Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzkaaa lalkaAAA nie duża

wstrzasające odkrycie w archiwum chłopaka. Co mam myśleć

Polecane posty

Gość ten niby prawnik który się
tutaj udziela, to jest niezłym poprawiaczem humoru u mnie w pracy:) nie masz chłopie lepszego zajęcia, tylko podbudowywanie się na takim forum? jak widać KAŻDY moze byc "wyksztalcony" na papierze, ale zachowanie to juz co innego... abstrahujac juz od tych pseudoprawnicych wywodow... bez obrazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten niby prawnik który się
hehehe, na kafe jest autokorekta, a potem autocenzura przy słownie "abstra.hując":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Ty hhhhhhhhhh
jestes ze wszystkimi skłócona na każdym topiku???? Proponuję abyś się nad sobą zastanowiła, bo to jest wręcz niewiarygodne, wszędzie, gdzie wchodzisz natychmiast masz wrogów :-O moze i jesteś prawnikiem i masz wyższe wykształcenie, ale Twój przykład pokazuje dobitnie, ze nie kazdy kto ma wyższe wykształcenie ma i podstawowe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten niby prawnik który się
"dlaczego Ty hhhhhhhhhh jestes ze wszystkimi skłócona na każdym topiku???? Proponuję abyś się nad sobą zastanowiła, bo to jest wręcz niewiarygodne, wszędzie, gdzie wchodzisz natychmiast masz wrogów " ach, to kobieta? pewnie dlatego, że jest zakompleksiona i oprócz pracy jest samotna. gdzieś musi sobie jakoś ulżyć:) inaczej byłaby na randce z jakimś normalnym facetem, a tak to jak ma w związek wejść z taką postawą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
dziewczynki, nie jestem skłócona, tylko piszę wprost, co myślę. jak ktoś jest głupi, piszę, że jest głupi, jak ktoś zachowuje się jak szmata bez honoru, napiszę mu to samo. argumentum ad personam proszę sobie darować, nie rozmawiamy tu o mojej sytuacji osobistej. w przeciwieństwie do reszty tu obecnych nie muszę się wyżalać na forum, bo jak widzę związek bez przyszłości, to go kończę, tak samo jak nie spotykam się z osobą, która mnie nie interesuje. proste i logiczne, a tyle osób ma z tym problem. i dziękuję za troskę o randki, mam jedną w poniedziałek, ale na razie jestem chora i leżę w łóżku od tygodnia. i ostatnia nauka na dzisiaj, drogie ignorantki - słowo "abstrahując" pisze się przez samo "h". was również zachęcam do lektury słowników (tak, tak, to właśnie te grube, zakurzone, bo nieużywane książki, o których wspominałam poprzednio). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Ty hhhhhhhhhh
dokładnie! jest samotna i w dodatku obrazą wszytskie dziewczyna na kazdym kroku i co więcej uważa sie za wsechwiedzącą w sprawach damsko-męskich :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Ty hhhhhhhhhh
ale kim Ty jestes, zeby oceniać czy kto kogo na oczy nie widziałaś i nie znasz jego życia jest głupi czy nie? Kto daje wzór od jakiego momentu jest się głupim? Ty? Ty jesteś wyrocznią? wiesz, mnie to nie obchodzi, ze napiszesz o mnie, ze jestem głupia, bo ja wiem że to nieprawda, ze to TYLKO Twoje zdanie, a Twoje zdanie mnie kompletnie nie interesuje, ale innych mozesz zranić i wiesz to prawda? a mimo to z zminą krwią ranisz ludzi i tak lekko Ci to przychodzi, ze az strach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to żałosne znów........
"i ostatnia nauka na dzisiaj, drogie ignorantki - słowo "abstrach*jąc" pisze się przez samo "h". was również zachęcam do lektury słowników (tak, tak, to właśnie te grube, zakurzone, bo nieużywane książki, o których wspominałam poprzednio). " to raczej ty się naucz czytać, dziecko drogie:D:D:D napisz to słowo i zobacz, że wskoczy autokorekta, o której już ktoś wyżej wspomniał. ośmieszasz się tylko:) a wsi niestety nie wykorzenisz ze swojej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to żałosne znów........
