzidzia zapuka prędzej czy później fajnie, że już coraz więcej nas czujących z każdym dniem:)o ile to co ja czuje to faktycznie te ruchy:)Lilium to wstępnie gratuluje dziewczynki:) Same dziewczynki póki co:)ja tam czuję i pewna jestem chłopca, nawet nie wiem skąd intuicja chyba, w piątek poproszę o usg to może się dowiem, oby maluszek chciał współpracować:)Vitalijka to i ja muszę zacząć stosować systematycznie Daxa bo ja raz na jakiś czas go tak profilaktycznie wklepuję, bo nie mam rozstępów póki co, a na udach i boczkach mam kilka białych już prążków i z nimi cięzko i tak już będzie:)Ja też miałam w ostatnich dniach bóle głowy ale tylko raz zażyłam paracetamol:)i raz No spe bo brzuch jakoś bolał ale zjadłam na pusty brzuch śliwki hehe więc pewnie sama doprawiłam sobie:)Moja siostra używała Musteli w ciązy ale mimo to rozstępy ma do teraz choć minęło prawie 3 lata straszne,ale może niesystematycznie się smarowała a poza tym miała sklonności do rozstępów:)Ja od szkoły rodzenia pójdę do szpitala u nas:)zajęcia są darmowe:)eh oby Wasz dzień się lepiej zaczął niż mój:(buziaki mamusie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy to kopniaka pierwszego poczulam jak sie nie myle w 22 tygodniu ;-) wiec nie koniecznie musi byc czuc do tego 20 ;-) jesli jeszcze chodzi o geny a rozstepy- nie zapominajmy ze geny mamy nie tylko po mamie ;-) Basiu obowiazuje cisza nocna do 6 wiec smialo mozesz zwracac im uwage za hałasy o takiej nieludzkiej porze... u nas dzisiaj ladnie po poludniu planuje dluugi spacer z mlodym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* ostatnie pare dni spedziłam raz w szpitalu raz u rodzinnego;( podejrzewają zakrzepice żył;( lewa noga strasznie boli,chodzić nie mogę;( mam brać 8 paracetamoli dziennie!!! biore tylko dwa, dla nich paracetamol to lek na wszystko;) ja płec poznałam w 16 tyg;) ma być chłokap na 90%;) jak bedzie chłopiec to bedzie FRANEK;) mąz jak dotyka brzuszka to zwraca się do niego, co robisz Franiu;) ruchów jako takich nie czuje raz wydawało mi sie w 16 tyg że to było to;) ae od tego czasu nic nie poczułam, tak jak ktos pisał mam czs do 22tyg;) co do snów erotycznych;) to miałam pare razy ale to pewnie dlatego że niewspółżyje z męzem tak często jak by tego chciał. do 12 tyg miałam się powstrzymac od sexu potem jakieś zapalenie się przyplątało a teraz noga;( ale też jakoś nie mam potrzeby współżycia, przed ciażą tylko o jednym myślałam a teraz sex może nie istnieć dla mnie. ja mam sąsiadów cudownych;) mieszkam w domu w którym sa 3 mieszkania, na górze mieszka 80latek który ma coś z kregosłupem wiec mało go słychać a na dole od 9 miesięcy nikt nie mieszka;) więc tylko mnie słychać;) a i sąsiad na górze nie ma pralki;) pani z opieki raz w tyg bierze ciuszki do pralni;) i cicho az głupio;) buziaczki mamusie;* miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mam czasu coś na czytanie i pisanie:) Jestem juz po pracy ale lece zaraz z dzieciakami na basem. Zdecydowałam się jednak żeby z nimi jeździć, ale tylko do 24 kwietnia. Przynajmniej sobie za darmo popływam (jeśli będzie mi się chciało włazić do wody). Tylko tak mnie strasznie głowa boli ostatnio! jutro ide do gina to popytam skąd te bóle. Może coś z ciśnieniem. Wyniki badań odebrałam i mam za niskie limfocyty i hamatokryt i za wysokie neurofie. Ale wiem, że dla kobiet w ciązy normy są ciut inne, więc nie stresuję się. Kurcze dopiero koniec 4 miesiąca a mam problem ze spodniami! Te normalne prawie wszystkie mam z takim srednim stanem, że akurat zapięcie jest na środku brzucha. No i przez to szybko robią się za ciasne:( A ciążowe z pierwszej ciąży są za wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×