Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Demka współczuję! My nawet dzisiaj pospaliśmy sobie razem sporo. Rano 2 godziny i wieczorem jedną. Teraz zbieram się na Zumbę :D Mam tylko pytanie do Was: czy to normalne że w kupce jest marchewka? Tzn jest normalna kupka i takie kawałki pomarańczowe.. tzn, trochę ciemniejsze. Zupełnie jak ta marcheweczka ze słoiczka... Miałyście tak? Może już poruszałyście ten temat ale jak rozszerzałyście diety to ja w szpitalu wylądowałam i jakoś mi umknęło... A może nikt o tym nie pisał... nie wiem. Buziaki!! ps. Asiula! Do zdrowia wracaj! Ale już! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że odtworze posta szybko ale już mała mi nie dała. Basiu uśmiechnęłam się dziś rano jak zobaxzyłam Twojego tasiemca. Brakowało mi tego :). Czyli nie tylko mnie łupie jak śpię na plecach...Mam nadzieję, że to przejdzie kiedyś. Dobrze, że już Zuzia Ci ładnie śpi. Ja już powoli wymiękam. X Tralala no to faktycznie mają jak na obozie czy wakacjach. Mam nadzieję, że się nie obrazisz ale dziwne to wszystko. Jak ktoś jest bezdomny to lepiej żeby coś np. ukradł czy coś zrobił i ma lepsze warunki w pace niż na ulicy. Znalazłaś czapkę? X MamaKostka super, że już jesteście na miejscu. W Niemczech zawsze panuje porządek nawet w zimie. Wszystkie dróżki odśnieżone nawet niektóre w lesie. Często jeździmy do Bawarii bo teściowie mają tam mieszkanie. Uwielbiam tam jeździć i uwielbiam ten niemiecki porządek! X Malinowy na pewno odnajdziesz swoją drugą połówkę. Tak jak dziewczyny pisały dziecko to nie problem. Gorzej jak kiedyś się była żona zainteresuje dzieckiem i Tobą jak już będziesz z kimś. X Goja uuuuu lala czeka Cię udany wieczór. Daj znać jak mąż zareagował ale jestem pewna, że się ucieszy. Zobaczy w Tobie nie tylko mamę ale i piękną kobietę. X Asiulka tak jak Goja uwielbiam Cię za szczerość!!!!! Dobrze, że możesz się jako tako ruszać i nosić małą. Dobre z tym workiem gruzu :). Co tak latasz na pocztę? Ja swego czasu jak się czynnie zajmowałem swoją firmą często wysyłałam paczki na poczcie. Ludzie wzdychali i wkurzali się. Teraz na szczęście tylko mamy kuriera. X Aneta nie pomyślałam żeby obcinać w domu. A Ty prosisz fryzjera do domu czy chodzi Ci o to, że sama obcinasz. Ja nie mam talentu a mż tylko maszynką umie :) X Niki oby znikło to szybko z ząbków. Pasta elmex dobra jest. Kubuś mył nią ząbki od początku. Teraz to będziesz ciągle musiała czyścić jak tak Ci ulewa. Masakra. X Ja w tym tygodniu zanoszę papiery do przedszkola. Próbujemy chyba do jednego a jak się nie dostanie to do prywatnego. Za rok i tak będzie zmieniał na inne jak dobrze wszystko się potoczy. Uffff udało mi się zrekonstruować posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi może tak być ale to raczej jak byś dawała już marchewkę w większych kawałkach i żołądek by tego nie przetrawił. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś cały dzień siedzę w domu. Miałam iść na spacer już byłam ubrana ale mój Kubuś nie chciał się ubrać i w końcu nie udało mi się go przekonać. Po dzisiejszym dniu mam doła bo dobiły mnie dziś dzieci. Kubuś niegrzeczny a Emilka co ją odłoże to płacze. Dobrze, że już kończy się dzień a jutro będzie lepiej :) Xaraa super mi się czytało w nocy Twojego posta :). Dziś też mam nadzieję, że coś napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demcia no i zapomniałam o Tobie jak odtwarzałam posta. Dobrze, że Kacperek osłuchowo jest czysty! Jak widać ząbki też Was dopadły. A jak temperatura dalej jest. Ty to często piszesz tu :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi, nie bardzo rozumiem jakie kawałki marchewki jak to jest papka? U mnie kupa jest jednolita koloru pomarańczowego, wyglądem przypomina tą zjedzoną papkę, tylko bardziej zbita. Ale jak jadł szpinak to kupsko było zielone. Ponoć tak może być. Camerata, Asiuli chyba chodziło o pocztę w sensie maila. Wysłałam na pocztę Kacpra z próby /udanej!