Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja tez tak zrobilam ostatnio i dostalam @ nastepnego dnia ehehe dobry sposob na wywolanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po owulacji i musze zaczekac jeszcze z 10 dni. zobaczymy, ale juz nie licze na zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otalna wariacja. mierzylam temp., sluz, szyjke, tobilam testy i seks jak kroliki... i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalam w tabelce 5 cykli ale jeden mozna odjac bo bralam leki i nic nie bylo tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Przepraszam ze tak pozno ale jestem na zajeciach. A wiec tak zrobilam dzisiaj test i wyszedl negatywny niestety. Okresu nadal nie dostalam i nawet mnie juz brzuch nie boli tylko piersi wiec nie wiem co o tym wszystkim myslec. W piatek jak robilam test to byla taka bardzo blada kreska, ledwo widoczna a dziasiaj nawet jej nie bylo. Poczekam do piatku i znowu zrobie test. Tylko najgorsze to czekanie. Przez to wszystko nie umiem sie skupic ani na pracy ani na szkole. Chyba ze do piatku @ przyjdzie to test nie bedzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja umieram....;/ już średnio się czułam wczoraj wieczorem ale jakoś się zmusiłam i zasnęłam, w nocy obudziły mnie potworne mdłości......najgorsze jest, że nie mogę zwrócić;/ mam gorączkę 37,3. Zadzwoniłam rano do pracy, jestem na l4 ;/;/ takiego czegoś to jeszcze nie miałam :( leżę i się trzęsę, teraz zrobiłam zimny okład na głowę i ciuuuuut lepiej, mam wrażenie, że mi się rusza żołądek (sory za dokładność) wkładam palec i nic...... nie mogę wchodzić do kuchni, wszystko mi śmierdzi.... zasnąć też nie mogę, bo nie mogę sobie miejsca znaleźć, tylko na plecach, które juz zaczynają boleć;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju u mnie tak samo jest ale jestem pewna ,że u mnie przyjdzie. Głowa do góry i trzeba i tak czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Teacherko zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzieje ze to nic powaznego. A moze to jakies silne ciazowe mdlosci czego oczywiscie ci zycze:) skoro masz cierpiec cierp w jakims celu ,:) buziaki dla Ciebie i reszty dziewczyn. Dziekuje dziewczyny za pamiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło środy, czawrtku mam mieć, brzuch mnie w ogóle nie boli, w ogóle się nei czuje jak na @ nie moge na nogach ustać, świat mi wiruje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zrób teścik bo jak już masz takie objawy to test powinien wyjść już pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko a @ juz do ciebie przyszla? Bo do mnie jeszcze nie. I nie wiem juz co mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju jeszcze go nie ma, brzuch mnie nie boli na razie ale już piersi bolą więc @ na pewno będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam testu, nie mam siły nawet isc do apteki, sama jestem w domu..... to by było 11 dni po owulacji, troche szybko jak na objawy aż takie, no ale zatrucie jest mało prawdopodobne, i to nie jest raczej zatrucie, nie zawracam po prostu mnie mdli tak, że aż w głowie mi się kręci :( jakbym się zatruła to już by mi przeszło tak bym chciała żeby to było na ciążę:( nawet szczerze to się boję robić ten test i rozczarować, jak mam tak cierpieć to po coś, bo inaczej się zdenerwuje, że w tak napiętym czasie jaki teraz mam (koniec roku szkolnego i akademickiego) sobie choruje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasłoniłam roletę w pokoju, i mam kompres zimny, leeeeepiej mi boje sie brać tabletek na zbicie gorączki, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz piersi bola od ponad tygodnia. Brzuch bolal mnie na poczatku a teraz juz nie boli mnie wcale tylko piersi jak na @ ktora jak na,złosc nie chce przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popros meza o kupienie testu, i najlepiej juz jutro rano rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka to jakoś szybko na takie objawy ale wszystko jest możliwe:) Maju mnie ok tygodnia też ta brzuch bolał jak na @ i pisałam ,że niedługo dostanę ale nie dostałam ale przeczytałam ,że to mogła być właśnie owulacja ale i tak przytulanek nie było...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze Ulegalko ze jestesmy w takiej samej sytuacji. Moze @ do mnie przyjdzie ale jakos nie przychodzi ani @ ani ciazy. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju wiem ,że czekanie jest najgorsze, ale trzeba być spokojnym bo im bardziej się stresujemy tym gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem wlasnie i staram sie o tym nie myslec. Wiem ze stres i nerwy zle na to wplywaja ale najgorsze jest to ze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju a może zrób sobie betę ? ja nie będę robiła bo wiem ,że mi się @ po prostu opóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×