Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

już ty mi lepiej literkowy nic nie tłumacz... już i tak mnie od rana jakaś niedyspozycja żołądkowa trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita... ja to bym chciała, żebyś na mnie czekała w domu, kiedy wracam z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literkowy, idź ty może bajkę pooglądaj, mamie pomóż przy obiedzie albo coś tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj literkowy podzielam twoją opinię. Długo czytam to forum i się nie odzywałem ale teraz to już tak ciekawie się zaczyna że postanowiłem się ujawnić . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 Kobieto ja poważnie piszę :P a ty mi o bajkach :( cieszy mnie fakt że jesteście jakieś normalne a nie typu horrormana, czy innych zjebów , Mam nadzieje że wam wyjdzie coś więcej :P a konkurencją dla ciebie być nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 i mimo twoich ataków uważam że ty i zbita z tropu to zajebiste kobiety i szczerze to pisze nie licząc na jakieś dziekuję czy zaproszenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literkowy...tylko się tutaj nie obrażaj, ani w jakikolwiek inny sposób nie fochaj...ale konkurencja to z ciebie żadna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia.... skup się poproszę na mnie..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 Gdybym chciał mógłbym być :P myślisz że jestem jakimś ograniczonym małolatem co uprawia seks tylko w jednej pozycji?:D:D nie ma wyobrażni itd? Ja nie siedzę na forum i nie piszę nikomu co bym z nim robił, bo wole robić to realnie ;) skup się i pisz zbitej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literkowy...ty się tak nie podniecaj, bo ci jeszcze gumka pęknie...w majtkach... spokojnie..... oddychaj głęboko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita z tropu:P skup się na suni 987 ok, nie na mnie bo akty zazdrości urządza i miota teksty o gumach z majtek, zazdrosna jest, ona tobą się interesuje i chce urealnić wasze fantazje masz szanse więc korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jednak nie poszedł...i że znowu wróci...jak zły szeląg...pod jakimś innym nickiem...to jest trochę przerażające, swoją drogą... może to jaki psychopata jest..../;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeginasz Sunia987 psychopatą sama możesz być :D w rzeczywistości jakimś sadystą a tutaj ładnie tylko pisać :P ide.. i nie spinaj się to tylko forum a zachowujesz się jak podczas randki w ciemno nie będę wracał na innych pseudonimach ośmieszasz się w moich oczach teraz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ,że jego ego nie pozwoli mu tak odejść....prawda?czyżby?ewentualnie naprawdę pójdzie?.......................nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..................:D:D:D........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 wracałem by komentować twoje ataki i niby nie traktujesz mnie jako konkurencji a odganiasz z zawziętością lwicy broniącej swoją ofiarę przed kradzieżą MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×