Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
dziewuszki a wy też po fikumiku trzymacie nóżki w górze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki a wy też po fikumiku trzymacie nóżki w górze ? no ja trzymam :D moj partner jeszcze mi pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja ostatnio zrobiłam świece i przeturlałam sie z wyrka :P ale czytałam że miednica w górze ułatwia dojcie plemnikom do celu , dlatego nie zaszkodzi prubować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak robie i tez to slyszalam :D wiec proboje :D moj to sie ze mnie smieje ze w cyrku nie jestesmy tylko w domu :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mój też dziwnie na mnie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac niedzieli , kurde denerwuje sie .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki:)ale Krzewuszka namieszałas..juz chciałam gratulować..no ale trzymam kciuki i pare dni pózniej to zrobię:)Ulegałko i od Ciebie czekam na dobre wiesci:) Małpeczko,co sie dzieje...?wygadaj się nam to choc ulzy trochę.ja tez ze starego składu takze dziewczynki Bezik głowy do góry,i walczmy dalej!ja tak dałam na luz,ze nawet dokładnie nie wiem kiedy @ ma przyjsc..mw.pare dni temu,czuje się dziwnie (pełna jakaś)ocieżała ale to też pewnie przez obzarstwo swiateczne..:(..tylko kurna,sutki mnie bolą przy dotykaniu a zadko mam taki objaw przed @..KURDE ZNÓW ZACZYNAM SIE NAKRECAĆ!Chyba jutro test kupie i jak nie przyjdzie wredota @ to w piatek lub sobote zrobie.Szczerze mówiac cicha nadzieje mamy:)mimo,ze raczej specjalnie nie staralismy się to mój meżuś mówi że to ciąża!a,dlaczego?nie wie..intuicja?no ciekawa jestem... DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM ŻYCZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
kobietki nie umiem wpisać w tabelke nic :( to już mój 4 cykl starań @ powinna być koło 27 kwietnia , prosze wpiszcie mnie , nieudacznego bezika : z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kochane pytanie . czy w 1 miesiacy ciazy to normalne ze wystepuja u kobiety gazy ? i to bardzo czeste ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
powiem ci że moja kuzynka miała wzdęcia , biegunki i bolał ją żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik no i ciebie tez kofam 👄 a jakos tak ogolnie zle mi jest nie wiem sama juz caly czas mysle o te mojej ciazy ;( pomlu moj oganiz dochodzi do normalnosci ten cykl juz byl bardziej wrgulowany od ostatniego oze w przyszlym juz bedzie wszytsko tak jak z przed poronienia mam nadzieje bo ie wie jak mam to wszyto juz liczy ale chyba tak jak pisalam wam wczesiniej z ze sie nie da wyliczyc natura ciagle plata mi jakies figle no ale coz chyba musze sie wziasc za siebie bo inaczej naprawde popadne w jakas depreche;( o wszytkich dziewcznkach pamietm tylo ostatnio jestem jakas rozkojazona i musze wam sie przyznac ze nawet mam was zpisane w notatniku bo na poczatku to mi sie wszystkie mylilyscie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość maybe10......4...............26...........24.03.......... ..........Śląskie bezikmalinowy.......4.......28...........27.04.................dolnośląskie sonholindo.....+2lata.......23............9.12.02........ .........Setubal marta2387.....1.5roku.......25.........ok.11.03.......... ......Śląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU emachines........2.............29. ......8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*.......2.........28.......21.02................ Anglia/Śląskie sodie86......1................25........5.16.02...........Wr ocław/dolnośl. Ewuś;........4................28..........21.02............ .........śląskie kszewuszka.....3...........33..........11.04............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podka rpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska Witam :) Kogo jeszcze mam wpisać...proszę pisać... :) Ulęgałko trzymam kciuki :) Ja dzis może wpadnę do apteki po test ale pewnie nie zdążę go zrobic bo @ przyjdzie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość maybe10......4...............26...........24.03.......... ..........Śląskie bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie sonholindo.....+2lata.......23............9.12.02........ .........Setubal marta2387.....1.5roku.......25.........ok.11.03.......... ......Śląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU taka_jedna28*.......2.........28.......21.02................ Anglia/Śląskie sodie86......1................25........5.16.02...........Wr ocław/dolnośl. Ewuś;........4................28..........21.02............ .........śląskie kszewuszka.....3...........33..........11.04............