Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hej, Dziewczyny nie pamiętam, która (goja?) umieszczała tutaj ten przepis na tą szarlotkę na sypko, czy mogłybyście umieścić go jeszcze raz bo nie mogę go znaleźć, a chętnie bym skorzystała z przepisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Sikorka to faktycznie nie za ciekawie :( musisz jakos lekarza zlapac zeby nic sie powazniejszego nie porobilo co do spacerow to ja staram sie z malym jak najczesciej wychodzic tyle ze jak jest tak zimno to na 15 min chociaz juz nawet dzis sobie pomyslalam ze fajnie ze mieszkamy w domku bo ja byle co na siebie narzuce tylko maluszka ubiore i na ogrodek na chwilke i do domku nie musze sie zbytnio szarpac z tym wszystkim ale efekt jest taki ze maz wrocil dzis wczesniej z pracy a ja jak czarownic wygladam ;) Aneta moj maly tez z reguly wypija tak 90ml średnio co 2,5h czasami w nocy potrafi wypic wiecej 120-150ml ale wiadomo wtedy dluzsza przerwe sobie robi a juz myslalam ze malo mi je :) chociaz wyglada naprawde dobrze :) pisalam wam wczoraj ze maly mi sie do brody dossal :) no to wieczorem jak spojrzalam w lusterko myslalam ze sie czyms ubrudzilam a to poprostu jakby malinka :) wiec chodze teraz z mega sina broda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabi - http://www.pychaciasta.bloog.pl/id,328406203,title,Szarlotka-sypana,index.html smacznego:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja raz pomalowałam pokój, robiłam to 2 godziny z kawałkiem!!! Ale trzeba drugi raz malować i mąż pojechał po farbę. Igor na szczęście grzeczny:) Chyba do nocy będę malować, potem jeszcze trzeba bajzel ogarnąć:( Ale wolę dzisiaj skończyć i jutro mieć z głowy. Co do spacerów to wychodzimy codziennie. Niestety dzisiaj nie przez remont:( A jutro zapowiadają śnieg z deszczem a ja bez kozaków, mam same balerinki! Chyab stąd wzięło się moje przeziębienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja no to dzielna kobietka z ciebie :) ja pewnie olalabym wszystko i myk do lozka :) ale wiem jak to jest z tymi remontami malymi i wiekszymi :) jak trzeba to trzeba ja przez takie rzeczy do szpitala sie wybralam w ciazy :D:D:D Gabrys jakis marudny dzisiaj jak nie spal to ciagle plakal :( juz nie mam sily :( nie wiem jak mu pomoc na pocieszenie moje to to ze na szczescie kaszelek minal i nie poajwil sie znow wiec pewnie tj przypuszczalam nadmiar slinki no to dobrej nocki kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kupilam mlodej mieszanke Nan pro 1, dzis pierwsza butelka zostala uroczyscie napelniona i ... moje dziecko postanowilo ze nie bedzie tego pilo :-[ probowalam ja, maz, tesciowa i mama, mala nie wypila nawet porzadnego lyka, kilka kropel na jezyku i w placz. z butli pic umie, bo moje mleko odciagnete juz nie raz pila, widocznie ten Nan jej nie podchodzh. :-( przed kazdym karmieniem probuje jej dawac troąhe mieszanki , bierze lyk i w placz.. ech a myslalam ze to takie proste bedzie.. śliczny ten spiworek, tez go sobie zamowie ! wlasnie tego mi brakowalo. milej nocki kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki to powinnas sie cieszyc że nanu nie chce nie bedziesz musiala kombinowac jak ja, bo dziecko chće nan a kupa zielona :( Poszukalam na forach jak zrobic by dziecko polubilo mleko, i zastosowalam taktyke narazie dziala...kupilam mlodej ciutek szybszy smoczek z lovi, nadal wolny ale nie tak jak ten poczatkowy i butle enfamilu wciagnela na dwa razy!!! Kupa byla dzis juz mniej zielona nawt momentami zolta...ciekawe ile to potrwa...enfamil mam problem kupic :( rossman ma kazde oprocz