Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość Zieciunio28
Ja zrobiłem to z moją teściową jak moja żonka wyjechała na urlop . To bylo przezycie !!! najpierw mi @@@nęła a potem jej włożyłem ...! Chyba dawno nikt jej nie ru....... bo tak piszczała, że szook !!!! po 10 minutach walenia, wyssała spe.. z ku... i oblizała jaja !!!!!!!!!!!!! następnie tym razem włożyłem jej w pipee ! TAK SIE DARŁA ZE CHYBA SĄSIEDZI SŁYSZELI ! robiłem jej dobrze przez chyba około 7 minut ! a potem spuściłem sie napoczątku w ci..... a potem wejęłem go i na cy.... ona zlizała to ze siebie i kazała mie jeszcze dac spe... ale do jej buzi !! mówie wam tym razem miałem bardzo obfity wytrysk NIGDY TAKIEGO Z ŻONĄ NIE MIAŁEM !!! potem mi @@@neła ... poszlismy sie razem kąpac a ona go cały czas piesciła a potem wytrysnąłem w wannie ... ona nie wytrzymała i postanowiła mi go @@@ną po chwili mi tak go wylizała ze sama miała orgazm .. potem prosiła abym jej włożył wiec to zrobiłem ale nagle zadzwoniła do mnie żona i powiedziała ze juz przyjechała to był szoook ! ubrałem sie i poszedłem do domu ... od dzisiaj nie chce mi sie uprawiac tego z zoną !A tutaj zdjęcia z tej niesamowitej nocy.. Najlepsze są te na fotelu gdy teściowa śpi http://szort.pl/Tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam blondyneczka
Aguś zapomnij o byłym a jak możesz to weź sie za tego chatowego jak ci się spodoba bo z tego co czytałam jesteście z jednej okolicy to sie omówcie. To samo Nati poznaj nowego faceta i reszta kobiet. Ja byłam tak samo zwodzona, do mnie wracał cztery razy były i obiecywał za każdym razem coś nowego i tak mnie wyprowadził z równowagi, po miesiącu znalazłam nowego, tzn na początku był to taki kolega ale potem się rozwinęło. I warto było, na pewno lepiej niż piąty raz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zdania że
jak nie zakończyłaś związku to nie zawracaj dupy innym facetom bo możesz narobić komuś nadziei co do byłego to racja jak tyle razy próbowałaś to teraz też dupa z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho! Znowu poskrobaliście wczoraj:). Tak się zastanawiam, a może by założyć taki nieszkodliwy kącik matrymonialny?:) Hehe. Podoba mi się, co się tu dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha....ja na piedestale stawiam TELEFON DOTYKOWY..:-P Zaimponował jak nic...:-D Pojechał po bandzie....wczoraj przeczytał cały temat aby móc rozróżnić która to która, skąd i etc.... No a pomarańcze- hahahaha...."parują" hahahaha Nie mogę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PPL - moja interpretacja twojego snu , przeklejam ja tu, bo moze tamtego topiku nie przeczytasz. -to moja wlasna i osobista wylacznie interpretacja, ktora moze jest 100% bledna. Miej wyrozumienie dla mojej ulomnosci :-D To tak: w twoim zyciu byl , lub jest ktos wazny( wyrozniajacy sie czyms z tlumu pnad ) , skupilas/skupiasz sie na nim, jednak ten ktos nie zasluzyl na Ciebie, zawalil sprawe, byc moze jeszcze gdzies w tle saczy jad, ktory dociera do Ciebie . Wiesz o tym , jest Ci z tym bardzo niekomfortowo . Jest na tyle wazny, ze nie potrafisz jeszcze zapomniec, zalujesz, ze nie potoczylo sie optymistycznie. Zdajesz sobie jednak sprawe, ze wlasciwie, nic z tego dobrego wyniknac nie moze . Wokol Ciebie jest duzo mezczyzn ( ludzi) , ale wartosciowych malo, wedlug twojego klasyfikatora . Bardzo Cie to martwi, budzac niepokoj i poczucie czegos, co mozesz przeoczyc, badz zle wybrac. Trzeba posprzatac zycie , mysli i uczucia od nowa. Duzo roboty przed Toba. Od nowa trzeba zrobic czyste miejsce do zycia , pracy , wypoczynku i MILOSCI. Ja swoje sny przeklinam , bo zawsze sie sprawdzaja w ogolnym zarysie , toczacej sie sprawy. Jesli sa optymistyczne - to swietnie, ale jak zwiastuja klopoty brrrrr. Znow trzeba brac sie za bary z zyciem . Pozdrawiam wszystkich tu piszacyh. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny!:) Eleeene, dziękuję za interpretację. Faktycznie, coś chyba w tym jest. Ja już od dawna sprzątam brudy po jednym wstrętnym pająku i z każdym dniem mam tą podłogę coraz bardziej czystą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleeene, faktycznie jest ktoś, kto mi zapaskudził trochę życie, ale wyszłam z tego obronną ręką. Pół roku temu, trochę dalej nawet, moje życie było zapaskudzone jak ten pokój i wszystko było do góry nogami. Ale ja już to posprzątałam, nie wracam do tego. Możliwe, że to jakieś resztki z podświadomości, na pożegnanie;). Dziękuję Ci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.Nie zajmuje sie interpretacja snow dla innych. Wyjatkowo zrobilam to dla PPL . Fajnie , ze bylam tak blisko rzeczywistosci. Ciesze sie i mam satysfakcje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę w interpretację snów, wróżby, karty tarota, anielskie i etc..;-P Nigdy nic mi się nie sprawdziło a wręcz odwrotnie się działo..;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wierzę we wróżby i nigdy nie poszłabym do wróżki. Ale sny mnie interesują, szczególnie takie dziwaczne. Ciekawi mnie, skąd to się bierze w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam o snach, w wyniku czego powstają, jak się tworzą takie a nie inne...:-) Dość ciekawa lektura. Mi kiedyś kolega rozłożył karty anielskie..NIC SIĘ NIE SPRAWDZIŁO... aczkolwiek dodał, że "karty to nie wyrocznia" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×