Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Ja też miałam nieprzespaną nocke z powodu bóli i strasznej temperatury w pokoju.. !! W końcu tata mnie uratował i wynalazł mi wiatrak i jakoś zasnełam po 3, a przed 7 już córcia wstała :( Co do mężów to faktycznie, w pierwszej ciąży jak zaczęły mi się skurcze (dobe przed porodem) to mój ukochany pojechał sobie do brata i też trzeźwy nie był, w ogóle kiedyś dość dużo pił, ale jak urodziła się mała to przestał i teraz jest fajnie:) I też tworzymy mieszankę wybuchową, nie da się ukryć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz wczoraj na grilu spuchły mi nogi, widze że prawa bardziej :) mam pytanie czy ta opuchlizna to nie schodzi? bo dziś też ją mam vicodin wrzucaj linki toreb do wózka które rozważasz, bo ja muszę też kupić a się zdecydować nie mogę, jedyna która rozważałam to taka: http://www.superdzidzius.pl/pl/p/Torba-Wielofunkcyjna-Baby-Ono-Czarna-111701/2672 ale gdzieś trafiłam na takie wesołe z małpką itd, i nie mogę teraz znaleźć storny...tam było coś o odswiez swoj wozek i były wkladki do wózka, pokrowce na wózek itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka-ja tez po nocy miałam opuchlizne i nie schodziła aż.... wkładam pod materac kołdre zwinieta w rulon tam gdzie mam nogi i rano nie ma opuchlizny, a wieczorem znowu sie pojawia i tak od nowa;) jak juz raz wystapiła to do końca ciazy bedzie w angli torbe do wózka dostaje sie za darmo z apteki;) nie jest nie wiadomo jak piekna ale funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez spuchlam :( nogi mam jak wielkie parowy a palce u nog jak troszke mniejsze parowki :( we wzzystkim wygladam jak slon i tak zreszta sie czuje, ledwo laze! u mnie niby chlodniej ale parno, troche pogrzmialo popadalo i tyle... a jesli chodzi o mezow.. jacy by nie byli kazda z nas kocha swojego ;-) nie bez powodu ich wybralysmy, nie bez powodu mamy akurat z tym dziecko/ dzieci prawda? :) a czlowiek jak czlowiek ma swoje wady i zalety, my tez ich nie raz dobijamy napewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat torbe do wozka mialam razem z wozkiem nie musialam kupowac, wypralam ja tylko bo sie troche zakurzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula ja uwielbiam dostawać coś za darmo dla dziecka - nie wiem czemu - ale to co dostaję zawsze mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygodne sa, bo sa oddzielne kieszonki na butelke mleko pampersy cos do przewijania itp i jednak jest przypieta do wozka nie trzeba nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ja raz miałam bardziej raz mniej ale dopiero po porodzie moje kostki wygladały normalnie i chude palce u nóg jak lzej było, a teraz mi nie o dziwo nie puchna nogi . Ale była laska na sali ze mna i jej nogi były i po porodzie napuchniete ale moze ona wogóle w ciazy puchła bo jej sie woda zbierała w organizmie nie wiem. mnie juz tak nie boli juz noga az dziwnie ze znowu moge polatac ale widze ze cały czas odrywa mi sie ten czop byle do pon wytrzymac mam wizyte zobacze co powie lekarz . Aneta chciałam dzieciom zrobic sesje u fotografa ale jakos tak zeszło i nie zrobiłam moze teraz sie uda . mój mąż po wczorajszym delikatnym piciu stwierdził że juz nie naqdaje sie do picia , wogole to żadko pije jak jest jakas imprezka bo tak żeby samemu piko to nie. Ja jeszcze jezdze autem przy blizniakach chciałam jechac autem do porodu bo stwierdziłam że poki co tylko wody mi odeszły i nie miałam jeszcze skurczy , ale rodzice na mnie siedli i pojechałam taxi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja mi sie takie sesje dzieci,tez tak planujemy zrobic dzieciakom ale czy to wypali to nie wiem... mi z olkiem przed porodem wcale nie puchly stopy a po porodzie wlasnych nog nie poznalam byly tak ogromne! jednym puchna przed