Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
Mówiłam, że nastepny bedzie chłopak???? Polcia gratuluję Synyeczka!!!! teraz czekamy aż olczak wróci z informacją o dziewczynce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia jestes nauczycielka? Ja tez :) A w zawodzie pracowalam tylko podczas studiow. Polcia gratuluje synka! :) I super, ze wszystko jest w porzadku. smerfaskr - olczak nie chce znac plci, wiec sie nie dowiemy niestety :) U mnie po upalnym dniu rozpadalo sie okropnie, ale zdazylam zaliczyc spacer z mezem i lody, wiec dzien udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej dziewczyny rozchorowałam się :/ mam katar boli gardło i ogólnie źle się czuje... :(( cerutin wziełam, tantum verde też i czekam aż W przyniesie sok malinowy do rozcięczania z wodą... ale tragedia... a to moja zdjęcie zobaczcie jaki brzuchol dostałam http://zapodaj.net/cfa6ff59982f0.jpg.html pozdrawiam i powiedzcie co moge jeszcze wziasc na przeziebienie.. pomocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Polciu więc kolejny chłopak gratki :)) Mówi się, że jak syn to przynajmniej jednego siusiaka się w mieście pilnuje a jak dziewczynka to juz wszystkich siusiaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz czosnek, a jak będziesz mieć kaszel to gotuj syrop z cebuli0(ostatnio bardzo go doceniłam) albo syrop stodal ;) I dużo herbatki z cytryna pij. Może obejdzie się bez lekarza ;) Ładny brzusio Betismile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej nie wyobrażam sobie syropu z cebuli chyba bym musiała go szybko oddać :P a cytryny nie mogę bo mam po niej zgage.. ale syropik wypróbuje... dzięki Polcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja już po, więc moja dzidzia ma się swietnie, nie wiem ile wazy za to wiem, że cała mierzy 19 cm! :) usg 4d fajna rzecz widać buśkę i usta jak otwiera i zamyka, jak za nosek się trzyma, jak ma nózki skrzyżowane i właśnie... wiedziałam że tak to sie skończy gdy pójde z mężem, jego błagalne oczy bardziej wręcz niż od kota ze shreka złamaly mnie i gdy lekarz zapytał czy chcemy wiedziałam, oboje powiedzieliśmy, że tak :) więc mamy dziewczynkę! :) i po niespodziance :D MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......24 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09- Synek giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-2kg)...........15.09-córcia Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......22 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-córka 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......20tc.....67+6kg/174cm.....25 .09-Synek MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......21tc..........5kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak - superrr! Gratuluje dziewczynki! Fajnie, ze znasz plec. Jednak ciekawosc okazala sie silniejsza :) Mysle, ze lepiej jest wiedziec niz nie wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) może nie tyle moja ciekawość co męża :) ale patrząc wtedy podczas usg na jego ucieszoną twarz i to radosnę spojrzenie, bylo poprostu bezcenne :] choćby dlatego nie żałuję, że się złamałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Polcia,olczak gratulacje!która dziewczyna nie zna jeszcze płci dziecka?betismile zdjęcie mi się nie wczytuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
OLCZAK- A nie mówiłam, że dziewczynka::D:D:D:DD:D:D:D mam chyba jakis dar jasnowidzenia:D:D:D super cieszę się, dobrze,że zdrowa i ma się dobrze!!!!! Ktoś tu choruje: na na gardło ssałam zwykłe cukierki miętowe lub takie ziołowe z apteki na gardło ( szałwia, anyż, podbiał). Piłam syrop z cebuli i herbatę z cytryna lub sokiem malinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak, Polcia gratulacje. Betismile super brzuszek :) U mnie dzisiaj chłodno i pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak a widać podobienstwo buźki do kogoś z Was? bo moja znajoma też ma 4D i cały tata jest :) ja też ide 18 maja na 3D albo 4D :) Gratki za córeczkę... fajnie wiedzieć można się przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę po woli każda coraz o więcej tyje :P ciekawe do ilu dobijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