tego h.a....zamowilam w aptece bedzie na wtorek...musze jutro objechac miasto bo do wtorku to moich mrozonek nie styknie :(:( jak nie urok to sraczka P.s. Niedawńo wrocilismy z mezem z bonda polecam!!! A mloda spi od 19;00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dobrze że wczoraj skończyliśmy malowanie, bo dzisiaj przyszła zima! Normalnie pada śnieg! A ja mam tylko balerinki, o kozakach nie myslałam no i teraz będzie problem z wyjściem z domu:( Igor mi spał do 9:) Wprawdzie usnął dopiero przed 22 i 4 razy jadł w nocy, ale zawsze to coś. Dziewczyny współczuję z doborem mleka! No iżycze powodzenia, zeby wasze dzieciaczki ładnie jadły:) Zmykam na śniadanie i sprzatanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eh hej dzieczwynki:(u mnie zima na całego wszędzie biało jest:(tragedia nienawidzę zimy i ciepłego ubierania:(ja ledwo żywa chodzę wymioty biegunka temperatura od dwóch dni i jestem jak zwłoki:(nic nie biorę bo się boję jeść też nie jem praktycznie bo wszystko wymiotuję piję żeby się nie odwodnić ale nie jakoś szałowo dużo eh nie wiem czy się nie skończy lekarzem a dzisiaj jeszcze siostra ze szwagrem ma z okazji urodzin wpaść znowu będą siedzieć do późna jeszcze muszę szykować imprezę a sama jestem mąż w pracy eh głowa boli od rana a mała jak na złość usnęła o 1 w nocy i wstała na szczęscie o 7 i potem dała mi pospać do 10. Eh Goju współczuję choroby naprawdę:(eh zmykam ogarniać siebie i dom i myśleć nad jedzeniem na wieczór:(nie mam ochoty na nic najchętniej bym spała tylko:(mała mi dziwnie je boję się żebym przez tą jelitówkę pokarmu nie straciła:(też kupki robi rzadkie mam nadzieję że nie złapała ode mnie eh:(miłego dnia KOchane:(jak dożyję odezwę się póżniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - a nie możesz odwołać imprezy? Wykonczysz się! Goście powinni zrozumieć, a ty powinnaś leżeć w łóżku! Pij oprócz wody elektrolity bo sie odwodnisz - jakiś gastrolit, smecta itp. Jak ci młoda zachoruje to kup jej ors2000 to elektrolity dla dzieci. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mnie mąz już zdążył wkurzyć:( Zostawił mnie z bałaganem w domu i pojechał z moim bratem samochod kupować:( A jeszcze przydałoby sie obiad zrobić, kupa prasowania czeka, Igor nie ma spania a ja sama z dwójką dzieci:( A ledwo żyję po wczorajszym malowaniu! Wypiję kawe i wezmę się chociaz za obiad, żeby starszy syn mial co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eh Goju ja jak bym nawet zdychała to bym musiała rodzinę przyjąć bo by afera była i obraza majestatu. A nie chcę awantur bo zawsze potem muszę wydzwaniać i przepraszać godzinami więc trudno muszę przeżyć. Nigdy nie potrafiłam być asertywna zawsze ze mną robiono co chciano. Mąż się wkurza że taka jestem próbuje mnie "uczyć" asertywności i takiej pewności siebie ale marna uczennica ze mnie heh:)właśnie wczoraj był w aptece i chciał kupić smectę dla mnie to mu powiedziała farmaceutka że to chemia i przy karmieniu nie poleca lepiej węgiel ale też nie była pewna czy można. Podobno nie przenika do krwi ale nie wiedziała do końca. I kupił go ale nie zażyłam go eh nie chciałam zaszkodzić małej. Tylko wodę piłam eh dziś nie jest już źle nawet przeszło jakoś przeżyję. Ty też masz nie za ciekawie bo sama zostałaś a tyle na głowie masz. Jeszcze dwójka dzieciaczków chylę czoła Goju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - wszystko jest kwestia przyzwyczajenia i organizacji:) A dziwne z tą smectą, w koncu podaje się ją malutkim dzieciom. Dobrze że ci już lepiej! Życze udanej spokojnej imprezy. Może faktycznie