Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość maybe10......4...............26...........24.03.......... ..........Śląskie bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie sonholindo.....+2lata.......23............9.12.02........ .........Setubal marta2387.....1.5roku.......25.........ok.11.03.......... ......Śląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU taka_jedna28*.......2.........28.......21.02............. ... Anglia/Śląskie sodie86......1................25........5.16.02...........Wrocław/dolnośl. kszewuszka.....3...........33..........11.04............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podka rpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie Miax3............?.............20............15.04....... .........Szkocja Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie Ewuś wpisałam cię do brzuchatek :) Będziesz znała termin to daj znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc:) Mi dzisiaj smutno....mam urodziny...zegar biologiczny TYKA tak głośno :( Piersi mnie bolą tak, że dotknąć nie mogę,....a pewnie i tak nic z tego nie będzie... Termin @ mam 18 kwietnia....ale nie będę testować....pogniewałam się na testy...23 kwietnia mam wizytę u endokrynologa.... Pozdrawiam:) P.S.Nie pogniewacie się jeśli nie wpiszę się do tabelki? Będę inkognito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Elizabet WSZYSTKIEGO Najlepszego i dzidziusia ukochanego :) krzewuszko dzwoniłam dziś do zielarni i pani która sie tym zajmuje powiedziała że oni w woreczkach nie sprzedają ziół tylko w pudełeczkach, kurcze żeby nic ci nie było, i powiedziała że ziółka są ważne rok po wysyłce można powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ide oglądać pierwsza miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co sądzicie o dziewczynach ,które się nie udzielają? Może je usunac? Będzie nas mniej ale chyba lepiej? ja bym tak zrobila . Po co nam osoby ktore sie nie udzielaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
krzewuszka w środę idę do lekarza i jak mi wyznaczy termin to dam znać :) ale jestem zmęczona :( i do tego ta pogoda :( nic tylko spać. pozdrowionka dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI :) Nick.................Cykl............Wiek ....... .Termin@ bezikmalinowy........4...............28...........27.04 marta2387............1.5roku.......25...........ok.11.03 kruszynka1990.......13.............22...........25.04 ulęgałka................7..............29...........15.04 silka33.................2lata..........33.............? kszewuszka...........3..............33............11.04 Kania86................3..............25............24.03 kamilka@..............2..............29..... .......17.04 tygryss_00............7..............21.............01.04 patra24...............1..............25...............? Miax3..................?..............20..............15.04 Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek.......TP...............płeć czarnulka.......1..........21........4.10.12...........? maya10..........5..........28........9.10.12...........? słasica...........1..........28........3.10.2012........? ulna...............3..........28.... ...2.11.2012........? biegaczka.......2...........?.........24.11.2012......nieważne emachines.......2..........29..... ...?..................syn Ewuś.............4...........28.........?..................? Zrobiłam nową tabelkę:)Myślę,że jest bardziej przejrzysta:) Miejscowość nie jest potrzebna a była za długa:) No i jak na razie wykreśliłam dziewczynki,które od lutego się nie pojawiły:(Może do nas wrócą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl............Wiek ....... .Termin@ bezikmalinowy........4...............28...........27.04 marta2387............1.5roku.......25...........ok.11.03 kruszynka1990.......13.............22...........25.04 ulęgałka................7..............29...........15. 04 silka33.................2lata..........33.............? kszewuszka...........3..............33............11.04 Kania86................3..............25............24.03 kamilka@..............2..............29..... .......17.04 tygryss_00............7..............21.............01.04 patra24...............1..............25...............? Miax3..................?..............20..............15. 04 Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek.......TP...............płe ć czarnulka.......1..........21........4.10.12...........? maya10..........5..........28........9.10.12...........? słasica...........1..........28........3.10.2012........ ? ulna...............3..........28.... ...2.11.2012........? biegaczka.......2...........?.........24.11.2012......nie ważne emachines.......2..........29..... ...?..................syn Ewuś.............4...........28.........?............... ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka, moze rzeczywiście za wczesnie na test? kiedyś lekarz mi powedział, że on nawet po tygodniu od spodziewanej @ może wyjść negatywny, niby są bardzo czułe, ale różnie to bywa. Wiem, że łatwo sie to pisze, ale nie możemy dać się zwariować. ja ostatnią owulację miałam po 40 dniach od @, teraz jestem drugi dzień po @ i sama nie wiem kiedy owulacja nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się stało...:/Brrrr! Ja tej tabelki tak nie zrobiłam!Nie pogrubiałam i nie dodawałam bieżącego roku:/ Jak coś to niech któraś skopiuje i wyśle jeszcze raz i skasuje to br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU kszewuszka.....3...........33..........11.04............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podkarpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie Miax3............?.............20............15.04....... .........Szkocja Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Ewuś;........4..............28........?........... ...................śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
krzewuszko pewno że sie martwie, szczerze powiem babeczki zżyłam sie z wami , jesteście fajowskie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku wzruszyłam się ... ja też się z Wami Kochane zżyłam :) A mnie pod brzuchem coraz bardziej boli :( No cóż będzie nowy cykl i nowa nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o podoba mi się takie podejście. Ja też cieszę się, że jestem z Wami na forum, jakoś mi tak raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie czuję ,żeby małpa szła n razie ale prawy jajnik mnie czasami boli , chociaż częściej niż zwykle, brzuch prawie wcale. A jedna kreskę zawsze będę miała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będzie dobrze :) cały czas o Was myślę i mocno trzymam za Was &&& :* ja jestem taka zmęczona że marze tylko o łóżku cały czas a nie mam czasu żeby się położyć kiedy chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' ja jestem taka zmęczona że marze tylko o łóżku cały czas a nie mam czasu żeby się położyć kiedy chce '' ja tak samo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale ja wcale nigdzie nie ide i do ciebie tez nie przyjde ;P bo ty jestes w ciazy kochana tylko poczekaj z tym tescikiem jeszcze troszeczke pamietasz jaknasze motta jedno z nich brzmi jak @ brak nadzieja jest wiec kochana nie poddawaj sie :) ja tez was wszytskie kofam na chwile was opuscilam bo myslalam ze musze odpoczac troche od tego , ale tesknilam za wami i za waszym szalonym nakrecaniem sie ,czasmi nawet nie reagowalyscie na moje posty i pomyslama ze nnie bede wam dupy soba zawracac , ale jakos sie tak zwami zzylam ze nawet na chwile weszlam czasami aby was poczytac i zobaczyc co sie z wami dzieje le i tam mam pare stron do nadrobienia ;P ale sie rozkleilam az mi sie lezka zakrecila ;) dzwonilam dzis do gina wyniki sa ksiazkowe i lekarz kazal brac sie do roboty wiec od maja sie biore dziewczynki i wtedy wpisze sie spowrotem w tabelke tylko juz jako staraczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyyyy tanyyy
[zgłoś do usunięcia]Miax3 nikt ci tu nie odpisuje na twoje komentarze a ty sie narzucasz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jutro, jutro mój 33 dc ja mam nieregularne więc nie wiem ja to jest:( brałam dupka to dostałam w 33 dc. Poczekam do poniedziałku ja nie dostanę zrobię test. Małpko nie mów tak ale jak się czułaś od nas odepchnięta to przepraszamy już tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×