Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Aaa Demka miałam to samo ze Stasiem tez strasznie marudzil, a ja razem z nim ryczalam, myśle ze to zabki dawaj mu tez wiecej pic u mnie pomogło. I przeszło :-) Dziś rano byłam u teściów, bo kolejni klienci z kolejnego biura za 8 tys wiecej i chyba na 99% są zdecydowani do sb maja sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja wiem, że Asiulka w dobrej wierze napisała. Tak jak Ita powiedziała, chodziło o bakterie. Ja stwierdziłam podobnie, kwestia doboru słów, dla Ardi to zmarła Babcia i to oczywiste ale w słowie zwłoki nie ma nic obraźliwego. Ita nóżki Zuzia jak siedzi układa raczej proste, ale nieraz jak jej tak pasuje to zgięte:) Piąstki hm...zwrócę uwagę bo generalnie nieściśnięte, ale zdarza się ściskać wiadomo. Jak się cieszy to wierzga. ale to co opisałas to chyba normalne w euforii malucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ita to trzymam kciuki zeby sie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały gad chyba się przestawia na jedną drzemkę. Wstał o 9 i jeszcze nie chce spać, a zawsze to dwóch godzin nie wytrzymał po pobudce po nocy. Zasnął wczoraj przed 20 i chyba tak na niego działa dłuższe spanie nocne. Wczoraj też w dzień spał tylko raz, ponad godzinę. Mi pasowały jego 2 drzemki bo przynajmniej coś w domu zrobiłam a tak... Jeszcze moja babcia codziennie z pretensjami przychodzi ze na spacerze nie jestem o tej porze o której ona mi mówi że mam iść. Najchętniej bym zabrała małego i pojechała do męża na kilka tygodni, ale zanudziłabym się tam nie znając w ogóle niemieckiego a mąż do 18 pracuje. Pandora, na zajęciach wczoraj bawiliśmy się folią malarską, robiliśmy kule z gazet i je na nią wrzucaliśmy. Kostek miał frajdę, chociaż folia za mało szeleściła jak dla niego. Później były balony, robiliśmy na nich buźki, włosy, wąsy itp. Na koniec robiliśmy grzechotki z jajek od kinder niespodzianek i tekturek po ręcznikach papierowych. Goja, trzymam kciuki za dobre wieści po tomografie :* Ita, ja szukam fajnego bębenka który się nie rozleci po tygodniu. Tamburyn robi więcej hałasu a Kostek lubi stukać we wszystko co się da więc lepszy będzie dla nas bębenek :) Kostek ostatnio zaciska piąstki, zęby i tak się siłuje jakby sam ze sobą. Troche się martwię, bo coraz częściej. aż cały się trzęsie. Jak się cieszy, to nogi mu chodzą jak szalone, buzia śmieje a rękami zasłania buzię, jakby się wstydził swojej radości :) Nogi jak siedzi to ma czasem proste a czasem zgięte, zależy co robi. Xaraa, powodzenia w pracy! Dasz radę kochana! Pamiętaj o nas czasem ;) Demka, dziekuję :) Zazdroszczę, ze Kacper mówi "mama", ja nadal czekam :( Basiu, dziękuję :) Fajnie, że Zuzia się przekonała do tego wózka, oby tak zostało. Godzinę tworzę tego posta, młody zasnął w koncu. Mieliśmy pierwszy wypadek, rozciął sobie dziąsełka biedaczek i był płacz okropny. trzymał się krzesła i próbował wstać, i się uderzył. Mam nadzieję, że nic więcej mu się w tej buzi nie stało, a nie chciał pokazać. Asiulka, u nas z kasą ostatnio podobnie - pod koniec miesiąca krucho. Non stop jakieś wydatki, jak już się uda odłożyć to na koniec miesiąca zawsze coś wypadnie że trzeba oszczędności ruszyć. Jeszcze ta budowa, a mamy niewiele odłożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja też Ci dziękuję za życzenia. Tak się skupiłam na temacie wózka, że zapomniałam podziękować. :) Właśnie, obie nie lubimy tych kółek a wczoraj mi się świetnie jeździło tym wózkiem. Ita, mój ani się nie trzęsie z radości ani nie zaciska piąstek. Jak siedzi to nóżki ma lekko ugięte, nigdy nie są super wyprostowane. Weź pod uwagę, że jest od Stasia starszy o m-c. Dzięki za rady, u nas z piciem kiepskawo, króluje cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula - ja tez dotykałam zwłok, nie wyobrażam sobie nie pożegnać się z bliska osobą... I nie mysli się o bakteriach w takim momencie!!! xxxx Padam dziś bo piorę i prasuję zaleglości. Do tego przeziębiłam się i łeb mi pęka, a mój mąż jakieś fochy strzela od rana i mi nic nie pomaga. A w ogóle porzuciłam całkiem słoiczkowe obiadki, bo Igor ich nie chciał. Mrożone zresztą też. Gotuję zupę na bieżąco i już nie analizuję tak składu. Ostatnio nawet jadł rosół na kurze, a smakował mu tak, że nawet kawałki makaronu i marchewki mu nie przeszkadzały. Choć generalnie nie robię wywaru mięsnego, ten rosół jadł