Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość .a..ga.ta...
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08... ......corka...........?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08..... ..........synek.........Kacper... karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08. ... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a..ga.ta...
sorki ale w tej pierwszej tabelce pomylilam date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłyśmy z zakupów. I muszę się z wami podzielić czymś.. Jak już była mowa o aspiraotrach i gruszkach to przed wyjściem zajrzałam do tego aspiraotra co mamy, i on już taki zużyty jednak po 2 latach i pęknięty więc postanowiłam kupić nowy. 25zł to do przeżycia :) Mieliśmy ten NoseFrida, a teraz kupiliśmy z Canpol Babies- i jest lepszy gdyż końcówki są silikonowe, dużo bardziej mi się podoba.. Jednak maleństwu nie będzie trzeba do delikatnego noska plastiku pakować:) Chociaż złego słowa o tamtym nie powiem! też był rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A malutka słodkie te twoje dzieciaki!!! A Ty na tym zdjęciu, 4 dni przed porodem wygladasz o wiele lepiej niż pozostałe dwie koleżanki:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dzisiaj byłam odda wózek do naprawy. Dla mojego synka kupiłam bardzo praktyczny wózek chicco, 3w 1 (fotelik montowany na stelażu) a stelaż składa się jak parasolka, bardzo ważna zaleta przy małym autku. Ma tylko jedną wadę tandetne części. Kółka po tych dwóch latach rozsypały się w drobny mak. Są teraz ustawione pod kątem 45 stopni do podłoża. Martwiłam się że będę musiała kopić nowy wózek, ale ponoć są magicy co są w stanie mi to naprawić. Wszystkie kółka za 140 zł widmo zaoszczędzenia jakiegoś 1400 zł bardzo mnie ucieszyło. Zobaczymy jakie będą efekty. Jeszcze muszę poszukać części do laktatora Aventu bo też mu by się przydała mała reanimacja. Dla mnie najgorszą dolegliwością w ciąży jest zgaga. Pali tak strasznie że aż budzi w nocy. Dziękuje wam za tak miłe przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będę powtarzać tematy na które już pisaliście to przepraszam ale lektura całej waszej historii ciąży trochę mi zajmie. Powiedzcie, czy wy umawialiście się z jakąś położną?, czy wynajmowaliście do porodu położną lub dule i ile im płaciliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Asiulka zaskoczyłaś mnie tym bepanthenem! Jutro pędzę do apteki, na doz.pl znalazłam 100g za 32.99. Jak pomoże to Cię ozłocę :) Bo ja nie mogę patrzeć już na swój brzuch, rozstepy grubości pół palca, na udach i pośladkach to jakbym obręcz czerwoną miała. Brr. Mnie też dziś zgaga męczy, pewnie po sosie z kurek który sobie zafundowałam do mielonych z mizerią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka.zeby nie bylo ze.zwariowalam.to pokazalam brzuch tesciowej i jest.w.szoku...jakby to bylo namalowane i jakbym to umyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulindda ja tam nie zamierzam nikomu płacić za coś co należy do ich obowiązków :). Boję się niemiłej obsługi, u nas jest tylko jeden szpital i położne mają nieciekawą opinię, ale pocieszam się że jeśli mój P. będzie tam ze mną to krzywdy nie da mi zrobić :) A reszta jakoś pójdzie, porodu się nie boję, może dlatego że to pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana planów-jednak dziś nie rodzę;) Wyspałam się z Małym,(on jeszcze leży-że też taki 2latek potrafi przespać 4-5godzin w dzień),odpoczełam i jakoś mi te bóle przeszły.. Wybrałam wózek,a teraz pakuje torbe do szpitala bo w aucie leży walizka z piżamą jak na mrozy i szampon do włosów..nie wiem jakbym się z tym pokazała na porodówce. Co do aspiratora to ja miałam ale gdzieś zgubiłam,nie był potrzebny ani razu,teraz dla dziecka do szpitala spakowałam tylko ubrania,jak już będzie na świecie to mój brat kupi i przywiezie mi pieluchy i co tam jeszcze potrzeba.. Położną sobie musiałam załatwić w 2ch szpitalach,bo nie wiem jeszcze gdzie będę jak sie