Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

to w sumie masz trzy dni do @ ja nie jestem za tym zeby robic testy przed @ ale zrob jak samam uwazasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co robilam wczoraj :) i oczywiscie jedna krecha, jak nie bede mogla wytrzymac albo nie zapomne o tym na chwilke, to zrobie jutro, chociaz moze sie wstrzymam do wtorku. zobacze moze mi nie odbije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze powtarzamy dopoki @ nie mam jest nadzieja wiec czekaj cierpliwie jak robilas wczoraj to nie wiem czy jest sens robic jutro moze poziom hcg jest zbyt niski no chyba ze nie wytrzymasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide do wanny i spac :) dobranoc zyczę miłej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra a ja w środe mam @ dostać , wczoraj też test zrobiłam i dupa , faktycznie nie ma co na zapas testów kupować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika , to super że znasz juz płeć , przeczucia na chłopca od początku miałaś,i te ogórki podpowiadały chłopczyka, ciesze sie ze jest zdrowy i rośnie jak na drożdzach, ja może dowiem sie w piątek co noszę w srodku, jest mi to obijetnę , po parke juz mam byle by zdrowe było:) małpko szkoda ze ta wredna @@@@@ przylazła do ciebie patra wytrzymaj jeszcze szkoda testów robić przed @ , a to że miałaś na drugi dzień po pozytywnym tescie przytulanko , uwierz ze może wystarczyć mi wystarczyło tylko 2 razy przed owulacją, i raz po teście pozytywnym i sie udało w sumie to 4 przytulania było , to 4 to po owulacji :) marta napewno będzie ok zobaczysz:) dzidziuś rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wczoraj mój mąż wrócił z pracy i mówi do mnie że gadał z kumplem z pracy i ten kolega mu powiedział że muszę leżeć z pupą do góry po przytulankach:) no i ja mu mówie że wiem o tym, a on do mnie że teraz za karę mam leżeć z nogami do góry. I teraz mnie pilnuje ile czasu mam leżeć na jaką wysokość mam unieść nogi itd:) Więc troszkę się z niego pośmiałam ale było to bardzo słodkie:) No i później mu mówie że wcześniej się bał mieć dziecko a czy teraz już chce mieć dziecko. A on do mnie mówi, że gdyby nie chciał to by mnie nie pilnował na jaką wysokość mam podnieść tyłek:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja no to nogi do góry nie masz wyjścia :D Fajnie, że Twój sam Cię do tego namawia bo chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - ja w tym cyklu to po godzinie leżałam z nogami do góry :D tak bardzooooo wysoko, oparłam o łóżko aż mi ścierpły:) ale myślę, że coś w tym jest....zobaczymy:) narazie kilka dni po owulce i oczekuje bólów okresowych, bo zazwyczaj mam zaraz po i trwaja do samej @ (tak, mam dwutygodniowe pms...) narazie cisza :) tak bym chciała żeby się udało :) Nati - lepiej mów co u Ciebie :) ja wczoraj cały dzień w szkole, dzisiaj wolne, posprzątałam od rana i teraz odpoczywam:) jutro już do pracy....wrrrr.....dużo pracy mnie czeka, m.in. wystawianie ocen - znowu mi dzieciaki ciśnienie podniosą ;/ nie wiem kto wymyślił gimnazjum....ten kto to zrobił powinien sam iść ich nauczać :( muszę się kontrolować, bo czasami jestem tak zdenerwowana po pracy, że się trzęsę jak przychodzę do domu ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika piękne zdjęcie:) No dzisiaj leżałam tak z 40 minut i nie pozwalał mi wstać. Cieszę się że jednak chce mieć dziecko bo już się bałam:) No nic innego mi nie pozostaje jak leżenie z nogami do góry. Myśle że coś w tym jest. Ale zobaczymy:D mam nadzieje że niedługo reszta staraczek pochwali się takim zdjęciem na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chce takiego dzidziusia , fajowskie zdięcie :) dzisiaj @ dostałam a miała być we wtorek czyli ziółka działają :D tyle że cykl 24 dniowy to chyba owulka bardzo wcześnie o ile wystąpi P , narazie tych ziółe na