Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej kochane!! Marta gratulację!!!Wspaniała wiadomość!!!o jest piękna chwila:) Teacherka nie martw się u mnie też nieudany cykl , wiecie już mi się chyba odechciewa tych starań:( też łapię doła:( dobrze ,że mamy słoneczko i daję nam siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ nie ma ale już się czai za rogiem więc czekam a później do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ulęgałko :) jednak @ do mnie przyszła. Idę jutro na badanie hormonów i może się coś wyjaśni. A 15 dnia cyklu idę do ginekologa zobaczyć czy mam owulacje. Przynajmniej tyle dobrego z tej głupiej @. No nic kochane skupie się teraz na szkole i pracy a o myslenie o ciąży odstawiam na drugi plan:) chyba tak będzie najlepiej bo przez to myslenie o dziecku ciągle nie pozwala mi się skupić na niczym innym:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............8...............26..........29.06..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk Zmieniam moje dane w tabelce... kolejny cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już jakoś tracę wiarę...nie nie poddam się, to nie ten etap ale jakoś tak nawet mi się smutno nie zrobiło...kiedyś to się popłakałam i miałam doła 3 dni po negatywnym teście a teraz jakoś...wiedziałam, że tak będzie, standardzik jakoś takie bezuczucie, nie potrafię sobie powoli nawet wyobraźić, że mam swoje dziecko :( nierealne jak narazie dla mnie....:( pochwaliłam sie swoim supersamopoczuciem...zjadłam kanapke i wypiłam kawę i mnie tak zemdliło, że musiałam na balkon wyjśc postać trochę ;| dzisiaj wieczorem idę na przymiarkę sukienki, bo szyję sobie na wesele, na które idziemy w czerwcu :) ciekawe jak tam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będzie czas zabawy dziewczynko no i może a ciąża łatwiej do nas przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja mam to samo, mnie ta myśl pochłania całkownie, na szkołe mam wylane komletnie, zwisa mi czy zalicze coś czy nie, w pracy też przestałam się wczuwać....nie mam motywacji do działania, stwierdziłam, że skoro nie mam dziecka to nie muszę tak harować na 2 etaty, bo jeżeli o mnie chodzi to wyżyję z etatu 18 godzin nauczycielskich, dla mnie styknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........6...............23..........31.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............8...............26..........29.06.. ........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko to @ do ciebie jeszcze nie przyszła? z tego co widze w tabelce to powinnaś dostać 31 maja więc jeszcze terminu nie było więc może zrób jeszcze raz test jutro może. Jeśli @ nie przychodzi masz jeszcze nadzieje:D ja trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieje że Ci się udało kochana:D Chyba powinnam dać sobie szlaban na forum. Nic tylko czekam na kolejne wiadomości od Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dzwoniłam dzisiaj do laboratorium i pytałam ile kosztują te badania. Masakra. Muszę za nie zapłacić 200 zł. Przeraża mnie ta kwota ale nic muszę je zrobić... Ja pracuje w sklepie na pół etatu. Chciałabym mieć cały etat ale nie chcą mi dać. Ostatnio miały być zwolnienia już myślalam że mnie zwolnią, a tu jak na złość nie chcą. Doszłam do wniosku że jakby mnie zwolnili miałabym pretekst na poszukanie pracy w zawodzie. Poza tym w pracy chcą żebym szkoliła się na lidera a potem na kierownika. Szkolić mnie chcą a zwiększyć etatu nie... bez sensu... Tylko że ja nie wiem czy chcę.. Szczerze mówiąc mam dość już tej roboty,a le nie mogę sobie pozwolić na brak pracy i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżeli chodzi o ceny badań to masakra, ja miałam skierowanie na tsh i morfologię ale okazało sie moja przychodnia nie ma podpisanego jakiegoś kontraktu ze szpitalem ( a w szpitalu zawsze robię badania) no i musiałam zapłacić. Ale to jest komedia dosłownie, bo skierowanie mogłam dostać tylko na tsh za 16zł i morfologię za 13 :P a moja lekarka poleciła mi jeszcze na jakieś przeciwciała przeciwtarczycowe i ft3, ft4 czy jakoś, już nie pamiętam i na te badania już nie ma skierowania, a kosztuja prawie po 30zł jedno....czyli stówka poszła, a miesięcznie potrącają mi takie sumy na kasę chorych....absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o prace to trafiła mi się propozycja w dwóch szkołach i stwierdziłam, że dam radę.....no i dawałam tak pierwszy semestr, potem przyszło lekkie załamanie, zmeczęnie. Ogólnie nie jest źle, nie narzekam finansowo, ale no jestem zmęczona, niby pracuję ok 40 godzin, ale tego się nie da porównać do 40 godzin za biurkiem (broń boże nie mówię, że taka praca jest latwiejsza czy lżejsza, ale można na moment odetchnąć, a ja musze od dzwonka do dzwonka być mega skupiona, oczy dookoła głowy i tylko żeby sie komuś coś nie stało, a dzieciaki mają róóóżne pomysły ) Przychodzę do domu to mi szumi od tego hałasu,potrzebuje z 2 godziny na dojście do siebie, a wieczorami papierki, sprawdziany czy inne dokumenty.... no i teraz mam taki brak motywacji, bo stwierdziłam, że dla mnie samej to nie muszę tak harować, że wolałabym iść na jakieś 3-4 lekcję, po południu korpetycje i byłabym spokojniejsza i przede wszystkim wypoczęta. jakbym miała dziecko to co innego bo bym wiedziała, że to robię dla kogoś, że to co robie ma cel i sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie tak samo... normalnie masakra. takei ceny mają. Najlepiej nie chorować albo się nie leczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie mogę się dodzwonić.... najbardziej się boje, bo cały czas panuje w szkole ospa, a ja nie miałam w dzieciństwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka o może właśnie ospa do Ciebie idzie? jeśli miałaś styczność z wirusem odry to ona u Ciebie może się pojawić w ciągu 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama, kiedyś mi lekarze mówili, że jak miałam opryszczkę w dzieciństwie to to jest ten sam wirus i ospa nie przyjdzie, ale wszystko jest możliwe przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka ospa nie musi się pojawić (jeśli chodzi o starszy wiek) pod postacią krostek ale np. w postaci półpaśca. Kochana nie masz możliwości dostania się do innego lekarza? A jak jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszedł negatywny po raz pierwszy chciałam żeby wyszedł negatywny bo nie chce byc w ciąży pozamacicznej:( Owulacji w tym miesiącu nie miałam:( Ide za tydzień pokazac gin test i wtedy przepisze mi leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w ciąży... :( ide działać, pojde juz obojetnie gdzie, chocby prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia @ nie ma ale czuję ,że czai się za rogiem:) cycki bolą ale brzuch nie za bardzo... więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam chyba wtedy co mnie tak brzuch bolał co pisałam ,że @ idzie. Wtedy była owulka . Duphastonu już nie biorę bo się skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha oby ta wredota nie przyszła i była to ciąża:):) Mnie jakiś czas temu bolał jajnik i podbrzusze myślałam że to owulka a na usg wyszlo że owulacji nie było:( a ostatnio o tym czasie jak byłam to było widac że owulacja była Teraz bede brac leki to może bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×