lepiej to przetrwać, niz potem wysłuchiwać tygodniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to mozliwe ze po 2 doba nie podawania nanu kupa nadl zielona?? Sprawdzilam zawartosc zelaza, duzo wiecej od nanu ma enfamil...zamierzam dzis podac bebiko comfort 1 bo ma obnizona zawartosc laktozy i zobaczym, szczerze powiem ze niedlugo sie kurwa mac wykoncze... Pierwszy snieg naszych dzieci a my bylismy z Pola na sesji zdjeciowej i nie moge sie doczekac efektow :) choc mala byla marudna bo ja widno w pomieczeniu wkurzalo :(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, My już po usg główki - na szczęście wszystko jest ok jeszcze tylko wizyta kontrolna w poradni i mam nadzieję, ze lekarka potwierdzi, że wszystko z małym jest w porządku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asiulka
mój pierwszy syn był karmiony butelką i też zaczynałam od Nanu... niestety bardzo płakał, ulewało mu się i też miał nieszczęsne kupy zielone.... minęło wszystko jak pediatra przepisała mu mleko "bebilon pepti" dla alergików i jak ręką odjoł płacze się skończyły i kupki też, ale wiadomo nie od razu tylko potrzeba było czasu do tego.... a jak zmieniasz mleko to przestawiasz dziecko stopniowo, tzn robisz mieszanke z dwóch rodzaji by pozniej zmniejszac i przejsc na ta druga calkowicie? bo podawanie od razu drugiego mleka tez nie jest dobre dla żołądka takiego maleństwa.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styrana jestem strasznie-wybieram się pod prysznic ale siły nie mam...czytam Was 2gi raz i już nic nie pamiętam-wykończyli mnie obaj;) ale fajnie było;) Kurde-jak już dzieci jakiś czas wychowuje to zielonej kupy nie widziałam-chybabym pojechała na o.d. Miłego weekendu.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez bialo za oknem :) sluchamy z mloda skladanki best christmas ever, polecam jest super.idziecie dzis na spacer?? Ja chce pojsc Co do bebiko - mloda je chetnie ufff, ale jest glodna szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 2latek pamięta ze w tamtym roku lepil z tata balwana;) Moze to ze zdjec jakie ogladalismy,bo zeby mial taka pamiec to trudno mi uwierzyc.. Kurde kilka dni temu nie nastawilam budzika i moj maluszek spal od 7dmej do 7dmnej.Wstalam przerazona-piersi jak Pamela.Zawsze nastawiam telefon na 2ga i biore malego do cyca a potem sam o 4rtej jeszcze szuka.Nie wiem czy pozwolic mu tak przesypiac noce? On jest taki malutki i drobniutki;/ Corka kolezanki,ktora urodzila sie 2tyg po nim 2razy szersza,ale wlasnie od urodzenia nanem karmiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy piekne ksiazkowe zolte idealne pachnace r normalnie kupy!! z producentami nanu pojechac do lasu powinno sie !!! napisze im na fb co mysle bo normalnie po 4 dniach zszedl ze mnie stres!!!! bebiko zjadla tylko 2,5 raza narazie wiec to nie laktoza tez...ntuifja matki niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka chyba nie warto pisać od razu do producentów, to co Twojej Poli zaszkodziło, u innego dziecka się sprawdza. Nie ma idealnego produktu dla wszystkich dzieci. My wczoraj wróciłyśmy do domu, byłam 3 dni u mamy. We wtorek jadę spowrotem do lekarza, jest coraz gorzej. Dziś mam uszy jakby przytkane. I zachrypłam jakbym piła 3 dni :) Gabi zaczyna więcej w nocy spać, je o 22-23 i dopiero potem o 4. Nie zawsze, ale przeważnie. Może w końcu znikną moje wory pod oczami :) Wiecie co, kupiłam na rozstepy peeling cukrowy z perfecty wygładzający, do tego serum na rozstępy perfecta extra slim (jedno i drugie kosztuje grosze) i są jakieś efekty po kilku dniach. Skóra