Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

Gość do slubniczka
Ale przez ta kobieta tu się nie odezwała słowem zanim na nią nie wjechałaś. Przez pryzmat pieniądza patrzy masa ludzi i co każdego tu będziemy po kolei wymieniać? skoro dziewczyna się tu nie udzielała, nie komentowała tego jak Ty organizujesz wesele to nie rozumiem po co było szukać zaczepki. To zupełnie ktoś inny zwrócił Ci uwagę na to, że mało gustowną salę wybrałaś, a Ty zamiast odeprzeć czyjś zarzut na Twój wybór, zaatakowałaś bez powodu abc, która ani słowa nie powiedziała na temat fotografa i sali. Po prostu bez powodu zaczepiasz ludzi przypominając sobie jakieś tam nieporozumienia z kiedyś założonego tematu. Jakby mi tu te 90% sie zwaliło bez powodu i zaczelo gadać nie na temat to tez bym opieprzala na szczescie siedzą sobie w swoich tematach i nikomu nie wdza. Abc tez by tu nic nie napisala gdybys jej nie zaczepila zlosliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PI RAZY DRZWIII
ŚLEDZIŁAM ten wątek z ciekawosci, ale przez tą abc wszystko padło, ślubniczka ma racje i ja popieram, tamten temat abc też śledziłam i jej sie poprostu należało, a pani abc jeszcze od życia dostanie po tyłku ślubinczko nie przejmuj sie tą idiotką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slubniczka
Gdyby slubniczka nie przywołała tu abc to ta by nie miala okazji sie tu pojawic tyle w temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam temat i mogłam mieć swoje zdanie. Jak tu mądrze ktoś napisał nie wtrącałam się do tego tematu dopóki Ślubniczka 2012 nie zaczepiła mnie. Zatem kto zepsuł ten temat ? Ja skoro siedziałam cicho czy Ślubniczka 2012 która poszukała zaczepki żebym się tu zjawiła ? Rada dla pozostałych. Ilekroć ktoś mnie wezwie zawsze się zjawię i wypowiem swoje zdanie. Macie swoje tematy to wypowiadajcie się omawiajcie różne sytuacje życiowe itd ale nie piszcie ABC, ABC czy już nie potraficie obejść się tego nicku ? Tak Wam się podoba. Każdy ma jakieś poglądy, gust i owszem o tym można dyskutować ale nie krytykuje się, że : "Ty to jesteś idiotką bo podoba Ci się to, albo jesteś wariatką że tak myślisz." Niech każdy organizuje wesele jak chce. Ślubniczka 2012 i pozostałe osoby zaangażowane w ten temat chcę zrobić z jakiś powodów tanie wesele i niech robią (niech sobie tu dyskutują), ja robię drogie to dyskutuję na innych forach i niech tak pozostanie. A to że czytam sobie czasem tematy które mnie nie dotyczą to mogę to robić bo nie robię zamieszania i nie wtrącam się gdy mnie ktoś nie zaczepi. A Ślubniczka 2012 wywołała mnie tylko dlatego że założyłam temat i nie podobają jej się moje poglądy ale to nie ma znaczenia bo ten temat jest zupełnie o czym innym. Co ma jedno do drugiego ? Co ma mój temat i moje poglądy do tematu "22 tysiące za wesele" Nic więc nie wiem po co to wszystko I napisałaś jeszcze : "ty mi zabraniasz wypowiadać się o tobie, ale piszesz jednocześnie ze możesz pisac gdzie chcesz, hmmmm, " Bo widzisz jest różnica, wypowiadając się na jakiekolwiek inne tematy NIE wtrącam czegoś w stylu "A Ślubniczka 2012 to jest idiotką bo chce zrobić tanie wesele a przecież to ważny dzień w życiu i nie powinniśmy sobie niczego żałować ani odmawiać" Jak się wypowiadam to w swoim imieniu żę UWAŻAM, albo często na forum widziałam wypowiedzi że ludzie to czy tamto... Nie podaję nicków. I tu jest różnica. Chyba ze ktoś szuka zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Szkoda tak fajnego tematu na kłótnie :( Ok, może Ślubniczka popełniła błąd przywołując ABC ale czy nie można już zakończyć tego nieporozumienia? Temat faktycznie brzmi "22 tysiące za wesele" więc niech pozostaną na tym forum osoby, które chcą zorganizować wszystko w okolicach tej kwoty a reszta niech się przeniesie na tematy, które są bliższe ich upodobaniom. Nie będzie już żadnego porównywania i przywoływania osób trzecich. Pozwólcie wszystkim zainteresowanym kontynuować temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończcie już wieszać koty na mnie, chcę tutaj się dzielić z dziewczynami co do tańszego ślubu, dobrze przepraszam abc, koniec dobra?? c.d. tematu, kupiłam kotyliony dla druzby, szukam teraz pokrowców albo przykładu jak samemu ładny pokrowiec na krzesła w kościele uszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
