Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..nadzieja...ostatnia.....

czy 40-tka może jeszcze być początkiem?

Polecane posty

Gość niech ci bedzie
ja sie nie tlumacze bo nie mam z czego, nie mam potrzeby na wulgarnosc tym bardziej tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
niech ci bedzie, bez względu na to za kogo się uważam, chciałbym zwrócić Ci uwagę na jedną rzecz. W tym "zapyziałym kraju" za "moher" NIE UWAŻA SIĘ OSOBY STARSZEJ. Za "moher" uważa się pewien sposób MYŚLENIA. Być może stąd biorą się NIEPOROZUMIENIA między TUBYLCAMI, a tymi, którzy przeniesli się do LEPSZEGO ŚWIATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
buahhahaa, nie oferuję Ci trzech stów. Oferuję Ci BILET do KRAINY SZCZĘSLIWOŚCI. Wskaż mi ją. Zapewniam Cię, że pomimo życia w "zapyziałej (p)olsce" tyle UDAŁO mi się dorobić. Stać mnie na bilet w KAŻDE miejsce na NASZYM GLOBIE. I stać mnie nawet na więcej. Na podzielenie się "moją ciężką krwawicą" z tym BARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM. Powiedz tylko slowo......... Gdzie chcesz pojechać? I do czego jest to Ci potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
Moja oferta nie ma terminu ważności. Masz czas na zastanowienie się. Powiem więcej, nawet na PRZEMYŚLENIE. Nie wiem, czy ROZUMIESZ, co mam na myśli. Ale przecież nie uzurpuję sobie prawa do tego, aby ZROZUMIEĆ też Ciebie. Co nie znaczy, że się PODDAJĘ. Ciągle się staram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
pojebie lecz się, zapewniam Cię, że koszty biletu dla Ciebie, nie spowodują spadku wydatków na moje leczenie. Stać mnie również na to. Chociaż, qrwa mać, muszę za swój lek zapłacić 6,06 pln, a przecież wcześniej płaciłem 3,20 pln. PIERDOLĘ TUSKA, KOPACZ i tego zdrajcę ARŁUKOWICZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
"zjebie wyżej,jestem facetem" - każda REGUŁA ma swoje WYJĄTKI. Jeżeli chciałeś zdeprecjonować moją przynależnośc do PŁCI to..... NIE UDAŁO CI SIĘ!!!! Ja jestem CZLOWIEKIEM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
"napisałem tu tylko post pod nikiem buahahahah" - tylko jeden post???? Jestem gotów odnieść się do "Twojej osoby". Zacytuję, bo to jest NIEWIELE: "niech ci bedzie---tera się tlumaczy ze niby podszyw a tamten solik toż to z.j.e.b ktory faktycznie ma czarny nick Mądri sprawdzcie sobie wpisy tego cwela to ten sam poj**" Dosyć przekonywujący GŁOS W DYSKUSJI. Zmusiłeś mnie do przemyśleń. Muszę się udać w "miejsce ustronne" aby "odebrać fale na jakich NADAWASZ!!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
..nadzieja...ostatnia....., NIGDY i NIKOMU nie pozwól sobie wmówić, że FACET, (w zapyziałej (p)olsce oczywiscie) jest . Podobnie jak w to, że jest nim . Chociaż mają dokładnie to samo między nogami co ma Chińczyk, Berlińczyk czy też Londyńczyk........ I nie mierz centymetrem czy STATYSTYKI są PRAWDZIWE. Życzę szczęścia..... I, oczywiście, miłości też...... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
I jeszcze jedno. Tym OBCOKRAJOWCOM (powyżej 3 miesięcy) chciałbym przekazać informację. "Zryty beret" jest idiomem. Podobnie jak "moher". To są ANTONIMY. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bza facet
A ja myślałem, że moherowy beret to nakrycie głowy, a nie sposób myślenia, czy starsza pani. Stoliczku, dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERET NIEMOHEROWY
"A ja myślałem, że moherowy beret to nakrycie głowy, a nie sposób myślenia" Czy miniaturka "moherowego beretu" przyczepiona do klapy marynarki potwierdza Twoją MYŚL? Czy uważasz, że moherowe nakrycie glowy noszą w klapie głupsi od Ciebie, bo nie wiedzą, że przecież beret nosi się.........buahhahaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhhhhhhhhhhhhf
stoliczku rozłóż się Kolo masz coś z głową i to OSTRO :O🖐️ Tu na kafe wiele osób cię poznaje po sposobie pisania postów i nie tylko. Popisz sobie może ci ulży :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERET NIEMOHEROWY
Ziemkiewicz, Pospieszalski, Rydzyk, Kaczyński itp, itd jesteście idiotami, bo nie wiecie, gdzie się nosi beret!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bza facet
