Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

Przeszkadza Ci to ? Zajmij się swoim weselem bo jak widać ten temat sprzed nie pamiętam miesiąca tak Ci utkwił że nie możesz zapomnieć. Tak Cię to boli że inni nie muszą liczyć się z kosztami a Ty owszem ? Trudno, nie każdy ma taką komfortowa sytuacje i trzeba to zaakceptować i cieszyć się tym co się ma. A Ty niby się cieszysz a przed oczami nadal masz ABC bo powtarzasz to już których raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no, cichutko już. Bo tu był ciekawy temat, który śledziłam, bo w przyszłości może się przydać, a teraz to jest jedno wielkie pyskowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc, to ze robię tańsze to nie znaczy ze mnie na nie nie stać, dlatego ze mamy po weselu inne plany niż drogie wesele, kobieto idź już do łożeczka wypij melisę uspokuj się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja Ci napisałam że robisz tanie wesele to jesteś gorsza ? NIE ! Sama sobie dopowiadasz, sama masz widocznie problemy z sobą i czujesz się gorsza skoro piszesz takie rzeczy. Poza tym pisząc na jakieś inne tematy ciągle wspominasz ABC... ciągle wracasz do tamtego tematu a ja ciągle Ci powtarzam żebyś nie mieszała tematów bo od tego są osobne fora i tematy żeby nie wrzucać wszystkiego do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec kropka, wracajac do tematu, kupiłam wstazkę, organze, planuję zawieszki na butelki, takie mi sie spodobały muszki i podwiazki i pod to zawieszka wódka weselna, na stół młodych kupię ubranko na butelki suknię i marynarkę, kupiłam takze kotyliony dla rodziców i druzby weselnego, jutro zamówię kotyliony dla gości małe i duze dla świadków, i to by było narazie tyle zakupów, pod koniec miesiaca zamówię zaproszenia w butelce, a za miesiac do krawcowej, jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadasz się na temat "22 tysiące za wesele" i nawet przy Tym temacie musisz dodać coś o ABC a niby po co ? Pisałam Ci już na początku żebyś mi się nie pierniczała w to co piszę a ja nie będę w to co Ty takie trudne ? Robisz wesele jakie chcesz a jakie ja chcę i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc, już sobie tak nie słódź, bo przesadzisz, wesz to forum, każdy moze oceniać, tak jak lulu, lulu przepraszam że troche naskoczyłam, jakos tak wyszło, abc mozna pisac co sie podoba nie zabronisz, ale twoje podejscie jest bardzo.... nie bedę sie brzydko wysławiać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakim słodzeniu tu piszesz bo nie rozumiem ? Czy napisałam że moje wesele będzie najlepsze a twoje najgorsze bo nie widzę tu żadnego tego typu wpisu. Widzisz co chcesz. Masz problemy z sobą. Podświadomie czujesz się gorsza choć nie powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, daj juz spokój, bo to ty sie nudna robisz tym naskakiwaniem, uważam że nie ma nic gorszego jak podchodzenie do człowieka materialnie, i jak ktos tu taki jest to będę go krytykować i już,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moje droga czynnie nie brałam udziału w tej dyskusji , grzecznie sobie czytałam tematy ale jak mnie wywołujesz to się zjawiam i nie naskakuje, bo to Ty pierwsza zaczynasz naskakiwać na mnie jakbyś nie zauważyła. A wiesz jak to jest najlepiej gada się na kogoś jak nie jest obecny i nie ma prawa się wypowiedzieć, ani możliwości bronić. Nie pisałam nic na temat tego że rzeczywiście kolory ściany są denne czy kwiaty sztuczne a sukienka od krawcowej może być niewypałem bo uważałam że nie było powodu żebym to pisała i psuła Ci humor bo widzę jak Cię to wszystko cieszy i dobrze-tak powinno być. Nie przywołuj mnie to nie będę się wypowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz za wysokie mniemanie o sobie, jeżeli mi ktoś napisze ze mu sie suknia nie podoba, czy sala, czy fotograf, czy co kolwiek, mam to gdzieś, bo krytyka mnie nie obchodzi, chyba ze to jest rodzina i bliskie mi osoby, to biorę pod uwagę a nie jakichs obcych mi ludzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz mnie słuchać ani brać pod uwagę tego co piszę bo nie masz takiego obowiązku i dlatego też nie udzielałam się w tym temacie. Ale skoro Ty krytykujesz mnie za moje poglądy to widzę że musze troszkę uprzykrzyć Ci życie i zacząć się co chwilę wpierniczać w co nie powinnam tak jak Ty to robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa2012