ja mam już prawie fotografa http://sluby.radom.pl/ kamerzystę http://videomixfilm.pl/ salę http://www.pod-rozami.com.pl/ nie mam jeszcze dj. Bo decyduję się na didżeja:) zastanawiam się nad tym panem http://www.handmix.pl/index.php/dj-wesela-pulawy-dj-wesela-lublin-dj-pulawy-dj-lublin-dj-wesele-dj-na-wesele-dj-wodzirej-prezenter-wesele co do reszty nie mam pojęcia.. aha koszt nie wiem:( ale chcę wiadomo jak najmniej wydac, ale mimo wszystko mieć ładną pamiątkę, ładne zdjęcia i chcę by wszystko się udało.. mam jeszcze dużo czasu ale umowy podpisać musze już. Dopiero jestem po rozmowach wstępnych ale lada dzien podpiszemy umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuję i potwierdzam że nie mam o czym pisać w tym temacie bo mnie to nie dotyczy. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
co masz na mysli mówiąc komfort gości? co ma do tego kamerzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo często jest tak że goście uciekają przed kamerowaniem, czują się zdenerwowani i skrempowani, ciągle się poprawiają żeby czsem gdzieś coś nie wystawało, a nie o to chodzi, gość ma się wybawić, i dlatego zrezygnowaliśmy z kamerzysty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mrówa, no właśnie, i dlatego będziemy prosić wujka żeby nam nakręcił przysięgę z kościoła, 1taniec i oczepiny, i przed weselem wyjście PM, i tyle, ważniejszy jest komfort psychiczny gości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
Ja muszę mieć pamiątkę potem sobie na spokojnie obejrzę całe wesele, bo pewnie niewiele zapamiętam:). Na wszystkich weselach każdy bawił się aktywnie, nie uciekał więc na szczęście moja rodzinka nie ucieka. Ja nigdy na kamerę też nie zwracam większej uwagi. Nie wypatruje jej i mam gdzieś, że mnie nagrywa. Wtedy wygląda to naturalnie. Nie zrezygnowałabym nigdy z kamery. Przecież potem i tak nikt obcy tego oglądać nie będzie tylko głównie to jest dla nas nawet rodzina w większości potem nie ogląda tylko ewentualnie najbliżsi rodzice, rodzeństwo więc czego tu się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
a co za różnica czy wujek czy profesjonalista i tak goście będą uwiecznieni więc też i przed wujkiem Twoim będą uciekać skoro są do tego skłonni. Ludzie powinni się z tym liczyć, że wesele ma to do siebie,że zazwyczaj jest filmowane. Dobrze, że u mnie takie problemu nie ma, bo bym była troszkę zła gdybym nie mogła mieć filmu, bo goście by mi zgłaszali, że się się będą czuli jak będzie kamerzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ci nie powie że nie chce być kamerowany, twój wybór, my zainwestowaliśmy bardziej w fotografa, bo będziemy mieć foto księgę, normalny album z małymi i dużymi zdjęciami, i zdj na płytce, do tego plener w 2miejscach, nad rzeką bo ja lubię wodę i nad skałami za to mąż lubi skały, każdy ma swoje zdanie, ja też uważam że takie filmy są nudne, porównując filmy z naszych studniówek gdzie płaciliśmy bardzo dużo, tego się poprostu nie ogląda, najwyżej początek i przewija się, szkoda wydawać min.2tys,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
