Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Goju kochana jestes :* Goju to jeszcze troszke potrwa i poboli nieetety...moja mama miala tak.samo...odppczela potem wpadla w wir oddawania i wyrzucania rzeczy Taty a.potem jak juz nic nie bylo do roboty przyszla cisza i.pustka i masakra...moj tata jak Twoj odszedl nagle bez chorowania i nikt sie na to nie przygotowal jesli w.ogole mozna...tak naprawde chyba.miej boli po roku...bo.potem beda.pierwsze wakacje samej, swieta pierwsze..pierwsze swieto 1.11 itd itp. Rocznica slubu, Jego urodziny....jak sie caly kalendarz zaliczy to jakos mija...i wraca czasami...moja.mama nadal.czasem placze...choc nie raz bylo jej z nim ciezko...jak to.powiedziala samej jeszcze gorzej..tylko ze ja jestem daleko...moj brat to juz w.ogole...a Ty i dzeciaki jestescie blisko spacerkiem wiec bedzie duzo latwiej...ciesze sie ze wzielas jednak prochy na pogrzebie...inaczej to jest pewnie masakra...Dziekuje Twojemu Tacie za pieknego Synka mojej kolezanki...ona weszla.na.porodowke o 14:00...pamietalam.ze wtedy Ty zaczynasz uroszystosc...sciskam Was goraco! Ardi ten zabobon tez od.mojej.elblaskiej mamy slyszalam...dajcie juz spokoj z tym...to.tylko.przypadek!! Ja nie mialam zadnych dziadkow wiec nie zaznqlam ich milosci ale tez bolu ich straty..teraz mam dziadkow meza i ciagle snia mi sie ich pogrzeby :( ale ja tak juz mam...sciskam Cie i.powiedz co mnie nie ostrzeglas ze tu tak wieje.chlodem!!!ja wzielam mlodej jedna bluze!!! Szlag by tu...a masz dobra promocje w carrefour na.pampersy 4 za 132szt 79zl niecale :) Ktora mi pogody pozalowala???Pandora??Susek??Demka??kto tam jeszcze mnie.ledwo znosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za wszystko. Po ostatniej sytuacji nie sądziłam ze w ogole ktorakolwiek z was o mnie wspomni a co dopiero złoży kondolencje... Kurcze a jeszcze kilka dni temu pisalam goi i tralala ze boje sie ze Niedlugo bede razem z nimi o pogrzebach rozmawiać. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja nawet nie Wiedzialam ze Ty w Elblagu:) Noo zimno jak cholera... Dzis chyba 7 stopni bylo tylko. Wczoraj tez bylo zimno a ja mądra wyszlam w samej bluzie Ale nie myślałam o niczym innym tylko o babci. I teraz w rezultacie pewnie chora bede i caly dom zaraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, mam nadzieję, że to ostatnie zdanie to żart. Aż się we mnie wzburzyło w środku. Ja Cię lubię, naprawdę. Możesz mi nie wierzyć ale tak jest. Coś tak ostatnio dużo tych pogrzebów, za dużo... Ja to się zawsze boję maja, bo u mnie w rodzinie i brat, i rodzice taty zmarli w maju, babcia od strony mamy też a więc takie najbliższe osoby. Ale właściwie weszłam tu po to, żeby złożyć życzenia urodzinowe Xarze: życzę Ci zadowolenia z cudownego synka, żeby rósł zdrowo i był samą radością dla Ciebie, a byłby pewnie jeszcze większą gdyby chwycił się butli, więc tego też Ci życzę. Masz fajną datę urodzin, mój ukochany japoński skoczek też ma dziś urodziny i jak sobie pomyślałam o nim, tak przypomniałam sobie i o Tobie i włączyłam specjalnie laptopa. Mały poszedł z tatusiem na spacer przed 17 i ślicznie siedział w wózku. A tak się dotlenił, że do tej pory obudził się tylko raz. Ardi, wróć i pisz z nami. Nie ma się co boczyć na nikogo. :) Dobrych nocek wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi przykro mi :-( trzymaj sie Xara wszystkiego naj, spełnienia marZen! Asiulka no mozna sie wkurzyc! Daj wapno Goja dobrze, ze już to za Tobą My wczoraj gości mieliśmy na obiedzie i deserze, potem jeszcze moi rodzice wpadli na kawke i tak Zlecialo do wieczora. Pogoda sie zepsuła wczoraj zimno dziś jeszcze bardziej tylko 7 st. Jak nie bedZie wiało to chyba wyjdziemy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka mój cały czas potoki śluby, ciagle mu sliniaki przebieram, ale nawet to nie pomaga, aż mu sie pod broda czerwone królu zrobiły od tej Sliny i dostał maśc ze sterydami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula - u nas tez nie bylo miodu w domu, dlatego mamie jest lżej. Cierpi, bo mieli wiele pięknych wspólnych lat, ale ostatnie miesiące to byl dla niej koszmar:( Dlatego tak śpi, wreszcie może sobie pozwolić na spokojny sen. Czytałam własnie o tej twojej koleżance i aż mnie ciary przeszły... Mowiłam - życie za życie:) cieszę się, że tak wyszlo, w niebie rachunek się wyrównał:) Mocne uściski dla twojej koleżanki i jej synka!!!! A z pogodą to u nas na Dolnym Śląsku tez zimnica od wczoraj i deszcz:( xxxxx Xaraa - wszystkiego naj naj naj!!! xxxxx ita - dziekuję:) xxxxx demagogia - mój teraz tez uwielbia spacerki w spacerowce, bez tych kocy, śpiworów! I tez bez problemu umie w niej usnąć, jak jest zmęczony. xxxxx A mój mały synek dzisiaj mnie powalił! Jak poszedl spac o 20 to obudzil się dopiero o 5.50!!!!! Zjadł butlę mleka i spał do 8.40!!!! Jak otworzyłam oczy to nie uwierzyłam! Ale się wyspałam:) Mąż wrócił wczoraj do pracy już i ma nocki, więc zaczynają się cięzkie dni. Przynajmniej zajmę się czymś i nie będę myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandora 89
Goja, wydaje mi sie ze silna kobieta jestes i Teraz NA pewno powoli zaczniesz wychodzic NA prosta. Tego zycze i zeby Igor przesypial type kazdej nocy . Pozniej wiecej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2dni mnie nie było a tu tyle się wydarzyło... Pierwsze co to wlazłam na maila, Kacperku jaki Ty jesteś śliczny i duży chłopczyk to szok :) Drugie- Ardi- aż mi się coś stało w środku. Przykro mi :( w ciągu 2tyg 3 pogrzeby, ehh :( U nas wczoraj zimno jak późna jesień, a dzisiaj fajnie się zrobiło, co prawda tylko 15stopni ale na słońcu całkiem przyjemnie :) Brajan w obcym miejscu nie bardzo chciał spać. Tzn zasypiać mu było trudno ale nocki spał bardzo ładnie :) Dziś jak wpadł do domu to szał, wszystkie zabawki tuli, gada do nich i kwiczy z radości :) Zaraz kąpanie i spać, ale musiałam do was zajrzeć bo się stęskniłam :) Dzisiaj chciałam chociaż was poczytać na kom. Ale nie chciało mi nic wejść :( cos z tym telefonem nie tak.. Buziaki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia- i co z rowerkiem? pewnie nie, co? matko głowa mi pęka.A we wtorek ruszamy znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, właśnie siadłam i pierwsze co to miałam Ci odpisać, bo myjąc kuchenkę zobaczyłam, że jesteś. Otóż kupuję rowerek od Ciebie. Tylko proszę, wyceń go na więcej, bo mi głupio, żebyś mi go dawała za pół darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kochana ja chcę te 50zł + wysyłka, jak bardzo chcesz dać więcej to może zaproponuj cenę, bo ja nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam