Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość Quore88
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988..........24.......Sandomierz.........10.08..... ... .......synek............Kacper........ karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08. ... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** anex88......26.......04.08.....01.07.....2900/2750....55/ 47. ....Kamil/Kinga.....SN letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988........24.......S-rz.......10.08..... ..........synek........Kacper........ karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08. ... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** anex88......26.......04.08.....01.07.....2900/2750....55/ 47. ....Kamil/Kinga.....SN letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08..... ..........synek.........Kacper... karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08. ... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** anex88......26.......04.08.....01.07.....2900/2750....55/ 47. ....Kamil/Kinga.....SN letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
przepraszam ze tyle wkleiłam tabelek ale nie mogłam z nimi dojść ładu ;p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
ta ostatnia jest ok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..pisałam z wami na samym poczatku topiku,przyznam,że raczej nie czytuję z braku czasu...ale mam nadzieje,że mimo to mi pomożecie... BO NIE WIEM CZY JA JUZ ZACZYNAM RODZIC.... Termin mam na 15sierpnia,na ostatniej wizycie kilka dni temu wszystko ok,ale od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres,cala noc nie spalam,dzis rano troche przeszlo a teraz znowu,dzwonilam do poloznej,powiedziala zebym sie polozyla i czekala na ostrzejsze bole albo odejscie wod...bo to niby skurcze przepowiadajace..ale w pierwszej ciazy takich nie maialm,dostalam boli w terminie porodu i pojechalam... Powiedzcie mi czy Was tez bola/bolaly brzuchy jak na okres? Czy mimo zapewnien poloznej powinnam poczekac.. Ruchy dziecka czuje,wody nie odeszly...kurde,mam na glowie szalonego 2latka a meza odwiozlam wczoraj na lotnisko,wolalabym teraz nie rodzic bo mam jeszcze dzis i jutro pare spraw do zalatwienia a i wozka nie kupilam....kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - mnie tez boli jak na okres od jakiś 3 dni, i z tego co pamiętam inne dziewczyny też tak mają. Spokojnie, odpoczywaj, jak przyjdą regularne skurcze macicy to dopiero jedź. Chyba że to dla ciebie tak wielki stres, to jedź z kimś na izbę, zeby cię zbadali. sikorka - chyba ci nic nie pomoże z tymi nogami:( Odpoczywaj, zeby nie było gorzej a zobaczysz, po porodzie od razu ci zejdzie ta woda! Ja już też puchnę dzień i noc:( Agulindda - witamy:) asiulka - a czym ty tak się smarowałaś? Tym bephantenem??? Jestem w szoku! Ja też miałam całkiem niezłą noc:) Tylko 2 razy wstawałam na siku! Brzuch mnie nie bolał i nie śniły mi sie głupoty:) Skwaru na razie nie ma, ponoć ma być ok 25 stopni, więc przezyjemy ten dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Goja, a mam jeszcze takie głupie pytanie do mam które już urodziły; czy jeśli dostanę bolesnych skurczy lub odejdą mi wody to zdążę odstawić mojego 2latka do mamy/opiekunki (20min drogi) i dojechać sama do szpitala(30min) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada położnej abyś się położyła była dobra. Ja też mam szalonego 2 latka więc wiem o czym mówisz. Położenie się jest graniczące z cudem. Spróbuj się odprężyć i pamiętaj o oddechu. Mnie też czasami biorą takie bóle. Zadzwoń też po kogoś, kto mógł by się zając starszym, w razie gdyby. Jak ci ból nie przejdzie to jeśli masz możliwość zrób sobie prywatnie ktg. U nas we Wrocławiu praktycznie w każdym gabinecie jest taka możliwość za 40 zł. Na pewno cię to uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M. mnie bolał tak brzuch wczoraj, wzięłam nospę fortę, poleżałam i przeszło w końcu. A co do pytania czy zdążysz to ja co prawda nie rodziłam, ale z opowiadań wiem że każdy poród jest inny, jedna ze skurczami chodzi kilka czy kilkanaście godzin, a inna od odejścia wód wyrabia się w 30 minut, także chyba nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M. ile będzie trwał poród tego nikt nigdy nie jest w stanie przewidzieć. Pamiętaj jednak że w większości przypadków wszystko dzieje się tak ma być. I wszystko się jakoś układa. Ja powtarzam jak mantrę że jeszcze