Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

To ostatnie jest super!!!!! Muszę pokazac mojemu m ale on raczej będzie chciał nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o prezenty to ja w tamtym roku kupilam mężowi na urodziny kupon na atrakcję do wyboru typu: rajd,degustacje win,masaże itp: A on sobie wybrał skok spadochronowy z instruktorem-bylam bardziej przerażona niz on ale na szczescie spadochron sie otworzyl i wylądowal caly i zdrowy.Jednak wiecej nie wpadne na taki pomysl:-))))))) My 6 sierpnia mamy 1 rocznice slubu i tez nie mam kompletnie pomyslu co moglabym mu podarowac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ale wolałabym "otwrte" łóżeczko z krótszego boku żeby lepiej widziec Niunię więc idealne jest to za 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu78 dla mnie piękne jest to łóżeczko z Klupsia, ale myślę,że łóżeczko kupimy dopiero jak się Mała urodzi (przesądna jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że mnie nie pogonicie?! czytam was od początku ale jakoś tak się złożyło że przez tyle czasu nic nie napisałam. Pozwolicie że czasem coś skrobnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie dziewczyny. Synek usnął, a ja mam chwilkę czasu, żeby cokolwiek napisać. Otóż obecnie jestem na etapie szukania fotelika samochodowego. Od jutra w Kauflandzie sa chusteczki nawilzane Kindii 3 paczki po 10.99 extra cena, bo za jedna normalnie trzeba zaplacic u mnie w sklepie 7zł. Pieluszki tez kupie raczej jutro badz pojutrze. Dzis zaczełam skladac kolejna partię ciuszkow. Robwalka, czy ty masz jakies ciuszki po swojej córce, czy kupujesz nowe? Ja mam sporo po synku, rózowych dokupiłam i jest ok. Kobietki jaki kolor fotelikow wybieracie, jakie marki. Ja pewnie zdecyduje sie na Chicco, ale zobaczymy. Synek miał Graco, ale ten był okropnie ciężki. Apetyt u mnie sie wzmógł, czuję, że mogłąbym cały czas jeść. Czy tylko ja tak mam? Mąż przyjedzie i jedziemy na zakupy, bo przez tęchorobę synka, nie mogąc za bardzo wychodzić lodówka zaczęła świecić pustkami :P NIe wspominając o moim niepohamowanym głodzie. 28 w sobote mam cięzki dzien. Miałam robić make-up pannie młodej i druhnie, a dziś dzwoni do mnie dziewczyna i mówi, że będą 4 osoby do makijażu. Powiedziałam jej, że nie wiem czy dam rade 4 babki upiększyć, bo moja rwa kulszowa daje o sobie nieźle znać. NIe będąc w ciąży, kiedy miałam dwie kobietki do malowania pod rząd czułam ból, a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witaj kofeanna :) Jasne pisz z nami :) ja wprawdzie odzywam się rzadko, ale czytam niemalże codziennie co babeczki napisały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszek niestety wszystkie ubranka,krzesełka.leżaczki,wózki,wanienki i inne rzeczy wydałam,teraz muszę to wszystko kupić na nowo-z tego powodu jestem bardzo wkurzona!kafeanna jasne pisz z nami jak najczęściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamapyta co do formalności-na samym początku mąż(bo pewnie ty nie będziesz wstanie chodzić)będzie musiał iść zarejestrować dziecko do URZĘDU STANU CYWILNEGO,później jeśli będziesz się starać o becikowe(zaświadczenie od lekarza,akt urodzenia,dokument tożsamości)http://bip.poznan.pl/bip/sprawy/jednorazowa-zapomoga-z-tytulu-urodzenia-sie-dziecka-becikowe,105792/ więcej w linku!później wybranie pediatry(pisałam wcześniej jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą),no i pozostają formalności ze zgłaszaniem dziecka w pracy,w spółdzielni mieszkaniowej,czy jeśli ktoś się będzie starał o jakąś zapomogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Robwalka, czy tylko ja tak mam, że cała wiedza jaka posiadałam na temat niemowlaczków uleciała wraz ze