Każdy najlepiej zna swoich gości:) A zdjecia oczywiscie tez. Tylko ja zdjecia zamierzam miec z samej ceremonii, bo to najwazniejsze z wesela zdjecia tylko wlasnym aparatem nie profesjonalne. To tak w ramach oszczednosci. I foto ksiazki rowniez nie robie, bo sama moge ja stworzyc jesli bede miala zdjecia:) Teraz na to jest za wczesnie, bo mam 1,5 roku do slubu, ale bede musiala zmierzyc sie sama z dekoracja sali i kosciola. Ciekawe jak mi to wyjdzie. Mysle, ze tylko udekoruje lawki jakims tiulem, a kolo oltarza postawie kwiaty. Mam nadzieje, ze jakos mi to wyjdzie. Prawdopodobnie bedziemy jedyna para bioraca slub w tym kosciele tego dnia, bo w naszej parafii nie ma slubow przynajmniej od kilku lat w soboty pusto, a na kosciol mam widok z okna. Wiec raczej ludzie tu nie pobieraja sie wiec nie podziele z nikim kosztow, a placic grube pieniadze komus to tez nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też stawiam na fotografa i też dla mnie filmy są nudne :P aczkolwiek jeśli ktoś lubi to czemu nie, ja natomast nie czuje potrzeby posiadania filmu z wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekoracji ja np też nie robie bo nie widze potrzeby :) wystarczą mi kwiaty na ołtarzu, po za tym lubie surowy wystrój kościoła. Jak widać ludzie są bardzo różni i dobrze, bo by było nudno na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
dla mnie filmy innych może są nudne, ale jeśli są ciekawie zrobione to też można obejrzeć:), wiadomo tańce gości się przewija ewentualnie tylko ogląda konkursy, oczepiny, mszę się przewija ogląda tylko przysięgę, życzenia przewija. Wiem, bo mi też było dane oglądać płyty z wesel, ale jednak moje wesele dla mnie będzie niepowtarzalne. I nikt nie musi oglądać, dla innych może być nudne, dla mnie będzie to wyjątkową pamiątką zobaczyć po jakiś czasie znowu to wszystko na żywo, zdjęcia też są piękne, ale do końca nie oddadzą tego klimatu. A ja chcę po prostu mieć to uwiecznione. I oglądać na początku pewnie częściej, potem się troszkę pokurzy, ale za jakiś czas znowu do tego wrócę. Inni nie muszą oglądać. To pamiątka dla nas. Nie dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
nad dekoracją się musze zastanowić ja mam mały kościółek do ołtarza od wejścia głównego jest zaledwie 6 metrów:) więc nie mogę tam naćkać wszystkiego. Ale jeszcze nie mam koncepcji wiem tylko, że ksiądz tym się nie zajmie i będę musiała sama, ale też nie lubię przesytu jednak chcą by było troszkę inaczej, bo kościół jak sam w sobie jest piękny to ok.. mój nie jest piękny. Nie podoba mi się, ale ślub biorę w nim, bo jest to blisko domu, łatwiej się przemieścić i to jednak mój kościół do którego chodzę od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2013 - ale to zrozumiałe, właśnie o to chodzi by każdy robił tak jak chce i by wesele było takie jakiego się pragnie :) Nie kręcą mnie filmy, wole piękne zdjęcia bo zdjęć wracam często i tak u mnie będzie :) ty marzysz o filmie i będziesz miała film. i i wszyscy zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swoje zdanie, podam przykład mojej szwagierki, w 2010r miała wesele, nie brali kamerzysty, powód: bo tylko każdy chce oglądać a póżniej jest obgadywanie i naśmiewanie, bo gdzieś coś było nie tak, mają tylko zdj, co do ozdób do kościoła, ja właśnie będę robić kokardy, pozamawiałam materiały, ciekawe jak mi to wyjdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też kościoła nie dekorujemy tylko z parą która ma ślub tego dnia składamy się na kwiaty na ołtarzu. Szkoda nam pieniędzy na dekorację ławek schodów itd. Sali nie dekorujemy bo sama w sobie jest śliczna, nowoczesna więc nic tam juz nie jest potrzebne. Co do fotografa ja nie oszczędzałam. To jest pamiątka na całe życie.Kamerzysty nie bierzemy równiez strata pieniędzy film się raz obejrzy i rzuci gdzieś na półkę. A najważniejsza jest ceromonia która każdy może nagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam mały kościółek, drewniany, piękny, ozdobą będzie kokarda ze sztucznym kwiatem w środku i bukiet żywych kwiatów na ołtarzu, jeszcze się zastanawiam nad dekoracją krzeseł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×