innym po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju nie chce mi się nic, nawet pisać... Nogi też mam jak balony! Rano sa mniejsze a potem z każda godziną się powiększają. Ale to końcowka, więc normalne, że organizm zatrzymuje wodę. Tylko skóra mnie piecze na stopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi się brzuch spoci to dobiero mam fajne jazdy :) nie dość że normalnie swędzi...ech ... odliczam...jeszcze chyba 25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja mój to oaza spokoju... nawet jak ja przeginam (co się zdarza:p) potrafi być stanowczy ale bardzo spokojny i opanowany... żadnych krzyków... oj imponuje mi tym spokojem:) moje reakcje też zaczynają być bardziej stonowane....:) więc mam nadzieję, że stworzymy taką ciepłą rodzinkę... choć oboje lubimy czasem poszaleć:D torby... hmmm.... możecie zacząć się śmiać, ale trafiłam na torbę, w której się zakochałam i której nie kupię, bo kosztuje jedyne 1300zł.. tak dobrze napisałam hehe...:D nie wiedziałam,że mogą tyle kosztować...:) więc jestem na etapie poszukiwania... chciałabym żeby miała matę do przewijania i miejsce/pokrowiec na butelkę utrzymującą temperaturę... ale na pewno chcę ciemną...:D ja do wózka miałabym białą, a nie lubię białych torebek więc jej nie brałam, z resztą nie bardzo mi się podobała... co do sesji... my planujemy wpaść jeszcze z noworodkiem do fotografa... dlatego, że potem niemowlak wygląda bardzo podobnie do roczku... a noworodek jest specyficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam szaroczarny wózek poza tym chcę taka torbę by mąż się nie wstydził że z różową chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/super-solidna-torba-do-wozka-dzieciecego-super-i2460223213.html faajna :)) My akurat mamy torbę do wózka, w komplecie:) http://allegro.pl/torba-torby-do-wozka-promocja-przewijak-gratis-i2513745881.html Taką podobną mamy tylko orginalną z wózka :) Ale ta jest wzorowana na torbach xlandera, jak dla mnie bardzo fajna! :) Mi nogi DZIĘKI BOGU nie puchną.. tzn puchną stopy delikatnie, niezauważalnie, widzę tylko po klapkach że czasami ciężko mi nogę wsunąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Mnie też nogi nie puchną, a w ogóle to nigdzie nie przytyłam i urósł mi tylko brzuch i trochę piersi, ale pomimo tego jak się położę to dosłownie jak słonica - ciężko się mi przekręcić albo wstać samodzielnie. Nogi też mi szybko drętwieją i muszę bardzo wolno się poruszać. No ale w sumie nie ma się czemu dziwić, nawet brzuch to teraz dla nas ogromne obciążenie... Mam pytanie trochę z innej beczki - co wybrałyście do oczyszczania noska - gruszkę czy aspirator? Zrobiłam małe rozeznanie, ale zdania są podzielone i dalej nie potrafię się zdecydować. A jeśli aspirator, to który polecacie? Jeżeli chodzi o męża, to mnie rano oczywiście przeprosił bo chciał się spotkać ze znajomymi - a ja oczywiście dałam się przeprosić, bo też miałam ochotę pojechać nad ten zalew :) I wyobraźcie sobie jaki numer - gdy u nas zrobiło się pochmurno i padało, a po południu podobno w ogóle zaczęło lać niemiłosiernie i rzucać gradem, tam - jakieś 9km od miasta - siedziałam sobie na leżaku na plaży i cieszyłam się słoneczkiem, a moi chłopcy szaleli w wodzie :) Natura jest zadziwiająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja w sumie już nie śpię. Dziś jadę na pobranie krwi i morfologie ostatnia już do porodu. Wizyta u lekarki w srode razem z ktg.Synek śpi, mąż śpi a ja już nie mogę zasnąć. Wczoraj w sumie cały dzień wypoczywalam. Mezulek z synkiem był na placu zabaw a potem po obiedzie pojechał do dziadków więc miałam dzień dla siebie. Mi pycha bardziej stopy po całym dniu ale tez nie tak bardzo. Bardziej mam problem z tymi zylami na lewej nodze na udach bo jak za bardzo sie nadchodzi to są bardzo zgrubiale