Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Witam!już się dzisiaj melduję-jestem już ubrana i zaraz idę z psem,a później do laboratorium na tą glukozę-strasznie mi się chce pić,a tutaj nic nie można wypić oprócz wody,a ja takiej bez gazu nie lubię(chodzi o czyste wody),na marginesie brakuje mi kawy!u mnie za oknem pochmurno i pada deszcz,a w dodatku zimno!tak jak doradzała Megan kupię sobie małą wodę w butelce,może będę mogła chociaż raz popić to paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha na poprzedniej stronie dodałam tak jak kiedyś obiecałam zdjęcia mojego brzuchola,a i Netka trzymaj się również na tym badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :] ja mało się odzywam, bo siedzę cały czas na mieszkaniu żeby wszystko skończyć i móc się przeprowadzić. Moja Mała też dość czesto się rusza co bardzo mnie cieszy :) dziś zaczynam 25 tydzien :) jak ten czas leci... pozdrawiam i miłego dnia życzę. aha wyniki z glukozy miałam tego samego dnia po godzinie 15 :] ale to chyba od labolatorium zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobietki:) wlasnie jem sniadanie jest dzis u nas strasznie zimno i pochmurno cala noc padalo... ale to dobrze bo juz straszna susza byla. nie wiem czemy od wczoraj zyje dzien do przodu bylam przekonana ze dzis sobota a to dopiero piatek :) Robwalka daj znac jak wrazenia po glukozie:) brzusio masz juz konkretny sliczniutki okraglutki :D widac po nich jak rosna nasze szkraby:D jade na zakupy bo lodowka sie pusta zrobila i musze cos chrezesniaka kupic na dzien dziecka:) no i pewnie skusze sie tez na cos dla mojego Babla :D pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki :-) dzisiaj zajadajcie pyszności dla swoich maluszków na dzien dziecka :-) u mnie zimno, pochmurno, całą noc padał deszcz robwalka daj znać jak to z tą glukozą, musze się psychicznie przygotować do tego na środe :-) olczak to jak dużo wam jeszcze zostało? kiedy przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki :-) dzisiaj zajadajcie pyszności dla swoich maluszków na dzien dziecka :-) u mnie zimno, pochmurno, całą noc padał deszcz robwalka daj znać jak to z tą glukozą, musze się psychicznie przygotować do tego na środe :-) olczak to jak dużo wam jeszcze zostało? kiedy przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Olczak z remontem nie jesteś sama, u mnie też się toczy, nadzieja, że jest już bliżej niż dalej :) Podkusiło mnie coś i zrobiłam sobie pasemka :D Tak się zarzekałam, że nic nie bede robiła :P W jaśniejszych włosach jakos lepiej się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia chętnie bym zobaczyła :-) te pasemka :-) moze były by jakąs inspiracją dla naszej smerfasr bo bidula nie wie jaką fryzurkę sobie zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Czołem Mamusie:) Robwalka- brzuś duży, ładny, okrągły jak na chłopca. Powodzenia na lukozie. Olczak- fajnie, że z tym mieszkankiem blisko finiszu. Polcia- pokazałabys się w nowych włoskach? Megisu- dzis Dzień Dziecka to jak piszesz Zrobię Lolce przyjemność i nafaszeruje się czyms dobrym :D Megan - fajnie, że masz chrześniaka- u mnie w rodzinie to moje dziecko bedzie ierwsze więc jeszcze nie mam "drugiego swoejgo "dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dziewczyny :) U mnie dzis kolejny dzien walki z przeziebieniem. Za oknem tak jak u was deszcz i zimno. Czytalam troche na temat badan w Niemczech i okazuje sie, ze tego testu z glukoza tutaj nie robia, jesli nie ma do tego wskazan, wiec sie troche uspokoilam i mimo wszystko mam zaufanie do mojego lekarza. Robwalaka- fajny masz brzuszek. Megan - dobrze, ze przypomnialas o prezencie dla chrzesniaka, bo wypadloby mi to z glowy :) Teraz problem co kupic, bo maly ma juz chyba wszystko :) olczak - ten trud z remontem zostanie wynagrodzony jak sie wprowadzicie. Nie wiem czy dobrze pamietam, ale przeprowadzasz sie do innego mieszkania tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki :) U mnie tez pada i pogoda do du.py ;) Mnie tez czeka przeprowadzka za ok . miesiac. Budowalismy domek , teraz