Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Malpka tak 3 test.kurcze ja jakos nie dowierzam...czuje sie jak na@ tylko dodatkowo mdli mnie na widok kielbasy i dzisiaj jakos kawa mi nie wchodzila. miax jak przeprowadzka? natii wszystko sie jakos ulozy.latwo sie pisze,ale musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax pomysl z bucikami super.Chcialam dodac zdjecie testu,ale nie umiem:( a pozatym pisze z telefonu. teacherka dobrze,ze chociaz dwie bluzki,no i z mama kawka i ciacho.napewno bylo milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie otóż zawsze tydzień przed @ bolały mnie piersi i to strasznie a teraz nic @ mam dostać 26, staramy sie o dziecko z narzeczonym, żadnych objawów ciąży dotąd nie zaobserwowałam tylko ten brak bólu piersi jaki miałam zawsze. Czytałam że nie których kobiet tez nie bolały piersi i okazywało się ze były w ciąży. Nie chce sobie robić nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja już na nogach od 7... musiałam pojechać po syna bo wracał z tygodniowej wycieczki nad morze :) Teraz piorę ubrania,ładna pogoda dzisiaj będzie to zaraz je wywieszę na dwór.Dzisiaj niedziela ale co tam na ogródku można :)...piasku w cholerę :P a potem zabieram się za obiadek a tak spać mi się chce... Pozdrawiam was dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire u mnie w jednym cyklu piersi bolały a w drugim nic a @ przychodziła...W tym cyklu @ spózniła mi się 2 dni.Brzuch i piersi troszkę bolały,miałam podwyzszoną temperaturę ciała i metaliczny posmak w ustach... Nie sugeruj się objawami... Jak @ się spóżni parę dni to zrób test... W pierwszą ciążę zaszłam po 6 miesiącach starania...nawet nie wiedziałam,że jestem w ciazy,żadnych objawów nie miałam...Więc różnie to bywa.Każda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka24 krwawienie dosyć silne było a te przypuszczenia zaczely się jakis tydzien temu fatalnie zaczełam się czuc bol glowy jajnikow plecow taki buch goraca w brzuchu teraz zaczely lekko piersi bolec i sutki bardziej wrazliwe sie zrobily gdybym mogła jego nr zablokowac bylo by ok ale no niestety nie ma jak dzwonilam do biura obslugi i powiedzieli ze danego nr nie mozna zablokowac jedynie zastrzezone jak dzwonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na odpowiedź
teacherka23 narazie jeszcze okres mi sie nie spoznia jest dopiero 23dc wiec nie wiem zastanawia mnie czy mogło dojsc do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati moja siostra zablokowana numer bylego meza jak do niej co chwile wydzwanial.... bez zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpko no jutro juz wkoncu na swoim :*:*:*:*: tak sie ciesze :)) wkoncu bede obiadki gotowac takie jakie lubie :DDD no moj juz wie o ciazy wiec nie wrecze mu bucikow :D ale zamowilam sliczne skarpeteczki z napisame I LOVE MUMMY :))) i poloze je na komodzie niech patrza sie na mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie dziewczynki:) Moją małą coś dopadło:( wczoraj myslałam ,ze na pogotowie pojade bo miala temp.39.8 .podalam jej panadol i powoli zaczela spadac.wczesniej tez podalam jej antybiotyk,bo miala przepisany,w razie czego jakby sie pogorszylo.no i sie podorszylo,ale dzisiaj juz zdecydowanie epiej z nia.nie spałam do 5 rano,a wstalam juz o 7:) ja cykle mam co 29,30 a czasem co 28 dni,ostatnio mialam 15dc straszny bol jajnika az mnie skrecało,test wyszedl tego dnia pozytywny 2 czerwone krechy wiec owulka miala przyjsc w ciagu 24-36 godz.ale tego wieczoru co mnie tak bolał jajnik zaciagnelam swojego do lóżka;) myslałam ,ze zaskocze ale niestety nie:( hmmm..mysle ,ze trzeba bylo jeszcze nastepnego i nastepnego dnia po baraszkowac:) moze wtedy by cos wyszlo. pamietam jak bylo przy corci,przez trzy dni z nogami do gory i udalo sie za pierwszym razem:) ale nie zamartwiam sie,od srody powtorka:) powiem wam ,ze ja od @ do owulki to spoko sie czuje ale zaraz po dniach plodnych ,to masakra,strasznie sie nakrecam i przezywam czy sie udalo. no moze w koncu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci, że u mnie też kuzynka 5lat ma i wczoraj tez musiała ciotka z nią na pogotowie jechac bo miała też prawie 40 stopni goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakis wirus chyba,ja juz widzialam po swojej ,ze cos ja bierze,bo od czwartku glowa bolała ja ,wiec pojechalam w piatek do lekarza.bo to weekend,a na dyzur nie chcialabym pojechac ,bo tam sa same konowaly,ostatnio jak bylam w styczniu z dzieckiem potem z soba to nie rozpoznali u nas zapalenia oskrzeli,pojechalam nastepnego dnia