/ uśpienia go po raz pierwszy w życiu w domu w wózku. Ja też zmykam spać bo mi się już przysnęło na Barwach szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatury nie ma. Może dlatego że mam mu dawać 3 razy dziennie Nurofen. Piszę jak gad śpi. Ostatnio rzeczywiście często się udzielałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka i wiele innych tematów było wiele razy powtarzanych ;-) ja czasem pytam sie o cos pózniej, co było już wcześniej omawiane, ale mnie nie dotyczyło w tamtym momencie, wiec czytałam bo czytałam, ale nie przyswajalam ;-) wiec wole sie zapytać jesCze raz jak czegoś nie wiem, albo mi mało ;-) a jak ktoś chce to odp albo i nie i pominie i tyle! :-)Aha i tez Cię lubię zeby nie było ;-) Ok nadrabiam zeby mi nic już nie umknelo! Ps jestem u teściów w wannie, fajnie bo przyszłam już do nich jak mlody już spał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cameratka ale o co ja mam sie obrazic? ;) Nooo bezdomni wolą chlać i to jest to że tam tego nie dają :D aaa czapki nie znalazłam na prezent kupiłam misia :D zawsze maja takie ladne czapeczki dla dziewczynek a dzisiaj taka tragedia ze mi rece opadały :( ehh demagogia- przyłączam sie.. mój mały chyba zgapił od Kacperka i nie chce za nic spać. Na rękach nie zaśnie nie ma szans. w wózku w domu tez nie.. co go odloze do lozeczka to nim sie zdaze odwrocic to juz stoi i ryczy.. masakra, wymiękam. Już nie mam pomysłów :( zawsze max o 20 już śpi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brajanek zasnął ZE SMOCZKIEM!! Nie wierze!!!! Drugi raz w życiu zasnął ze smoczkiem.. No szukał i szukał cycka już nie chciał, soczku nie, mm nie.. Wkurzyłam się, dałam mu smoczek - a on przytulił się do mnie i usnął.. mam nadzieje że jutro zapomni ehh. To Ci Brajan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - mi się wydaje, że smoczek pomaga na ząbkowanie. Wojtuś ostatnio się nie rozstaje ze smoczkiem. Jak go widzi to aż się trzęsie :P I tak mocno, mocno ssie. Myślę, że w ten sposób masuje sobie dziąsełka. Demka i Camerata - źle może to opisałam, te jego nieszczęsne kupki. To jest hmm... Tak jakbyś miałam normalną kupkę u dziecka (u mojego przez mleko sojowe jest lekko zielonkawa) i gdzieniegdzie ma kolor pomarańczowy. Taka hmm... kupka w prążki :P Sory, że tak obrazowo to opisałam!! Mi się też wydawało, że jak dałam marchewkę to raczej cała powinna być pomarańczowa, a nie tylko mieć takie pomarańczowe fragmenty... Dziwne to dla mnie... Czyli rozumiem, że tak nie miałaś :/ A ktoś inny się z tym spotkał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - Kostek przez zęby nauczył się brać smoczka więc ostrożnie :P Bardziej go gryzie i jeździ po dziąsełkach ale jak zabiore jest ryk więc coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi ja nie pomoge z kupą. U nas znowu śluz w kupie sie pojawił czyli na nowo drugi probiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi u mnie podobnie było,ale moze nie w paski a inne konfiguracje :-) Demagogia dobrze ze zdrow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - Brajanek to wyprzedza mojego Wojtusia normalnie chyba o rok, sam stoi!!! Szok!! Demka, a Ty usypiałaś Kacperka na siedząco??? Wooow :):) A jaki ma słodki dziubek jak śpi :D :D Camerata - ja