Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

O koorwa, Ty naprawde czytasz mi w myslach :D🖐️. Wlasnie chcialem zapytac czy bylas na "Woman in Black" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napiszę 'a nie mówiłam', ale :classic_cool: nie mam czasu :( a jak go będę miała to pewnie już nie będzie leciał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czytalem, ze jest niezly i mozna sie przestraszyc, wiec to moze lepiej dla Ciebie :classic_cool:. Mialabys kolejny powod do nieprzespanej nocy :classic_cool: To kiedy u was byla premiera tego filmu ? Bo na swiecie podobno byla 3 lutego, a w Polszy 4 dni temu :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy kiedy na świecie :P po raz pierwszy Polska prześcignęła świat w premierach :classic_cool: ostatnio go wyśmiałeś 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ogladajac ten film mialbym w glowie Harrego Pottera i pewnie bym sie smial :D🖐️. Zreszta, ocenialem tylko na podstawie trailera, a to nie pokazuje pelnego potencjalu filmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy :classic_cool:. Jesli nie bede sie smial to tylko ze wzgledu na Ciebie, wiesz, zeby nie popsuc Ci zabawy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczne sie smiac to jaka bedziesz miala przyjemnosc i satysfakcje z ogladania tego horroru :classic_cool: ? Pewnie zadna, bo zaczelabys sie smiac razem ze mna albo bys mnie opieprzyla :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pewnie czeka to co wczoraj, ale rozmowa z Toba poprawia samopoczucie :classic_cool:. Dobranoc i slodkich snow z egzorcyzmami 👄🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie najgorzej, nie mogłam zasnąć tylko przez 50 minut :classic_cool: tylko 2 razy się zbudziłam i spałam aż 5 godzin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie, tylko przebudzilem sie raz bo zrobilo mi sie bardzo goraco i musialem zdjac t-shirta :classic_cool:. Gdy obejrzalem horror "Naznaczony" to od tamtej pory mam w glowie piosenke z gramofonu ktorej sluchal demon :D🖐️. Jest swietna i bardzo klimatyczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby je obejrzec gdy bede mial czas wolny :P. Przeciez nie rzuce sie na nie od razu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz wymówki :classic_cool: beznadziejnie :O a jutro mam zaliczenie i prezentacje :O 😭 +pms - żyć nie umierać :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczescie PMS juz minelo :classic_cool:. Jutro mam dzien wolny, wiec bede trzymal za Ciebie kciuki :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zaczęło 😭 trzymaj nie za moje powodzenie, ale żebym nie zabiła tych idiotów :O dziś musiałam się tak bardzo kontrolować, żeby nie powiedzieć czegoś czego mogłabym żałować... pokłóciłam się z 4 osobami :O już nikt mnie nie lubi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, na pewno jestes lubiana :classic_cool:. Drobne sprzeczki raczej tego nie zmienia, chyba ze Ci nie zalezy na znajomosci z takimi osobnikami :classic_cool:. Wiesz, dzisiaj tez mam taki dzien, ze wyjatkowo wkoorwia mnie ludzka glupota, ale na szczescie z nikim sie nie poklocilem :classic_cool:. Zjechalem tylko pare osob w grze online :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×