Ślubniczka ja nie robię dużego wesela. Będzie to małe wesele, ale mimo wszystko normalnie z muzyką, tańcami i zabawą do rana:) Mam malutką salkę płacę 180 zł od osoby jest to 9000 zł (50 osób) mam w tym 5 dań gorących, 10 przystawek, szampana na powitanie, ciasta, tort. Muszę dokupić tylko wódkę ale kupuję tylko 40 butelek wyjdzie około 1000zł ( jeszcze nie wiem za ile spotkam) no i reszta winka. Winka sporo, bo więcej ludzi woli winko. I mamy 12 tysięcy. Małe wesele robimy nie z oszczędności, a z braku rodzin dużych jesteśmy jedynakami. Więc nie potrzebujemy większego wesela. A skoro nie duże to szkoda by było wydać majątek. Także przeznaczamy 25 tysięcy i oby się w tym zmieścić, a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety po ile
Wy macie lat bo zachowujecie się jak dzieci z przedszkola " prosże Pani a ona mi zabrała zabawkę " maskara co się dzieję na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam zamiaru się kłócić ale jak Ślubniczka 2012 co rusz przy każdym temacie musi wtrącić wypowiedź na mój temat to nie dam sobie tak pogrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą widać kto zaczął wystarczy spojrzeć na stronę poprzednią : "Ślubniczka 2012 mało tu jestem, zazwyczaj tylko na ślubnym, i jakoś nie widzę żebym kogoś atakowała, tylko ABC ale ona na to zasługuje, " "Ślubniczka 2012 oooo i jest nasza ksieżna, hihihihi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Ślubniczko ja też planuje zakupić Krupnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ja tutaj cię krytykowałam, większość osób było przeciwko tobie, nawet ktoś o tobie założył temat, nie byłam to ja, a szkoda, wiesz co abc zepsułaś ten temat, a nóż może był by to fajny topic dla dziewczyn które chcą zaoszczędzić, przez ciebie on się zniszczył, żałuję że dałam się tobie podpuścić i sprowokować, jestem współwinna zamarcia tego tematu, no ale trudno, ja planuję swoje oszczędniejsze wesele, ty swoje drogie, i niech tak zostanie, jestem za młoda żeby takimi bzdurami się zajmować, żal mi tylko tego że ktoś człowieka tratuje jak chodzący portfel, no ale trudno, mam swoje życie, kochającego męża i przekochaną córcię, za pół roku nasz ślub kościelny za 20parę tys, i nie ma znaczenia nic więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa, krupnik spadł z ceny mam nadzieję że nie z jakości, chciałam kupić żołądkową de luxe w czerwonych nakrętkach ale jakoś nawet w supermarketach ich nie można spotkać u mnie, i podobno też się popsuła więc zrezygnowaliśmy, kupiliśmy karton krupniku i karton sobieski, ale reszta będzie krupniku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprowokowałaś bo napisałaś o mnie to chyba oczywiste że się wtrąciłam bo uważam że to nie fair mówić o nieobecnych jeszcze w sposób negatywny trzeba było trzymać język za zębami i nie wywoływać mnie a temat byłby fajny bo nie wtrącałam się i bym się nie wtrąciła Może i jestem kontrowersyjna i nie każdemu musi się to podobać ale wypowiadać mogę się na każdym forum i na każdy temat a Ty nie powinnaś ciągle wyciągać jednego i tego samego tematu. Mam wyrobione zdania na pewne tematy i tak jak i Ty mam prawo wypowiadać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slubniczka
slubniczka ty jestes naprawde ograniczona:o tak abc ma prawo pisac gdzie chce i na jaki temat chce, ma prawo wyrazac swoje zdanie i w tym temacie i w kazdym innym. Tak samo Ty masz do tego prawo. Ale jest roznica miedzy atakowaniem bezpodstawnym osoby, ktora nic zlego nie robi po prostu nie odpowiada Ci jej poglad. Wywolalas ja mimo, ze nie bylo nic wspolnego z nia. Po prostu zlosliwie wtracilas jej nick. Ni z gruchy ni z pietruchy. I nadal nie rozumiesz w czym rzecz? mozecie miec odmienne zdanie. Ale widze, ze to Ty rezprezentujesz bardzo niski poziom, bo mozna cos skyrykowac mozna wyrazic swoj poglad, ale obrazanie i zlosliwe czepialstwo ty przedstawiasz i tak masz racje ty jestes winna temu, ze toczy tu sie ta bezsensowna pyskowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slubniczka
Ależ nie ma znaczenia dlaczego. Nawet jeśli założyła jakiś temat, gdzie nie zgadasz się z jej poglądem Twoje zachowanie jest nie na miejscu. Nie przeszkadzasz tu. Przeszkadza twój sposób zachowania i kąśliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×