Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dwie sprawy. Hormon kosmowkowy HCG ma bardzo zblizona budowe do LH stad testy owulacyjne daja w ciazy pozytywny rezultat ale jesli jestes w ciazy to na owutescie wyjdzie plus co nie oznacza ze kazde pozytywne wskazanie testu owulacyjnego mozesz uwazac za potwierdzenie ciazy. Warto tez pamietac ze test owulacyjny wcale nie wskazuje maksimum stezenia LH. On tylko stwierdza ze stezenie LH przekroczylo pewien zalozony przez producenta prog. Czesto dziewczyny obsrwuja pozytywny wynik testu owulacyjnego przez kilka dni co oznacza ze zwyczanie dlugo utrzymuje sie u nich wysoki poziom LH. Bywa tez i tak ze poziom LH rosnie ale z jakichs powodow procedura jajeczkowania zostanie przerwana i po peneym czasie organizm ponownie do niej przystepuje. W takiej sytuacji nie wykluczam mozliwosci ponownego pozytywnego wskazania nawet po kilkudniowej przerwie. Czyli jesli masz ten plus na owutescie 2 -3 dni po przypuszczalnym terminie owulacji to nic z tego nie wynika - po prostu tak czasem bywa. Jesli zas masz pozytywny wynik testu owulacyjnego tydzien po owulacji albo jeszcze pozniej no to jak napisala tuli - rozejrzyj sie za testem ciazowym :-) Jesli nie wiesz czy do owulacji doszlo to ponowny plus po kilku dniach moze oznaczac zwyczajnie ponowna probe podejscia do owulacji w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne za radę a test ciążowy jak najbardziej zrobię, czekam jedynie aż będzie po terminie miesiączki tak jak informują ulotki. Hmm... muszę przyznać ze tymi testami owulacyjnymi to nie jest taka prosta sprawa dużo pozostawiają do myślenia. Mam jedynie nadzieje ze to będzie ciąża ale oczywiście to potwierdzić możne tak jak piszecie test ciążowy a później gin. Jedynie co to miałam takie małe obawy ze możne z moja gospodarką hormonalna jest coś nie tak ale możne nie będę się martwić na zapas poczekam jeszcze parę dni. Dodam jedynie ze pozytywny test LH utrzymuje mi się już 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test ciążowy a nawet dwa i oba wyszły mi pozytywne tak tez na to wygląda ze jestem w ciąży :) Jeszcze tylko teraz czeka mnie wizyta u gin. żeby potwierdził. Czekam jeszcze na wyniki badań z krwi bo nie mogę uwierzyć ze nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko teraz zrobiłaś? Super!!! to tylko ja zostałam:( u mnie pewnie ten pik się utrzymuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko...hehhe chyba bedzie na grudzień maleństwo...aler bedziesz miała fajne dwa maluchy w grudniu ...kupe zabawy i radości...testu owu wychodza pozytywne niby jak sie jest w ciązy dlatego ze stężenie hcg i ten hormon który odpowiedzialny za pokazanie 2 kresek na tescie owu...w pewnym momencie krzyzuja sie i dltego moze taki test wykazac własnie ciąże...no w końcu ile czasu bedziesz sie kochan obijała:) cieszymy sie bardzo i czekamy na pozytywne wiescie:)...sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko ja nie zrobiłam testu tylko przytoczyłam słowa z internetu o teście owulacyjnym! Ale się porobiło :) Dziewczyna z netu miała jak ty i jest w ciazy czego i tobie zyczę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulegałki
ulęgałka tak czytam o tym tescie owuylacyjnym i tez wychodzily przed terminem @ pozytywne testy a w ciazy nie byla takze bylabym ostrozna moja kumpela miala to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ,:) Krzewuszko a jak trzymam kciuki żebyś te słowa powtórzyła za dwa dni. Jutro zrobię test i będę wiedziała na 100 % a jak nie teraz to za msc;) Krzewuszko kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulegałki
ulęgałka tak czytam o tym tescie owuylacyjnym i tez wychodzily przed terminem @ pozytywne testy a w ciazy nie byla takze bylabym ostrozna moja kumpela miala to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie dostanę to w piatek zatestuję ...w sobotę jadę na wycieczkę i bym wolała wiedzieć na czym stoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szybko przeczytałam i już znowu muszę lecieć, ale zamieszanie na forum :) Ulegałka zrób test ciażowy! Kania jak tam? Pijesz zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmALINOWY
HEJ BABECZKI :) DOSTAŁAM DZIŚ TE ZIÓŁKA ale niewiem jak je pić od kiedy i jak dużo , tu jest napisane że na 1i pół szkl wrządku wsypać łyżkę ziół i pić ciepłe 3 razy dziennie, i nie ma daty ważności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a ja nie mam ziółek :( dlaczego jeszcze nie doszly do mnie? Moze dlatego ze na komcu swiata mieszkam i musze czekac dluzej na ziółka i na dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmALINOWY
wczoraj rano do nich dzwoniliśmy to mówili że kurier przed świętami nie dał rady zapakować wszystkiego , dopiero wczoraj go ładowali , to jutro powinnaś mieć ziólka , uszy do góry :) mam nadzieje że nam pomogą :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki chyba nic z tego:( właśnie brzuch zaczął mnie pobolewać więc idzie @:(((. Kupiłam test al nie wiem czy zdążę go zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja znowu sie zejsrałam, kurcze nie wiem od czego ta bieguna , czuje że jak napije sie ziółek to mi zad rozniesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ja tez mam jakas dziwna biegunke... moze to po świętach??? ale ja w sumie duzo nie jadłam... tylko słodkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
kaniu, tak dziś mnie przeczyściło że w głowie sie kręci , musze dużo wody wypić a sięgnęłam po kawe z mlekiem , głupia ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×