szybko iść, bo się obudził i zaczął płakać, nie mogłam go uspokoić. Może czuje, że tata pojechał. Tralala, szczegóły ustalimy mailowo, ok? Goju, napisałam, że ładnie siedział mężowi w wózku ale tak różowo to u nas nie bywa, jest w kratkę - raz siedzi, a raz histeryzuje i za nic nawet nie wsiądzie do wózka, muszę go nosić na rękach. A wczoraj byli na spacerze 2 godz., wrócili dopiero po 19. To Ci Igorek zrobił niespodziankę. :) Mojemu to ślinienie w piątek osiągnęło apogeum i przeszło jak ręką odjął. A zęba nie widać żadnego. Asiula, dlaczego napisałaś, że ja Cię ledwo znoszę? Pewnie by mi to tak na wątrobie nie siedziało, gdyby to była prawda a że nie jest to się nad tym zastanawiam. Nie lubię być niesłusznie o coś posądzana. Dziewczyny po cc, mam takie nietypowe pytanie: gdzie Was pocięli? Bo mnie tak bardzo nisko, nawet jak ubiorę mocno wycięte majtasy to tej blizny nie widać. Jak na dyżurze po mojej cesarce była położna sąsiadka i mi tam psikała octeniseptem, to się śmiała, że ordynator tak pięknie mnie pociął, że mogę iść z D. na plażę nudystów a i tak nic nie będzie widać. Zastanawiam się, czy tak mu po prostu wyszło czy to teraz standard, że kroją tak nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Tralala, zawsze to lepiej kupić taniej ale jak rowerek był mało używany to 50 zł to chyba za mało. A ile wyjdzie przesyłka, nie wiesz? Zresztą jak co to w sprawie rowerka pisz na maila. Ja nawet dziś mogę zrobić przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh No niestety posypalo sie tych pogrzebów...:( Ogolnie chcialam przeprosić wszystkie urażone dziewczyny za tamtą sprzeczkę. Emocje mna kierowały . W nerwach usunęłan Tralke i asiule z fb- w tej sytuacji zachowałan sie bez kitu jak dziecko Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia- poszedł mail :) yyy wiesz że moja Nikolka jak była mala bardzo przeżywała jak D. wyjeżdżał do Niemiec dorabiać? Musiałam ją godzinami nosić i opowiadać o tacie, czasami to wymyślałam takie bzdury, ze tata śpi z czerwoną okrągłą podusią, albo że sie kąpie z gumowym dinusiem.. bo już mi się pomysły kończyły, hehe :) Brajan dzisiaj zasnął najlepiej na świecie :D włożyłam go do łóżeczka, a on się rozebrał, położył na brzuch tyłek wypiął do góry i tam gdzie zwykle glowa leżą nogi i tak śpi :D nie wiem czy go teraz ubrać czy same bodziaki mu wystarczą? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka mni tez tak mega nisko.:) jakby mi chcieli lono odciac :) Demka.kaman.no ulubienica na bank nie jestem Twoja.albo zle odbieram Twoje.posty... :) Tralala fajnie ze wyjazd mimo pogody udany :) Ja dzis bylam u rodzinki na wsi...pokazuje Poli krowe ivmowie Pola krowka a ona na to meeeeemeeee mowie muuuuuuu a ta sie tak zasmiala jakbys sie na zwierzakach nie znala...tak jakby wzruszyla ramionami...a pomylila penie odglowy bo jak mamy ksiazeczke to pierwsza jest krowa a potem iwca...czasem musza ja 100 razy dziennie otwierac....furore zrobily kaczki bo one ciagle halasuja...ciezko bylo ja z.obory wyciagnac...kocham wiejce psy i koty bo spragnione czulosci daja sobi na glow wejsc...wszystkie ogony wyciagala...pyski dotykala...sierci nawyrywala...ja na poczatku srlam ze strachu a potem jakos odpuscilan i byla radocha...foty mamy fajne ale nie mam kompa wiec nie pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc ze jakbym ja sie na zwierzakach nie znala i ze pomylila krowe z owca bo w ksiazeczce jest najpierw krowa a potem owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, ok, zrobię dziś przelew. Napiszę do Ciebie maila. Jak masz ciepło w mieszkaniu to zostaw małego w bodziaku. Mój usnął tuż przed 19 i miał już 3 pobudki. Może będzie spokój. A wczoraj wypatruję go w łóżeczku i zamarłam, bo nie było go na miejscu, a ten spał normalnie z głową przy szczebelkach, tylko... na drugiej stronie łóżeczka, bo przelazł tam nie wiem kiedy. Ardi, to teraz wracaj na forum. :) Aśka, teraz to mnie wkurzasz na serio. To, że piszę Wivi czy paru innym osobom, że czuję, że bym się z nimi dogadała jak byśmy się znały 'w realu' to nie znaczy, że jak całej reszcie tego nie piszę, tzn. że ich nie lubię. Trochę mi przykro, że tak mnie odbierasz. Nie wiem gdzie dałam powód, żebyś tak myślała. Zresztą ja tam swoje wiem. Gdyby wszyscy byli tacy ułożeni i zachowawczy jak ja to świat byłby nudny. Takie barwne osoby jak Ty też są potrzebne. Wyobrażam sobie Polę jak robi miny, że matka myli odgłosy zwierząt. :D Pewnie nauczona z książeczki, że coś tu nie gra i nie po kolei idą odgłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, mały mówi 'mama' a mężowi przykro i cały czas uczy go 'tata', a ten się tylko śmieje jak Brajanek na filmiku Tralali gdzie uczy go 'mama'. :D A ten ostatni filmik nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam wracam Hehe:) Taszka juz smacznie spi Hehe:) mala z kolei ciagle wola baba dada i tata:) mama nie chce:( Ale jak raczkuje szybko skubana:) skończyłam wczoraj robic czapke:) tylko musze kwiatka doszyć. A dzis wzięłam sie za opaske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia- bo ja te 2 ostatnie filmiki już usunęłam z yt.. nie wiem ale jakoś nie lubię za długo trzymać :) Spadam spać bo ledwo żyję :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejj a unas w pt impreza urodzinowa, w sobote nastepna i dzis tez imprezowo go gosci mielismy.. nic nie odpoczelam, jutro znow do pracy na 7 .. w dodatku mloda marudna, wscieka sie i z nerwami wszystko gryzie, chyba ida zeby znow.. ona ma juz cztery zabki na gorze i dwa na dole, teraz chyba znow gorne beda wylazic trojki albo czworki bo twm wszystko wciska i gryzie .. na gorze bedzie miec pelen zestaw zeboli a na dole tylko dwa hehee Goju to ze Twoja mama spi to tez moze byc reakcja obronna organizmu na stres . i dobrze, niech spi i zbiera sily , beda jej potrzebne w tym ciezkim czasie. . Ardi przykro mi z powodu Twojej babci. trzymqj sie . Asiula ale Cie wywialo hohoohoo :-) Polka jaka pojetna dziewuszka, od razu zakumala ze cis nie pasi z tymi zwierzetami :-) Xara spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe -- wszystkiego najjjjj !! tralka super ze wyjazd sie udal, ale Brajanek steskniony hehe swietnie musialo to wygladac jak tak sie wital z zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demka i dobrze ze Kacperek mowi mama a nie tata :-) niech Twoj maz spedza z synkiem wiecej czasu i go uczy heehe :-)) troszke luzu bys miala w koncu.. echh jak sobie przypomne historie z oknami .