jakby. Polecam aspirstor do nosa Frida. My go uzywalismy bardzo często na początku i sprawdzał sie idealnie. Super odciagal wydzieline. Daje sie kilka kropel soli fizjologicznej do noska i wysysa taka rureczka. Gruszki nie mieliśmy więc nic na jej temat nie wiem. Życzę Wam miłego dnia! Ps. U mnie dziś chyba nie będzie takich upałów na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Ja też już nie śpię i pewnie nie zasnę, choć za mną jedynie ok.3 godz snu tylko. Właśnie się dowiedziałam, że brat mojego męża, który wybrał się na wakacje z rodziną miał nad ranem wypadek, auto przebite na wylot ale na szczęście im nic się nie stało. Jechali z rocznym dzieckiem. Miał z nimi pojechać mój syn, ale w końcu zrezygnował. Matko, nie wiem co by było, gdyby tak pojechał i coś by mu się stało... Nie mogę zająć myśli niczym innym, aż Mała w brzuchu mi się wierci... Dobrze, że Filipek śpi spokojnie za ścianą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Asiulka dokładnie jak piszesz, chce torebkę w miarę ciemną albo stonowaną ze względu na męża, żeby z białą nie chodził:p mi mocno nogi puchną jak np. cały dzień siedzę ze spuszczonymi, albo pochodzę i w ogóle się nie położę... jak poleżę trochę w ciągu dnia nie jest źle... wtedy tylko łydki bolą ale nogi aż tak nie puchną... za to dłonie i palce zawsze po nocy i na koniec dnia mocniej spuchnięte... Asiulka a kto nie lubi mieć czegoś za free?? też lubię dostawać za darmo, ale nie wszystko, co dostaję mi się podoba - moja mama kupiła śpioszki w kolorze żółtym (miał być kremowy - ale wiadomo kolor kolorowi nierówny) - nie założę tego dziecku - nie ma szans - mama musiała oddać:p nie lubię koloru żółtego anie pomarańczowego i w tym moje dziecko chodzić nie będzie... chyba,że podrośnie na tyle i samo zdecyduje,że lubi:) kurcze fajne te torby, które pokazujecie - naprawdę bardzo ładnie wyglądają:)) moja do wózka miała kosztować 330 zł... - też dlatego jej nie kupiłam... Aga.S ja wybrałam aspirator... moja przyjaciółka też aspirator... tak samo jak Camerata mam Fride :) a czy się sprawdzi, zobaczymy:) aspiratorem chyba nieco łatwiej... widziałam taką elektroniczną gruszkę za 250zł z melodyjkami hehe.. http://www.nokaut.pl/gruszki-dzieciece/elektroniczna-gruszka-do-nosa-terraillon-petit-nasal-care-system-20.html ja nie wiedziałam, ze takie cuda robią:p ale wybrałam Fridę - tania i polecana:) Camerata co do żył... musisz oszczędzać nogi... ja mam to samo, ale mój tata miał żylaki... ja póki co jeszcze nie mam, ale tendencję chyba mam... biorę cyklo3fort... nie wiem ile czasu masz do wizyty i porodu, ale zapytaj lekarza o ten lek... spokojnie można w ciąży brać - w sumie jest bez recepty (ale ja konsultowałam z GIN za nim wzięłam), nieco wzmacnia żyły... po regularnym stosowaniu już chyba ponad miesiąc jestem zadowolona z efektów... żyły już tak nie wychodzą... no i męża poproś o wieczorne masaże nóg... od stóp do ud powinien przesuwać dłonie, nigdy w odwrotnym kierunku... to pomaga krwi i limfie wrócić i nie ma zastoju w nogach... Aga.S na szczęście nic się nie stało.. tak miało być:) to jest naprawdę najważniejsze:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj nad ranem jak nie mogłam spac trafiłam na wasze forum i bardzo mi się spodobało. Mam nadzie że mnie przygarniecie termin mam 13 sierpnia. Co prawda poznanie was dokładniej i przeczytanie waszych postów na 150 stronach troche mi zajmie. Fajnie jest wiedziec ze gdzies jesteście i przechodzicie to co ja. Z tego co się zorientowałam wiele z was ma już jedno dziecko tez w wieku mojego Piotrunia, też obawiacie się jak to bedzie, też puchną wam nogi, macie problemy z ogoleniem się i kręgosłup boli tak że czasami nie wie się co zrobic. Pozdrawiam was ciepło i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :* A ja dziś