wykanczamy srodek :) Powiem Wam szczerze, ze strasznie trudno wszystko wybrac ;) Macie racje trzeba dzisiaj zjesc cos dobrego dla naszych pociech :) Najlepiej cos slodkiego :) Dziewczyny jak tam po glukozie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja mialam robione w 23 tyg glukoze i lekarka pozwolila mi zjesc ostatni posilek o 19:00 i napic sie a pozniej do glukozy juz nic nie moglam... dlatego dziwi mnie to jak piszecie ze mozna przegryzac cytryna czy pic sobie wode... wyniki mialam tego samego dnia po 15. dalo sie przezyc ale choc lubie slodkie to nie chcialabym tego czesciej pic. ja wybralam dla mojego synka imie - KRYSTIAN. juz sie tak do niego zwracam. zawsze mi sie to imie podobalo... kolezanka ktora pracuje w przedszkolu powiedziala mi ze wszyscy Krystiany jacy chodza do przedszkola sa bardzo niegrzeczni... no ale jednak imie mi sie bardziej podoba niz wszystkie inne. u mnie pogoda sloneczna ale bardzo wietrznie. wiec ogolnie jest chlodno i raczej nie sprzyja spacerom. juz sie nie moge doczekac na powrot do sacza. czytalam wczoraj ze otwieraja u nas w miescie pierwszy sklep PEPCO. czytalam ostatnio ze pisalyscie ze sa tam fajne tanie ciuszki dla dzieciaczkow i ze Wy tam kupujecie. wiec juz sie nie moge doczekac jak tam zajde i zrobie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawię fotkę jak tylko będzie ktoś kto mi ją zrobi :) Mamuska2012 fajnie, że będziecie mieć swój domek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) U mnie też szaro buro i deszczowo za oknem. Ale numer, rano się kompletnie zapomniałam i wypiłam pół szklanki mleka,a potem wode z sokiem, wiec jak się domyślacie - nici z badania. Pójdę w poniedziałek ;) Do tego pobiegłam do toalety zapominając o kubeczku i dopiero na koniec sobie przypomniałam, że miałam też zrobić mocz... Ok 4 nad ranem spadł mi taki wiszący koszyczek z kosmetykami w łazience. Walnęło z takim impetem, że nawet Malusz się obudził i przestraszył. Przez ten incydent nie mogłam zasnąć chyba do 6 rano, a potem jak już się udało to spałam do 10-tej ;) Zatem wszystko mnie dziś odwiodło od badania glukozy i zrobię to w poniedziałek. Megan, ja się tak nie stresuje glukozą, bo tak jak napisałam wcześniej jestem pewna, że to i tak przyjemniejsze niż borowanie kanałowe u dentysty :D Robwalka, mam nadzieję, że u Ciebie pójdzie gładko:) Przy okazji, gratuluję ładnego brzuszka :) Olczak, mama2012 zazdroszczę wyprowadzki, zwłaszcza do nowego domu. Ja już się nie mogę doczekać kiedy będę wybierać i urządzać dom, ale to jeszcze duuużo czasu. Ajponka, kuruj się kochana i nie daj się przeziębieniu. 3mam kciuki, aby było wszystko dobrze. Jesli chodzi o brzuszek, to mój rano też jest mniejszy. Dziś nawet jak szłam ze sklepu to jakoś tak mi się wklęsł, że w ogóle nie było widać, że jestem w ciąży ;) Megan, Polcia, czekamy na foteczki :) Dziewczyny, wszystkiego najpiękniejszego Waszym pociechom z okazji Dnia Dziecka :) Serwujmy im dziś smakołyki i puszczajmy ładną muzyczkę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam wlasnych domow. ja rok temu mialam remont i przeprowadzka do nowego mieszkania... fajna sprawa ale pod koniec juz mialam dosyc. wykonczylo mnie to bardzo. jezdzenie po sklepach i wybieranie tych mebli dywanow, itd. nie chcialabym jeszcze raz przez to przechodzic. teraz bym urzadzila inaczej to mieszkanie:D czekam az dzidzius poniszczy troche to bedzie pretekst do wymiany mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przeprowadzałam sie do tego mieszkania rok temu i też było troszkę jeżdżenia, wybierania i co gorsza dźwigania i targania wszystkiego na 2 piętro. Ale myślę, że to nam też nie sprawiało takiej radochy, bo to mieszkanie to tylko tymczasowa sprawa. Myślę, że dom inaczej będzie się urządzać i mam nadzieję, że będzie mi się chciało to robić. Z resztą lubie , no i najważniejsze każdy będzie miał swój pokój;) Mama2012 jaki masz projekt domku jeśli mogę spytać? Wcześniej z dziewczynami pokazywałyśmy swoje projekty. Sporo z nas się buduje lub ma w planach budowę :) Kiedyś nie byłam tak entuzjastycznie