"dlaczego Ty hhhhhhhhhh ale kim Ty jestes, zeby oceniać czy kto kogo na oczy nie widziałaś i nie znasz jego życia jest głupi czy nie? Kto daje wzór od jakiego momentu jest się głupim? Ty? Ty jesteś wyrocznią? wiesz, mnie to nie obchodzi, ze napiszesz o mnie, ze jestem głupia, bo ja wiem że to nieprawda, ze to TYLKO Twoje zdanie, a Twoje zdanie mnie kompletnie nie interesuje, ale innych mozesz zranić i wiesz to prawda? a mimo to z zminą krwią ranisz ludzi i tak lekko Ci to przychodzi, ze az strach " bo prawnicy są właśnie analityczni i chłodni, przekładają teorię do życia i na ludzi:D wyrachowanie i nic więcej. ale skoro ma randkę, to niech sobie randkuje:) może ktoś ją kiedyś zechce, nie to co nas, "dziewczynki":D pani ma tutaj prawnicze wykształcenie, więc czerwony dywanik i na kolana matoły przed nią! I co nas to obchodzi,że jesteś chora? kuruj się i już, bo randka Ci ucieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
widocznie was obchodzi, skoro tak się martwicie o mnie i moje sposoby na spędzanie wolnego czasu. :) i to nie jest autokorekta, dziecko o małym rozumku, tylko autocenzura... zastępuje gwiazdkami niektóre litery w wulgaryzmach, więc w błędnie przez was, słoneczka drogie, zapisanym wyrazie, wyłapuje "chuje". autokorekta poprawia błędy ortograficzne (to by się wam przydało, bo braki macie ewidentne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator wątku ;)
Śmieszyą mnie wpisy osób ktorzy zarzucają Autorce łamanie prawa, naruszenie tajemnicy korespondencji :-0 Ma dziewczyna problem i chciała się poradzić, ponieważ jest podłamana. Ja wiem, jak to jest, gdy się PRZYPADKIEM przeczyta prywatną rozmowę "ukochanego" na gg ... Jakby ktoś cegłą w głowę uderzył. Szok. Co miała robić?? Przeprosić partnera, że odpaliła kompa i przeczytała? Uderzyć się w piersi i w ramam zadośćuczynienia sama wyprawić go na spotkanie z przyjaciółką?.. Nie bądżcie śmieszne i nie odwracajcie kota ogonem. Zrobił, co zrobił, a ona to odkryła. Ps. A co powiecie o ludziach, którzy świadomie sprawdzają swoich mężąó/ partnerów, których podejrzewają o zdradę czy inną nieuczciwość? Bądz wynajmują np. prywatnego detektywa? W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Ewelinaaaaazxzx "na twoim miejscu bym mu taka awanture zrobila z calej sily uderzyla w pysk i kazala wypie**alac z zycia.Pamietam jak potora roku zobaczylam u swojego na gg ze pisal z swoja kolezanka o mnie np dzisiaj u swojej nie jestem bo ma okres zle czuje wszystko o mnie pisal to taka awanture mu zrobila ze masakra ubralam i wyszlam probowalam wyjsc z mieszkania ale mnie nie puscil darla na niego kazalam wypie**alac mojego zycia bo duzo osob do mnie podpiernicza prosi o spotkanie to bedzie inny lepszy plakal zebym go nie zostawila usunal gg od potora roku nie pisze nie utrzymuje zadnych kontaktow z kolezankami poprostu juz niema tyle co na ulicy czesc czesc nawet nie wysle zyczen na swieta z domu nigdzie nie wychodzi tyle co na ryby na studia i na mecze bo gra w druznie.Trzeba chlopakowi ostro powiedziec jak trzeba i teraz dobrze wie ze jakby z kims pisal ja odchodze" Lecz się, jesteś terrorystką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator wątku ;)
A ja kiedyś siedząc przy kompie mojego faceta (on wyszedł do sklepu) dostałam wiadomość na gg i..... odczytałam ją. Wiadomość była od dziewczyny do mojego faceta. Zwaliło mnie z nóg. Ona myślała, że on siedzi przy kompie. Ona nie wiedziała o mnie, a ja o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator wątku ;)
I też wiedziałam, że NIE POWINNAM czytać tej wiadomości, ale dzięki temu, że przeczytałam, spadły mi z oczu różowe okulary. Przepudzenie było brutalne, ale wszystko wyjaśniło. I mi i tej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjj kłamczuszkuuu!!
nom... gdyby pogadali co u siebie itd to luz ale on ciągle na temat seksu wchodzi i ją wypytuje i intymne rzeczy niech się buja kopnij go w zad jak go tak "ciągnie w jej stronę"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
obserwatorze - zgodnie z zasadą, ufaj, ale sprawdzaj ;) być może każdy musi doświadczyć podobnej historii na własnej skórze, żeby mu się ustawiły priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodypatrysk19
ale dziwka z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjj kłamczuszkuuu!!
a zauważyliście, że wielu facetom imponują kobiety o bujnym życiu seksualnym? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator wątku ;)
owszem - imponują, ale do pewnego momentu, kiedy związek wchodzi w fazę satbilinazcji - bardziej liczy się zaufnie i więż z jednym partnerem, a nie z gromadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator wątku ;)
stabilizacji - miało być sory za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety dalej nie dociera....
