Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Netka u mnie nie dużo brakowało a też bym nie wiedziała ;) Wiercił się bardzo, a potem odwrócił i tyle było :P chcielismy zdjęcie, ale już lekarz nie zdazył, a mamy taki fajny album i chcielismy wkleić. Łobuziak jeden mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia91 jutro skończe 24 tydz. Ajponka stópki to córci są :) Aaa... no i imię też wybrane - będzie Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta gratuluję drugiej córeczki,widać kobietek na wrzesień więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta tak wlasnie myslalam, ze stopki corki :) To juz czwarta Karolina w naszym gronie :) Choc u mnie to jeszcze nie przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Cobyeta gratuluje córki:) Netka to teraz chłopak będzie, mówię Ci:) co do spania to ja spie albo na prawym albo lewym boku. Jedyne co mnie boli to ucho jak sie budze bo mi drętwieje od twardej poduszki:P Z siusianiem to u mnie dziwnie- bo zdecydowanie mnie niż przed ciążą. Wczesniej w nocy chodziłam co chwilę teraz 1-2 razy góra. a pepek - to mam taki smieszny - ogólnie wklęsły ale taki porozciągany czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy Smerfaskr czy się sprawdzi ;) Czekam do następnej wizyty, bo podobnie jak u Polci wiercipiętka w brzuchu mam i nie daje się podstępnym usg ;) Wizyta dopiero za miesiąc, więc jeszcze troche czasu zostało. Póki co leczę zapalenie nerek, które w zasadzie nie objawiło mi się żadnym bólem a jedynie złymi wynikami badań. Do toalety chodzę często, w nocy minimum 2 razy wstaję, być może to właśnie ten ucisk na pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta gratulacje:) ja też, jeśli lekarz się nie pomylił będę miała córcię Karolinę. A nóżki do brzuszka pasują wręcz idealnie ;) Ja śpię na lewym boku i trochę na wznak, jak mi się robi niewygodnie obracam się na trochę na prawy i od razu lepiej. Na razie śpię bez wspomagania żadnych poduszek, do łazienki chodzę raz w nocy, choć dzisiaj nie byłam nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) ale tu ruch :-) az przyjemnie czytac no i te nowinki :-) Polcia gratulacje chłopca wierciocha :-) Olczak cieszę sie że wiesz ze malutka dziewczynka siedzi ci w brzuszku :-) cobyeta również gratuluje córeczki :-) netka cierpliwości, w końcu pokaze co a mędzy nóżkami :-) Betismile śliczna mamusia z ciebie :-) co do spania to fatalnie się zaczyna robic , jak się na lewym czy na prawym boku dretwieją mi nogi :-( chyba muszę zainwestować z poduszkę do spania . Moja dzidzia zaczyna tak wariować, że brzuch sie cały rusza, dziwnie przyjemne uczucie, cały brzuch mi szarpało :-) kopie jak szalona chyba ćwiczy ju jitsu jak tatuś :-D zakupiłam bardzo duzo ciuszków na allegro jak przyjdą wszystkie to pokaże wam fotkę, małym kosztem wiele uciechy :-) pogoda pod psem, deszcz i 11 stopni brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, dzis ja pierwsza o dziwo bo juz prawie 11 :P JA sypiam przede wszystkim na lewym boku lecz czasami jak już nie wygodnie mi to na jakiś czas przekrecam sie na plecy albo na prawy bok. Jeszcze jestem chora dzis w nocy tak sie wypociłam ze o 6 wstalam i poszlam sie kapac. a mam pytanie czy ktoraś z Was nie poszuła jeszcze kopniaczków? czy tylko ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!widać jestem druga-noce potworne,ból i skurcze nóg(całej lewej strony),bieganie siusiu do toalety parę razy w nocy.Ruchy małego czuję już od dawna,raz częściej raz mniej zresztą na usg było widać jaki jest energiczny,cały czas się wiercił i lekarz nie mógł dokonywać pomiarów.Czuję praktycznie go cały czas w różnych miejscach w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :] ja równiez już kolejna noc mam problem ze spaniem jak już mi sie uda zasnąć, to wiercę się z boku na bok, staram się spac na lewym, ale raczej jest niemożliwe spac cała noc na jednym boku i przekrecam się na prawy... rano budzę się z bolem bioder, a w nocy dokładnie tak jak i wam drętwieja mi nogi... a