nastawiona, ale jak już się powoli zaczyna robić w środku to jest większe parcie na szkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaajny ten wasz domek :) Ale chciałabym się już wyprowadzić...mmm. Najpierw jednak musiałabym zrobić jakiś skok na bank ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska2012 domek superowy my też już mamy kupiony projekt ale budowa dopiero na przyszły rok na wiosnę, nie taki duzy jak twój ale 85 metrów to już też coś :-) netka nie musisz napadać na bank w dizisjeszych czasach naprawdę jest wiele możliwości :-) no i od czego mamy kredyty. Przyszły mi nowe ciuszki śliczniutkie, obiecuje ze dzisiaj pokażę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, z tymi możliowściami chyba nie jest tak kolorowo, jakby sie chciało mieć na szybko. Poza tym żadnych kredytów, zwłaszcza w obecnym okresie... a jeśli już to naprawdę niewielki na ewentualne "dokończenie". Mężuś jest pierwszym przeciwnikiem brania pożyczek, zakupów na raty itp. wiec zadanie utrudnione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 2012 - bardzo ladny domek. My z mezem wybralismy podobny projekt http://www.extradom.pl/projekt-domu-karmelita-2m-wok1024 Co do kredytow to zgadzam sie z Netka. U nas zarowno ja jak i maz jestesmy przeciwnikami. Oszczedzamy od jakiegos czasu na budowe w stanie zamknietym ( tak to sie chyba nazywa) A kredyt mozemy ewentualnie wziasc na wykonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wydawania tak wilekiej gotówki na dom my jesteśmy troszkę innego zdania , jak się mam tak duży kapitał powiedzmy 350 tys lepiej go zainwestować a powolutku spłacać kredyt. Inwestycja takiej pokaźnej kwoty ładnie się ponaża później jest i na spłate kredytu i jeszce zostaje, mamy to już sprawdzone :-) ale oczywiście to każdego indywidualna sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Medleen będziemy mieć pierwszą córeczkę, ale zanim się dowiedzieliśmy jaka jest płeć Maleństwa to myśleliśmy,że jeśli to chłopiec to będzie właśnie Krystian :) Wydaje mi się,że to imię nie jest tak popularne jak Michał czy Marcin,a naprawdę ładne także ma same zalety :) mamuska2012 my także budujemy dom,ale jesteśmy dopiero na etapie budowy murów także jeszcze nam się zejdzie kilka lat...Też nie chcemy się pakować w kredyty,chyba że ewentualnie na samo wykończenie także jeszcze to potrwa...Mam nadzieję,że nie za długo. Mamuska projekt chyba praktyczny. Fajne rozmieszczenie pomieszczeń, ale planujecie zrobić ogrzewanie olejowe?My raczej póki co optujemy za groszkiem, ale zobaczymy jaka będzie sytuacja za 2,3 lata jak będziemy się wprowadzać do naszego domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28, my też myśleliśmy na początku o olejowym, bo czysto, bo wygodnie, ale niestety duuuużo drożej. Mój wuja był zwolennikiem tego ogrzewania pod tymi względami, ale już nie finansowo... Przeszedł na eko-groszek. Zakupił piec i oszczędza w skali roku naprawdę ładną sumę. Sam dziś twierdzi, że nie zamieniłby się z powrotem na ogrzewanie olejowe. Ale to wszystko jest kwestią upodobań oraz przede wszystkim pieniedzy. Jeśli kogoś stać, to czemu nie. My na pewno będziemy mieć eko-groszek. Innej opcji nie ma. Aha, ostatnio była również propozycja podłączenia gazu na naszej ulicy, pod ogrzewanie gazowe, ale to również drożej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ajponka Wasz projekt też jest całkiem fajny. Dość duże pokoje na górze co jest zaletą :) My mamy taki projekt: http://gotowe-projekty-domow.pl/ac_stokrotka.htm ale pozmienialiśmy sporo rzeczy i mój Mąż uparł się,żeby go jeszcze powiększyć, więc będzie duża chata. Mam nadzieję,że będziemy mieć pieniądze,żeby ten dom zbudować,a później utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - nie kazdy dysponuje takim kapitalem, o ktorym mowisz i nie kazdy ma takie mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, my też nasze budowanie się nazwalibyśmy raczej "dłubaniem". Nie posiadamy tak wysokiego kapitału. Nie każdy ma możliwości Megisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×