Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość jagodaa20
cześć dziewczyny mam pytanie bo zastanawia mnie czy mogłam zajść w ciąże 9 albo 10 dc od razu po okresie bardzo chce już miec dziecko wiec chciałabym wiedziec czy mogłam zajsc czy nie okres mam niestety nieregularny co 28,30 dni okres trwa zazwyczaj 7-8dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka,moja mała skonczyla w marcu 7 lat. hahahha,ja tez predzej zajde w urojona jak tak dalej bede myslec usilnie o tym dziecku-nie myslałam ,ze to takie trudne.a podobno z drugim to łatwiem zajciazyc.jakos u mnie sie nie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola tak trzymaj chyba wypoczelas troszke bo optymistycznie piszesz :) nati to ze on glupio pisze to nie powud to nerwów i stresu tylko kolejny dowód ze lepiej wychowasz dziecko sama jak z takim kims jak on Ulegalka dobrze mówi ! powinnas sie cieszyc ze z nim nie jestes bo pomysli jak twoje zycie z nim moglo by wygladac za kilka lat przynajmniej bez niego masz szanse byc szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda wszystko jest mozliwe a tym bardziej ze masz nie regularne cykle wiec nadzieja jest a ktory dzien cyklu dzisiaj masz jak chcesz sie przekonac czy jestes zrob test lub bete zycze powodzenia :) Ola to do jutra kochana 🌼 dorotq oj to duza panne juz masz no niestesty teorie rzadko sie sprawdzaja czy z pierwszym czy z drugim jest taka samo jednak nie jest to taka łatwa sprawa jak by sie moglo wydawac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana !!!!!!!!!!!!...... dziewczyny ja was strasznie przepraszam za te moje bledy w tekstach staram sie szybko wam odpisac i robie takie byki ze pewnie myslicie za mam jakas dysortografie ale dopiero jak wysle to widze ile byków narobiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaa20
dzisiaj mam 22dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii jak on wogule mógł tak powiedziec,że jego to nie obchodzi.On jest zwykłym zerem.Nie płacz przez niego bo on nie jest wart twoich łez. Ulegałka jeśli jestem to moge doradzić Ci żebys nie stresowała sie tymi testami owulacyjnymi,ani mierzeniem,ale oczywiście to moje zdanie no i jeżeli jestem to masz kolejny przykład,bo Nika też tego nie stosowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem muszę się ogarnąć zapomnieć o nim i wgl jezeli jestem to niech żałuje co stracił a powrotu już nie ma! sama dam radę na poczatku na pewno trudno bedzie ale wszystko jest do pokonania trzeba uwierzyc w siebie i swoje mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę być silna jak nie dla siebie to do dziecka jesli jestem w tej ciąży a mam nadzieje ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaa20
staram się już 3 cykle wiem ze to nie dlugo ale wiadomo kazda chciala by zajsc za pierwszym razem i myslicie ze mogłam zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda poczekaj jeszcze kilka dni do dnia spodziewanej @ i jak nie przyjdzie rób test lub bete , ale jak juz ci napisalam wszystko jest mozliwe jak to moj gin mowi tylko nie wielka ilosc kobiet ma okres owulacje i terminy porodu ksiazkowe :p nati wiec sie ogarnij jak mowisz nie jak nie dla siebie to dla malenstwa a jego wyrzuc ze swojego serduszka bo jak okaze sie ze jestes w ciazy to twoje serduszko zajmie kto inny :) misia faktycznie cos rozlany ale chba jestes w ciazy a myslalas zeby isc do laboratorium na bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka sama nie wiem... może poczekać do piątku bo wtedy mam planowaną @ no ale każdy jak robiłam to blada kreska jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec w piatek zrob tylko dla pewnosci ale jak na kazdym jest wiec potem moze byc tylko ciemniejsz ;D jestes myslalas juz kiedy pojdziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka różnie co 3- 4 dni a nawet 7 dni zależy:) WŁAŚnie niewiem co zrobić czy wierzyć że jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia a masz zdjęcia poprzednich testów?,bo ten to faktycznie jakiś rozlany.ale jeśli masz tą drugą to jesteś:) z dnia na dzień będzie ciemniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia gratuluję :) jak tydzień przed @ bladzioch Ci wychodzi to chyba możesz się cieszyć :) ja siedzę sobie przed domkiem i czekam na kiełbaski z grila ale mój dopiero rozpala dobrze ze pogoda dzisiaj piękna :) Natii a który masz dziś dzien cyklu kiedy powinna być @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×