"BERET NIEMOHEROWY "A ja myślałem, że moherowy beret to nakrycie głowy, a nie sposób myślenia" Czy miniaturka "moherowego beretu" przyczepiona do klapy marynarki potwierdza Twoją MYŚL? Czy uważasz, że moherowe nakrycie glowy noszą w klapie głupsi od Ciebie, bo nie wiedzą, że przecież beret nosi się.........buahhahaa?" Tak, GŁUPSI ODE MNIE, skoro sobie z tego jakiś POJJEBANY symbol zrobili. Ty też dorośnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsa cholere nie wiem tzo to
"Zryty beret" jest idiomem. Podobnie jak "moher". To są ANTONIMY. mozecie mi to ładnie i skladnie przecisnac na polski łatwo przyswajalny bo przystepnie napisany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo dla ciebie nie ma
odpowiedniej kobiety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
"Tu na kafe wiele osób cię poznaje po sposobie pisania postów i nie tylko. Popisz sobie może ci ulży" Po pierwsze ja też rozpoznaję w wielu wypowiedziach SIEBIE SAMEGO (chociaż sam bym tego lepiej nie napisał). To mnie podtrzymuje na duchu!!!!! Po drugie, pragnę zwrócić uwagę na PROSTY FAKT, którego Ty nie jesteś w stanie dostrzec. Popisałem sobie i ulżyło mi, ZANIM mi dałeś/dałaś PRZYZWOLENIE. Wolność słowa? TAK, ale nie dla tych, którzy myślą inaczej niż ja? :( Dzieki za Twój WIELKOPAŃSKI GEST. Dzięki, że mi pozwalasz. W przeciwieństwie do tych, którzy odbieraja mi prawo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuję wytłumaczyć
idiom - zwrot nieprzetłumaczalny na inny język antonim - przeciwstawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczku rozłóż się
bza facet, "Tak, GŁUPSI ODE MNIE" Tu się własnie różnimy. Nie jestem pewien czy pięknie. Dla mnie "myślący inaczej" nie jest synonimem "głupszy". Dlaczego? Bo samo słowo "mądrość" nie ma jednej definicji. Dla amatora sportów ekstremalnych "głupim" jest ten, który uważa je za "glupotę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bza facet
heh, ten stoliczek to poraża intelektem i wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bza facet
stoliczku, napisałem "głupsi", bo TAKIE PYTANIE DOSTAŁEM:) A czy są NAPRAWDĘ głupsi - nie wiem i wali mnie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bza facet
BERET NIEMOHEROWY = stoliczku rozłóż się :O:O im bardziej się na tego debila reaguje tym więcej ten psychiczny pisze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bza facet
nie wiem, kto to i po co i na co - wali mnie to:D Ale że bzdury pisze, to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo o 40-tkach
a skonczylo sie jak zawsze :P zryte berety wy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bza facet
To nie my. To kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo o 40-tkach
o no :P a kafeteria to kosmici :P nie wy 😠 :D piszta bo nie ma co czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bza facet
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek..........
......moze nawiaze do tematu..jakie szanse ma 40 tka za granica czytalam o zgrozo ze o wiele lepsze niz w polsce.... wlosy mi deba stanely.... tak sie sklada ze mieszkam za ta granica...zachodnia ...i kochane kobietki zwolenniczki tej zagranicy i mozliwosci zagranicznej...nie zauwazylyscie ze kandydaci do zony cudzoziemki to zazwyczaj desperaci ktorych zadna ziomka juz nie chciala??? ja mam coraz czesciej wrazenie ze tak jest..na nas polki "rzucaja" sie panowie ktorzy nie maja szans na znalezienie sobie chocby byle jakiej niemki :-( bo cudzoziemka nie strawia (na razie) warunkow, cieszy sie z byle czego (na razie) dopuki nie rozpracuje ze kochas zyje na granicy minimum socjalnego zawsze niemiecki socjal to zawrotna suma w zlotowkach ;-)...cudzoziemka jest chetna ( wyjazdu z polski) i ugodowa.... rozumiem ze w kazdej sytuacji sa wyjatki... ale ogol niestety tak wyglada :-( temat na wlasnej skorze przerabialam :-S ....czy uszczesliwi mnie jakis cudzoziemiec desperat? nieeeeeeee mnie uszczesliwil by madry rodak...dla ktorego zostawilabym ta zagranice..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie starucho nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek..........
....tez cie lubie poprzedniku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×