przespałam 9 godzin bez pobudki!!! Nie pamiętam takiego rekordu. I czuję się jak nowo narodzona :). W dodatku temperatura powietrza na podwórku wydaje się że będzie znośna, także będę żyć :) Witamy nową koleżankę:) W okolicach 140 strony masz tabelkę, dopisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do opuchlizny... Ja śpię z nogami wyżej i nawet to nie pomaga. Wieczorami moczę nogi w chłodnej wodzie i też nic. Rano mam mniejszą opuchliznę, ale i tak nawet w kapcie nóg nie mieszczę. Wszędzie chodzę w gumowych japonkach. Dłonie też mam cały czas spuchnięte, kolana podobnie. Nawet biorę Urosept który miał pomóc, ale niestety nie dla mnie widocznie:) Ale pocieszam się że do terminu zostały 24 dni :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ ____________________________________________________________ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08....... ......córka..............Kaja Quore1988..........24.......Sandomierz.........10.08........ ........??............??........ karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08...... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08.... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08.... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................15.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.08.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.08.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08.... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08...... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.08.. .............??...........??........ sikorka1988........24........Mazury................23.08.... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08.... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26.08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................26.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08......... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.08.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13.08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ************************************************************ ******************************************** anex88......26.......04.08.....01.07.....2900/2750....55/ 47. ....Kamil/Kinga.....SN letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590........ .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka ja podobnie :( jeszcze do tego w moczu wyszły mi kryształy - na sam koniec...ech...nei wiem czego sa te kryształy może lekarz mi powie... a skóra na prawej stopie to mnie tak boli jakbym miała wewnętrznego siniaka :( a teraz mam niusa i padniecie ze śmiechu!! ja dziś nie uwierzyłam co zobaczyłam nie wiem jak to możliwe ale jak widać chyba mozliwe ale ZESZŁY MI ROZSTĘPY TE SPRZED 2-3 MIESIECY...nie wem o co chodzi...moze dlatego ze pani farmaceutka mówiła zebym tak ciutek mocniej wcierała maść by pobudzić wewnętrzną część skóry, nie wiem...ale dziś mam bladego, bezrostępowego placka ,,,a moze to przez oilatum??? cieżko mi to zrozumieć ale jest dla mnie nadzieja ze nie bede moze wygladała jak siedem nieszcześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas temperatura dzisiaj tez się poprawiła i co z tego mój mały łobuz już wstał więc do wieczora muszę być na nogach. Na ciężkość i opuchliznę nóg pomaga mi maść końska fajnie chłodzi i daje ulgę chociaż na tyle aby zasnąć. Mam pytanie do tych mam co mają jeszcze 2latków. Jak rozwiązałyście sprawę wózka, ja jeszcze czasami swoje wożę w wózku (bardziej z wygody i względów bezpieczeństwa, bo siły do biegania on ma to mi tylko czasem brakuje). A jak pojawi się Natalka to już chyba mi zostanie tylko smycz. Piotrunio ma czami pomysły aby powiesić się na smyczy a mi odpadają ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×