Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

tyle napisalyscie ze wszystkiego nie zapamietalam ale ... Mamuski do wszystkich macie piekne posciele i lozeczka :) gratuluje kolejnych zakupow typu pampersy wanienki i inne przybory :) sama przyjemnosc kupowac takie pierdolki:) betismile milo ze sie odezwalas :) Lonaaa zycze zdrowka dla ciebie i malenstwa oby siedzialo w brzuszku jak najdluzej:) Olczak mnie na zgage pomaga tylko gaviscon zawiesina. smerfaskr ja kiedys wstawilam liste wwyprawkowa i kupilam z niej te apteczne rzeczy, Megisu co do Twojej przypadlosci to wystarczy masc bez recepty sa bezpieczne dla kobiet w ciazy pani farmaceutka ci cos poleci... wanienke mam najzwyklejsza i bede klasc pieluszke na spod. madziulkao7 z tego co sie orientuje to najpierw na strone kokos kladziesz male. Olczak co do termometru to ciagle sie waham i jeszcze nie zakupilam co do czkawki to moj tez ma nawet kilkanascie razy na dobe czasem tak dlugo ze az mnie denerwuje te rytmiczne pulsowanie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę moj m miał odebrac dziś termometr ten bezdotykowy z apteki ale musiał gdzieś jechac i już dziś nie zdąży a taka była go ciekawa, no cóż muszę poczekac do jutra. Ale jest duża różnica cen między aptekami, zamówiłam za 105 zł a winnej powiedziała mi za niego babka ponad 130 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejka chwilkę mnie nie było a tu tyle do czytania:) Obżartujszek - ładne łózeczko megisu ja mam zwykłą wannę , dostałam do niej stojaczek ale będę podkładac pieluche tetrową do kapieli zamiast tej gabki ( chyba, że bedziesz ja po każdej kąpieli prać, bo gromadzą sie bakterie) Co do patyczków do uszu to mówił mi lekarz, żeby nie uzywać i nie gmerać w uchu, bo powoduje to wzmozoną produkcję woskowiny. Co odciągania pokarmu laktatorem to powoduje ono wydzielanie pokarmu, bo to znak dla orgaznimu, że pokarmu ubywa. betismile witaj wśród żywych- fajne nowe fotki na nk:):):) nie wiem co komu jeszcze nie odpisałam ale nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nakładek jednorazowych na sedes to widziałam na allegro 4 szt za 1,60zł + przesyłka, ale wydaje mi się że bez problemu w aptece powinny być dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Czy dostałyście już skierowanie na wymaz z pochwy i odbytu? Ja jestem w 32tc i lekarz kazał mi je zrobić.Zastanawiam się czy to nie za wcześnie.No ale w razie czego będzie czas na wyleczenie paskudztwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeanna mi polozna mowila zeby max zrobic je 4 tyg przed porode, bo potem traca swoja waznosc. Mysle , ze starczy je zrobic 35-36 tydzien ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... co do laktatora, to wg poloznej lepiej miec reczny, bardziej stymuluje, ale zeby jednak przykladac dziecko raz na dzien chociaz , bo to ono daje sygnaly do mozgu. A laktator el. przydaje sie bardziej przy wczesniakach, gdy trzeba caly czas sciagac pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane mam was wszystkie pozdrowić od naszej koleżanki Alexi, siedzi w domku na urlopie i odpoczywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że mam więcej pieprzyków w ciąży... dziwne. ale mam duży problem baaardzo lecą mi włosy, martwie się , że jak juz urodze to wtedy mi chyba wszystkie wypadną bo każdy mówi, że okres karmienia jest najgorszy dla włosów i cery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Ello Mamuski! Lonaa - a jak dziś samopoczucie? Olczak - jak zgagi? Megan - fajnie że u maleństwo wszystko oki ;-) Beti - ładniutki brzuszek. U mnie też dużo pieprzyków, ale podobno to normalne;-) Kafeanna - ja miałam wymazy w 26 tc. Otóż obecność niektórych bakterii może doprowadzić do pęknięcia błon płodowych i wcześniejszego porodu. Więc takie badanie na pewno nie zaszkodzi wcześniej, tym bardziej gdy lekarz ma jakieś podejrzenia. Przecież grzybice i niektóre bakterie można leczyć już teraz. Przed porodem zawsze można badanie powtórzyć. U mnie wyszedł np paciorkowiec gr B. Teraz nie jestem leczona, ale mam wpis w karcie i będę miała wszczętą procedurę okołoporodową, gdyż ta bakteria jest bardzo niebezpieczna dla maleństwa :-( Dziewczynki, jak robicie wpisy i nie pamiętacie co, która pisała to na dole przy robieniu nowego wpisu jest okienko z podglądem na forum ;-) Ja często z tego korzystam. A ja to z wyprawką jestem w lesie. Nigdzie nie mogę pójść. GRyy. A męża już mi drugi tydzień trzymają w świecie. Jestem wściekła!!! Pozdrawiam Wszystkie Serdecznie 🌼 Miłego Dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! beti - zgrabny brzuszek:) ja mam ciemna karnacje i od zawsze bylam popieprzona a teraz pojawilo sie kilka nowych szczegolnie na brzuchu, za ladnie to nie wyglada ;/ z wlosami to samo, myslalam ze w czasie ciazy bede miec mocne, blyszczace a tu lipa, leca jak szalone ;/ az strach pomyslec co bedzie po porodzie...ehh megisu - ja mam najzwyklejsza wanienke i gabke tez kupilam. olczak - a jak dlugo dziecko musi ssac smoka zeby termometr wskazal temp? a co jesli w ogole nie bedzie chcialo ssac? Zaraz lece do biedry po bodziaki z fajnym napisem np "maly wielki kibic" "kibicuje z tata":) wlasnie przecenili z 13 na 6 