Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

od razu Wam dam znac :) biegusia a jakie mialaś włoski? nie martw się odrosna :) ja tez obcielam miałam już takie za ramiona do połowy pleców jasne blond a Poszlam i scielam na krótko i przyciemnilam :) więcej z nimi roboty ale to duża zmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu Wam dam znac :) biegusia a jakie mialaś włoski? nie martw się odrosna :) ja tez obcielam miałam już takie za ramiona do połowy pleców jasne blond a Poszlam i scielam na krótko i przyciemnilam :) więcej z nimi roboty ale to duża zmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a mnie czasami zrobi niedobrze, boli mnie częściej jajnik nie kłuje tylko boli i piersi takie ciężkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piersi powiększały mi się jakiś tydzień przed @ zawsze.W tym cyklu jak przyszłam od lekarza,10 dc,wieczorem zaczął mnie strasznie jajnik boleć a na drugi dzień już nic.To może pęknął ? 25mm to cholernie duzy! muszę na następnej wizycie pogadać o tym z lekarzem...jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wtedy już mnie nic nie boli...nawet ich nie czuję :) W sumie w pierwszej ciązy też nawet nie wiedziałam ,że zaszłam ,jedynie test w 40 dc wyszedł od razu pozytywny.|przez całą ciążę ani razu nie miałam mdłości i ani razu nie wymiotowałam,kurcze jakaś inna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu zastanawiajacy jest ten śluz płodny w 13,14dc pecherzyk rośnie 1-2mm dziennie i wtedy by był za duzy...ja już nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka objawy za każdym razem mogą być inne :) więc kto wie :) ja już po woli dojeżdzam słońce tak pięknie świeci pogoda taka cudna :) super :) ulegałko nic się nie martw i nie doluj a będzie dobrze zobaczysz :) mnie brzuch trochę pobolewa a tak to objawów żadnych chyba :) no i tak jak Wam pisałam dalabym sobie rękę uciac że w ciazy nie jestem mojemu też tak cały czas Mowilam no bo jak sobie myślę :) i tak jak piszecie czy po @ czy tuz przed zawsze może się udać la też jestem tego zdania bo sama nie mam pojęcia kiedy zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane sciełam tak na równo z brodą...czyli dobre prawie 30 cm włosów...cóż chciałam sie tym wystepkiem troche postarzec :) ale jak mnie mąz zobaczył to mi powiedzial ze teraz to dopiero wyglądam tak mlodziutko...no i koleżanki tez pierwsze co...ale cie ta fyzura odmłodziła..takze no własnie ...wiedzicie same...ogólnie czuje sie dobrze...jestem gotowa na zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka badzo dobrze :) Ja kiedyś miałam włosy do pasa i ścięłam do ramion... ale mnie szybko włosy rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...my wczoraj darowaliśmy sobie starania...tak mnie ścięło z nóg nie wiem ...ale normalnie pojechaliśmy na zakupy i jak tylko przyjechaliśmy to nawet nie wiem kiedy zasnęłam przed TV masakra mówie Wam jakbym w dzień góry przenosiła...taka zmęczona i senna byłam...ale to chyba ta wiosna...to przesilenie wiosenne... także nawet nie miałam sił żeby wejść do Was...ale myślami w Wami :) ściskam...fajnie ze jesteśmy znowu na tym forum...cieszy mnie to... ps. dziewczynki jak u Was u mnie jest taka piękna pogoda...słoneczko i tak ciepło...cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super!!! co się masz postarzać!!! później jak będziesz starsza to będziesz chciała się odmłodzić:) U mnie pochmurno i brzydko za oknami dajcie trochę wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mie też wiosennie :) Dzisiaj mamy jechać z meżem do sklepu po buty narciarskie,narty...bo są wyprzedaże. Mamy godzinke do Wisły...w tym roku zaczęliśmy się uczyć jeżdzić na nartach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no mi tez zdecydowanie lepiej jest na tym forum, tam nie wiem o co chodzi? , gdzie pisać , także zostaje tutaj:) ja taż jestem strasznie zmęczona , nawet teraz, ale to może że odstawiłam kawe, a ona mnie potrzymywała, ale teraz stop!!! jest dla kogo sie poświęcić nika czekam na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że zostajemy tutaj wszystkie:) tak jest lepiej,:) Ula a jak Ty się czujesz? Biegusia też muszę coś z włosami zrobić ale mam niewielkie pole do popisu , bo mam długie, grube i sztywne:( tragedia. Narty super sprawa umiem jeździć ale mam lęk wysokości hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to następna do strzyżenia:)...ja juz musialam całe zycie nosze dlugie no raz moze miałam krótkie ale kiedy to było hohoh...koniecznie zmiany sa wymaganie zobaczysz ze bedziesz sie wręcz lepie czula i troche odejdziesz myslami od staranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyszywam kartkę z okazji narodzin... od teściowej sąsiadka chciała dla znajomej... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc: wynik odebrałam no i zapytałam co dalej :) babka wszystko mi obliczyła i powiedziala że przyrost jest dobry i wszystko się zgadza. jeśli chce to mogę powtórzyć jutro tak dla siebie żeby się uspokoić bliźnich muszę :) więc nie wiem czy robić chyba lepiej do lekarza się przejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ale cudownie masz...lec czym prędzej do lekarza... jesteś w ciąży ale pieknie...mam nadzieje ze tez niedługo dołączę do Ciebie... ps. a mnie cos w tym cyklu piersi rwią i tak kluja....ale tak dziwnie jakby od środka u nasady...dziwne uczucie i trochę podbrzusze.. jakoś tak pobolewa jak na @ale słabiej ...a może owulacja jednak w terminie... czytałam ze śluz wcale nie musi zwiastować owulacji...ale czad...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×