Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulegaleczko a robiłaś tesciora czy dalej czekasz na @....wariacie...trzymam kciuki mooooocccnnnoooo zeby nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia a na co to? dużo;) Biegusia nie robiłam czekam na @ , kochana to na pewno nie ciąża. Ok jak nie przyjdzie do piątku to zrobię w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyregulowanie i żeby owulka była:) i normalnie możemy sie starać o dzidzie:) Ale ja już tak nie mysle i sie nie nakrecam co bedzie to bedzie: W zeszłym roku też je brałam,ale wtedy jeszcze sie nie staraliśmy hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy podobne sytuacje z cyklami wiec kochana idz do gin i zapytaj o kuracje hormonalną:) U mnie to jest nie uniknione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegałko. Zrób sobie badania hormonalne od 2-5 dnia cyklu. Mi lekarz takie zalecił. Więc będziesz wiedziała jaki hormon masz nieprawidłowy i wtedy przepisze ci leki. Fakt faktem prywatnie to masa kasy ale może uda ci się dostac skierowanie. Tylko ważne jest żeby zrobić je w czasie@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie najpierw będzie kazał tobie zrobić badania na hormony Ja chodze na nfz a i tak za badania musiałam płacic kase Ale Ty przede wszystkim idz do gin:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkie badania robiłam i wszystkie wyszły w normie, dostałam duphaston i mi się skończył ...teraz jak pójdę to zobaczymy co mi teraz powie, może mam coś z lewym jajnikiem bo mnie boli, nawet teraz ale usg jajników i macicy miałam robione i też wszystko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie już raczej po owulce, chociaż brzuch trochę kluje jeszcze.. może się wkońcu uda! a ja dziś zaszalalam u po roku bycia blondynka wróciłam do czarnych włosów xD humor również wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire bardzo mi przykro:((( ten świat jest niesprawiedliwy:(. Kochana co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire sciskam cie mocno badz silna kochana jestam z toba :( ❤️ 🌼 ola no to moze jestes i @ wcale nie przyjdzie a ty jej tak oczekujesz ;) pozdrawiam wszytkie bardzo serdecznie kochane milego dnia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka możne naprawde jestes i @ nie przyjdzie!!!:) chociaż wiem że przy nieregularnych cyklach to nie da sie wmówić idz do gin i niech da cos na wyregulowanie Ja sie nawet ciesze,że bede brać te tabletki bo pewnośc że owulacja będzie a tak to jeden miesiac mam drugi nie i miesiąc stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kiedy ona przyjdzie:( jak na weekendzie nie przyjdzie to i tak pójdę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja dobrze wczoraj janik bola wiec juz po owulce jestem ale i tak sie nie nastawiam na ze nam wyszlo w tym miesiacu bo przytulanka byly przde dniami plodnymi nie wiem kiedy dokladnie byla owulka bo teraz mam tak ze cykl jest regularny ale tylko mniej wiecej wiem ze w tych dniach moze byc bo nawet moj sluz jes teraz inny nie tak jak wczesniej przed poronieniem moglam obserwowac sluz swoje cialao i wiedzilama co jest grane a teraz zaczynam obserwowac siebie od poczatku bo sie wszytko pomieszalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja mam nadzieje ze do poniedzialku nie przylezie i w poniedzialek zobaczysz fasolinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire przykro mi! Co sie stalo takiego ze poronilas?? Ulęgałko ale z Cieie niedowiarek, idz na bete i nie powtarzaj ze @ przyjdzie bo nie przyjdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×