skonczeniem 2 lat u mojego synka :) ? Pewne rzeczy pamietam, ale np. co podawac jesc od jakiego miesiaca, za nic nie moge przypomniec, heh herbatke z kopru wloskiego hippa mozna od urodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszek ty po 2 latach,a ja po 12,ale uważam,że jak sobie przypomnimy jak to było to pójdzie z górki!wtedy tez mi praktycznie nikt oprócz męża nie pomagał,a jak czegoś zapomnę to telefon w ręce i zadzwonię albo do swojej mamy albo do mamy mojego R,ale zdam się na matczyną intuicję!kiedyś nie było netu to wiedzę czerpałam z gazet typu MAMO,TO JA(prenumerowałam) albo DZIECKO czy jakieś dodatki do gazet np.CLAUDIA ewentualnie książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Moj synus ma obecnie 4 latka, ale juz po dwoch latach jego zycia nie pamietałam co i jak :) robic przy noworodku, pamiec powoli wraca, dobrze ze mamy internet, mozemy poszperac w chwilach niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrał mąż termometr bezdotykowy firma microlife, zapłaciliśmy 110 zł, porównywałam temp z term rtęciowym-idealnie się zgadzają, to samo z temp powietrza też się zgadza z termometrem w domu. Można też mierzyc temp mleka w butelce czy wody w wanience. Jak dla mnie super, gwarancja na 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałam żeby mi kupił m te nakładki na wc 3 szt, kupił 9 szt :) ale niech będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia własnie jestem na etapie kupna termometru dobrze wiedzieć jaka firma jest dobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, ja dziś cały dzień w Łodzi byłam, dopiero wróciłam... odezwę się jutro :* bo padam na twarz :( całuję miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Kobiety :) Ale miałam wczoraj dzień.... jezusicku :D Rano pojechałam do rodziców, do Łodzi (bo od 2 lat mieszkam w piotrkowie..... serce nei sługa ;) ) zmokłam jak nie powiem kto ..... no ale nic to... Miałam wczoraj robione pierwszy raz KTG, wszystko było w porządku :) Zuza szalała jak wariatka :D średnia ruchów płodu na godzinę to 133, brzuch mi skakał cały, sam lekarz był zdziwiony, że jeszcze ma miejsce się tak wiercić dupką ;) Ale chociaż wiemy, że wsio jest z nią ok :) Myśmy łóżeczko zamówili na allegro... http://allegro.pl/drewex-lozeczko-kuba-ii-bialy-transparen-szuflada-i2473052644.html niby białe, ale okazało się być transparentne białe... więc nie do końca śnieżna biel, chociaż zdjęcia były mylące i dałam się nabrać.... na aukcji było napisane, żeby rozpakować w obecności kuriera i ewentualnie wypełnić formularz niezgodności czy szkody nie wiem jak to się nazywa ..... ale oczywiście kurier był wczoraj, jak sobie w najlepsze wcinałam obiad, i nie zastanawiając się ani sekundy poprosiłam o zostawienie paki u sąsiadki ..... no i niestety wieczorem jak wróciłam do domu od razu nerw, bo w sztucznym świetle to łóżeczko wyglądało na sosnowe... załamałam się... juz szukałam informacji o lakierach wodnych, żeby je pomalowac na biało..... Ale dziś rano jak spojrzałam w to pudło, okazało się, że nie ma takiej tragedii.... no nie wiem Eł wróci z pracy, i będziemy myśleć co zrobić :) Któraś z dziewczyn... przepraszam, nie spamiętałam która pytała o pościel z Ikei, ja kupiłam tak jak pisałam 2 komplety kolorowej, do tego 2 prześcieradła z gumką i za namową mamy jeszcze 2 białe powłoczki na podusię i jedno przescieradło mniejsze (większych u mnie nie było) gumowane od spodu ... tylko ja nie widziałam tam rzeczy z lnu.... jest na opakowaniu napisane LEN, ale to pewnie oznaczenie serii po szwedzku :) ale materiał to 100% bawełna, bardzo miłe w dotyku. Prześcieradeł jeszcze nie prałam, bo dziś jest dopiero ich kolej, ale pościel już tak i nic sie