Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dzisiaj mam 22 dc powinna być 1maja ale czy bedzie nie wiem bo ostatnio nie moge sobie obliczyc dokladnie kiedy bo mam nieregularny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam 22 dc powinna być 1maja ale czy bedzie nie wiem bo ostatnio nie moge sobie obliczyc dokladnie kiedy bo mam nieregularny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Nati mam nadzieje ze u Ciebie coraz lepiej. Uważaj na siebie. Powiem Ci jedno z doświadczenia- jeżeli jestes w ciazy to na pewno sobie poradzisz, moja mama byla ze mna sama i dala rade :) moj ojciec teraz ma wyrzuty sumienia i pieniedzmi probuje wszystko odkupic-nie da rady.Powiem Ci jeszcze ze niech wie o dziecku, ale przede wszystkim niech płaci- jezeli uda sie to zalawic. Dlaczego to Ty masz brac wszystko na siebie? On zdaje sie tez byl przy poczeciu. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka jak sobie zrobię taka to swoją wstawię ale bez twarzy :) ja mam brązowe włosy ale musze sobie farbe kupic bo już mam odrosty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra24 jest ok jak jestem czyms zajeta to nie mysle i jest ok ale jak usiade i nie jestem niczym zajeta to od razu łzy same leca pewnie ja mu nie odpuszcze niech tez poniesie odpowiedzialnosc za swoje czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana pewnie. a ja mam za to problem z moja owulacja. niby 17 test wyszedl pozytywny i potem kreska druga na tescie owu robila sie coraz bardziej blada- ale nie mialam sluzu plodnego. teraz robilam znowu test owu bo zauwazylam bardziej plodny sluz a test owu raczej negatywny tzn te kreski prawie takkie same. wiec sama nie wiem czy owulacje mialam 17 kwietnia czyli w 14 dniu cyklu czy teraz sie zbliza. dodam ze mam bardzo niereguralne cykle. jak byscie to zinterpretowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może własnie miałaś 16 i 17? nie umiem ci powiedziec bo ja nie bawiłam się w te testy ;/ wiesz co te metody nie są zbyt dobre bo nigdy nie wie się co i jak i kiedy wystepuje :) ja nie stosowałam niczego ani tych testów ani temp nie mierzyłam wydaje mi się ze najlepiej zajsc nie myslac wogole o dziecku i nie stosowac zadnych metod i moze sie uda tak :) moja kuzynka własnie starała się o dziecko przez rok stosowała własnie te metody mierzyła temp robiła testy powiedziałam jej zeby wyluzowała i przestała i jak się okazało po miesiacu zaszła w ciaze nie stosowała niczego poprostu kochała się dla przyjemnosci wyluzowana i udalo im się za 1 razem :) sorki ze sie tak rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest to metoda :) tylko ma jeden problem kiedy zrobic test ciazowy? przy nieregularnych cyklach nie wiem kiedy powinnam dostać @ ile dni po przytulanku powinnam zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja teraz jak będe robiła teraz to bedzie przeszło 14 dni taka norma mi się wydaje to właśnie 14 dni bo za wczesnie tez nie dobre bo nie wyjdzie dobry wynik tez zawsze problem z tym mialam bo mam nieregularny i zawsze robiłam po 14 dniach albo 16 i niestety za kazdym razem negatywny jestem ciekawa jak tym razem wyjdzie no ale jak niby lekarz powiedzial ze przypuszcza ze tak to chyba jestem chociaz nie wiem mogł się mylic bo za wczesnie jeszcze na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sobie jeszcze poczekam. a na jakiej podstawie lekarz Ci powiedzial ze mozesz byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dostałam to krwawienie no i mi się pytał czy jestem w ciąży czy mam jakieś przypuszczenia no to powiedzialam mu jakie mialam objawy i mam tez teraz ale w mniejszym stopniu no i mnie przebadal i zapisal mi witaminy i powiedzial ze na to wskazuje ze jestem ale nie wiem czy mam mu tak calkowicie ufac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo krwawienie jest zastanawiające. no teoretycznie w ciazy moze takie byc-choc nie jest bezpieczne. nic musimy uzbroic sie w cierpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanania
Witajcie, potrzebuję Waszej porady... Czy aby zajść w ciążę powinniśmy się kochać dokładnie w dniu, w którym test wykaże owulacje, czy może być dzień przed, oraz dzień po? Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę w takim przypadku: 10 dzień cyklu, test owulacyjny negatywny -seks wieczór 11 dzień cyklu, test owulacyjny pozytywny -i akurat w tym dniu brak seksu :( 12 dzień cyklu, test owulacyjny negatywny -seks wieczór 13 dzień cyklu, test owulacyjny negatywny -seks rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak test owu pozytywny to znaczy ze owulacja bedzie w czasie 24-48 godz. wiec mi sie wydaje ze jest spora szansa na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanania
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musimy :) kurde mialam ochote na pomarańczę i teraz tak zle sie czuje z masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..a ja nie mam zadnych objawow, nic a nic moze jeszcze za wczesnie. a co Ci ze sie zle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak brzuch mnie zaczał bolec ze masakra ;/ w sumie to ja chyba mam coś z żołądkiem bo jak zjem jaki kolwiek owoc od razu tak brzuch mnie boli ze nie wytrzymuje ;/ ale już mniej na szczescie boli ale zaczeły dzisiaj rano piersi boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze sie uczyc, niedlugo egzaminy a taka ladna pogoda ze nie w glowie mi nauka. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie glowa boli ale u mnie to normalne w taka pogode. nie chce brac zadnych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio caly tydzien bolala głowa moze przez ta pogode mnie tez wlasnie albo to spowodowane ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ogolnie ciagle sie chce spac i taka slaba jestem, ale moze to z przemeczenia bo osstatnio mialam sporo na glowie. a teraz w dodatku jestem sama w domu bo maz pilnuje psa tesciow przez tydzien i spotykamy sie w biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×