"hhhhhhh widocznie was obchodzi, skoro tak się martwicie o mnie i moje sposoby na spędzanie wolnego czasu. i to nie jest autokorekta, dziecko o małym rozumku, tylko autocenzura... zastępuje gwiazdkami niektóre litery w wulgaryzmach, więc w błędnie przez was, słoneczka drogie, zapisanym wyrazie, wyłapuje "ch*je". autokorekta poprawia błędy ortograficzne (to by się wam przydało, bo braki macie ewidentne)." TY NAPRAWDĘ JESTEŚ ŚLEPA?????!!!:D:D:D:D:D:D hahahahahahaha NAJPIERW moduł poprawia z "abstrahu.jąc" na "abstrach.ując", a potem wstawia gwiazdkę, żeby nie wyszedł brzydki wyraz. naucz się czytać ze zrozumieniem... i nie kompromituj się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej do ciebie nie dociera...
"hhhhhhh widocznie was obchodzi, skoro tak się martwicie o mnie i moje sposoby na spędzanie wolnego czasu. i to nie jest autokorekta, dziecko o małym rozumku, tylko autocenzura... zastępuje gwiazdkami niektóre litery w wulgaryzmach, więc w błędnie przez was, słoneczka drogie, zapisanym wyrazie, wyłapuje "ch*je". autokorekta poprawia błędy ortograficzne (to by się wam przydało, bo braki macie ewidentne)." TY NAPRAWDĘ JESTEŚ ŚLEPA?????!!!:D:D:D:D:D:D hahahahahahaha NAJPIERW moduł poprawia z "abstrahu.jąc" na "abstrach.ując", a potem wstawia gwiazdkę, żeby nie wyszedł brzydki wyraz. naucz się czytać ze zrozumieniem... i nie kompromituj się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dociera do ciebie dalej...
"hhhhhhh widocznie was obchodzi, skoro tak się martwicie o mnie i moje sposoby na spędzanie wolnego czasu. i to nie jest autokorekta, dziecko o małym rozumku, tylko autocenzura... zastępuje gwiazdkami niektóre litery w wulgaryzmach, więc w błędnie przez was, słoneczka drogie, zapisanym wyrazie, wyłapuje "ch*je". autokorekta poprawia błędy ortograficzne (to by się wam przydało, bo braki macie ewidentne)." TY NAPRAWDĘ JESTEŚ ŚLEPA?????!!!:D:D:D:D:D:D hahahahahahaha NAJPIERW moduł poprawia z "abstrahu.jąc" na "abstrach.ując", a potem wstawia gwiazdkę, żeby nie wyszedł brzydki wyraz. naucz się czytać ze zrozumieniem... i nie kompromituj się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dociera dalej.........
"hhhhhhh widocznie was obchodzi, skoro tak się martwicie o mnie i moje sposoby na spędzanie wolnego czasu. i to nie jest autokorekta, dziecko o małym rozumku, tylko autocenzura... zastępuje gwiazdkami niektóre litery w wulgaryzmach, więc w błędnie przez was, słoneczka drogie, zapisanym wyrazie, wyłapuje "ch*je". autokorekta poprawia błędy ortograficzne (to by się wam przydało, bo braki macie ewidentne)." TY NAPRAWDĘ JESTEŚ ŚLEPA?????!!!:D:D:D:D:D:D hahahahahahaha NAJPIERW moduł poprawia z "abstrahu.jąc" na "abstrach.ując", a potem wstawia gwiazdkę, żeby nie wyszedł brzydki wyraz. naucz się czytać ze zrozumieniem... i nie kompromituj się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dociera dalej do tej h
nie autocenzura, tylko autokorekta. napisz przez samo "h", to ci poprawi na "ch" i moduł wstawi gwiazdkę dopiero później sam. teraz dotarło? czytaj ze zrozumieniem, co ludzie piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dociera do tej hhhh...
nie rozumie, że najpierw moduł poprawi wyraz na "ch", a potem od razu wstawi gwiazdkę... ech, nie ma to jak umiejętność czytania ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouou
abstrahujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouou
haha, napisalam porawnie :O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexiiii
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na http://sexycity.pl/polecam/83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×