zacznie...w obu przypadkach umówiłyśmy się tak,że jak bomba wybuchnie to pani przyjedzie na miejsce jeśli akurat nie będzie miała dyżuru i po udanej akcji się rozliczamy..będzie przy porodzie i w razie potrzeby po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my ruszamy do szpitala za chwilę, bo dopadły skurcze i to takie meega co 7-8min! Mam nadzieję że to już, i nie będę tam bez sensu się męczyć:) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalalapimpirimpi trzymam kciuki żebyś miała już dziś swoje maleństwo :)) Dużo sił życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mężowi na rocznice kupiłam jednak perfumy bo jak się rozejrzałam to zauwazyłam ze ma tylko coś po goleniu...stwierdziłam ze pewni zapomniał o sobie bo teraz ktoś inny na tapecie :) dziewczyny dziś kupiłam w promocji ogromną butlę takiego żelu do mycia dziecka od pirwszego dnia firmy mustela - nie wiem czy dobrze zrobiłam ale ma taki super dozownik i stwierdziłam że bardzo praktyczna - ktoś zna jakieś opinie? wiem ze w składzie nie ma syfu na który jestem ja uczulona w ciazy tyle wiem...a czemu kupiłam no bo tak pomyslałam jak ja się teraz w oilatum maczam to musze być umyta czyli najpierw się myję tym la roche żelem a potem czysta siedze 20 min w oilatum...bo to jest do kąpieli a nie do końca do mycia...i tak pomyślałam jak dzidzia tak często kupę robi to jak ją dobrze umyć w tym oilatum? albo w ciagu dnia bedzie trzeba np. umyć a to oilatum dla dzieci tylko raz dziennie...kupię oczywiscie też oilatum (bo cały prawie zużyłam) ale stwierdziłam ze przyda się coś myjącego...co myślicie? p.s. ale pachnę męskimi perfumami ciekawe czy się maż skapnie jak wróci ehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pełno szpitali do wyboru ale co z tego w każdym to samo. Ja rozumiem że mam zapłacić rozsądną cenę za luksusy, tj. poród w wodzie, osobna sala z łazienką itd ale u nas pojawił się już nawet oficjalnie w cenniku szpitala dodatkowa usługa jak indywidualna opieka położnej i kosztuje to ok 1500 zł jest jeszcze możliwość dogadać się z położna aby należycie zrobiła to co należy do jej obowiązków. Totalna paranoja. Nie mam zamiaru płacić położnej za coś co i tak ma zrobić a za mnie to za żadne pieniądze nie urodzi. Poprzednim razem rodziłam sama teraz chce zabrać męża, ale on jest tak spanikowany że to chyba ja będę musiała się o wszystko upominać i podnosić na duchu mojego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala... trzymam kciuki oby to bylo to i szybko poszlo!!!!!! Agulinda ja tez nie zamierzam placic poloznej, mam w duchu nadzieje,ze trafie na ta sama co mialam albo chociaz podobna co przy pierwszym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka znajomi mieli dla dziecka plyn musteli ale nie wiem czy to taki sam, butelka cholernie droga ale ponoc pieknie pachnial i faktycznie uspokajal dziecko do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również nie rozumiem płacenia by 100% czasu była z Tobą położna...pierwsze bym chyba tego psychicznie nie zniosła bo wiadomo że to zazwyczaj kobieta, która wsio wie lepiej...a po drugie cholera to jej praca ... rozumiem jak ktoś w domu rodzi ale w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka 750 ml za 49 zł to stwierdziłam ze nie najgorzej bo nawet jak hippa policzyć to one mają po chyba 250 mln po 18 zł ale czy to jest uspokajające to nie wiem po polsku jest tylko parę linijek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzialam tego plynu tylko mowili,ze dobry jest moze to taki sam z tym,ze butelka wieksza i cena wieksza u mnie w szpitalu zreszta nawet nie mozna wykupic poloznej bo odgornie jest powiedziane ze wszytskie kobiety maja byc traktowane jednakowo, nie ma podzialu na "lepsze" i "gorsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JCzesc kochane! Nie bylo mnie problem z netem, mam do nadrobienia 20 str :-) co u was. Jutro mam lekarza mam nadzieje ze wszystko ok. Jak nadrobie to sie odezwe. Jestem