czasami nie mam siły na nic a mam tylko jedno dzieciątko... Podoba mi się, że napisałaś "jutro też jest dzień" - zawiało optymizmem. Tak sobie myślę, że miłość matki to jest siła :D:D Ita! Już dawno miałam Ci napisać, że cieszę się, że dostaniecie kredyt. Fajnie tez że możesz liczyć na rodziców i zajmą się czasem maluszkiem. Przynajmniej trochę odsapniesz. Mamo Kostka - nie martw się śluzem. Może zjadł coś nowego? Śluz to też objaw alergii pokarmowej. Ale probiotyk na pewno mu nie zaszkodzi :D Zmykam spać, bo ledwo widzę - znowu był wycisk na Zumbie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja muszę się pożalić na moje dziecko. Tak wybrzydza z jedzeniem że szok. Obojętnie co mu dam to pluje, oczywiście oprócz owoców bo to pochłania po pół słoika.. Dzisiaj dostał tego łososia, pluł, otworzyłam mu z bobovity Rosołek z kurczaczka z ryżem.. maatko jak pluł! W końcu mówię to może zupka jarzynowa, też pluł, na koniec sie wkurzyłam i dałam mu marchewkowa z ryzem i zjadł eh, moja Nikola to była złote dziecko do jedzenia, jadła dosłownie wszystko co jej dałam.. I po niczym jej nic nie było ;) Jutro ide z nią po skierowanie do alergologa i zbadać te jej uszy, bo co chwile cos przy nich grzebie i mówi że boli- chyba sobie nie wymyśla, bo podczas zabawy tez tak robi :( Ojj mały wyjął sobie przez sen smoczka ręka i śpi dalej, więc może zapomni ;) A jak nie to trudno, od tego są smoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia ale Kacperek sie zmienił :) teraz widze podobienstwo troszke do tatusia :) ;) Ślicznego macie synka!!!! :* wivi- bez przesady :) chwile stoi ale nie bardzo umie pozniej usiasc i leci na twarz hahaha :D :D wiec calutki czas musze go miec na oku, jak musze do lazienki to go zapinam w leżaczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobie za chwile ale napisze Vivi my mialysmy to samo z marchewka i pisalam ale tylko wzmianke...marchewka w kupie to normalne i nawet w kawalkach mimo ze dajesz papke....jakos tak to dziala...takze luz...niedlugo bedzie tylko pomaranczowa plama..ogolnie kupa w rozne plamy jest hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita jakbym mogla kliknac lubie to to Twoj post by mial lajka.szczegolnie tekst nadrabiam by byc na biezaco hehehe nie bierz do siebie porannego ataku bolu... Demka uwielbiam jak piszesz gadzina..teraz tak na Polke w domu czasem mowie... Aaa chodzilo mi o poczte taki budynek gdzie sie listy wysyla...heheheh Ardi wiesz co...ja nie wiem ale ja chyba nie zrozumiem tej elblaskiej mlodziezy...ech...kurde niby roznica wieku miedzy nami nie duza cos kolo 10 lat ale ja Ciebie kobieto ostatnio zrozumiec nie moge...mysle ze to wiek + miasto, bo ja tez jak widac grzeczna nie jestem ale troszke z tego wyroslam...opanuj emocje i wycisz sie bo jak poczytalam dzis o za duzym kawalku ziemniaka w zupce bobovity to padlam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokostka a probowalas zanotowac codziennie co je i potem pozaznaczac te rzeczy co sie powtarzaja najwiecej i tak samo z Toba i tym co Ty jesz a nastepnie notowac kiedy jest brzydka kupa? Moze sie uda znalezc przyczyne? Aaaa mamokostka jak myslisz czemu nigdy nie zapomne i nie pomyle imienia Twojego Syneczka? :p Taki zart na wieczor hehehehe Tralala Twoj Brajan to chyba rosnie maly rozrabiaka co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;* pierw zaczne od poczty;) Zuzka ma bajkowe włosy;) a Brajan rozwala mnie, pokazywałam męzowi i nie wierzy że z tego samego miesiąca co nasz Franek;) xxxxxxxxxxx u mnie prawie miesiąc na diecie i 5kg mniej;) jutro mąz zrobi mi zdjecie i wyśle