owulacje nie będe piła , będe sie tych co teraz trzymała na wyrównanie hormonków , pozdrowionka i miłego dnia babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma co opowiadac same nudy nic sie niestety nie dzieje ;/ a szkoda... poklociłam się z tym co się spotykam... od 3 dni ciągle boli mnie podbrzusze tak jak na @ a czasami nawet i bardziej i nie wiem co jest bo w tym miesiacu już mialam @ i nie wiem co jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ weronika slodke to zdjecie duzy z niego chlopak heheheh :) teacherka wspulczuje ci te dzieciaki sa nie do zniesienia z roku na rok coraz to gorsze a njagorzej ze takiemu nic zrobic nie mozesz eh nie denerwuj sie mysl o pozytywnych rzezcach trzymam kciuki zeby chociaz wam sie wtym cyklu udalao &&&&&& maja ze faceci miedzy soba o takich rzeczach rozmawiaja oni sa czasmi jeszcze lepsi od kobiet :P ale jak ci kaze to trzymaj :) bezik u mnie wyglada na to ze cykl sie wyregulowal bo tamten byl 23 dniowy i ten teraz tez mialam 23 czyli wszytko wraca do normy a na tej stronir co dziewczyny podaly do mierzenia cyklu ja mma miec dni plodne od 8-12 dc czyli zaraz po @ zobaczymy jak to w praktyce bedzie ale w ostatnim cyklu tak bylo tylko za pozno zadzialalismy eh ;/ czyli mamy cykle podobne kochana dobrze ze towje ziolka zaczely dzialac moze teraz po nich szybciutko zafasolkujesz :D nati juz sie pokluciliscie dlaczego ? ja 2dc boli mnie jak cholera dzis nie ruszam sie wcale moj zrobi obiad a ja dzis leniuchuje :P dla reszty buziaki i milej niedzieki zycze 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy wiek to właśnie okres jak dzieciaki do gimnazjum idą. Zresztą dochodzę do wniosku, że ogólnie dzieci w szkołach są coraz bardziej nieznośne, bo rodzice podchodzą do nich jakby były bez wad. Więc nauczyciel jak zwróci dziecku uwagę czy coś to od razu jest że pani się na niego uwzięla wiec bycie nauczycielem to niestety nie tylko ciężka praca z uczniami ale jeszcze gorsza z ich rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my byliśmy na spacerku , ale tylko godzinke wytrzymałam , kurcze zawsze jak mam @ to krzyż cholernie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, dzieciaki są coraz gorsze ale taka prawda, że to od rodziców się wszystko zaczyna...., to by można napisać książkę...no i środowisko nauczycielskie też postawia dużo do życzenia:) nie chciałabym stać się taka nawiedzona kiedyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ciągle pisze do niego była a ja już dosyc duzo takich sytuacji przezylam i nie chce kolejnych upokorzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie dzieciaki sa coraz gorsze mam brata ma 12lat i to jak sie zachowuje to pogrom przeklina pyskuje masakra poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to współczuje ja bym nie wytrzymała z nimi wszystkimi jak ja z 5 nie mogę sobie poradzic jak pilnuje ja się szybko denerwuje i nie mam cierpliwosci duzej i wybucham złością nie jest prosto zwlaszcza czegos nauczyc jak nie sluchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kana86
Hej dziewczynki ja wrócilam z dwóch komunii :) Moja chrzesnica w niebo wzieta, zachwycona rowerem i ogolnie calym dniem. Nika super ze z dzieckiem wszystko OK. a szczerze to ja na tych zdjeciach USG nigdy nie umialam zobaczyc dziecka i nie wiem czy sie naucze... moze na swoim dopiero :) Teacherka niby nasze cykle sa w bardzo zblizonym podobnym czasie a Ty juz po owulce?? Ja chyba przed bo temp. mi jeszcze nie skoczyla i sluz jest wodnisty... ale kontrouje wszystko... seksik jeeest :) moj wlasnie chrapie obok po namietnych igraszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bylam tylko mi i ucieklo :) glodna jestem i mam ochote na szyneczke jakas dobra... normalnie to nie jem o tej porze ale chyba zaraz zwariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×