z nia nie stało, take na obecną chwilę moge polecić chyba :) Netka bardzo dziękuję za info o tych witaminach... widzisz, ja wczoraj byłam u mojego ginekologa i zapomniałam spytać o nie :D normalnie musze sobie kartki pisać na wszystko co mam do zrobienia//kupienia :D W ogóle to ja już nie wiem który mam tc.... wpisałam chyba w zeszłym tygodniu 32, a 32 mam dopiero w tym tygodniu, cos mi sie pokićkało, albo ja już nie wiem jak to liczyć, także na razie w tabelce nic nie poprawiam :) Na razie kończę swój wywód... później się odezwę :) Miłego poranka wam Dziewczyny zyczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszek, chyba polecę po te chusteczki co pisałaś :) jeszcze widziałam w ulotce Kaufland pampersy premium tez w cenie chyba 43,99 czy jakoś tak i tez nie wiem, czy nie kupię dwójek w tej cenie.... Wczoraj kupiłam zwykłe pampersy 108 szt "2" w realu za 52,99, także też wydaje mi się cena rozsądna... jeszcze wiem, że od dzisiaj też w tesco jest promocja na huggiesy chyba 10 czy 11 zł taniej paczka... to znowu wiem od kuzynki mego Eł, która uważa tylko Huggiesy :) Także może któraś z was skorzysta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, o jej ja dziś druga, niespotykane :D U mnie wczoraj burza i mega ulewa, a dziś niestety czuć nadchodzący gorąc ;/ A było tak przyjemnie w chłodek... Ło ło ło, co do tych witamin, to wstrzymaj się jeszcze z kupnem dopóki nie zaleci Ci tego lekarz lub położna. Ja dostałam na razie próbki, gdy będzie konieczność dokupię resztę, ale po porodzie. Na własną rękę nie będę nic podawać, bez ówczesnej konsultacji z lekarzem. Dziś miałam wizytę w przychodni u innej położnej, bo moja jest na urlopie. Moja Pszczółka odwróciła się dupką i na początku nic a nic nie słyszałam jej tętna, mimo, że na monitorze urządzenia pokazywało, że jest. Oj niegrzeczna jest czasami ;P Mamusia troszkę sie zestresowała, więc panie przyniosły inny aparat no i się udało. Dziś tętno nie za wysokie 138, no ale nie jest źle ;) Zakupiłam pierwszy apteczny art. zalecony przez moją położną: maść na atopowe zapalenie skóry Lipobase. Normalna cena ok 20 zł, u nas promocja za 5,99 :) Jak mi dzisiaj starczy czasu to może zakupie pierwsze rzeczy do szpitalnej torby, póki co zmykam popracować, bo zrobilam sobie niezłe tyły ;/ Miłego dnia kochane :) Aha, Ło ło ło, napisałabyś mi jaki masz rozmiar tej pościeli z ikei ? Ja to ciągle mam problem z tą rozmiarówką, łóżeczko mam standardowe: mierząc od środka szer. 60/61, dł. 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka !! Już Ci kruszyna pokazuje różki :P Lipobase krem w takiej tubie z żółtymi kwadracikami może ??? jak tak to powiedz jaka apteka, bo ja tego używam, czasami w promocji do maści sterydowych kupuję ją za 1 zł, ale daaaawno nie miałam zapisanej żadnej sterdyówki.... a może ta apteka to jakaś siec :D i u mnie tez by była w takiej cenie :) byłoby miło :) A rozmiar tej pościeli : podusia 35x55cm kołdra 110x125cm przescieradło - takie jak na materac 60x120 Ja jeszcze łóżeczka nie rozłożyłam, ale mam nadzieję, że pasowac to jakos będzie, zawsze mozna trochę podwinąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny :-) dzisiaj ciepło ale wieje tak strasznie ze chce głowę urwac... :-D dzisiaj lekarz, i odbiór wyników aż sie boje ciągle nie są dobre, wczoraj głupia baba mnie 3 razy ukłuła i krwi nie pobrała... tylko mam siniaki. Pojechałam gdzie indziej i pobierała mi Pani z nadgarstka z wewnętrznej strony bo nie było już gdzie ukłuć. Masakra :-( Ale są tez dobre strony dowiem sie ile moje mega dzidzi urosło az sie boję :-D i jaką ma pozycję w brzuszku :-) takze w sumie fajny dzień sie zapowiada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×