co bedzie potem? w nadchodzacych dniach czekaja mnie badania: wtorek-glukoza, białko, kreatynina i mocz piątek -hormony (tsh, ft3 i ft4) fajnie będę pokłuta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hoho ale tu zastój dziś:) Ja własnie byłam odwiedzić swoich Dzaidków i dopiero przyjechałam. cisza i spokój w domu, bo tesciowie pojechali na imieniny więc odpoczywam po jeździe. Miałam dzis kiepską noc ale bardziej martwią mnie bóle krzyża - codziennie popołudniu. Jeszcze idę z psem na spacer i bede w wyrku leżakować a jutro z samego rana na badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziewczyny gadałam dzisiaj z kuzynką o glukozie i mówiła, że najlepiej rozpuścić ją w herbacie bo wtedy zabija smak i nie w pełnej szklance ale ok 1/3 i wypić szybko wtedy łatwiej to przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciaży
MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......23 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09 - ??? giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-2kg)...........15.09-córcia Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......21 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-??? 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......20tc.....67+6kg/174cm.....25 .09-Synek MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......21tc..........5kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ?? brak ciąży .......29......22tc......74,8kg/172..........22.09-synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciaży
no jestem dziewczynki,normalnie nienadanzam was czytac! wchodze co 3 dzien bo czesciej niemam jak moja córcia siedzi na kompie heheh noi obowiazki.! giga 83 nieprzeczytałam sorki to skad jestes? a co do spania to staram sie na lewym boku,ale i tak sie przekrecam,od 3 dni to wogóle niespie bo zeby mnie bolą i 2 jedynki jutro jade do dentysty bo umieram z bulu. tylko przeraża mnie blombowanie bez znieczulenia chyba umrę! a tak na marginesie mam do was powazne pytanie czy któraś z was miała zakładany aparat na zeby w ciąży? Bo ja musze miec załozone i to 2 na góre i na dół i niewiem czy mozna,czy to boli,i jak to wogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poprawiłam ;) MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......24 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09- Synek giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-2kg)...........15.09-córcia Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......22 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-córka brak ciąży .......29......22tc......74,8kg/172..........22.09-synek. 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......20tc.....67+6kg/174cm.....25 .09-Synek MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......21tc..........5kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciaży
acha ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie męczy zgaga :/ jakieś sposoby na pozbycie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciaży
ja piłam mleko i troszke łagodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. Dopiero usiadłam. Robiam gołąbki na jutro. Przyznam, że wasze brzuszki ładniutki. Po mnie nie widać nic. Kazdy mówi, że sporo schudłam. I tak jest, na wadze -3kg. Teraz malutka wierci sie sobie w najlepsze. Cobyeta gratuluje drugiej córci! Byłam dziś z synkiem na pogotowiu, bo uszko mu nagle zaczęło bolęc. Maluszek cierpiał, ale dostał syropek przeciwbólowy i zasnąl spokojnie. Oczywiscie nie obyło sie bez czytanie przed snem. Zawsze czytamy mu opowiadania, mowimy bajke i śpiewam mu kołysankę. Jutro idę do swojej lekarki, zobaczyć dokładniej co z uszkiem. 3majcie sie cieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Sorki za literówki. Jak chce szybko napisać to tak czasami mi się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
