Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Asiulka - Pola w wanience jak taki mały łobuz :D Słodka jest :) Mój się boi siedzieć w wanience ale nóżki mu chodzą :) Xaraa - Bartuś prześliczny! A te oczka :) a..ga.ta - dzieciaczki przesłodkie :) demagogia - mój też cycka nie chce i też obstawiam zęby. Rano mu dałam kaszę ryżową to zjadł, co się nigdy nie zdarza, bo cycka nie chciał. W nocy pociągnął trochę, a ja mam piersi pełne nadal. Ita - powodzenia u rehabilitantki :) Aneta - ja tez ogladałam ten film o fabryce gerber, ale chciałabym zeby pokazali jak robią te obiadki z mięsem. xxxxxxxx Młody spał dziś do 10, chyba musiał nadrobić wieczór. Jakos ostatnio nie moge sie zorganizowac z niczym :/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi - ile Twoja Nataszka waży? bo to krzesełko do 12 kg jest :) Ja nie pomoge w wyborze krzesełka bo mamy takie drewniane, co później można zrobić stolik i krzesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn jest waszym rowiesniie, imie kostek. spi mi dzien po 20minut a za to cale noce. na butelce od 3 doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam krzeselko drewniane, maly wazyl 5kilo przy cesarce. dolacze sie do was. teraz ma 6miesiecc i wazy 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie oboje poszli spac, matko co za cisza w domu hehe :) posprzatalam, obiad gotowy a teraz wypoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
infa cos tam moze i ludzie sie zmieniaja ale jak poczyta sie.Twoje.posty.m.in. ze ciaza to.przepasc to nie chcialabym byc Twoja kolezanka z forum nawet...sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My po szczepieniu, 7 kg równiutkie i drugi ząbek się szykuje :) 4 kłucia miała, kolejne dopiero po skończonym roku. Za to mi znów ciśnienie skacze i wróciłam do leków. Wczoraj miałam 150/120. A wszystko nerwy ehh. Rzadko teraz pisze, jakoś weny brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wróciliśmy od rehabilitantki w sumie ok tylko te nóżki cały czas napięte, ale tak to ok no i mamy leniucha stymulować zeby sie przkrecal a co do siedzenia uspokoiła mnie bo mówi ze do 7 m-ca może nie siedzieć. Asiulka o co chodzi z tym przepaść? Ja mam co ciulowy nastrój, zmeczona jestem, wyrzywam sie na mężu chociaż dużo, naprawdę dużo mi pomaga. No i sie klocimy, muszę sie ogarnąć. Teraz wyszedł mi na drugi spacer z nim. Demagogia podziwiam ciebie, ze tak bezproblemowo puszczasz męża do tych gratow ;-) Idę sobie słaba kawę zrobić to już 4 z jednej lyzeczki echhh Niech humor mi sie poprawia bo nie wiem co ze mną może okres Sie zbliża Dziś dałam jabłko od taty z działki, ale sie krzywil szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wróciliśmy od rehabilitantki w sumie ok tylko te nóżki cały czas napięte, ale tak to ok no i mamy leniucha stymulować zeby sie przkrecal a co do siedzenia uspokoiła mnie bo mówi ze do 7 m-ca może nie siedzieć. Asiulka o co chodzi z tym przepaść? Ja mam co ciulowy nastrój, zmeczona jestem, wyrzywam sie na mężu chociaż dużo, naprawdę dużo mi pomaga. No i sie klocimy, muszę sie ogarnąć. Teraz wyszedł mi na drugi spacer z nim. Demagogia podziwiam ciebie, ze tak bezproblemowo puszczasz męża do tych gratow ;-) Idę sobie słaba kawę zrobić to już 4 z jednej lyzeczki echhh Niech humor mi sie poprawia bo nie wiem co ze mną może okres Sie zbliża Dziś dałam jabłko od taty z działki, ale sie krzywil szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo in-fraganti jak sie przeczyta Twoje tematy na kafee to troche szczeka opada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii 75 zalozonych tematow na koncie .. fiu fiu sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agata mój Brajan stoi jak ma się czego chwycić.. aneta- mały czuję się ok ;) rojbruje :) demagogia- byłam kiedyś u Ciebie w mieścinie w jakimś hotelu hmmm karolinka?? my mamy nastawke na krzesło do karmienia... a mój mały ma najlepszą zabwkę klocki ze ślimaka z fisher price, a chcialam to wydać po Nikoli, dobrze że zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, gdzie te tematy, bo szukam i nie widzę. Ita, a co mam zrobić? Siłą go nie zatrzymam. Zresztą się pomyliłam, że do wieczora go nie będzie, bo już jest i zajmował się sporo dzieckiem. Teraz ja mu dawałam obiadek to miał przerwę ale idę na emkę a dziecko znowu mu sprzedaję. Dobrze, że ze Stasiem ok. Tralala, coś Ty tak wszystko powydawała? Przecież młoda jesteś. :D Nie zakładałaś więcej dzieci po Nikoli? Tak pytam z ciekawości. U mnie w mieście nie ma takiego hotelu, jeśli masz na myśli moją miejscowość a nie Nowy Sącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a no nie miało być drugiego w najbliższej przyszłości :P hmm zaraz sprawdzę gdzies na zdjęciu mam ten hotel, może kiedys byla taka nazwa? nie wiem ;) daawno to było mialam chyba z 14lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia młodego, załapałam się i ja i kocur :) Agata - dzieki za zaproszenia na fb :) Sikorka - fajnie że już po szczepieniu, ja w piątek z młodym. Czemu aż 4 kłucia? na co to szczepienia były? pamietasz moze? Ita - super, że u rehabilitantki ok :) Ja też nie wiem gdzie te tematy :P Wchodzę na kafeterię tylko dla tego wątku i na reszcie się nie znam :) Kostek się nauczył brać smoczka, cwaniak jeden bez niego nie chce spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora, nie moge mówić przez co dziecko dziś mało gaworzy :( mam nadzieje ze jej nie zaraze...kurde a chcialam po roku wyjechać z miasta...