u tesciowej. Dzis zjadł całą dużą michę ogórkowej:) Jutro mu zrobię łososia z ziemniaczkami, ale bez miksowania, normalnie na talerzu. Owoce tez już je z łapki, ale tu go muszę dobrze pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://www.youtube.com/watch?v=7-2cn6Ez0IE miałam Wam pisać, że to nasza ulubiona piosenka ostatnio :D Mama jako dziecko, na każdym balu przebierańców była Pocahontas to i Zuzia polubiła pioseneczkę heh:) Jeszcze chciałam napisać o gotowaniu obiadków. Przeczytałam, że jak dziecko nie chce jeść gotowanych, żeby spróbować dodać tych klarowanych soczków np winogronowy, bo zwróccie uwagę że w składzie jest zawsze prawie soczek winogronowy czy tam inny ten klarowany. Ita to do Ciebie też bo wiem że Stasio uparciuszek z tym jedzeniem. Asiulka też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie gniewam sie Asiula, oczywiscie zanim dotknęlam Taszki umyłam ręce kilka razy, Ale zrozum to moja babcia chcialam sie z nia pożegnać... My po długim spacerze dzis. Taszka spala Ale jak tylko sie obudziła to zaczęła ludzi zaczepiac Hehe:) aaa i przede wszystkim- wychodzi jej ząb! Juz widac dziurke bedzie miala prawa dolną jedynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi wesz ze Ci bardzo wspolczulam ... To napisalam tylko.zmpunktu widzenia dokladnie bakterii...ja taty nie dotykalam...mysle ze zeganamy sie w.sercu.albo nie zeganym a cialo to tylko wlasnie zwloki i bakterie aaaaa pomaranczko zgadzam sie jetem wredna malpa!! Dziekuje za komplement :D a juz.myslalam ze sie zmienilam w cieple kluchy na szczesxie nie, fiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytomska12.pl
Witam. Pani de mag ogia, jeżeli temat wózka: http://sklep.bytomska12.pl/presta/wozki/18036322-wozek-spacerowy-dzieciecy-coneco-pierre-cardin-ps586.html jest nadal aktualny, mogę promocyjną cenę zrobić dla Pani, tj. 399,00 przy odbiorze osobistym, albo 410,00 z kosztami wysyłki kurierskiej. Nadmieniam, że mamy inne, tańsze wózki spacerowe w ofercie (Coneco). Kontakt do mnie e-mail i telefon, znajduje się na samym dole strony: http://sklep.bytomska12.pl Jestem do dyspozycji w przypadku problemów bądź pytań. Rafał Ciszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu!! Wlasnie widzialam ten sok...tylko nie znam proporcji i zastanawiam sie po co ten sok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pandorka- mój mail viki2d@wp.pl czytam sobie Was jak dobrą lekturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita- Brajan zaciska piąstki czasami ale jak śpi.. nóżki jak siedzi to ma różnie raz tak raz tak.. Jak się cieszy to macha nogami jak pies ogonem haha :D i rączkami tez czasami :) kurczę u nas to chyba kapturki powrócą do łask, Brajankowi chyba idą zęby, mam tak poranione brodawki (tam gdzie jego dolne jedynki hehe) aaaał masakra.. Obstawiam zęby bo znów się ślini, gryzie wszystko co popadnie i czesto płacze bez powodu. A wczoraj wieczorem napił się, puścił cycek i myślałam że chce jeszcze bo otwierał buźkę to mu dałam a ten mnie ugryzł z całej siły jak się przestraszyłam i krzykłam to ten się zaczął tak śmiać że aż mu łzy leciały ze śmiechu :D a mi łzy z bólu :D głupek mój kochany :D :D aż mu wybaczyłam to ugryzienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody padł. Jakiś pechowy dziś dzień miał, bo co chwilę się gdzieś uderzył, ręce z nogami nie współpracowały a na koniec spadł mi z łóżka. Nie wiem jak to zrobił, siedziałam koło niego i sięgnęłam do pudełka po pieluche a on już na podłodze. Tak mi go żal. Mam nadzieję, że będzie spokojnie spał, bo wczoraj to rzucał się całą noc. U nas mały przełom, zjadł moją zupkę z większymi kawałkami :) Ciekawe czy to tylko dziś czy już tak zostanie. Tylko martwi mnie to, że w kupie były nieprzetrawione te większe kawałki, u Waszych maluchów też tak jest? Daje któraś z Was mleko Hipp? Bo nie pamiętam... Muszę kupić do kaszek bo na wodzie nie chce jeść a moje mleko w zamrażarce niedługo się skończy. Nie wiem które kupić, bio czy HA. Próbki mam HA i teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mamo Kostka, ja dawałam mleko hipp 2 te zwykłe, HA jest dla alergików! Teraz daje bebiko 2r bo już z kleikiem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mamoKostka- ja bym nie kupowała H.A. bo one są w smaku okropne.. po za tym po co jak nie ma alergii? Musisz sama zdecydować.. Brajanek czasami pije