Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja w tamtym roku znalazlam super przepis na ogorki wlasnie bardzo dobre byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jutro mam wyniki bety odbiorę po pracy i w końcu na urlop A później jak to ciąża to muszę iść na L4 bo u nas nie mogą pracować kobiety w ciąży.A czuje się fatalnie w stanikach nie chodzę bo mnie gryza dzisiaj w pracy poleciała mi krew z nosa cały czas mi niedobrze i mam takie wzdęcie ze wyglądam na 4 miesiąc hehe a w piątek wizyta :) mam nadzieje ze wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie przemeczaj sie tak dziewczyno odpoczywaj duzo musisz uwazac na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałabym o senności masakra jakaś przychodzę z pracy zjem i idę spać bo ledwo na nogach stoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no to czekamy na wynik bety...mam nadzieje,że to tylko bedzie formalnośc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno jesteś jeszcze te objawy to pewne :) ile się staralaś o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 2 lata i od tego cyklu bralam clostilbegyt a od 19dc bralam duphaston i nie sadzilam ze od razu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szczescie mialas :) tez bym chciala tak od razu :) no ale warto czekac jak widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja wątpię żebym była, brzuch boli i krzyż jak na @:(. Test jutro zrobię rano i dam Wam znać. Idę się wykąpać i położyć . Kocham Was wszystkie Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ja za zwierzeta to zycie bym mogla oddac, moj chlop sie smieje ze bardziej kocham nasze zwierzeta niz ludzi :D dostalam prace!! jutro zaczynam ^^ lekki stresik jest no ale nic damy rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze trzeba miec nadzieje choc ta najmniejsza ale trzeba los lubi sprawiac niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ ola ciche gratulacje mam nadzieje ze jednak jestes :) bezik skarbie ty to zawsze cos :P marta nie przemeczaj sie jak lekarka potwierdzi to idz na zwolnienie tak sie ciesze razem z wami dziewczyny :D nati jak twoj nowy zwiazek ? silka ty znowu w rozjazdach ? reszta dziewczynek tez was mocno tulam ale nie mam sily dzisiaj nic pisac choroba mnie rozklada i zabiegana od trzech dni jestem wieczorem wracam ale jutro juz w domku jestem to troche sie podkuruje bo czuje sie okropnie a dotego @ mam miez dostac w piatek niby zobaczymy jak to bedzie narazie nie czuje sie jakbym miala dostac tylko cycory bola wiec napewno przylezie wiec misia i nika napewno nie jestem tym razem dupa :( buziaki dla wszystkich pozdrawiam was kochane i trzymam za kazda kciki :* 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jestem 2 dzien po IUI teraz czekam do czerwca a jak nie to w czerwcu kolejne podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na urlopie bede 2 tygodnie jeszcze zdazyłam skorzystac ze wczasów pod gruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagsam wszystko będzie dobrze , najważniejsze że robotka jest , gratuluje ! :D 🌼 Paula uda sie wam będziecie mieli ślicznego bobaska :) ❤️ trzymam za was kciuki babeczki żeby wszystkie plany sie spełniły :) i za siebie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ale sie dzisiaj nachodziłam:) Co do zwiecząt Ja mam pieska SHIH TZU miki:) Ulęgałka trzymam kciuki za jutrzejszy test:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam pieska:) moją misię kochana:) członek rodziny nasz:) wszedzie jezdzi z nami:) A tak w ogóle dziewczyny szukam sukienki na wesele......help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :-) Czytam Was codziennie ale nie chce zaśmiecac Wam forum wpisami :-) kochane nie lamcie się trzymam mocno kciuki za Was wszystkie :*** u mnie połowa 15 tyg. I brzuszek już lekko zauważam w piątek jak zdążę to pójdę do gina i już mnie lekki stresik łapie jak rok przed każda wizyta ale musi być dobrze bo czemu miałoby być inaczej :-) ściskam Was wszystkie bardzo mocno ;-) http://www.suwaczki.com/tickers/16udskjos0y4flqn.png http://www.suwaczki.com/tickers/16udskjos0y4flqn.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika nie zaśmiecasz forum kobitko :) kurcze to już 1 trymestr masz za sobą , kupowałaś już coś dla maluszka ? takie słodziutkie rzeczy są w sklepach aż miło popatrzeć ... rozmarzyłam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Nie zrobiłam testu , całą noc mnie brzuch napierdzielał i dalej boli jak na @ więc lada chwila będzie:( Postanowiłam ,że jak nie dostanę do soboty zrobię go właśnie w sobotę bo w niedzielę mam komunię. Szkoda mi tak tracić pieniążki na te testy więc poczekam... Dziwnie mnie boli bo chwilę poboli i przestaję i tak na zmianę. Zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ulegałka pamietasz ja też tak miałam zrobiłam testy a czułam sie jak na @ no i dostałam:( Alle Tobie życze żeby ta wredota nie przyszła!!!!! Ale jak masz innej firmy i jesteś to powinnien pokazać test:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia poczekam do tej soboty, nie chcę tracić kolejnego testu, czuję się jak na @ ale piersi w ogóle nie bolą, biegunkę dzisiaj miałam ale zobaczymy mam nadzieję,że @ przyjdzie dzisiaj albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana oby nie przyszła!!:):) Ja trzymam kciuki:) Jak zrobisz to daj nam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×