Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dorotq ja w poprzednim cyklu test owulacyjny miałam tak 14 dc kreska testowa jaśniutka 15 dc kreski testowa i kontrolna tego samego koloru 16 dc tak samo 17 dc kreska testowa bordowa 18 dc tak samo 19 dc kreska testowa jaśniutka a @ dostałam w 32dc Owulację chyba miałam 19,20 dc ? Dobrze interpretuję? A wtedy przytulanek nie było bo mój małż musiał wyjechać,były ale wcześniej... :( zobaczymy jak w tym cyklu :) jutro znowu zatestuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
mi sie marzy coreczka.. :) ale bede szczesliwa jak bedzie chlopiec rowniez :D narazie to 2 kreseczki musza byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma mi bliźniaki wywrozyla albo chłopca bliźniaków nie będzie więc się okaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma mi bliźniaki wywrozyla albo chłopca bliźniaków nie będzie więc się okaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
a ja dzis co wlacze to jakas bohaterka w ciazy, albo program o ciezarnych itd itd xD tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) głupia ja...dzisiaj coś mnie wzięło i zrobiłam test ciążowy, nie wiem co mnie tknęło, no i negatywny....dzisiaj 21dc. Wiem, że przecież to za wcześnie o wiele żeby cokolwiek wykryło, poza tym boli mnie brzuch, powoli tak czuje coś na @..no glupoty robie ehhhh ;/ łapie chandra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
alez mnie dzis glowa boli... wczoraj mialam migrene a dzis znow zaczyna mnie bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w moim przypadku tak ;/ ja mam w głowie tylko jedną myśl ;| a @ dostanę na 100% bierze mnie, że szok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
a ja wlasnie jade do apteki.. wiec jutro kochane trzymac za mnie mocno kciuki... najchetniej juz bym zrobila ale wole zrobic tak jak nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam wczoraj i dzis mam ochote zrobic kolejny wiec same w tej obsesji nie jesteście:) dzisiaj jak kichnelam to mnie tak w dole brzucha zakulo strasznie, nie wiem czemu tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem PRZE SZCZĘŚLIWA :D ale idę teraz zjeść obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powstrzymalam sie dzisiaj bo wczoraj negatywny. mam pelno wypryskow a nigdy nie mialam problemow z cera nawet przed @ i przedwczoraj i wczoraj kluly mnie jajniki a testy owu byly negatywne. dzis tez mnie brzuch pobolewal a teraz mam spokoj. dzis byloby 9 dni po przytulanku i z trudem sie powstrzymuje zeby nie jechac do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×