Hippa. Ale jak już to właśnie do kaszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mamoKostka-- a tak w ogoóle to jak kupujesz do kaszki tylko to w rossmanie są po 3zł takie jednoporcjowe saszetki Bebilon :) Bo puszki nie wykorzystasz do kaszek, szkoda wyrzucać. Max 3tyg taka pucha, a nawet jakby jadł codziennie kaszkę to nie wykorzystasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę innego niż Hipp, bo wiem, że nic mu po nim nie jest, tzn. dostawał kaszę mleczno jakąśtam z hipa i było ok, tylko mąż jej nie może nigdzie dostać a innej z tych mlecznych nie chce. Muszę kombinować, bo ciężko z tym jego jedzeniem ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralarala.;p
skoro jestes w takej sytuacj to tesciowa nie moze ci pomoc?mieszkasz z rodzicam to chyba w takiej sytuacji nie chca od ciebie kasy.tak wiec tesciowa z tych niemiec moglaby przeslac ci pieniadza... dziwne,ze latasz po mopsach jak masz rodzine ktora ma mozliwosc zeby ci pomoc.no sorry,ale dlaczego cale spoleczenstwo ma skladac sie na ciebie skoro masz bliska rodzine?sama tez jestes zdrowa wiedz idz do pracy.a jak nie,to badz na utrzymaniu rodziców/tesciowej. zreszta nie wiem,czy ty nie klamiesz tutaj bo piszesz ze nie masz kasy,a laptopa zabawkowego dla malego chcesz kupowac.to jak,masz ta kase czy nie?moze chcesz wyludzic cos od dziewczyn?bywal na kafe takie jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mam NIKOGO kto mógłby mi pomóc.. sobie odmawiam, butów nie mam, by dziecku kupić.. resztę zostawię bez komentarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzie znowu sie zaczyna ;-) pomaranczki...nie komentuje :) pozdrawiam. x De mag ogia- jest Kaja na mailu ;-) troche dlugo wysylalam ale czas... x Ardi- przyjmij i ode mnie kondolencje. x Goja- trzymaj sie!!! x Moja rzadko juz zaciska piastki chodzi przy jezdziku albo takiej sporej koparce Olka ale puscic sie boi ;-) odrazu na cztery schodzi :) je ladnie i juz sporo naszych potraw aczkolwiek ja nie uzywam kostek, nie sole duzo ziol nie smaze na glebokim oleju a malej tez nic nie jest ;-) kaszke jada juz tylko na sniadanie i kolacje X Spoznione zyczenia urodzinowe dla Xaryy i dla dziewczyn z okazji rocznic slubu ;-) x Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masakra jakaś!Nie wiem czy nie musimy pomyslec o prywatnym forum!Ja jestem za, wypowiedzcie sie Dziewczynki. Kto ma z nami być ten jest, a takie pomarańczowe mieszanie jest okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja chciałabym żeby to forum stało się prywatne!Jesteśmy kompletne i tak jest dobrze!Okropne że nawet na takim forum matek i dzieci takie chamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralka nie martw sie .. Asia pewnie bierze prysznica albo zapatrzyla sie w Tv, na pewno nie dala sie sprowokowac pomaranczy. i Ty tez sie kochana nie daj !! wszystko jeszcze sie pouklada, zobaczysz . nie warto tracic nerwow dla odmienca na kafe . a Aluni ida zeby znow ... dolna czworka i piatka juz maja krawedzie przy policzku widoczne, a po drugiej stronie trojka juz prawie prawie, za to dwojki nie widac :-p jak jej sie wybija do konca te trzy to bedzie miec juz dziewiec zeboli!!!!!!! szokoookk .. za to potem bedzie szybko szczerbata chodzic bidulka hehe mykam pod prysznica bo jutro niestety na 7 do pracy :-/ exhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anetka super!:)Czekamy dalej co powie reszta Mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez jestem za prywatnym, w każdym razie stąd znikam jak nie ma Asi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm szkoda troche bo zawsze mimo wszystko osoba z zewnatrz moze powiedziec cos madrego :-)) ale jest to bardzo zadkie i zdecydowanie czesciej sa ze strony pomaranczek jednak wredne i zlosliwe komentarze, wiec jestem ZA FORUM PRYWATNYM . chyba trzeba na powaznie pomyslec nad przenosinami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja dalej ma tylko dwa zeby ale juz kawalki gryzie. kroje warzywa w kostke i zjada ladnie Basia dokladnie czekamy na reszte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, róbcie to prywatne, bo mi się nawet pisać już nie chce. Skończy się serial dla postronnych. Kurde, dość, że Tralali ciągle wiatr w oczy, to jeszcze takie posądzanie. Wkurzyłam się jak teraz siadłam i przeczytałam co przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×