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka - tez z tego korzystam tylko czasem mozna nerwa dostac bo okienko jest tyci tyci a tu trzeba przeszukac pare stron ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejka:) młodamama - fajnie to zabrzmiało: ja jestem cała popieprzona:):):) uśmiałam sie jak nie wiem, Megan - fajnie, że maluch rośnie betismile- już pisałam, ze brzuszek ładny takiej wielkości jak na początki:) ja o takim badaniu nie wiedziałam ( odbytu)- zapytam lekarza początkiem sierpnia. Mam dziś wenę na pieczenie wiec może zrobię drożdzowe z różą. Tylko jeszcze chęci muszą do mnie przyjść, bo smak już jest:) Dziewczyny jaki kolor cieni do powiek do czerwonej sukienki??? jakie usta?Mam wesele w sobotę i nie wiem jak kolor dobrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!jakoś ostatnio jestem wykończona tym wszystkim i nic mi się nie chce!betismile śliczny,zgrabny brzuszek!Megan super że z synkiem wszystko dobrze!kafeanna jeszcze skierowania na takie badanie nie dostałam!betismile co do pieprzyków tez zauważyłam że jest ich więcej na moim ciele!madziulkao7 wanienka ładniutka!obżartuszek śliczne łóżeczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......34 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......33 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......32 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......31 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......30 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tez mam zamiar kupic stojaczek do wanienki poniewaz jak przyjdzie mi samej kapac maluszka to nie dam rady wszystkiego zrobic jedna reka... gdybym miala pewnosc ze zawsze bedzie ktos ze mna to pewnie wystarczylaby mi pieluszka... moj maluch ma wlasnie czkawke. kiedys nie moglam sie jej doczekac a teraz mam jej juz dosyc. gdybym ja wybierala sie w czerwonej sukience to zrobilabym do tego delikatny makijaz. i na pewno jasne usta, zbyt czerwone moglyby dac brzydkie skojarzenia na moj temat... ale to moje zdanie. wiem ze dziewczyny maluja sie mocna czerwona szminka do czerwonej sukienki ale to chyba wersja dla odwaznych... i nie wiem czy w ciazy to dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
MEGAN86.........25.......34tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......34 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......33 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......33 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......33 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......31 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......32 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......30 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......30 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......31 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......30 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr ja do czerwonej sukienki pomalowałabym na efekt lekko przydymiony- w kącikach zewnętrznych czarny lub ciemny szary cień a usta bezbarwny błyszczyk lub jakiś inny ale żeby kolor był naturalny. Jeśli chodzi o wymaz to miałam w 2o którymś tygodniu ale tylko z pochwy, wyszło oki (lekarz chciał spr czy jest wszystko dobrze a w razie czego leczyc wcześniej bo bakterie np. paciorkowiec czy inne mogą wywołac wcześniejszy poród) i teraz mam miec znowu wymaz z pochwy i odbytu w 34 tyg i potem już nie wolno się kochac (co mnie i tak jest zakazane ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) No ja tez do czerrwonej sukienki zrobilabym delikatny makijarz a oczy podkreslilabym czarna kredka. A na usta blyszczyk np. bezbarwny albo bardzo jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia z tym kochaniem to sa rozne opinie ;) Chyba zalezy od lekarza. Jedni mowi a, ze mozna, inni ze tylko w prezerwatywie, jeszcze inni , ze w ogole. Co lekarz to moze inaczej powiedziec , no i zalezy jak przebiegala ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Dzięki Dziewczyny, nie chciałabym przecholować z makijażem, macie rację z bezbarwnym błyszczykiem lub jasnym kolorkiem a oczy chyba zrobie w popielu:) Dobra mobilizuje się i zabieram za sprzątanie ostatniej częci pokoju:( dokumenty, ksiązki, notatki z uczelni ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska mi chodziło o to że po tym badaniu nie powinno się kochac bo to badanie ma na celu wyeliminowanie bakterii, a gdybyś się kochała później to mąż np. mógły przenieśc swoje bakterie do Ciebie. a potem już tego badania nie będzie i dziecko może się zarazic podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak przebiegała wcześniej ciąża tu nie ma znaczenia w tym przpadku bo chodzi tylko o bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
handzia ma rację z tym kochaniem się- jak nie ma przeciwskazań to do 36 tygodnia mozna potem lepiej poczekać, bo sex może wywołac skurcze, bo sperma zawiera oxytocynę czy cos takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia no to wtedy by wchodzily w gre tylko prezerwatywy ;) A co do spermy na dzialanie szyjki , to sa bardzo znikome. Jesli juz to bardziej porod moze wywolac masaz brodawek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×