nie czas, bo dopiero od przyszłego poniedziałku mąż będzie miał urlop i wróci do domu. Wyprawkę dopiero zaczęłam kompletować w ten weekend jeszcze nie wiem co zrobię z wózkiem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja od kilku dni jadę bepantenem, na początku musiałam 3 raz dziennie a teraz maks dwa razy, wczoraj raz....szkoda ze te tubki takie małe bo bym moze i uda i pośladki wysmarowała hehehehehe też Wam sie tak poci brzuch ze najlepiej chodzić albo lezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 2latek sam umyl po sobie posrany nocnik,najadl sie suchego chleba z chlebaka-tylko poprosil o mleko bo nie mogl siegnąć..z nim nie ma problemu... Boje się bo gdyby teraz się zaczęło nie będzie przy mnie mężą...miał przyjechać na termin... Cóż..nie panikuję..poczekam,teraz leżę i wybieram wózek na allegro.. dzieki za odpowiedzi,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - na twoim miejscu z żadnym wypadku nie wsiadałabym do auta ze skurczami!!! Przecież rodziłaś już, wiesz co się wtedy czuje. Chcesz spowodować wypadek? Umów się z kimś, że przyjedzie do synka i z kimś, kto cię zawiezie do szpitala. Nie ryzykuj. Ja mam umówionych rodziców - jeśli mąż akurat będzie to mama przyjedzie do mojego synka go pilnować, a jeśli męża nie będzie to przyjedzie tez tato i mnie zawiezie do szpitala. Agulindda - jesteś z Wrocławia? Ja z okolic:) asiulka - a smarujesz się maśćią czy kremem? Drogi jest, ale na doz są takie duże tuby często w promocji! Quore - mogłabyś zmienić tabelkę i wykreślić anex? Jakoś mnie to wkurza... Sama próbowałam, ale mi się wszystko poprzestawiało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Mnie w pierwszej ciąży odeszły wody a poza tym kompletnie nic się wcześniej nie działo. Bez pośpiechu się wykąpałam i pojechałam do szpitala. Zanim zaczęły się pierwsze bóle, to minęło jeszcze ze dwie godziny - ja akurat takie miałam doświadczenia. W tej ciąży mam skurcze i mocne bóle brzucha od tygodnia, biorę no-spę i czekam na ostrzejszą akcję. Jutro idę do gina to mnie zbada i popytam co i jak, bo też jestem zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Piotrunio właśnie wziął gąbkę do mycia naczyń i szoruje nią podłogę - następna gąbka do wymiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, to samo pomyślałam o anex w tabelce :) ja mam maść bepanten z pierwszej lepszej apteki, mała tubeczka 22 zł...poszukam na doz :) bo to chyba cuda jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja27.10 tak jestem z Wrocławia, jak byś miała ochotę to zapraszam na herbatkę :D a gdzie będziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy aspiraotr Frida i gruszke też :) Bo córka na początku bała się panicznie gruszki, tylko ją widziała to wyginała się i tak płakała że była aż sina, nie wiem czy w szpitalu coś zrobili czy jak (bo od pierwszego dnia miała lekki katarek), a teraz jak ma 2 lata i czasami nie da rady wydmuchać sama to z kolei aspiratora się boi i robimy tylko gruszką:) Z wózkiem nie mam problemu bo od maja, mała chodzi po nóżkach, a wózek sprzedany:) Do maleństwa tydzień temu wyprałam wkładkę i wszystko co dało się zdjąć ze środka gondoli, bo jakoś nie lubię nowych nie wypranych rzeczy do takich maluszków.. Także ja mam wszystko zapięte na ostatni guzik i 3dni do terminu :) Muszę kupić jeszcze muszle laktacyjne, bo jak będę miała takie poranione brodawki jak przy pierwszym to nie dam rady bez, ale to w każdej chwili nawet po porodzie;) Co ja już nie robiłam żeby to dziecko minimalnie przyśpieszyć- nic na nas nie działa! Teraz już się wyleguję i czekam, bo nie ma sensu się męczyć jak zero skutków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08..... ..........synek.........Kacper... karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08. ... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Agulindda witam serdecznie :) Miss bolami sie narazie nie przejmuj postaraj sie odpoczac jak masz mozliwosc to wez ciepla kapiel lub prysznic moze pomoze ja tez sie ostatnio tak czuje coraz czesciej ale narazie nic regularnego ani na maksa bolesnego wiec sie staram nie przejmowac co do czasu w ktorym rodzisz to tego sie nie da nigdy przewidziec niestety ja tez sie troche boje a moj maz to juz wogole bo my bez korkow i zbytniego ruchu na drodze mamy pow 40 min do szpitala ale mam nadzieje ze zdazymy :) nie martw sie napewno wszystko bedzie ok :) no a moj m wczoraj sie obudzil i przeprosil oczywiscie nie moglam sie na niego gniewac bo zle sie czul i smiac mi sie z niego chcialo :) pokrzyczalam tylko na niego troszke dostal tak na zarty po dupce ;) a pozniej pojechalismy ze znajomymi i dzieciaczkami nad rzeke szkoda tylko ze zaczelo padac ale pozniej przestalo wyszlo slonko i siedzielismy u znajomych co mieszkaja pod laskiem do wieczorka tak ze jak wrocilismy to juz nie mialam sily na nic ale przynajmniej dzien spedzony na dworze kacper sie wybiegal ze zasnal jak niemowlaczek :) wlasnie dzwonil moj m pyta jak sie czuje i mowie mu ze boli mnie brzuch ale narazie jeszcze chyba ok jakby co to bede dzwonic na co on nie jeszcze nie poczekaj jeszcze z tydz :) biedulek chyba sie zaczal bac wiec tylko mu powiedzialam ze teraz jak juz nam zostalo 10 dni do terminu to nie ma juz co panikowac poza tym to ja powinnam sie bac bo to mnie bedzie bolalo a co do opieki itd to sobie przypomnimy :) kochany moj fajnie tak kogos na duchu podtrzymywac chociaz tak szczerze to ja tez juz sie boje ja cholera :D:D:D nic ide maluszka ogarnac i moze na spacerek albo mi przejdzie albo w koncu ruszy :) milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się obawiam napadu strachu ze nie bede wiedziała jak się małą zając...ze jej coś zrobię...najgorzej to urodzić tak 21:00 bo wtedy za 2 h maz musi isc do domu i bede sama, a najlepiej urodzić o 7 :00 wtedy pójdzie dopiero po całym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka nie martw się tym, to przychodzi samo. Ja też byłam przed porodem przerażona że takiego maleństwa nawet na ręce nie będę umiała wziąć a jak przyszło co do czego to jako jedyna na oddziale i najmłodsza sama zmieniałam jej pieluszki:) Więc nie przejmuj się na zapas, tylko się relaksuj, te ostatnie dni dziecko potrzebuje dużo spokoju, a Twój stres nawet mały denerwuje maleństwo:) Mówię Ci będzie dobrze! Jesteś dzielna z tymi wszystkimi problemami, to i opieka nad dzieckiem pójdzie Ci świetnie:) A nie wiem jak w waszym szpitalu, ale w naszym po porodzie zabierają na salę i mąż nie ma tam już niestety wstępu... Jest specjalna sala widzeń jak w więzieniu :) W każdym razie na salę im nie wolno, i dobrze bo nie chciałabym żeby po porodzie kręcili mi się na sali jacyś obcy faceci.. Noo chyba że ktoś wykupi sobie jednoosobową:) To wtedy róbta co chceta :D Co do bóli(już nie wiem która się martwi)- to też spokojnie, mnie już boli brzuch jak na miesiączke, raz regularnie, raz nie, raz słabiej raz mocniej od ok. tygodnia:) I codziennie myślę że to już, a po 2/3h mija :D Moje motto na koniec ciąży to jak najwięcej spokoju i wypoczynku- chociaż po sobie wiem że to trudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulindda witaj :) widze, jest nas troche mamusiek z 2 letnimi szkrabami ;-) jesli chodzi o wozek maly od zimy nie jezdzi tylko sporadycznie go wkladamy jak np kiedy bylismy w zoo. ale kupilam dostawke do wozka Asiulka no to super! Miss M. jak masz pomoc to dzwon po mame a Ty lez, lez i lez. Tez mialam takie skurcze myslalam,ze pojade ale polezalam i przeszlo My jesli chodzi o opieke mozemy liczyc na naszego kolege ktory mieszka w blokach jakies 700m od nas i maly straaasznie go lubi, i moja znajoma z jej chlopakiem. Mam nadzieje,ze jak zaczne rodzic beda "dostepni" bo bardzo chcialabym rodzic z mezem ale jak nie bede miala takiej mozliwosci to trudno. I jak do piatku nie urodze to bede miala w razie W tesciowa w domu ;-) ale to tez tylko do 9.08 rano bo juz wylatuje do siebie Asiulka tralala ma racje ;-) nawet nie wiesz skad bedziesz wiedziala co robic to jest wlasnie slynny instynkt :) dzisiaj umieram, ledwo laze (chlodniej sie zrobilo opuchlizna troche zeszla bo widze cos a'la kostki na stopach ) mdli mnie masakra.... mam dosc! chodze taka wsciekla od rana hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulindda - dzięki za zaproszenie, ale już nie wsiadam do auta:) Jestem z Kobierzyc. A będę rodzić na Brochowie. Tam rodziłam pierwszego syna i mimo że warunki średnie, to z opieki byłam zadowolona:) tralarimpir - dzięki za tabelkę:) Ja już posiedziałam na ogrodzie, byłam na zakupach i nawet nieźle się czuję:) Choć brzuch mnie pobolewai jakies mam większe upławy. A ja mam aspirator marimera, jest super, bo nie trzeba wkładów do niego. Gruszki nie używalam nigdy. asiulka - maść jest mocniejsza, musisz spojrzeć na procentowe stężenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a..ga.ta...