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa za 5 godzin wstaję do pracy a od dwóch się męczę, bo usnąc nie mogę!!! Własnie pije gorące mleko i zagryzam biszkoptami, może pomoze:P Choć prędzej w tyłek wejdzie. Muszę wrócić do diety, bo będzie kiepsko. xxxxx Nie wiem, czy wam pisałam, co dalej z moim kolanem. byłam u ortopedy i dał mi skierowanie na tomograf. Jest bardzo możliwe, że to nie kostniak, bo ten mój guz jest aktywny metabolicznie, a nie powinien być:( Badanie mam szybko, bo już 2 maja. Dobrze, bo nie będę się stresowac długo. Lekarz kazał się na razie nie martwić, mówił, że czesto z dużej chmury jest mały deszcz. Ale i tak ja już się nakręcam. Dobra, mleko wypite, trochę mnie teraz muli, ale moze usnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gojcia ja też spać coś nie mogę, ale ja to się z własnej głupoty śmieję pół nocy, a właściwie powinnam sobie kilka porządnych liści sprzedać:/ Zachciało mi się farbowania typu ombre hair, kupiłam farbę z loreala z tą szczoteczką, wszystko pięknie, fajnie, super, szkoda tylko, że mam pół rudego łba:(Kuc jest rudy, reszta tej głupiej łepetyny czorna:( Jak nałożę na to rozjaśniacz to chyba mi te kłaki odpadną, jak nałożę brąz na całe włosy, różnica nie będzie wielka, dołem ciemniejsze trochę, ale też chyba wyłysieję po takiej dawce chemii. Stara jestem, a głupia jak but masakra, muszę iść dzisiaj z Zuzią na rękach po farbę, u mnie na osiedlu, nie ma porządnego kosmetycznego sklepu z farbami, do miasta nie dojdę z małą nie wiem, czy nie najlepiej żebym się ogoliła na łyso;P ehhhhhhhhhhhhhh:( Gojcia od paru biszkoptów jeszcze żaden tyłek nie urósł hehe:P Mam nadzieję, ze po mleczku w końcu zasnęłaś:)Kolano ehhh...będę trzymać kciuki, żeby faktycznie diabeł nie taki straszny jak go malują. Będzie Kochana na pewno dobrze, jesteś młodziutka szybciutko się z tym uporasz:)NIki Alunia pędzi z ząbkami że hej, super, potem będziesz mieć spokój, a my się będziemy mordować:/Imprez cała masa, szkoda, że nie masz czasu odpocząć przed całym tygodniem pracy:(Tralala super, że Brajanko tak się stęsknił za zabaweczkami ah taka długa rozłąka, że bidulek musi wszystko wyprzytulać hehe:D Fajnie, że się porządnie dotleniliście:)Z gumowego dinusia Tatusia,,, aż się zaśmiałam hehe:DGratulujemy Kacperkowi Mamy, Tata też się pojawi Zuzia też ciągle mama, czasem baba jej się powie;)Asiulka super, że Polcia na żywo tyle wiejskich zwierzątek zobaczyła i poznała, już sobie wyobrażam to tarmolenie psiaczków heh. Kaczki były w niebo wzięte po takiej wizytacji na pewno:D Czekamy na fotki z niecierpliwością:D Ardi bo miałam Ci pisać, jak wspomniałaś, ze nie sądziłaś, że ktorakolwiek wspomni o Tobie, czy złoży kondolencje. To że różnimy się poglądami, czy mamy różne spojrzenia na pewne rzeczy i sprawy, nie znaczy, że jesteśmy wyrodnymi i wrednymi dziewczynami. Każda w obliczu takiej przykrej sytuacji, jaka Ciebie dotknęła, współczuje i stara się pocieszyć. Kolejna szydełkująca mama super:) Eh chyba trzeba iśc spać jednak, tyłko jak z tym głupim łbem się położyć, kosmetyczka a taka debilka, naprawdę jestem pełna "podziwu" dla siebie...eh dobranoc Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