betismile ładny okrąglutki brzuszek masz. Ja się swojego rosnącego wstydzę....nie wiem dlaczego.... Padła propozycja wyjazdu na wakacje do Węgier i się zastanawiam czy przypadkiem po moim przebojach z ciąża nie będziemy musieli zrezynować z wyjazdu. W sumie najlepiej chyba jak zapytam lekarza w czerwcu. Z drugiej strony boje się jego reakcji typu: Dziewczyno zwariowalaś:D Pogoda się u mnie psuje- chyba będzie lać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka tak jestem nauczycielką, po studiach pracowałam ale tylko w ramach zastępstwa za kobietę na macierzyńskim. Super praca dla kobiety ale co z tego jeśli teraz mija czas a o pracy mogę pomarzyć, może uda się po nowym roku. Dziewczynki, które dowiedziały się o płci-gratuluję dziewczynki i chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Polcia, gratuluję synka :) Olczak, gratuluję córeczki :) Widzę, że kobiety przeważają w naszej tabelce :D Robwalka pytała, kto jeszcze nie zna płci, otóż ja np. jeszcze nie znam :D :D :D Nic nie widać między nóżkami... Może jasnowidzka Smerfaskr mi pomoże ?:D Kochana, licze na Ciebie :D Też uważam, ze lepiej jest wiedzieć niż nie wiedzieć. Zawsze można się jakoś przygotować. Ale zrobienie sobie niespodzianki dopiero na porodówce tez jest ekscytujące, dlatego Olczak rozumiem Twoje podejście :) Betismile, ładniutki masz brzuszek :) Dziewczyny, teraz gdy już macie większe brzuchy, w jakiej pozycji śpicie najczęściej ? Czy nie drętwieje Wam np. lewy bok, gdy za długo na nim leżycie ? Ja staram się spać na lewym, ale łapię się na tym, że gdy w nocy się przebudze to leżę na prawym boku lub na wznak... Wiem, że ztej drugiej pozycji już wkrotce bedę musiała zrezygnować, ale spanie na prawym boku jest dla mnie takie wygodne. Aha no i czy wkładacie już sobie jakąś poduszeczkę pod brzuch, żeby nie opadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania to tylko na lewym boku-już odkąd zaczęłam sypiać na tym boku cały mnie boli,ból budzi mnie w nocy,na prawym boku nie mogę spać bo mi nie wygodnie.Jak jest u was teraz z siusianiem?odkąd pojawił mi się taki pokaźny brzuch latam w nocy bardzo często-pytałam mojej lekarki i stwierdziła że u mnie macica już znajduje się na wysokości pępka dlatego uciska mi na pęcherz,powoli macica wypycha mi pępek na wierzch,a jak jest u was z pępkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pępulek się rozciągnął na boki i już nie jest taki głęboki jak kiedyś więc pewnie mi go wypchnie. Siusiam też częściej, jest to trochę męczące bo jak już pójdę do łazienki to się okazuje że nie ma tego za wiele ;) A co do spania to śpię na lewym boku, kiedyś bolały mnie plecy o wiele bardziej ale kupiłam sobie tą poduchę rogala, podkładam sobie z tyłu pod plecy tak że trochę leże na nim i odciąża mi kręgosłup i wkłądam sobie też między kolana-dziewczyny mi bardzo to pomogło. Ale słyszałam że są różne wkłady ja mam silikonowy, podobno nie sprawdzają się z kulkami styropianowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli któraś z Was zdecyduje się na rogala to kupujcie 190cm bo ja mam 170 i żałuję bo nie starcza mi go pod głowę i między nogi i jednak w nocy można się przekręcać na boki a tego dłuższego starczy i tu i tu (dla niższych dziewczyn) i nie możliwości przekręcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pępek też już rozepchało na boki, przez co zrobił się płytszy. Miałam nadzieję, że mi go nie wypchnie, ale Megan pozbawiła mnie złudzeń i pewnie wypchnie mi się za jakiś czas :D Nie podoba mi sie to, ale cóż, to drugorzędna sprawa i nie spędza mi snu z powiek;) Co do poduszki między nogami to rzeczywiście coś w tym jest, ze pomaga, ale rogala jeszcze nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie tez pepek rozciaga sie na boki. Nie kazdej kobiecie wychodzi na wierzch, czasem sie tylko otwiera :) Co do spania, to ja spie raz na lewym, raz na prawym boku. Nie wiem na jakiej zasadzie "dziala" ta poduszka - rozek. Jest jakis specjalny sposob spania na niej? A siusiam tez czesto i po trochu. Czasem mysle, ze mam zapalenie pecherza, ale nie czuje zadnego bolu podczas oddawania moczu, wiec chyba tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak patrze na swój pępek i odkryłam, że jest bardzo płaski i też porozciagany na boki. Tak ostatnio myslałam żeby kupić poduszkę rogala bo niewygodnie mi się spi, jedną dużą poduszkę kłade za plecy żebym mogłas się opierać a drugą miedzy nogi albo pod nogi. Staram spać się na lewym boku ale zawsze przekręce się na plecy. O prawym boku nie ma mowy wogóle. A z sikaniem to już wogóle masakra ciągle łazienke zajmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę czasu znalazłam i żeby nie było, że już całkiem gdzieś przepadlam chciałam się podzielić z wami informacją, że będę miała drugą córkę ( o ile lekarz się nie pomylił :P ) A rośniemy tak http://www.voila.pl/419/xkz1b/?1 Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta - gratuluje! Bedziesz miala w domu dwie ksiezniczki :) A brzuszek masz fajny i duzy. No i jakies dwie stópki zalapaly sie na zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyleta, gratuluję :) Dziewczynki będą się ze sobą ładnie bawić :) Mam nadzieję, że Twoje samopoczucie lepsze.. Kurcze, ale macie fajnie, że już wiecie , Ech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta gratulacje :) Brzuszek jaki ładny, który to już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×