czesc dziewczyny :) widze ze wyrzucilyscie mnie z tabelki ;) bylam dzis u gin ale nie bylo dzis lekarza :( polozna zrobila mi ktg bo to juz 39 tydzien, wyszlo dobrze, zapisala mnie na wizyte za tydzien. mam nadzieje ze juz urodze :) Miss M mam taki sam problem, mieszkamy sami, maz codziennie w pracy. mam tez 2 latka i na czas pobytu w szpitalu zajmie sie nim moja mama, tylko ze ona mieszka 20 minut drogi ode mnie. tak samo jak Ty musialabym najpierw zawiez go do mamy(20 min ) a potem do szpitala szybko jechcac (20 min). nie wiem jak to bedzie, nie chce ze skurczami wsiadac do samochodu, mam nadzieje ze zaczne rodzic po 18 jak maz bedzie juz w domu. mam juz wszystko gotowe dla malenstwa, przyszla juz ostatnia paczka z allegro, teraz tylko czekac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i witam Agulindda:)\ Co do torby ja również mam w kompelcie do wózka więc jeden problem mniej Asiulka super, że rozstępy odeszły w siną dal. U mnie też coś się na pośladkach pojawiło-ale nie wiem co to było bardziej popękane naczynka przypominało-po palmersie ulotniło się na szczęście:) Ja w końcu mogę się torchę poruszać, tydzień 36 zakończony więc już spokojniejsza jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka:) superoweeee te twoje blizniaki:) a jakie opalone i oczeta piekne:) a zdjecia ze szpitala wcale nie powiedzialabym ze to wczesniaki:) Pisalyscie ze mezowie mowia o kobietach w ciazy ze zolzy:P cos w tym jest :)moi bracia sobie zawsze zarty stroili:P nie czesto sie zdarza miec 3 ciezarne w najblizszej rodzinie:) w sumie to w dwupaku tylko jedna zostala bo dzis druga urodzila.W sumie po odejsciu wod 2 godz to jej drugie dziecko:) Jak brzuch boli to wziac ciepla kapiel mi troche pomagala. Miss M dobry agent z tego twojego synka hehehe:) Agulinda widze ze twoj Piotrus bardzo pracowity i odciaza mamusie z prac domowych:P Asiulka zobaczysz instynkt zrobi swoje:):) Anetko tak to brzuch przed samym porodem:) maly to wiem kazdy mi to mowil:0teraz to juz prawie nic nie ma:) Dziwczyny wspolczuje tej opuchlizny to chyba najgorsza dolegliwosc na koncowce. 🌻 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a..ga.ta...
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07 -02.08...........??............??........ .a..ga.ta.............24........malopolskie......03.07.........corka...........?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08.... ... ......córka..............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08..... ..........synek.........Kacper... karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola............11.08/18.08....... ..??............??....... Basia2510...........25........Olkusz...............12.08. ... ..........córka...........Zuzia KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... ............??............??....... Miss.M...............17........Łódź..................1 5.0 8...............??.............??....... vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. ........synek.........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek............??..... pandora89..........23........Częstochowa........19.08... ... .......synek........??........ qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...........??........ basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...........??........ sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka.............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ..............??............??...... Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn..........??...... Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??...........??....... Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??..........??........ JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... .synek.....Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??.........??....... Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8 .............synek.........??... malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka.......??....... Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ............córka..Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??..........??...... tralalalapimpirimpi... 22......Poznań.................02.08...............??...... .....??..... Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08.............córka.......Natalka MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... . DŁ.........IMIĘ........SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.......30........02.08....18.07......3590..... ... .54.........synek.........SN taka tam aga.......29......02.08.......23.07......3200.........53.... ...Michał.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×