MEGAN86.........25...... 24tc....51.5kg+5/167cm....01.09-SYNEK Dawid Ajponka...........27.......24 tc.......65+6.... .............02.09-córka kama111111......29.......24 tc........6 kg.............02.09synek(Manuel) Polcia91...........21.......24 tc......54+7,3kg/168cm.......08.09- Synek giga 83............28 .......21tc......60+4kg/167cm....09.09-córka smerfaskr.........26........23 tc.....56-2kg/160cm....12.09-córka Madleenn..........26.......21 tc......65+5kg/179cm....14.09-??? Netka0902.........29.......21 tc.........1,2kg...........14.09-??? Obzartuszek.......27.......22 tc........(-3kg)...........15.09-córcia Wrzesniowa lalaa.20......17 tc.........4kg..............18.09-??? Olczak..............25......22 tc......73+4,5 kg/178cm.. 20.09-córka brak ciąży .......29......22tc......74,8kg/172..........22.09-synek. 1alexia2............23......20tc..........3kg..... .........23.09-córka handzia26..........26......20 tc......52+4 kg/160cm...25.09-??? Betismile............24......20tc.....67+6kg/174cm.....25 .09-Synek MEGISU78...........34.....20 tc .........5 kg.............26.09-córka Robwalka...........36......21tc..........5kg............. . ...27.09-synuś mlodamamapyta...21......20tc......46+3kg/167.........27.0 9-? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsennaaa
Ja dziś chyba już nie usnę:( męczą mnie już drugi dzień skurcze brzucha i nóg a żeby tego było mało mój synek wierci się całą noc ale to pewnie dlatego że jego tata dziś po miesiącu z pracy wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieb dobry:) Melduje sie i ja z samego rana:) ja juz w pracy, na dworze zimno wiec wiele nie trace:):) No to kolejna kobietka dołancza do Naszego grona:):):) Gratuluje:***************** Brzuszki Wam tak pieknie rosna a mi bardzo powoli;( moze dlatego ze jestem bardzo szczupła, no nie wiem wazne zeby było wszystko dobrze, a wizyta juz w czwartek i to badanie połówkowe mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Wczoraj wybieralismy z m imie i mamy trzy do wyboru: Kamila, Anna, Maja heeh i nie wiem na które sie zdecydujemy. Pozdrawiam :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha mam jeszcze jedno pytanie, pewno juz o tym pisałysmy kiedys i to gdzies jest ale zapytam jeszcze raz czy macie liste kosmetyków i całych przyborów dla dziecka??? bo ja sie zabieram za zrobienie listy i nie wiem od czego zaczas te najwazniejsze rzeczy jade kupic w przyszłym tyg ale nie mam pojecia co z tym,i drobnymi rzeczami bo nawet nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!u mnie słoneczko wyszło-nareszcie!co do listy ja takiej jeszcze nie robię-za wcześnie i nie chcę nic zapeszać,pewnie pomyślicie że jestem przesądna,ale niech tak zostanie.My dopiero zaczniemy potrzebne rzeczy kupować gdzieś w lipcu,teraz czeka nas generalny remont mieszkania.Do lekarza dopiero idę 31 maja-moja lekarka uznała że będziemy się widywać co 3-4 tygodnie.My imię mamy wybrane zanim zaszłam w ciążę-Kacper Mikołaj,chociaż obydwa imiona są święte to mały będzie miał drugie imię.A jak jest u was?dziewczyny dacie na chrzcie 2 imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia ja taką liste zrobiłam w sobote: -body (krótki i długi rękaw) -śpiochy, pajace -kaftaniki -skarpetki -czapeczki -pampersy -chusteczki nawilzone -Octanisept (do pępka) - małe nożyczki -tzw. gruszka do nosa -łapki niedrapki -płyn do kąpieli -ręczniki -wanienka -pieluchy flanelowe albo tetrowe -krem dla dzieci -kocyki (cieńki i gruby) -rożek -łóżeczko i materac -prześcieradła z gumką -butelki -laktator -smoczek -termometr -wózek -pościel lub śpiworek do wózka -rampersy - smoczek do butelki -oliwka -maść przeciw odparzeniom -wkładki laktacyjne Nie wiem czy to wszystko, spisałam to z jednej strony. My mamy wybrane na razie jedno imię Olivier, nad drugim wczoraj dyskutowalismy troszke ale jeszcze nie wybralismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo:***********8 Jeszcze pytanie jedno łózeczko kupujecie osobno i wypozazenie osobno czy wszystko w pakiecie bo ja teraz patrze na allegro i sa ze wszystkim łózeczka i zastanawiam sie jak to kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×