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podka rpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin Emachines w całym tym zamieszaniu nie pogratulowałam Ci synusiaa :) Napisz kiedy masz termin porodu to wpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka możesz mnie dopisać? u nas pierwszy cykl starań mam 25 lat i jestem z pomorskiego. a ostatnia @ była 4.04. Ulęgałka trzymammocno kciuki, denerwuję się napisz co i jak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość maybe10......4...............26...........24.03.......... ..........Śląskie bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie sonholindo.....+2lata.......23............9.12.02........ .........Setubal marta2387.....1.5roku.......25.........ok.11.03.......... ......Śląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU taka_jedna28*.......2.........28.......21.02................ Anglia/Śląskie sodie86......1................25........5.16.02...........Wr ocław/dolnośl. Ewuś;........4................28..........21.02............ .........śląskie kszewuszka.....3...........33..........11.04............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podka rpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.......................pomorskie Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam słychać dziewczynki?:) Ja sobie siedzę i popijam kawkę:)Wczoraj wypiłam 2 piwka i tak mnie pozamiatało,że w łóżku to mnie tak fantazja poniosła,że masakra:Dhaha:P Później zrobię sobie test owu. i mam nadzieję,że już pozytywny wyjdzie,to mój 17 dc:) Ulęgałko pisz co tam u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko i jak tam? U mnie 30 dc i raz mam wrażenie,że zaraz @ dostanę a potem przechodzi... no nic czekamy dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kszewuszka zapisz :* 25dc mam 20lat mieszkam w Szkocjii a ostatnia byla 18.03 trzymam kciuki za Ciebie . ja jutro albo w sobote kupie test ale boje sie ze nie zdarze go zrobic bo przyjdzie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość maybe10......4...............26...........24.03.......... ..........Śląskie bezikmalinowy.......4.......28...........27.04........... ......dolnośląskie sonholindo.....+2lata.......23............9.12.02........ .........Setubal marta2387.....1.5roku.......25.........ok.11.03.......... ......Śląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU taka_jedna28*.......2.........28.......21.02............. ... Anglia/Śląskie sodie86......1................25........5.16.02...........Wr ocław/dolnośl. Ewuś;........4................28..........21.02............ .........śląskie kszewuszka.....3...........33..........11.04............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podka rpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska patra24.........1............25...........?.............. .........pomorskie Miax3............?.............20............15.04................Szkocja Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska emachines........2.......29..... .....?..............syn.......śląsk/będzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ij takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
jaki jest sens robienie testu przed @ ? przeciez to glupota serio nie ktore z was to sie nie zle nakrecaja a wrecz macie przychoze na tym punkcie:O laski dajcie na luzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ij takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
wiekszosc z was nie stara sie ani roku czasu spokojnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ij takkkkk a skąd możesz wiedziec ile się staram.... choruję na endometriozę i przed operacją i leczeniem ,które trwało prawie rok starałam się ok 10 lat... :( Teraz po laparotomi i leczeniu to mój 3 cykl i chyba mam prawo robic test przed spodziewaną miesiączką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny test negatywny , normalka u mnie, jutro mój 33dc i jutro w sumie powinnam dostać ale nic się nie dzieje, ale powiem ,że pierwszy raz odczuwam ból jajnika tak mi pulsuję. Trochę się zawiodłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ij takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
kszewuszka a nie myslalas na IUI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja tak naprawdę nie wiem co to jest:( mam jednego synka i myślałam ,że za drugim razem też się szybko uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko szkoda :( tulimy.... na pocieszenie napiszę ci,że u mnie też bedzie na 100% negatyw... wiec od przyszłego cyklu znowu będziemy sie we dwie nakręcac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ij takkkk na razie nie. Mam już syna 13 latka...po cesarce zachorowałam na endo... 3 stopnia,która była na obu jajnikach.Tyle lat trwało zdiagnozowanie... Teraz to mój 3 cykl po operacji i leczeniu... jajniki ładnie się zregenerowały i na razie jest ok... Lekarz daje mi czas do końca roku...a potem zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×