Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

to są przeciwciała tpo (przeciwtarczycowe) ale w moim przypadku z tarczycą jest wszystko ok, nie ma nadczynności czy niedoczynności, ale mam przeciwciał tyle, że niszczą lub hamują rozwój zarodka...nie wiem nie bawię sie w lekarza, to to co sie naczytałam w necie:( spałam beznadziejnie dzisiaj, wyglądam jak śmierć:( mam non stop łzy w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka nie załamuj się kochana. to nie tak dokładnie z tymi przeciwciałami, najlepiej wytłumaczy Ci to lekarz. Nie czytaj internetu bo tam mozesz stek bzdur znaleźć. a poklóciłam sie ale to duuzo by opowiadac generalnie caly czas udawala ze super miedzy nami i ogolnie taka fajna jestem ale cos jej nie podpasilo i troche przesadzila i za duzo powiedziala. no ale to nic ja tam sie tym nie przejmuje i tak mnie wkurzala. od wczoraj "witam" sie z mezem na luzie i mam nadzieje ze cos w koncu z tego wykiełkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko nie przejmuj sie. Przynajmniej wiesz co ci jest i bedziesz mogla to wyleczyc i zajsc w ciaze wiec wszystko przed toba. spokojnie :) W końcu Ci się uda:) Byłam dzisiaj na pobraniu krwi na te badania hormonalne. Najgorsze, że wyniki są dopiero w poniedziałek. Tyle czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kania-ja mam to samo,wszystkie miesnie mnie bola,do tego kaszel-wczoraj to mialam zatkane uszy nic nie slyszalam-tragedia do tego strasznie swedza mnie piersi...jak nigdy...kurcze nie wiem o co chodzi....nigdy tak nie mam nawet przed @,raz mialam w owulke teacherka-patra ma racje-najlepiej wytlumaczy ci to lekarz,bo w necie jest kupa bzdur i smieci,nie zalamuj sie -bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Teacherka nie możesz się załamywać! Idź do lekarza i on wszystko Ci wyjaśni , na pewno jest sposób aby te antyciała obniżyć, tylko na jedną chorobę nie ma lekarstwa na raka... Nie nakręcaj się niepotrzebnie,lekarz Ci na pewno pomoże. U mnie @ na całego , czy ktoś może mi skopiować tabelkę? i przesunąć cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza....milion skierowań..... za 2 tyg do szpitala na badanie droznosci jajowodów..... jestem załamana, nie moge powstrzymac placzu to nie tak mialo byc:( patologia sie szerzy, z nieba im wszystko leci a my pod gorke ciagle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka:) bedzie dobrze trzymam kciuki:) ale masz racje-patologia sie szerzy a nam klody pod nogi oni niczym sie nie martwia,a tu czlowiek mysli jak podolac wszystkiemu ehhhh,co zrobic-tzreba jakos sobie radzic,nie mozna sie zalamywac-wiem ze to ciezkie ale co poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq wlasnie mam takie zmeczenie miesni. hehehe nie wiem jak to nazwac. dzisiaj to bola mnie plecy, mam nabrzmiale piersi i przy dotyku wlazliwe. i co jakies czas takie smyranie klucie kolo lewego jajnika. momentami czuje sie jakby @ miala byc zaraz... a dzis moj 27dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja mam dokladnie to samo:) tez mnie jajnik prawy boli,piersi mnie swedza,miesnie mnie bola..nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do d... to wszystko. czuje sie jakbym miala byc chora. a jutro mam wieczor panienski kolezanki. w srode drugiej... za tydzien wesele jednej.... tu chcialabym cos wypic bo nie wypada nie... a z drugiej strony nie wykluczam ciazy i picie niewskazane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...............29..........12.06..... ....dolnośląskie Ulęgałka................9...............29..........?. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33...........16.06..........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... ...Śląsk Kania86................5...............25..........07.06. .......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................2...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29..............?............śląs kie Natii_00................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........6...............23..........31.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. ........wielkopolska Małpka24..............2...............24..........11.06 .. ........ireland Maja8626..............7...............26..........25 .05..........śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P........ .. Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2..............?............24.11.12.. ......?..........Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj jajnik bolał i czułam sie jakbym miała @ dostać a dzisiaj mój 29dc może teraz mam owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja pije Theraflu-juz 3 dzien no i pomaga,troszke lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to nie wiem, gin powiedział że tak bywa pewnie cos z zardkiem bylo nie tak i dzisaj mialam lyzeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak sprobuje domowych sposobow na zle samopoczucie... do tego wszytskiego doszly mi jakies zawroty glowy. szybko poprasuje ubrania i klade sie na drzemke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko mam koleżanki które z tymi przeciwciałami zachodziły w ciąże , spokojnie ja na swoje przeciwciała musze brać codziennie acard a jak jakimś cudem uda mi sie zajść to dojdą zastrzyki w brzuch i możliwe że encorton sterydy , ale mimo to wierze że sie uda i będzie dobrze , więcej wiary ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 9 dc i taki dziwny zółty śluz z lekkim plamieniem chyba. ale malo tego bylo. tez sie źle czuje - to chyba zmiana klimatu jest mi zimno i boli mnie glowa i gardlo. dzis widzialam sie z moja kuzynka ktora juz w 4 miesiacu jest i jakas taka beznamietna, nie zalezy jej jakos na tych emocjach chyba. nie chce wiedziec co bedzie i ogolnie nawet o imionach nie myslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie boi że będzie coś nie tak , moja znajoma dopiero w 7 miesiącu ciąży zaczęła sie uśmiechać i powoli robić pokoik, bała sie że coś będzie nie tak nie chciała zapeszać , teraz jest szczęśliwą mamuśką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak że sie boi ale jakas taka zimna jest. na pewno wszystko bedzie dobrze i bede znowu ciocią. Dzisiaj odwiedzilam wszystkich moim chrzesniakow a mam ich sporo i chyba mam nadmiar dzieciecych czułości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przeczyłam wszystkie wasze wpisy od deski do deski. Znam wasze historie, nie raz z wami płakałam i nie raz uśmiechałam się od ucha do ucha (co dwie kreski to nie jedna). Ja oczywiście tez staram się zajść w ciąże. Chciałabym do was dołączyć, razem z wami świrować przed @ i marudzić po. Przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×