Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ULĘGAŁKA wychodziło by na to że Ci sie przesuneła owulka,Ty masz nieregularne wiec to możliwe ALE NICH SIE DZIEWCZYNY WYPOWIEDZ TE CO UŻYWAJA TESTÓW, niechce namieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak misia ja mam nieregularne i o nie nowość:( to czekam :) Dagsam jednak przylazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kochana nieregularne i teraz też miałam pózno owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno od długości cyklu też ma znaczenie kiedy robic te testy czyli ja powinnam robić około 24 dnia cyklu.Dobra ja już nie mieszam bo nie stosuje wiem tylko tyle co czytałam:) ulegalka wyjdzie jak nie teraz to następnym razem:):)Mamy już synków kochanych to i teraz sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak @ przyszla.. ech no nic, nie tym to nastepnym razem.. wkoncu sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagsam no pewnie masz racje ja mam 5 dc i zaczynamy dzisiaj działać z mężusiem:)bo ja już mam koniec@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Dzisiaj dzień mam cały w nerwach. Normalnie tak sie wkurzyłam, że masakra. od trzech dni probuje sie umówić na wizytę do poradni chirurgicznej i ciągle mnie zbywają. Dzisiaj siedziałam 3 godz w szpitalu i nagle przyszła babka i powiedziała że chirurg nie przyjmuje. normanie byłam taka zła. Jutro znowu tam ide mam nadzieję, że się uda. A co do testów owulacyjnych to czytałam ostatnio, że jest taki test który można stosować przez dwa lata w formie jakiegoś mikroskopu czy coś w tym rodzaju. Ma któraś z was coś takiego? Bo nie wiem czy jest to lepsze niż takie zwykłe testy paskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie! Trzymam kciukasy za testujące :) Ja miałam mikroskop owulacyjny Donna i był do d... tylko ja go odkupiłam i może dlatego... Oluś napisz mi kiedy miałaś ostatnią @ i ile trwał Twój ostatni cykl.Bo ja przy testach mam taką tabelkę kiedy masz zacząć testować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegałko to mieszkamy kilkanascie km od siebie. Ja mieszkamw Tomaszowie. No prosze jaki swiat maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z miasta ale upał... ufff... aż się skusiłam na puszkę zimnej pepsi bo bym chyba nie doszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna 18 tydzien i 6 dzien :) malpka tez mam taka nadzieje ,ze bedzie ladnie masakre mamy z ta pogoda . ulegalka slonko owulka Ci musiala sie przesunac . ide gotowac obiadek jakis . dzisiaj mam pasztetowo ogorkowo :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka przesunięta owulka to jest zdrowa? też można zajść w ciążę? Współżyłam wczoraj i przedwczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko mi się przecież przesunęła przez co ciąża jest dwa tygodnie młodsza :D więc trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-jesli dzisiaj byla ciemniejsza od kontrolnej to znaczy ze owulka nastapi w ciagu 24-36 godz.dobrze ,ze wspołzyłas:) dzisiaj tez to zrob;) i jutro.wolaj chlopa:) dobrze byloby gdybys do teo mierzyla tempke. wlasnie wrocilam z kolezanka,ktora byla na usg ciazy:) jejku jakie faje zrobil jej zdjecie dzidziusia...calutkiego widac-cos pieknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też tak myślę ,że dzisiaj i jutro no i zobaczymy chociaż wątpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś z tabelki wynika,że testować masz zacząć od 5,6 maja... masz póżną owulacje... I jeszcze jedno...cykle masz zawsze takie długie? Bierzesz dalej duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka przy nieregularnych @ owulacja sie przesuwa bo dłuższy cykl jest,wiem co mówie bo ja zawsze miałam nieregularne @ i w ciąże zaszlam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babeczki a ja niemam pojęcia kiedy mam owulke :( cykl mam 26 dni testy owu robiłam i 8 dc wyszła niby owulka a skorzystałam z kalkulatora owu z internetu i wyszło że mam dopiero w niedziele owulacje mieć nic już niewiem tempa baba ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik zawsze jak ciebie czytam to buzia mi sie smieje nie wiem dlaczego:) nie jesteś tepa to może zufaj tym testom skoro pokazało,że 8 dc miałaś:)Albo nie rób tych testów i nie myśl o tym ja ich nie robie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki:)fajnie Was sie czyta:)taka odskocznia od codziennych spraw...DAGSAM=no szkoda kurrna!ze @ przyszła...no ale dokładnie jak piszesz nie tym,to innym razem(oby nastepnym!)tulkam CIEBIE I RESZTE KOBITEK(czekąjacych)WITAJCIE NOWE dziewczynki=w razem razniej,a tutaj sa wspaniałe dziewczyny,które jak tylko moga pomagaja choc słownie:)ja,niestety nie czesto jestem(inter sie zawiesza i juz pare razy od wczoraj próbowałam wysłac wiadomośc..i nic...:(,moze teraz sie uda.. co do bocianków!oby dobry znak był dla Was kochane! co do ogórków,to uwielbiam i moge jesc na okragło!kiszone,małosolne!mmmm:)ale narobiłyscie mi smaku.a,tutaj nie ma...i muszę sama robić:0 imiona sliczne wybrałyście:)mi najbardziej podoba się NICOLAS(tak miał miec na imię nasz aniołeczek...:(...,(A,dla dziewczynki AMELIA,ANISSA(ale akurat tutaj kilka jest)I ZOSIA(SOFIE)I,JESZCZE PARE,ALE TO JUŻ POMYSLIMY DALEJ JAK @ NIE PRZYJDZIE;) SCISKAM WAS WSZYSTKIE! (oby sie wysłało,bo jak nie to dzis juz nie dam rady pisać,i tak skróciłam text o połowe..:(....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sillka a jadłaś ogórki w sosie musztardowym? Pychota! :) Zawsze jak jest sezon ogórkowy to zaprawiam...a potem przez całą zimę wcinam... :P Będziesz chciała przepis to Ci napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co tam u was? u mnie krwawienie przeszło mam lekkie plamienie. po jakim czasie od poronienia może wystapić prawidłowa miesiaczka? bo powinnam dostac ja 12maja ale nie wiem czy dostane ja czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. u mnie tak ciekawie : 35 dc. test owu pozytywny, szyjka otwarta ale sluzu plodnego brak, tylko duzo nieplodnego. test ciazowy neg. a boli mnie brzuch jak na @. ja juz sama nie wiem to chyba baardzo poźna owulacja. a jak tam u Was? Ja bym chciała przepis na ogórki w musztardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×