ciekawa ktora juz urodzila buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulindda- my załatwiliśmy te położne bo braliśmy pod uwagę,że męża może nie być,po za tym ja będę spokojniejsza..po ostatnim porodzie wolę mieć kogoś przy sobie,chcę rodzić naturalnie a mam takiego stracha jak nigdy.. A położne zarabiają jak zarabiają więc za te pieniądze nie muszą być miłe i pomocne w każdej chwili.. Nie zamawiałam osobnego pokoju,porodu w wodzie ani innych cudów...więc jeśli mam być chociaż o 5%spokojniejsza,że moje dziecko bezpieczniej przyjdzie na świat bo ktoś tego dopilnuje to wole dać te pare groszy zaufanej i poelconej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss ale ja to rozumiem że Tobie to pomaga tylko wiesz sam fakt szokuje ze tak się dzieje, one powinny wiecej zarabiać ogolnie, chociaż w wawie wiem że źle nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.08... ......corka...........?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08..... ..........synek.........Kacper... karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08. ... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ Camerata.............28........Kraków.............22.08 -...........córka............Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze tralalalapimpirimpi trzymaj się dzielnie!!! Trzymam kciuki abyś już urodziła i oby poszło jak najszybciej!!! Czekamy na wiadomości :) Witaj Agulindda !!! Vicodin dziękuję za porady. Termin mam na 22.08 wiec już całkiem niedługo. Staram się trzymać nogi wyżej jak odpoczywam i wtedy mi tak nie wystają te żyły ale ogólnie to ciągle wystają jak stoję. Spytam się swoją lekarkę o ten lek co piszesz. Mam cichą nadzieję, że po ciąży mi to wszystko zniknie.... asiulka358 cieszę się, że ten bepanthen nie dość, że po mógł Ci na brzuch to jeszcze zwalczył rozstępy :) Ta masz jest naprawdę super po dobrze natłuszcza. Ja mam problemy z rękami (alergia od dzieciństwa) i często zwłaszcza w zimie pękają mi ręce i ten krem też mi pomaga na to. Naprawdę dużo nas z dzieciaczkami dwuletnimi. Fajnie jak by się wszystkie spotkały heheh to by było.... Mój Kubuś czasem jeździ jeszcze w wózku więc my kupiliśmy taką nakładkę do wózka, że jak się zmęczy to będzie stał i trzymał się rączki wózka http://www.ceneo.pl/16476530 tylko kupiliśmy na allegro używaną. Zobaczymy jak się mu spodoba. Co do bóli brzucha to myślę, że takie jak na okres lekkie to nic nie jest. Jak pamiętam to też nie wiedziałam czego mam się spodziewać ale jak mnie dopadły skurcze w nocy to już wiedziałam, że to są te. Nawet nie chodziło o siłę ale o częstotliwość i tak jakby opatulały cały brzuch. Myślę, że żadna w Was tego nie pominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala super szybko urodz i daj znac jak tam wkoncu dowiesz sie kogo przywitacie:) ja tez nie zamierzam placic za pierwszy porod nie placilam i bylam bardzo zadowolona i teraz tez nie zamierzam nie po to place skladki do cholery. asiulka mi sie brzuch strasznie poci ale pod piersiami ze az mi wstyd czasem takie upocone ciuchy w tym miejscu ja bepanthen duzy kupuje w ziko i place okolo 30 zl za 100 g. A co do ploznej to ona i tak zaglada tak okolo co 1h jak nie ma szybkiej akcji a po co ma ze mna obca baba siedziec np przez kilka h wole kogos z rodziny miec przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem wam jeszcze jak smiesnie czuje sie w mojm mieszkaniu teraz do jakiego pokoju nie wejde lozeczko 3 lozeczka smieszna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Mamusie:)ja już rozpakowana:)nie mam czasu pisać więcej u mnie było ciężko ale żyję:)ale nie chciałyście czytać o cięzkich porodach narazie nie piszę heh:)jesteśmy już z Zuzią od dziś w domku:)rodziłam w sobotę:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-gratuluje najważniejsze że wszystko z Toba i małą ok. wracaj do zdrowia i dużo odpoczywaj,buziaki trallaa.....szybkiego rozwiazania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×