sie pochwalić xxxxxxxxxxxxx u mnie mały tez niechce jeśc. mleko dostaje tylko wa ray dziennie rano i przed spaniem, na śniadanie micha owsianki, potem obiadek i jakiś owoc. obiad raz zje raz nie;) bardzo dużo pije wiec sie nie martwie xxxxxxxx ma6 zebów, chce zrobic mu zdjecie ale moge tylko na śpiący bo tak mi niechce pokazać co tam ma;) może mi się uda dzis;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mamy kolejne osiągniencia mój synek przekreca się i raczkuje do tyłu;) przekreca się tylko z brzuszka na plecy;) jak go posadze to siedzi stabilnie ale samemu jest mu cięzko usiąśc może pare razy się udało. xxxxxxxxxxx a smoczek to jego najlepszy przyjaciel bez niego ani rusz. juz dwa przegryzł;) xxxxxxxxxxxxx z kupami jest o niebo lepiej dzieki waszej pomocy;* dzieki Aga i Asiulka bo dzieki waszej pomocy mam codziennie niespodzianke rano;) kupka jest dalej twarda ale jest;) nie podaje syropu ani probiotyków sam robi bez łaczu tylko tak steka że słychać w całym domu;) kiedys robił kupisko w sklepie to kazdy patrzył co on robi i się śmiał a ja udawałam że to nie moje dziecko;) nie wiem po kim ma to stekanie;) xxxxxxxxxx Asiulka-wracja do zdrowia;* xxxxxxxxxx Goja-szaleje z bielizną;) kochan a jaki rozmiar spodni kupiłaś? jest już 38?? xxxxxxxxx z tymi ząbkami to nie ciekawie że takie małe dziecko i juz jakieś przebarwienia;( xxxxxxxxxxxxxxxx gratuluje kredytu w dzisiejszych czasach to sukces;) xxxxxxxxxx kochane a jak u was ze sprawami łózkowymi;) bo ja tylko myśle o jednym;) a mój mąż ciągle zmęczony;) ma mnie dość;) a i czy dzieciaczki siadają same czy je sadzacie??? dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka wiesz co Twoj Synek jest podobny do meza jak spi a do Cieie jak nie spi...ehehhe Tralala matko ja nie wiedzialam o czym tu dziewczynki pisza....Twoj Wariat sam stoi? Zamarlam....co za Gadzina normalnie ze szok....co on je w Twoim mleku? Redbulla?? Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mialam Wam pisac bo ostatnio przeczytalam ze siedzenie u dziecka wystepuje miedzy 5-7 miesiacem a siadanie miedzy 7-9 ...czyli tak jak moj ortopeda mowil ze jak dziecko trzyma rownowage i samo siedzi to moze mi o ze samo nie usiadzie. A co ja pomoglam z kupa Mlodego? Karolinka ciesze sie ale chyba mam skleroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula....u nie Ty bedziesz Karolinka a Karolinka tez bedzie Karolinka...masakra jakas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka oświeciłas mnie że to może byc przez marchewke, odstawiła marchewke w obiadkach i była poprawa;) dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula.a.wiesz jak mnie oswiecilo? pamietam przychodnie z dzieinstwa gdzie na scianie wisial.przepis na marchwianke jako pomoc w biegunce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jak karmiłam o 23:30 to czytałam Ciebie ale nie sądziłam, ze po pól godziny karmienia gadzina :) się znowu obudzi o 00:30 niech to szlak ...i znowu cyc. Przytulenie nie wystarczy. Xaraa gdzie jesteś nie mam co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gadzina tez dzis nienapasiona...fastum chyba dziala bo znowu smigam...moze to jakas tkanka nie kosc?? w pon mam rehabilitacje sie zobaczy..czytalam ze rtg to guzik da bo nie wyjda elementy miekkie czyli chrzastki, miesnie...lepiej rezonans lub tomografie...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tych dzieciaczkow, które jeszcze nie siedzą, jak je probujecie sądzac to jak sie przewracaja to próbują sie podpiera c, tzn wykonywać taki jakiś ruch obronny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×