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardi z tym krzesełkiem do karmienia pomysł słaby, dziecko chce siedzieć potem na rowni z dorosłymi..a poza tym wygodniej Ci będzie nie karmić na ziemi...wiem bo teraz tak karmie z lezaczka i już plecy umierają ale chce jeszcze wytrzymac nim zagrace kuchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia, pomieszałam wszystko hahaha :D 13lat temu dokładnie 7sierpnia 2000roku byliśmy w Twojej mieścinie :) Ale na wycieczce a hotel tzn pensjonat był Karolinka ale we Wieliczce ;) aahhhh ja jak coś palne.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 kłucia bo 3 które powinna mieć w 4/5 miesiacu a chorowała i przesunęli i jedno na żółtaczkę, które powinno być 6 tyg później, ale że w niedzielę skończy pół roku to zrobiła je za jednym zamachem żeby więcej nie stresować. A z krzesełkiem to się zgadzam, wygodniejsze wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski :) Bartus dzis jakis marudny, nawet jesc z łyzeczki nie chce tylko cycus...dobrze, że chociaz to, ja tez mysle, że to chyba drugi zabek sie zbliża :) aaa i nadal brak kupki...ehh dziekuje za miłe słowa odnoscnie Bartusia, dobrze, że żadna nie napisała "jejku jaki on duzy" bo zazwyczaj to słysze :P tralka moj zawsze wstakje miedzy 6 a 7...cud jest jak spi do 8 :P agata moj tez jeszcze nie siedzi...nawet na brzuch sie nie przewraca :) jest na etapie przewracania na bok i łapania swoich girek :P ale powiem Wam, że on woli jak go tzrymam tak żeby stał na nózkach niz siedziec mi na kolanach...moze szybciej wstanie niz usiadzie hi hi, a ta historia z ta łapatą zabawna :D de mag ogi ja nie patrze na takie dokumenty o dzieciach...serce sie kraja.. :( a tesciowe zazwyczaj maja to do siebie, że potrafia ostro wyprowadzic z równowagi :P aneta ...miec chore dziecko to naprawde poswiecenie...powiem Wam , że Igorowi groziła choroba genetyczna :( ile to ja sie najezdzilam na badania...a wyszło tak, że sam zmarł jeszcze we mnie...strasznie to wszystko przeżyłam... :( moj mąz tez czasami mowi, że wyjdzi na chwile do smaochodu a nie ma go 4h ..taki urok może niektórych facetów :P ita fajnie, że u rehabilitantki ok :) Zdrowka dla wszystkich dzieciaczków...ciekawe jak u Karolinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i wiecie jak poszukac tematów... wejdzcie na głowną srone i tam jest "szukaj"...wpiszcie nick i pokaża sie tematy, ktore założyła :) a moj mąz własnie musi wyjsc bo idzie do mechanika...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze w sumie racja. Patrzylam na to ze jest wielofunkcyjne:) dzis kupilam małej buciki. Nosi rozmiar 19! Czy to nie jest duży jak na ten wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ardi łoooooo! no troche duży.. ja małemu z elefantena przymierzałam 18 i jeszcze duuzooo luzu, moze na wiosne będzie ok. A jaką ma długość stópki?? Mój ma 10cm, no tak nawet 9,5cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaka długość musze zmierzyć:) ja z nia bylam w sklepie i lek do nóżki przykładalam i sa idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane;* asiulka-Pola prze kochana;* xxxxxxxx mój synek jak sie urodził to połozna mieżyła stope i miał 6cm;) mówiła że to bardzo duzo;) teraz spi ale potem z ciekawośc spr;) xxxxxxxxxxxxxxx goja-dzis drugi dzien diety;) jedzonko całkiem fajne. pozamawiałam sobie dużo ze sklepu dukna produktów, dzis przyszła pierwsza przesyła, i teraz czekam na makaron, który mozna jeść w pierwszej fazie. oczytałam sie o tej diecie ż eteraz sama moge pisać ksiązki;) wczoraj zaczełam z waga 82,2;) wiem spaślak ze mnie;) xxxxxxxxxxx ja mam krzesełko do kermienia z polecenia trallla.... http://allegro.pl/fisher-price-krzeselko-lezaczek-nadstawka-4-modele-i3005483974.html to zielone. fajne jest jak ma ktos mało miejsca. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mnie znowu wzieła choroba i kolejny antybiotyk;( w ty roku już 2;( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mały od poru dni zasypia mi dopiero o 22 ale za to wstaje o 10 czesem o 10;30;) w nocy jest butla i woda;) do tej pory nie pił wody ale na śpiący to wszystko pewnie by wypił;) xxxxxxxx Basia-się coś nie odzywa;(( miłego wieczorku;* ps;dziewczyny idzie wiosna;) kwiadki w parkach zaczeły kwitnąć;) dzis 13 stopni było. a jak czytam że w l spadł śnieg;( brry trzymajcie sie ciepło;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×