jest gładka, a rozstepy jakby płytsze. Chciałam dziś nałożyć pierścionki swoje, i żaden na palec nie wszedł. Kurtka zimowa też w ramionach mocno dopasowana... Ale nie będę kupować nowej, od jutra zaczynam codziennie pedałować na rowerku po 1h. Cel- chociaż 10kg mniej. Bo obwody się zmniejszają, a waga w miejscu stoi. Wiecie co, Gabi od kilku dni tak namiętnie pakuje piąstki do buzi że wczoraj próbowała zmieścić 2 na raz :) Zresztą liże wszystko co w pobliżu znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka- musze spróbować perfecty, na razie smaruję się eveline. Co do rowerka z ręką na sercu polecam ci trening interwałowy! Mi tez spadają centymetry a waga tak średnio, od jakiś 4 tyg. tylko 2 kg, ale dobre i to. Poczytaj sobie o interwałach: http://www.rower.pro/jak-stracic-4-kg-czystego-tluszczu/ Ja robię ten trening dla kobiet, jest super a do tego brzuszki. I życze zdrowia! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Moj Igor spał własnie w dzień 4,5 godziny bez przerwy!!! Czemu on tak w nocy nie spi???? Kupiłam sobie dzisiaj kozaki wreszcie. Ale choróbsko mnie rozkłada coraz bardziej:( Na noc się nałykam paracetamolu i nasmaruję amolem, może pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie sie pochorowaly kobietki ojojojj , zdrowiejcie sźybciutko! moja mala tez ciagle te piastki do buzi pakuje, i tak sie slini ze jej dzsiaj sliniaczek zalozylam, bo co chwila musialam jej koszulki przebierac bo mokre miala .. u mnie dzis do kawki znow ciacho marchewkowe, rozsmakowalam sie :-) w sumie nie powinnam przy tej mojej cukrzycy , ech co tam :-P a co dobrego pieczecie na Wszystkich Swietych? u mnie bedzie niestety zjazd rodzinki a nie mam pomyslu na ciacho :-\ mam nadzieje ze mloda dzisiaj szybciej zasnie bo wczoraj dopiero o w pol do 3 padla :-[ w dzien spi tylko przy cycku :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 1 listopada jestesmy poza domem, ale wpadniemy do mamy i może upiekę tez coś. Mam nadzieję, że mi przejdzie przeziębienie i że dzieci się nie zarażą. Igor mi znowu usnął, oby wstał zaraz, bo nie mam ochoty się potem z nim do nozy użerać. czemu tak jest, że w dzień sam mi pieknie usypia a wieczorem jest taki ryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki ja piekę bardzo szybkie ciasto czekoladowe i rafaello :) Tylko moje rafaello ma zamiast kremu kokosowego krem karpatkowy i wszyscy się nim zajadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka nie mnie jednej bo co czytam to na nanie sa takie kupy - to nie są szkodliwe kupy tylko ielone i smrodliwe.. u mnie szczęście ciutek prysło...Pola oczywiscie bebikiem pluje...i trzeba ją zabawiać przy jedzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* u mnie duże zamieszanie bo nabrałam soie pracy do domu i sie nie wyrabiam;( mały miał tydz katar i wziełam go do lekarza tak na spr i lekarz że jeszcze sie obedzie bez antybiotyku ale dał jakis syrob. a mąły nic nie ma gorączki nie kaszle tylko katar. a jest taki ostatnio że w dzien śpi jakies 2 godz po 15min;( je nadal co 3 godz niezależnie czy noc czy dzień. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx basia-ja po porodzie bardzo czesto mam jelitówke. gorączka tyak do 37,5 i straszna biegunka tylko na całe szczeście mnie nie wymiotuje. w pierwszych dniach po porodzie miałam i lekarz kazł mi wziąść wegiel i elektrolity do picia. karmiałam piersiai małemu nic nie było. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx joannaUK-kochana nie mam pojecia jak jest z tymi szczepieniem, teraz jak ppójdziesz na kolejne szczepienie to zwróć uwage jak beda szczepic małego. ja miałam dośc miłą pielegniarke. pierw jedna noga apotem w druga ukucie. i cały czas mówiła do małego i taka zabawke mu pokazywała. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx u mnie mały tez ma cały czas pieści w buzi i lekarz kazał mu kupić gryzak na pierwsze zeby,kupiłam mu i teraz by tylko go w buzi trzymał;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx co do spr po porodzie to w angli tez nie ma ginekologa 6 tyd=g po;) tylko rodziny sie pyta czy ok i tyle;)jak bede w pl na swieta to musze sobie wszystko spr bo ciągle boli mnie brzuch;( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ok zmykam bo to maje niedobre dziecko sie juz drze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Moja też tak pakuje rączki do buzi i bardzo się ślini.Też założyłam jej śliniaczka dzisiaj :) A co do Nana to ja akurat jestem zadowolona bo u nas jest wszystko w porządku !Kupki ok,mała je raz na 3 godziny 90 ml.Moja ładnie przesypia nocki wszystkie i za dnia tez ładnie sypia :)Zaraz będę ją karmiła. Amelka jak się kapie to tak chlupie ,że mój Marcin musi latać ze ścierką :D :D a ta sie tak cieszy,jak sie kąpie to cały czas patrzy na mnie :) DOBREJ NOCKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - ale ci super śpi!:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Moje chlopaki śpią, starszy padl oczywiście pierwszy:P Wyprasowałam całą stertę prania, już nie mogłam na to patrzeć a jutro szykuje się kolejne:( Kurcze wciągnęłam się na nowo w Sagę o Ludzich Lodu, czytała ktoras z was? Mam te ksiązki z 1996 roku, miałam 14 lat jak zaczełam je kolekcjonować:D Miło jest wrocić do wspomnień z tamtych czasów:) czytam tę serię chyba piąty raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podałam ostatnio bebiko-znaczy moja mama,wypił 90 i był nieprzytomny przez godzine,nie spał,leżał i patrzył z buajaczka błędnym wzrokiem. Potem jak się dorwał do piersi to spił z jednej i drugiej.Więc nie wiem czy będę mogłą zostawić na dłużej,planuję za jakieś 2-3tyg wyskoczyć gdzieś na impreze. O 20dzieciaki już spią więc moja mama może zostać,do 3-4 się wyrobię,więc gdyby młodszy się obudził na mleko to przetrzyma na sztucznym do mojego powrotu. Musze zobaczyć ludzi w moim wieku;) Kurde,bardzo brakuje mi męża...skyp już mi jakoś nie wystarczy,ciężko- zwłaszcza,że starszy syn bardzo tęskni...dziś musiałam ponarzekać na mojego 2latka-martwiłam się,że mało mówi a w ostatnich dniach tak się rozgadał,że głowa mnie boli od tych jego monologów..i to na każdy temat..patrzy na jakas kobiete w ccc i krzyczy na cały głos..,,mama,mama patrz-gruba,, Za to młodszy nie sprawia jakiś problemów,czasem tylko nie mógł zasnąc,a dziś odkryłąm czemu-kładę płacze,marudzi wygina się,przytulam,śpi,kładę wyje.A WYSTARCZYŁO zgasić światło w sypialni. A co do mleka...jak mój starszy synek miał niecałe 2mies zostawiłam na 2godziny z moją babcia-jakaś pilna sprawa była,jego prababcia-prosta kobieta ze wsi ale jeszcze w sile wieku nakarmiła moje dziecko mlekiem prosto od krowy. MAuch widział tylko moje cycowe+2razy bebiko. Myślałam,że mu brzuch pęknie,biegunki dostanie albo skrętu kiszek a on wypil jakieś 150 i tylko mu się odbiło.Staruszka tłumaczya się,że to co zostwiłąm to jakieś kwaśne było(moje odciągnięte)a ona miałą świeżo udojone od sąsiadów.DZiecku nic nie było... XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Także wszystko zależy od układu pokarmowego dziecka, czasem maluchy potrzebują więcej czasu,żeby sobie tam wszystko wykształcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×