do swojej lekarki a tu kurcze takie swisty w oskrzelach ,ze sama byla w szoku.ten idiota na dyzurze przepisal mi asko-rutical i witaminy....kretyn-a mnie z nog scinało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaczelo w piatek już cos brac pozniej kaszlec zaczela ale niby przestalo a wczoraj goraczka kaszel bol brzucha i nie wiem co tam jej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Ja właśnie z kościółka wróciłam ale tak mi było słabo, że cały czas musiałam siadać dobrze, że na dworze byliśmy bo bym padła... :/ natii robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie 14dc i strasznie się czuje cały czas chce mi się spać dosłownie spałabym na siedząco i cmi mnie w jajnikach może owulka dzisiaj znowu biorę się za męża bo teraz ten tydzień będziemy się mijać bo mi taka zmiane wymyślili wiec jak owulka sie przesunie to nici z ciazy. A ja juz obiadek zrobiony pachnie w całym domku teraz tylko czekam na mężusia bo musiał isc do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki :) śniło mi sie dziś że urodziłam dzidzie i fajnie się z nią dogadywałam, a potem jeszcze raz byłam w ciąży i dużo dzieci mi sie śniło i moja cała rodzinka, w sumie sen był przyjemny , za dużo myśle o dzieciach , był jakiś wątek w tym śnie że z kimś rozmawiałam i mówiłam że to dziecko nie z mojej komórki jajowej dlatego nie jest podobne do mnie no cóż ... ide zaraz po ziemniaki , skończyły mi sie a dziś smaże łososia do tego kapustka kiszona i właśnie te nieszczęsne pyrki P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) ja mam do was pytanie. jak myślicie dzisiaj powinnam dostać okres ale nie dostałam.Jak robiłam test w piątek to wyszedł negatywny, z tym ze popołudniu był robiony. Co Wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniulka jeśli dziś powinnaś dostać @ to test możesz zrobić o każdej porze a masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tak 28 lub 30... w tym miesiącu powinno być 28 bo tak wyszło ze co drugi miesiąc... wiec nie wiem... ale w piątek był negatywny wiec wątpię żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniulka mi jakieś 4 dni po @ wyszedł test pozytywny ale druga kreseczka jaśniejsza dużo więc nic nie wiadomo :) trzymam &&& :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki może coś :)) z tego wyjdzie chociaż wątpię... a tak się staraliśmy;))))) ale w sumie to dopiero pierwszy cykl starań... z nami trochę ciężko jest bo mój mąż jeżdzi ciężarówką i jest raz w miesiącu w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniulka mój też :D ale jest w domu co tydzień albo co dwa :) mam nadzieję, że jednak się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u nas jak już by się udało to jak trafić w totka....w sumie to nie mam żadnych objawów... tylko w zeszły poniedziałek tak mnie bolał brzuch a nigdy tak nie miałam ale samo minęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika89 wiesz co test robiłam ale był jakiś zepsuty bo ani jedna kreska nie wyszla wiec musze jutro kupic i zrobic znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie zauwazylam na pochwie bialy sluz ! niewiem co to jest ;/ on byl koloru bialego, nie smierdzi i nie byl klejacy. Podobny do mleczka w tubce ;/ co to moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się taki śluz właśnie wystepuje w ciąży :) jest ok kolezanka mi mowila za kazdym razm jak byla w ciazy taki wlasnie miala wiec on jest normalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz popakowalam wszystko w walizki na jutro . Spakowalam 4 wielkie walizki + 7 malych walizek! hehehe a jeszcze troche zostalo pewnie za pierwszym razem tego nie zabierzemy Bysmy musieli busa wynajac Kochane musialam troche sie nadzwigac..tzn walizki ukladalam do korytarza zeby juz w pokoju nie przeszkadzaly troche ciezkie.. mam nadzieje ze mi to nie zaszkodzi . teraz odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno się nic stac od razu jak raz cos ciezkiego niosłaś ale wiesz jak by mialo cos sie stac to i tak sie stanie czy sie uwaza na siebie czy nie moja znajoma tez była w 3 razy w ciazy w pierwszej nie wiedziala ze byla to dzwigala itp i dziecko urodzilo się zdrowe w drugiej wiedziala ze jest to caly czas odpoczywala dbala o siebie i niestety w 3miesiacu poroniła a z 3 ciaza wszystko sie udało odpoczywała od czasu do czasu dzwigala ciezary i jej coreczka jest zdrowa i ma pół roku sorki ze sie rozpisałam ale chciałam pokazac ze nie zawsze jest tak jak sobie zaplanujemy i ze los lubi sprawiać niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×