Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
kurcze te ziólka co mam to mają inny skład niż te co czytam na niektórych forach , nie wiem nawet kiedy je zacząć pić , sprubuje od przyszłego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu namieszane, czytam , was cały czas, i pogubiłam sie kto jest w ciąży , a kto nie, ulegałko wiesz ciekawe jak ja bym teraz zrobiła test owulacyjny bo mam 3 w domu co mi pozostały i ciekawe jakie mi wyjdą , a co mi zależ, jak zrobie to napisze wynik , a tak to trzymam kciuki za was :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku ja zamawiałam na allegro... tam pisze jak brac... 1 płaską łyżeczkę zalewamy wrzątkiem i parzymy pod przykryciem przez 30 min.Potem przecedzamy i pijemy przed snem :) Ulęgałko kiedy wzięłaś ostatnią tabletkę dupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mam wynik test owulacyjny wyszedł u mnie pozytywny obie kreski sa widoczne, ta kontrolna jest duzo mocniejsza, od tej drugiej , ale je widac wyraznie, dodam ze ja jestem w 10 tyg ciąży i tezt owulacyjny pozytywny, wiec ulegałko rób jutro test z ran , na pewno pozytywny trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
krzewuszko, jA mam napisane na ziółkach że pić ciepłe 2 , 3 razy dziennie , masz takie niebiesko białe pudełko ? i skład to 6 ziółek napisanych po łacinie , to jest to ? nie mam tam informacji żeby pić wieczorkiem , i nie wiem od kiedy moge zacząć ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku ja zioła dostałam w foliowym worku... na karteczce był napisany skład i jak trzeba pić...tylko wyrzuciłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobić jutro test? dzisiaj mam 30 dc ostatni stosunek był 1 kwietnia. Mnie też tylko piersi , @ powinna przyjść 15 albo znowu mi się opóźni u mnie tez 15 powinna przyjsc :D ja 15 robie test :) 3majcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo z moim partnerem staramy sie o dziecko 18 marca dostalam miesiaczke , trwala do 22-23 marca . 27 marca zaczely mi sie dni plodne , a wiec od 27 marca kochalismy sie prawie codziennie. 1 kwietnia mialam owulacje tego dnia tez sie kochalismy. Po owulacji kochalismy sie jeszcze tylko jeden dzien . Dlugosc cyklu mam co 28 dni . Teraz wychodzi na to ze 15 kwietnia powinnam dostac okres. Ktorego dnia najlepiej zrobic test ciazowy ???? Bardzo prosze o pomoc. Wydaje mi sie ze 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mi mąż zamówił 10 opakowań , wszystkie zióla w pudełkach biało niebieskich z fotką o. grzegorza i adresem zielarni do tego przypięta ich wizytówka z nr telefonu , krzewuszko a od którego dnia cyklu pijesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
może zrób teścior jak ci sie spóźni @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skarby:):* Jak tam staranka?:) I co tam słychać u naszych brzuchatek?:* Zastanawiam się co z Małpką?Miała dostać @ 02.04 i się nie odzywa:( Ulęgałko Ty to Kochana w ciąży jesteś!:) Robiłam przed chwilką test owu. i kreska jeszcze nie jest taka mocna...ale jest:) Jedziemy teraz z moim na piwko do znajomych,a później same przyjemności nas czekają haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ ja tez do was dawno nie pisalam i nawet wykreslilam sie z tabelki ale ostatnio jakos mi zle i ogolnie mam jakas depreche ;( no ale ale musze wam powiedziec ze mam jeczkowanie w tym cyklu drugi raz wiec dziewczynki nie ma zasady kiedy sie kochacie bo to nie ma znaczenia ja zaraz po zakonczeniu @ mialam dni plodne a teraz mam ponownie wiec wychodzi na to ze czy tuz przed@ czy tuz po @ czy w srodku cyklu nie ma reguly :) ola tzymam kciuki z to zeby tobie sie tym razem udalo :) krzewuszka niezly balagan dzis stwozylac na forum :P reszta dziewczynek duzo buziakow 👄 wyglda na to ze jak ulegaleczka zaciazy ze straego skladu zostane sama:( pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Małpko...ja też jestem ze starego składu. Nie smuć się:*Będzie dobrze...co tam się stało u Ciebie,że tak źle się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) U nas panuje grypa żołądkowa, więc może te biegunki u was to to??? U mnie ok, termin @ mam na 18 kwietnia, schizy dostaje, bo piersi bolą jak cholera a to dopiero 23dc, obiecałam sobie, że testować będę dopiero po terminie... 2 bociany do nas przyleciały, na słupie na przeciwko mojej pracy mają gniazdo....tak bardzo pragnę żeby to był znak.... Tyle we mnie emocji, od euforii, nadzieii...po wielki smutek że się nie udało.... Powiedzcie mi czy te tanie testy ciążowe z Allegro są coś warte, czy do niczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole kupić raz porządny za wiecej pieniedzy niz jakies gowno z allegro . Kiedys kolezanka mi mowila ze kupila 10 testow na allegro, taki zestaw 5 owulacyjnych i 5 ciazowych i na wszystkich negatywny wyszedl a jak poszla do ginekologa to sie okazalo ze w ciazy jest :) wiec mi sie wydaje ze nie warto kupowac na allegro :P http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm fajna tabelka :D u mnie bylby chlopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własnie myślałam, że te testy z Allegro to do niczego:) A wg tego kalendarza chińskiego...to moja córka powinna być chłopcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wg tego kalendarza chińskiego...to moja córka powinna być chłopcem dobra uwaga dzieki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też wychodzi 4 tydzień ciąży, hihi:) A termin @ mam na 18 kwietnia...i dopiero koło 20 tetsuje,...o ile zdążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zrobię jutro i Wam napiszę ale wątpię w to . Jakoś tego nie czuję. Krzewuszko nie jesteś sama i nie będziesz:) Mix trzymam kciuki. Beziku my Ciebie kochamy ale masz się z tą sraczką:). Kochane kładę się jutro Wam szybko napiszę. Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nowiny na forum :) Ulęgałka rób testa nie marudź!! :D U mnie 8dc, nic szczególnego :) w piątek do gina idę, boję się trochę... Wracam do pracy:( Dużo testów do sprawdzania :( Pozdrawiam staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja jestem z 24 stycznia i zawsze chcialam zeby moje 1 dziecko tez bylo ze stycznia jak mamusia hihi :D http://www.ciazowy.pl/kalkulator,termin-porodu.html a na tej stronie wszystko wskazuje ze moje dziecko urodziloby sie 25 grudnia :D w swieta :D kurde glupio tak z grudnia byc O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×