DZIEŃ DOBRY :) Basiu kocham Twoją samokrytykę :D :D :D demka jak ma na imię Twoja siostra? Kurczę, dzisiaj w nocy obudził mnie taki ból głowy i w ogóle jakoś dziwnie się czułam.. Po chwili obudził się Brajan i się męczyłam chyba z godzinę, aż w końcu wziełam tabletke :D Jakbym nie mogła tak od razu hehe, ale w sumie myślałam, że zasnę i nie będę musiała brać. Nie lubię leków jak karmię tego mojego cycusia :) Wasze piersiowe maluchy też są takie przylepy? Brajan rzadko do kogo chce iść, a jak już pójdzie to później jak wraca do mnie to przykleja się do cycka i nie chce się odczepić :P nie koniecznie do picia ale wtula główke i koniec i tak leży z 10min jakby mnie pół roku nie widział :D I wszyscy wołają na niego 'cycuś mamusi' na tą chwilę nie widzę naszego odzwyczajania od piersi :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten szary poniedziałek. Ale mam nadrabiania od piątku. Kostek zdrowy, nic więcej mu nie wyszło. Tak się cieszę, że to nie ospa. Mieliśmy bardzo intensywny weekend, mimo, że pogoda nie była super. W sobotę prawie cały dzień na dworze, najpierw parada parowozów, później grill u znajomych a wieczorem koncert pectus. Kostek był dzielny, a z dziadkami nie chciał zostać. Wczoraj mąż zabrał nas na obiad z okazji naszej 1 rocznicy ślubu, a wieczorem poszlismy na koncert volver. Dzisiaj w nocy tyko jedna pobudka, stwierdziłam, że spowodowana tym, że z Kostkiem w łóżeczku spał dziś kot :) Ardi - moje kondolencje :* Trzymaj się :* Trala, Kostek też taka przylepa ostatnio, do kogoś to na minutę i znowu do mamy. Asiulka, Polcia pewnie miała frajdę :) Fajnie, że macie możliwosć pooglądania zwierzątek na żywo. My mamy tylko kury na podwórku, a dla małego są mało atrakcyjne, woli jak ja udaję koguta :) Niki, widzę że też miałaś intensywny weekend. Goja, oby z kolanem nic groźnego nie było. Basiu, na pewno aż tragicznie jak piszesz nie jest :) Pogoda na długi weekend się nie udała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaliśmy o 6:30, położyłam go spać teraz po 3 godz. od wstania. I co? Pospał niecałe 10 min. i po spaniu. Z doświadczenia wiem, że jak się już rozbudził to pójdzie spać dopiero za 2 godz. Czyli będzie spał dzisiaj tak jakby jeden raz. :/ Tralala, a czemu chcesz zrezygnować z karmienia skoro siedzisz w domu? Dla mnie jest to mega wygodne, do tego oszczędzam na mleku. Wiem tylko, że później będzie go ciężko oduczyć od cyca ale póki co nie martwię się tym. A co do Twojego maila, to wiesz, ja wierzę, że dobro zawsze wraca, niekoniecznie w formie materialnej. :) Mój najbardziej to lgnie do taty a nie do mnie. Jak ja wyjdę do kuchni, mały to widzi to nic nie płacze i bawi się swoimi zabawkami ale niech no straci z oczu tatę... Uwielbia też moją teściową i nieraz płacze jak ona przyjdzie i zaraz wychodzi. Niki, mąż jaki jest to jest ale jak już jest w domu i ma czas to może siedzieć z małym i siedzieć, jak np. zawsze mam w niedz. A Ty pisałaś, że Twój mąż póki co woli zrobić wszystko inne tylko nie bawić Aluni. Zawsze są plusy i minusy, ideałów nie ma. Kurcze, wczoraj przed wyjazdem mówię do męża, że jedzie na 2 dni /bo w końcu na 2 a nie na 3/ i to ostatnie dni na wyjeździe i czuję, że się coś stanie. Rano mi teściowa mówi, że miał wypadek, poszła kabina auta, a jego bolą żebra. Nic więcej nie wiem, bo nie miał czasu gadać jak do niego dzwoniłam. Goju, daj znać co z kolanem. Jejku, ale spadło na Ciebie w ostatnim czasie... Basiu, na pewno nie jest tak tragicznie jak to opisujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×